|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodjaj - privatno ili drzavno? (Novi Sad)
26.1.2012 20:46:22   
ZaklinaNs
Muz i ja planiramo dete, pa nas interesuje da li postoje klinike koje se bave privatnim porodjajem ili da li mozda u Betaniji postoji povlascena usluga?user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Porodjaj - privatno ili drzavno? (Novi Sad)
26.1.2012 22:26:24   
Anoniman
Odgovor na oba pitanja je ne. user posted image

(odgovor članu ZaklinaNs)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Porodjaj - privatno ili drzavno? (Novi Sad)
26.1.2012 23:15:06   
crazymama
u NS mozda ne, u bgd postoji jedna jedina privantna klinika koja ima porodiliste i dozvolu za to, sve je legalno, a cena za prirodni porodjaj je 300 000din, dok je za carski 500 000din... u pitanju je bolnica Jevremova.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Porodjaj - privatno ili drzavno? (Novi Sad)
4.2.2012 21:10:02   
VVVV
U Novom Sadu ne postoji privatna kliknika sa dozvolom da radi porodjaje. Cini mi se da sam pre par godina citala da postoji neki problem sa sertifikatima/ licencama (ili kako se to vec zove u medicini). POstoje neke opremljene privatne poliklinike, ali nemaju dozvolu da obave porodjaj.

Naravno, uzmi ovo s rezervom, sve ovo su informacije od pre 2 godine.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Porodjaj - privatno ili drzavno? (Novi Sad)
4.2.2012 21:28:13   
crazymama
pa dobro, NS nije daleko, za one koji sebi mogu da priuste, mogu da skoknu i u BGD na porodjaj u jevremovoj...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Porodjaj - privatno ili drzavno? (Novi Sad)
4.2.2012 21:35:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: VVVV

U Novom Sadu ne postoji privatna kliknika sa dozvolom da radi porodjaje. Cini mi se da sam pre par godina citala da postoji neki problem sa sertifikatima/ licencama (ili kako se to vec zove u medicini). POstoje neke opremljene privatne poliklinike, ali nemaju dozvolu da obave porodjaj.

Naravno, uzmi ovo s rezervom, sve ovo su informacije od pre 2 godine.


Jako puno uslova treba da ispunjavaju po Zakonu, te veoma teško mogu da dobiju dozvolu za rad.

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here