|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:39:20   
Anoniman
Nadam se da sam potrefila mesto gde da smestim temu...nije mi za svakodnevicu jer nije rech o bilo kojim chasopisima...nego bash o trudnoci....

Pa eto...malopre kad sam bila u prodavnici...zastala sam ispred onih rafova sa novinama....i razmisljam....ima  chasopis trudnoca, moja trudnoca, moja beba, moje dete....i ko zna josh koliko sa tim nazivima.... pa razmisljam dal da kupim...il da ne kupim....user posted image

Jel vi kupujete  chasopise o trudnoci, bebama, i deci???user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:40:37   
Modessty
Ja sam pre 4 godine kupovala Trudnoću. Sad ne kupujem ništa. Šta će mi kad imam RRuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:41:53   
Anoniman
Pa to i ja kontam...pored rr i interneta....prosto neznam shta bih mogla novo da prochitam...nauchim...i saznam.... ali prosto me mame casopisi i knjige o trudnoci user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:42:05   
Modessty
Sad mi se ne svidja to što su svi ti "ženski časopisi" postali jedna velika reklama raznih proizvoda a sve je manje korisnih tekstova

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:43:13   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa to i ja kontam...pored rr i interneta....prosto neznam shta bih mogla novo da prochitam...nauchim...i saznam.... ali prosto me mame casopisi i knjige o trudnoci user posted image


Meni prijateljica skoro dala knjigu "Šta da očekujete dok čekate bebu" i baš je dobra.



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:44:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Sad mi se ne svidja to što su svi ti "ženski časopisi" postali jedna velika reklama raznih proizvoda a sve je manje korisnih tekstova


E da....kupila sam danas lepotu i zdravlje...da prekratim muke chekanja u chekaonici....i zadnjih 40 stranica iliti 20 listova su iskljuchivo reklame user posted image a da ne pricham koliko ih ima u ostatku novina...user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:45:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa to i ja kontam...pored rr i interneta....prosto neznam shta bih mogla novo da prochitam...nauchim...i saznam.... ali prosto me mame casopisi i knjige o trudnoci user posted image


Meni prijateljica skoro dala knjigu "Šta da očekujete dok čekate bebu" i baš je dobra.




Videtju kad odmaknem malo sa trudnocom...kupicu neku knjigu...ne novine...KNJIGU user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:49:39   
nakins
Cao svima
Modessty, kazi kako je dobra knjiga a?
Ja sam dosta procitala iz nje i stvarno je fenomenalna, ali sam morala da dam sestri (rodjenoj) jer je razlika u nasim trudnocama 4 nedelje pa mora i ona zenska da se poducava user posted image
Ima extra dobrih saveta.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:51:28   
Anoniman
Sad ste me zainteresovale.... ko je izadavach te knjige...kako da znam da je to bash ta....bash tju pogledati sutra u knjizari user posted image

(odgovor članu nakins)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:55:06   
nakins
Smeskice nadam se da ce ti ovo biti dovoljno user posted image

Praktičan vodič kroz trudnoću, daje odgovore na mnoga pitanja koja muče buduće majke. Hronološki su poredjana od prvih meseci trudnoće do prvih meseci po rodjenju deteta.

Autor : A. Ajzenberg, H.A.Murkof
S.A.Hetavej
17 x 23,5 cm
400 str. crno belo

 
 
Odo da popijem kaficu, ubi me glava u trudnoci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 19:59:54   
Modessty
IZVORNA PORUKA: nakins

Cao svima
Modessty, kazi kako je dobra knjiga a?
Ja sam dosta procitala iz nje i stvarno je fenomenalna, ali sam morala da dam sestri (rodjenoj) jer je razlika u nasim trudnocama 4 nedelje pa mora i ona zenska da se poducava user posted image
Ima extra dobrih saveta.



E stvarno je super!
Eto ja tamo pročitala da je normalno da se bebac javi lupkanjem jedan dan a da ga onda ne osetiš nekoliko dana user posted image I sad mi lakšeuser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:02:09   
Anoniman
Pogledatju sutra...pa tju videti jel imaju tu knjigu...al netju je josh kupiti...jer mama tje se frapirati...nisam joj josh rekla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:03:14   
Anoniman
Smeshkice, cestitam ti od srca i zelim ti laku trudnocu user posted image
Evo ti link za knjigu "Sta da ocekujete dok cekate bebu"
Ima tako jos par izdanja - "Sta da ocekujete u prvoj godini", "Sta da ocekujete u drugoj godini"...

(odgovor članu nakins)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:03:55   
Modessty
Smeshkice knjiga ti već treba! Imaš sve od samog početka. Pisana razumljivim jezikom. Oslobodiće te mnogih strahova

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:05:24   
Anoniman
Pa moram prvo da saopshtim mami...pre nego shto donesem knjigu kutji....frapiratje se zena user posted image user posted image user posted image To tju za par dana user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:08:03   
nakins
Modessty jel pijes nesto kad te boli glava?

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:10:31   
Modessty
IZVORNA PORUKA: nakins

Modessty jel pijes nesto kad te boli glava?


ne. Žalim se mužu user posted image
Pomagala mi je masaža vrata. A pročitah ovde na RR da pomaže Biljna rosa. Namažeš bolno mesto i slepoočnice kažu brzo prodje


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:14:41   
nakins
Ne bih ni ja, ali ne znam sta cu vise da radim. Mm ode za Beograd kod svojih na 2 dana a ja ostadoh da se patim sama user posted image . Ala sam izrimovala svaka mi cast user posted image  

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:16:43   
Modessty
user posted image user posted image user posted image

Naki kupi u apoteci Biljnu rosu. Možda ti pomogne user posted image

Ili zovi nekog i u šetnju il na kafu user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 20:18:31   
nakins
Hvala ti

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Casopisi o trudnoci
23.9.2009 21:14:03   
Anoniman
Evo još jedna knjiga ... Nega majke i deteta KLIK

(odgovor članu nakins)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Casopisi o trudnoci
12.2.2010 23:50:30   
Bebyron
Najdraze trudnice i buduce trudnice, imala sam zelju da sa vama podelim nesto sto se meni veoma dopalo i sto mislim da ce mnogima biti interesantno a to je knjiga pod nazivom "DNEVNIK BUDUCE MAME", koju je pripremila Trejsi Hocner.

Trejsi Hocner je autorka knjiga "TRUDNOCA I PORODJAJ" i "PORODJAJ I BRAK". I kao sto sama autorka u uvodnom delu, dobrodoslici dnevnika kaze da ce za svaku trudnicu "za vreme trudnoce ovaj dnevnik biti vas emotivni dom. Ovo nije neka neobicna knjiga koju cete uzeti, sesti i procitati:vi treba da je ozivite...On vam daje priliku da sacinite hroniku licnog iskustva svoje trudnoce i da zabelezite pricu o svojoj bebi od njenih najranijh dana...Ovaj dnevnik je mesto na kome mozete da istrazujete i razvijate svoje amocije i mastu u ulozi buduce majke." 

Pa posto sam je ja danas kupilla i veoma mi se dopalo kako je osmisljena, pozelela sam da i sa vama podelim tako nesto jer mislim da stvarno vredi imati ovaj "dnevnik" za uspomenu i sebi a i svom buducem detetu! user posted image

p.s. a i cena je veeeoma pristupacnauser posted image

_____________________________

Deca su ukras sveta!!! <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Casopisi o trudnoci
12.2.2010 23:54:14   
alexis77
Bebyronče, hvala na preporuci, ali kapiram da za takvo štivo imaju više vremena buduće mame - prvorotke!

(odgovor članu Bebyron)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Casopisi o trudnoci
12.2.2010 23:58:01   
Bebyron
Najdraze trudnice i buduce trudnice, imala sam zelju da sa vama podelim nesto sto se meni veoma dopalo i sto mislim da ce mnogima biti interesantno a to je knjiga pod nazivom "DNEVNIK BUDUCE MAME", koju je pripremila Trejsi Hocner.

Trejsi Hocner je autorka knjiga "TRUDNOCA I PORODJAJ" i "PORODJAJ I BRAK". I kao sto sama autorka u uvodnom delu, dobrodoslici dnevnika kaze da ce za svaku trudnicu "za vreme trudnoce ovaj dnevnik biti vas emotivni dom. Ovo nije neka neobicna knjiga koju cete uzeti, sesti i procitati:vi treba da je ozivite...On vam daje priliku da sacinite hroniku licnog iskustva svoje trudnoce i da zabelezite pricu o svojoj bebi od njenih najranijh dana...Ovaj dnevnik je mesto na kome mozete da istrazujete i razvijate svoje amocije i mastu u ulozi buduce majke." 

Pa posto sam je ja danas kupilla i veoma mi se dopalo kako je osmisljena, pozelela sam da i sa vama podelim tako nesto jer mislim da stvarno vredi imati ovaj "dnevnik" za uspomenu i sebi a i svom buducem detetu! user posted image

p.s. a i cena je veeeoma pristupacnauser posted image

_____________________________

Deca su ukras sveta!!! <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Casopisi o trudnoci
13.2.2010 2:27:59   
She Ra
Ja sam u novembru dobila na poklon casopis Moja Beba i prvi deo je posvecen bebama, a drugi trudnicama, i zaista mi se dopalo... Tako da sam i naredna dva broja kupila, a sad cu i za februar.. :)

_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Bebyron)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here