|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gotova jela
29.3.2009 10:23:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

a zanima me sta mame misle o ovom 21 veku bez preteranog kuvanja, vec opredeljivanja za ova gotova jela (kao domaca) sto se rasprostiru polako po gradu?
Ne znam kako je to po drugim gradovima, ali u Beogradu vec mozes naci po koje mesto koje radi iskljucivo to... ili ova gotova jela po megamarketima?

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gotova jela
29.3.2009 10:27:25   
Anoniman
Thanks, Tasha, taman sam htela da napisem da sam mozda malcicka omasila temu, mada spada pod jednom tackom one... user posted image
Mame, sta mislite o ovome?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gotova jela
29.3.2009 10:30:13   
Anoniman
Zato sam tu. user posted image

Ja sam specifičan slučaj... Ja često uzimam dnevne menije iz restorana, isto tako i zamrznutu hranu, koja je gotova, samo je treba zapeći, dosta zamrzavam ostatke ručkova i vadim ih po potrebi...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gotova jela
29.3.2009 10:35:34   
Anoniman
Pa ja mislim da je to u danasnje vreme pametno...
Mi to u kuci u poslednje vreme cesto cinimo, jer nam je obicaj da se skuva vise nego sto se pojede... a i ja sad nesto mrljavim u trudnoci kuvanu hranu - pojma nemam zasto! Mozda mi je to neki period!
Nije ti to losa ideja za dnevne menije! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gotova jela
29.3.2009 11:25:48   
Anoniman
Ja sam za restoransku hranu. Ponekad stvarno ne mozes da postignes da u raspored uglavis i kuvanje rucka. Meni se cesto desavalo da radim 10h dnevno, a do posla i nazad putujem jos 2h, pa to je 12h provedenih van kuce. Ostatak dana sam provodila sa porodicom. I gde tu pametna zena da uglavi i kuvanje rucka?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gotova jela
29.3.2009 15:10:30   
Lu
Ja ne radim i ipak ponekad ne kuham,ne kupujem gotovu hranu može proći recimo marinirano pile koje se samo ispeče ili nešto slično.
Kad kuham npr.sarmu obavezno napravim 3-4 obroka(kad već smrdim kuću kupusom),zaledim ju sirovu i po potrebi skuham ili mi mama napravi male pitice sa sirom pa ih zaledim sirove.
Ponekad i nešto kuhano zaledim i u mikrovalnu po potrebi.
Zasad nemam potrebu da kupujem gotovu hranu ali znamo otići u restoran obično na večeru.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gotova jela
31.3.2009 9:06:33   
Anoniman
A jel kupujete recimo pohovane riblje filete koji su zamrznuti, ili Cordon blue, isto zamrznut?
Jel zamrzavate ostatke vaših ručkova? Da li ih dajete recimo retetu odmrznute?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gotova jela
31.3.2009 9:12:11   
Anoniman
imamo odlicnu hranu firme ili marke "Jami" u svim supermarketima ... gotova jela (ogroman izbor od sarmi, dolmi, sitnog, šiš, grasak, boranija, grah), čak i pite  samo u mikrovalnu ili na tavu ili rernu i gotovo u 10-15 minuta ... medjutim kad mi je preko vikenda mrsko kuhati onda odemo u aščinicu na kakvu klopu na kašiku i gotova priča 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gotova jela
31.3.2009 9:14:44   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A jel kupujete recimo pohovane riblje filete koji su zamrznuti, ili Cordon blue, isto zamrznut?
Jel zamrzavate ostatke vaših ručkova? Da li ih dajete recimo retetu odmrznute?

Pohovanu ribu da,Cordon blue nisam probala jer sumnjam da je dobar,ako ti kažeš da je, ja ću ti vjerovatiuser posted image
Nikad mi ne ostane baš toliko ručka da bi mogli još jednom ručati jer obično odmjerim obroke otprilike ,jedino grah skuham za dva dana i držim ga u frižideru a ostalo zaledim sirovo i samo ispečem ili skuham.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gotova jela
31.3.2009 9:18:47   
Anoniman
Dobar je, ali ja kupujem od nekog mađarskog proizvođača, pa da sada ne bih jako lupetala... ćutaću od kog. Možda dopišem nakon kupovine...

Ja zamrzavam gotovo... baš gotovo. Tipa: već ispohovano meso. user posted image  I ne smeta mi ni ako ima malo, često zamrznem malo paprikaša, desi se da mm ruča negde, ja baš i ne moram jesti, naime - neću kuvati samo zato da bih jela, a Luka ipak mora jesti, onda mu odmrznem paprikaš i gotovo. S tim da na kutijice pišem datum kada sam zamrzla, i ako se ne pojede za mesec dana, onda izbacim. (Moja svekrva uvek kuva za četu vojnika... i uvek imamo viška hrane)

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gotova jela
31.3.2009 9:23:25   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

ja baš i ne moram jesti, naime - neću kuvati samo zato da bih jela, a Luka ipak mora jesti, onda mu odmrznem paprikaš i gotovo.


E tako i ja ali ja stavim u frižider za sutra,kontam nek ima dijete jesti a ja ću već nešto...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gotova jela
31.3.2009 9:27:19   
Anoniman
user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gotova jela
30.10.2016 15:21:12   
Anck Su Nmaun
Dok sam radila u centru ima extra restoran ili menza ne znam kako da nazove Stevca je u pitanju (nije reklama) ima brutalnih jela, da je jeftino nije ali se lepo nakrkamo tamo na pauzama ( vise njih user posted image ). S obzirom da sam po citav dan bila na poslu rucala bih tek u 18h-19h sto mi stvarno nije za rucak vec za veceru.
A i bas dota ljudi dolazi jee nemaju kad da kuvaju i da se bakcu time.
A gotova jela iz marketa basss ne volim. Jedem pokoje kad smo na letovanju , mm vise od mene, nije mi po ukusu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Mafini od sira
Ringerajin kuvar: snowwhite7



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here