|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada reći familiji i prijateljima?
15.5.2008 17:25:33   
olovka
Dobro... Otvorena je tema o tome KAKO reći roditeljima... A KAD?? Kada nije prekasno, a nije prerano...? Kada ste rekle prijateljima, da očekujete bebu?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
16.5.2008 14:31:12   
Anoniman
Ja sam svima rekla u narednih 7-10 dana od kada sam saznala. Nisam ih baš zvala tel-om, ali ako sam ih srela, i ako su pitali šta ima novo - saznali su. user posted image

(odgovor članu olovka)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
18.5.2008 18:00:20   
guppy RR
Ja sam veoma brzo rekla, čak pre prvog ultrazvuka, i to samo zato, jer je bila Nova Godina, pa smo hteli šokirati roditelje lepim vestima :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
26.5.2008 9:22:02   
Adri
Ja sam u sestoj nedelji trudnoce i neznam kada da kazem roditeljima i kako...user posted image

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
8.6.2008 21:13:56   
Lanica
Ma...
baš je nekada neprijatno, znam. Bojimo se šta ako se nešto desi posle... a svima su to predivne vesti.

Sve je to neka lična odluka, Adri,
ja sam rekla prilično brzo i nisam se pokajala, jer je sve bilo OK sa trudnoćom i svi su se jako radovali.

(odgovor članu Adri)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
10.6.2008 21:02:57   
spps
ja sam mislila,da ću izdržat 12 sedmica,a nije uspjelouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lanica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
10.6.2008 21:17:21   
Lu
Čim sam saznala,nisam ja to mogla kriti,bila sam presretna user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
15.7.2008 12:06:17   
MERYEN
Najblizima smo odmah rekli,s'obzirom da smo duze vreme radili na bebanu.
To je neizmerna sreca user posted image

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
15.7.2008 13:21:47   
Jeca*
Mi smo najbližima rekli odmah, a ostatku familije, ljudima na poslu i prijateljima tek posle 3 meseca. A moram priznati da je meni to super odgovaralo, jer neki ljudi stvarno mnogo vole da gnjave pitanjima, a u početku bolje da te niko ne nervira user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
28.7.2008 9:50:10   
Bebanica
Mi smo svima rekli posle 13. nedelje i prvog ekspertnog,iako smo cekali 5 godina na to nismo bili nestrpljivi da svima kazemo ranije,nekako dok sve nije bilo ok i proslo to neko kriticno vreme user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
17.8.2008 16:40:25   
Mama37
Cim smo saznali da sam trudna  rekli smo   i mojim i njegovim roditeljima prihvatili su sa mnogo radosti ...a poslije svi su ostali znali
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu Bebanica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
17.8.2008 16:56:47   
Miss O
Prvo su saznale ''nase''mame a posle i svi ostali.

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
24.8.2008 16:23:29   
guppy RR
Čini mi se da te lepe vesti uvek brzo putuju user posted image

(odgovor članu Miss O)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 1:11:25   
kumara
Ja sam se bas pitala kada treba reci "ostalima". Cula sam neke price da treba cekati da prodje 3. mesec, ali mislim da nema sanse da toliko izdrzimo. Roditeljima smo rekli i ja sam vec rekla nekim nablizim prijateljima i kao svima pripretila da cute. Ali nisam sigurna da cu moci da izdrzim a da nikome vise ne kazem do 12. nedelje.

S jedne strane mi je glupo da kazem jer sta ako se nesto ne daj boze zakomplikuje ili time sto sam svima rekla, pa oni rekli dalje, nesto izbaksuziram? Ali opet, bas bih zelela da jos neki ljudi znaju.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 1:46:11   
Milica#n
Ja sam odmah javila roditeljima i sestrama, i cekam pregled pa da ostalima javim,trenutno sam daleko od prijatelja pa mi nije problem da cutim. Ali kako znam sebe znam da cu tu radosnu vest,ako Bog da ubrzo da podelim sa svimauser posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 8:22:15   
mamyca

IZVORNA PORUKA: Miss O

Prvo su saznale ''nase''mame a posle i svi ostali.


Potpisujem.

(odgovor članu Miss O)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 9:10:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Ja sam se bas pitala kada treba reci "ostalima". Cula sam neke price da treba cekati da prodje 3. mesec, ali mislim da nema sanse da toliko izdrzimo. Roditeljima smo rekli i ja sam vec rekla nekim nablizim prijateljima i kao svima pripretila da cute. Ali nisam sigurna da cu moci da izdrzim a da nikome vise ne kazem do 12. nedelje.

S jedne strane mi je glupo da kazem jer sta ako se nesto ne daj boze zakomplikuje ili time sto sam svima rekla, pa oni rekli dalje, nesto izbaksuziram? Ali opet, bas bih zelela da jos neki ljudi znaju.


A ja sam čula da trudnoću ne valja kriti. user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 9:43:51   
vladana
Pa ja ne znam da li valja ili ne ali ja sam se toliko obradovala kada su se pojavile one dve dugo očekivane linijice da nisam mogla da izdržim a da ne kažem svima . Čula sam neke priče da ne treba pričati dok „beba ne oživi“ - zbog uroka i slično , ali obzirom da ne verujem u te stvari mislim DA RADOST TREBA PODELITI SA SVIMA !user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 13:58:55   
kumara
Hvala drage, sad mi je malo lakse. Necu bas da stavim na Facebook da sam trudna, ali bar mogu da zovem jos neke bitne ljude, a ostali ce polako saznati. Uostalom nisam ni ja sujeverna, ali nekako mi je bila frka jer sam bas bas zelala ovu bebicu! user posted image

(odgovor članu vladana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
14.1.2009 14:37:43   
BINCE
joj ja sam odmah rekla sestri.pa prijateljici,pa drugoj prijateljici,pa svekrvi i zaovi,,pa tek onda muzu,,,a veceras cu da kazem i mami...i to je to do slijedeceg pregleda..,,a cula sam da ne valja odmah razglasiti okolo radi komplikacija...nadam se da ce sve ok.biti..user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
15.1.2009 20:06:23   
guppy RR
Pa... mnogi čekaju iz razloga "ako se nešto desi" ... ali ja mislim da ako se nešto baš desi, bolje je da ti porodica zna... onda te neće stalno ispitkivati a kad će beba, a kad ćete vi imati decu, ... i mogu te razumeti kad si tužna. Kako bi bilo tek da ne kažeš nikome da si trudna i izgubiš bebicu, a oni ne mogu da shvate što se zatvaraš u sebe od tuge? ... teško je :(

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
15.1.2009 21:06:27   
BINCE
ja idem u sub.na pregled opet..pa cemo vidjeti ako sve bude ok...svima cu da razglasim,,,jer jedva cekam..a u ned.idem u c.goru da razglasimo muzevoj familiji..hehe

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
15.1.2009 21:14:48   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
11.2.2009 9:14:34   
mamaX2
Ma ja cu suprugu (nakon prvog minuta), sinu nakon 16 nedelje....a ostale planiram da iznenadim nakon 20 nedelje....onako za foru....poshto gnjave vec godinu dana (bash gnjave)..."zasto nemate drugo dete, pa kad cete, pa ovo ono"....i zato sam resila ako bude ovog meseca user posted image , familija doznace krajem juna user posted image , a kolege u julu....user posted image

< Poruku je uredio mamaX2 -- 11.2.2009 9:16:18 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kada reći familiji i prijateljima?
12.2.2009 1:55:31   
leila
Posle testa sam rekla srecnom tati i jednoj drugarici, posle uz-a smo rekli mojima i njegovima, a tek od neke 8-9 nedelje ostalima...sto se mene tice, ja ni tad ne bih rekla, cekla bih mozda jos nedelju dve, ali sam morala zbog bolovanja..

< Poruku je uredio leila -- 12.2.2009 1:59:12 >

(odgovor članu mamaX2)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here