|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo bitku
19.8.2009 10:57:41   
Anoniman
Kada bi zombiji zaista postojali, njihov napad bi mogao značiti kolaps civilizacije ukoliko se ljudi ne bi s njima obračunali brzo i agresivno. user posted image Ovo je zaključak matematičke vježbe koju su proveli kanadski istraživači, piše BBC.

Oni kažu da bi se jedino čestim i snažnim protuudarima uspjela istrijebiti fiktivna bića.
Ovaj naučni rad je objavljen u knjizi "Infectious Diseases Modelling Research Progress".

U knjigama, videoigrama i folkloru, zombiji su nemrtva bića, sposobna da žive jednim ugrizom pretvore u zombije.

Naime, zombijevska kuga bila bi smrtonosna, a infekcija bi se nevjerovatnom brzinom proširila po cijeloj zemaljskoj kugli. Zato istraživači kažu da bi vježba na ljudskoj populaciji mogla pomoći naučnicima u razvijanju modela kako se boriti sa nepoznatim bolestima.

U studiji, istraživači s University of Ottawa i Carleton Universityja, postavili su pitanje: Kada bi se dogodila borba između živih i zombija, ko bi pobijedio?

Profesor Robert Smith? (upitnik je dio njegovog prezimena, a ne pisarska greška) i njegove kolege su objasnili da napade zombija proučavaju koristeći biološke pretpostavke bazirane na popularnim filmovima o zombijima.

Kako bi živima dali šansu u borbi protiv ovih imaginarnih bića, istraživači su odabrali "klasične" zombije koji se sporo kreću, a ne okretne i inteligentne, kakvi se prikazuju u nekim novijim filmovima.

Ali, i pored toga, njihova analiza je otkrila bi strategija njihovog zarobljavanja samo odgodila ono što je neizbježno. Zato su poručili da je najvažnije sa zombijima se obračunati što je brže moguće, inače "svi smo u velikoj nevolji".


opet naravno naučnici nemaju pametnija posla
morala sam ovo postaviti...oplakala sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
19.8.2009 11:02:00   
Anoniman
A šta bi drugo mogao izučavati naučnik koji u sklopu svog imena ima upitnik? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
19.8.2009 14:49:01   
eugenija
Hodam sad kao zombi<-----------klik

user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
19.8.2009 14:51:26   
mamanp
E bas si mi ulepsala dan sa ovom gadnom slikom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
19.8.2009 15:47:57   
Brand new mama
Bas me zanima koliko mu je vremena trebalo da razvije svoju teorijuuser posted image user posted image  Mada, meni se licno smucilo sto su u zadnjih par godina svi u fazi snimanja filmova sa zombijima..Sto se brze i agresivne akcije tice-ja se javljam za varijantu iz "Planet teror" i masinke u noziuser posted image user posted image  I Brus Vilis je tamo negativac-nije spasio svijetuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
9.8.2017 22:29:31   
IvanaSK RR
Ja volim filmove i serije sa zombijima. Naravno, ne bas sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
10.8.2017 0:08:45   
Anck Su Nmaun
Jaooo tema je...."boli glava !"
Mrzim takve filmove a ne jos da razmisljam.o tome user posted image
Sto kazu to je neka nova zaraza...virus. Tako da.mi zombiji u neku ruku mogu postati i realni jednog dana koliko izmisljaju nove viruse i cuda .
Plasi me sve to!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.8.2017 0:11:10 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kad bi nas napali zombiji izgubili bi smo...
10.8.2017 20:06:46   
krin 40
Anck prepisujem-potpidujem

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here