|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Internet prevare
11.1.2011 21:19:17   
panda64
Pričati o zaradi internetom, a pri tome ne pometu problem internet prevara bilo bi blago rečeno neodgovorno prema onima koji se prvi put ozbiljnije susreću sa ovim vidom zarade i žele naučiti kako se profitira na internet tržištu. Siguran sam da je svako od nas ko je koristio internet bar za elektronsku poštu čuo za pojam internet prevare.

Obrisan link,pravila foruma!

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.1.2011 9:48:31 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:06:50   
*Alexx*
Ja necu da pricam o prevarama koje se ticu zarada na internetu, ali cu pricati o internet prevarama. Naime, vec nekoliko puta sam citala o laznim (problematicnim) trudnocama, laznim porodjajima, komplikacijama, cak i laznim smrtima, sve u cilje promovisanja "nekoga" i "necega" - da li bloga, da li foruma, da li same persone...

Stiva za citanje KLIK i KLIK.

Sta mislite na tu temu?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu panda64)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:11:26   
Anoniman
Mislim da nismo morali da klikćemo na tvoje klikove, jer imamo i mi svoje, RR Soraje user posted image . Žive su i zdrave i imaju bujnu maštu user posted image .

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:11:33   
lanajelena
Grozim se takvih bolesnih umova,svaku pricu uzmem sa rezervomuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:12:43   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mislim da nismo morali da klikćemo na tvoje klikove, jer imamo i mi svoje, RR Soraje user posted image . Žive su i zdrave i imaju bujnu maštu user posted image .


Sto ova BM voli da mi zagolica mastu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:13:57   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mislim da nismo morali da klikćemo na tvoje klikove, jer imamo i mi svoje, RR Soraje user posted image . Žive su i zdrave i imaju bujnu maštu user posted image .


Pa dobro, moji klikovi su referenca user posted image Meni je to fascinantno (mada me ne iznenadjuje).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:20:02   
Olga75
Alex ,psihijatrijski poremecaj , usamljenost , zelja za eksponiranjem , senzacionalizam , lazljivost , sve su to moguca objasnjenja. Na jednom forumu sam pratila pricu zene koja je prirodno zatrudnela sa trojkama ( to je ekstremno retko ) i na kraju se ispostavilo da je taj savrseni zivot necija mastarija a brzo za tom pricom se javila zena koja je , kao , nosila blizance pa je imala prevremeni porodjaj u nekoj 21 - 22 nedelji ( davno je bilo pa sam zaboravila koja tacno nedelja je kao bila ) pa su joj bebe dali u ruke i one su joj na grudima izdahnule a sve je propratila slikama , u stvari , kao njen muz
Internet forumi su mesto gde se sve moze ocekivati pa i masa psihicki bolesnih ljudi user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:24:05   
Anoniman
Uh... Nadam se da nećete provaliti da sam ja u stvarni gojazni brka iz Svilajnca koji obožava vaše priče o lohijama user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:24:57   
Anoniman
Alex, svaka ti čast što si pokrenula ovo. Na stranu i bujna mašta, tipa izmišljanja banalnih stvari, bre, ima žena koje foliraju mnogo ozbiljnije. Ja sam 99 posto sigurna za jednu prevaru koju sam doživela na netu (ne mene lično, ja nikada u to nisam ni poverovala), a iza koje su bili razlozi koji nikada, nikome ne bi pali na pamet. Bolesnih umova je beskrajno mnogo, mnogo više nego što možemo da zamislimo. Ništa ne uzimajte zdravo za gotovo, ovo je ipak neki virtuelni svet, gde o osobi znaš samo ono što ti ona kaže o sebi.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:24:58   
*Alexx*
Ja nisam pratila, ali izgleda da su te trojke upravo pominjane u jednom od ovih linkova user posted image
Meni je u glavi, pored te psiholoske komponente, i reklamiranje. Plasiras neku ultra mega giga pricu i svi hrle na sajt da citaju user posted image Zivele teorije zavere!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:27:10   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Nedja RR
Ništa ne uzimajte zdravo za gotovo, ovo je ipak neki virtuelni svet, gde o osobi znaš samo ono što ti ona kaže o sebi.


Ovo u anale user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:27:30   
lanajelena
Da povezem sa ovim,nervira me kad se nekom desi nesto ruzno a on to pokusava da iskoristi,prodje neko vreme i cap eto ziro racun na koji da saljete pare i slicno user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:36:36   
bokicans
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Uh... Nadam se da nećete provaliti da sam ja u stvarni gojazni brka iz Svilajnca koji obožava vaše priče o lohijama user posted image



Bubo kraljice!!!!!Ma ti si moj idol
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Internet prevare
23.5.2011 12:58:28   
Anoniman
Sad ozbiljno, meni je jako žao što, zbog alavih, bolesnih umova, ljudi kojima je pomoć u vezi nečega zaista potrebna neće biti ozbiljno shvaćeni i svakom će proći kroz glavu "aha, evo još jednog prevaranta", povezujući celu situaciju sa nekim lošim iskustvom.

Nije internet prevara, ali meni je baš bilo krivo kada sam saznala da je onaj pop krao pare koje su sms-om ljudi slali za gladnu decu sa Kosova. Ja sam sama poslala ihahaj poruka, i na kraju sznam da sam uložila za novi "osveštani" Audi.

Tako je i na netu, ljudi izmišljaju, lažu, varaju, ali dokle god niko od mene ne traži ništa i ne ubija me u psihu previše - nek se utripuje u ulogu Elvisa, nek postane kentaur lično koji kucka samnom na forumu - i just don't give a fu*k.


(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Internet prevare
23.5.2011 13:24:33   
Shishica

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Naime, vec nekoliko puta sam citala o laznim (problematicnim) trudnocama, laznim porodjajima, komplikacijama, cak i laznim smrtima, sve u cilje promovisanja "nekoga" i "necega" - da li bloga, da li foruma, da li same persone...



E pa svasta user posted image Kako majku mu? Sto bi to neko lagao? Mora da je onda ozbiljno poremecena osobauser posted image
Ovo ne bi pomislila nikad user posted image

Sto sam ja naivnaaaa user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Internet prevare
23.5.2011 13:38:55   
JMPM
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Mislim da nismo morali da klikćemo na tvoje klikove, jer imamo i mi svoje, RR Soraje user posted image . Žive su i zdrave i imaju bujnu maštu user posted image .
user posted image  I ja mislim ovako,cak sam ubedjena milion posto za jednu.No dobro...krivo mi je samo sto vec neko vreme,bas zbog takvih,ne verujem nikome user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Internet prevare
23.5.2011 14:32:12   
Olga75
Alexx , nije to bila prica o Soraji , ovo se kao desavalu u Bg i kao se porodila tu a muz je kao neki extra sportista a ona urednica nekog modnog casopisa , ta prica je bila relativno bezazlena jer su tu bebe prezivele ali je usledila prica o blizancima koji su umrli mami u narucju a taj forum je o roditeljstvui price su pratile i trudnice i zene koje imaju problema sa zatrudnjivanjem i sve ostale koje su jako emotivno i burno reagovale na neciju zejeb.....u da mi prostite na vulgarnosti
Postoje i kod nas psihoterapeuti i psihijatri i psiholozi koji bi pomogli doticnima koji su tu pricu plasirali ali ovako im je bilo zabavnije
i smesno mi je bilo jedno pratece pitanje : odakle joj slike iz inkubatora , pa ja imam zvercicine slike iz inkubatora ,
na kraju naivnost ispadne glupost user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Internet prevare
23.5.2011 14:37:25   
oxy7
Ja ne želim da neprestano imam svijest o tome da ljudi koriste ovakve forume za svoje boleštine. Jednostavno ne želim da pristupam sa nepovjerenjem od starta. Male laži kojima neko uljepšava svoj život ne mogu škoditi, ali krupne stvari , kao priča o blizancima...mislim da to treba da povuče i neke sankcije, ne znam kako...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Internet prevare
23.5.2011 14:41:26   
Olga75
tamo se osim banovanja naloga nije desilo nista drugo
mada , odrasli smo i mozemo da procenimo kad neko malo preuvelicava a kada neko bezocno laze
u stvari nadam se user posted image



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Internet prevare
24.5.2011 11:20:48   
Zell
Evo najskorija... videh u mailu jutros
Dear Sir/Madam,
My name is Mr. Benedict Fetch, I am a solicitor to Mr. Andrea Dagmar who died in a plane crash in July 2000. Here is a link to view (http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/europe/859479.stm). He died leaving a huge sum of money in a Europe bank which is confidential for now. I have contacted you to assist me claim the funds deposited in the bank by acting as the next of kin to my late client Mr. Andrea Dagmar. If interested please reach me via email: befetch211@live.com
Mr. Fetch

user posted image



(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:07:42   
boba 11
nesto slicno mi se desava .Pre tri dana sam dobila poziv za prijateljstvo od nekog Kelvin Brosmana koji mi salje sad ljubavne poruke a poceo je prvo nekim pesmicama o prijateljstvu i o zivotu,kao iz skotske je iz Aberdeen-a a otisaoi je poslom u juznu Afriku.Naravno odmah sam posumnjala da je neki prevarant jos kad mi je rekao -lovely kids odmah sam uklonila slike mada nije bilo nikakvih posebno primamljivih-obicne porodicne slike.Sad mi i dalje salje poruke ali je presao na ozbiljnije teme kao ja sam mu kraljica itd.Na googlu sam nasla neke prevare na nekim dating sajtovima kad sam napisala njegovo ime,pa sam skontala o cemu se radi.Varao je zene par meseci kao zabavlja se sanjima online pa onda mu nastupe silni problemi pa im trazi pare a pre toga mu glupace salju svoje provokativne fotke i sad ima cime da ih ucenjuje.Cak su se culi i telefonom.To naravno prelazi u pretnje kako ce obelodaniti slike i poslati njenim roditeljima.Ja se sad razmisljam sta i kako da ga otkacim na fin nacin da me ne proganja i dalje i da izbegnem probleme.Mislila sam da mu napisem da sam pametna zena koja zna da koristi internet i da sam videla njegovo ime sa raznim zanimljivim sadrzajima .
Sta mislite

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:12:20   
boba 11
evo zadnja poruka:
i'm sorry about that......but i just can't stop telling you how i feel.
i'm really..really sorry about it cos i don't want to cost you pain or make you feel sad. just take me as i am.....i don't have any negative
plans towards you, i am a free person.
note: i already have this your profile pix on my laptop.
so, even if you stop chatting with from today, just know that someone somewhere care's about you and have your pix as his mirror.

napisala sam da je opasno slati dvosmislene poruke udatoj zeni na sta je on ovako odgovorio.I neka mi neko kaze sta je pix ne nalazim prevod a nepoznata mi je rec

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:14:33   
Verolina

IZVORNA PORUKA: boba 11

nesto slicno mi se desava .Pre tri dana sam dobila poziv za prijateljstvo od nekog Kelvin Brosmana koji mi salje sad ljubavne poruke a poceo je prvo nekim pesmicama o prijateljstvu i o zivotu,kao iz skotske je iz Aberdeen-a a otisaoi je poslom u juznu Afriku.

Ma samo ignorisi. Toga je uvek bilo.Mene je startovalo stotunu Arapa, Turaka, cak i neki Indijac...ne znam kako me nadju. Ja samo ignorisem. Sto bi rekla moja Nina, ja sam mamac za ludake.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:16:24   
boba 11
razmisljam da ga obrisem iz prijatelja ili sta

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Internet prevare
18.11.2012 16:19:35   
Verolina
Pa ako ti predstavlja problem, obrisi ga, naravno. Ja ove likove i nisam imala u prijateljima, samo mi fljusnu poruku. Poslednji pacenik je imao profil Ogoleli uspravniuser posted image Mislim strasno. Valjda ja tako delujem na ljudeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here