|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vaginalete i pravljenje bebe
22.7.2009 23:05:03   
Nensi*
Juce sam bila kod dr zbog svraba,dala mi je gino-daktanol vaginalete da stavljam svako drugo vece... A posto mm i ja zelimo user posted image rekla mi je da to vece kad ne stavljam mozemo slobodno da mutimo...
Mene interesuje da li je neka imala ovakvo iskustvo,jer koliko ja znam kad se koriste veginalete,nema sexa...Doduse ni u uputstvu vaginaleta ne pise da je sex zabranjen,jedino pise da sastav vaginaleta moze da osteti kondom,pa pretpostavljam da je dozvoljeno...
Ako ova tema nije na pravom mestu,slobodno je premestite...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
23.7.2009 10:31:23   
Lilly*
Sex dok se stavljaju vaginalete je uglavnom zabranjen jer neke mogu da oštete kondom, a on se opet koristi da se ne prenosi zaraza sa partnera na partnera, a druga stvar je što je to sve tamo iziritirano, pa sex još dodatno iziritira user posted image   Ako je dr rekla da može, vi probajte, pa ćete videti hoće li vam smetati, mislim zbog iritacije. Samo, ja sam uvek za to da se sve to prvo sredi, pa tek onda pravi beba, jer ne želim da koristim lekove i vaginalete tokom trudnoće user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
23.7.2009 16:45:38   
Nensi*
Probali smo sinoc,i nista me ne iritira user posted image svrab se povukao,ali cu da nastavim sa terapijom,necu da prekidam...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
23.7.2009 16:50:06   
magnetic
Meni je doktor prosle godine napomenuo bez odnosa tokom tih par dana dok koristim vaginalete.Ne znam dali vrsta ima veze sa tim,mada ne verujem

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
23.7.2009 16:57:22   
Nensi*
Pa u nakim pise bez sexa,u ovima ne pise...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
28.7.2009 13:56:47   
Didy
U principu se kaže bez odnosa da se ne bi infekcija dalje širila, ali pošto ste tvoj muž i ti stalni partneri, onda verovatno i on ima isti "problem", pa može, tj. iste bakterijice imate. A verovatno i nije neka ozbiljna infekcija (meni su ih prepisivali godinama, jer sam jako osetljiva i na najmanju promenu mi se jako poveća sekret, čak sam ih i tokom trudnoće koristila i posle porođaja mi oni u porodilištu odredili takvu terapiju), a stalno je sve u redu kod oboje. Jednostavno sam sklona tome. Poslednjih godina sam se već iznervirala toliko i već mi je dosadilo da ih izbegavam kad god mogu. I mama moja ceo život ima isti problem, što kaže mogla bi stalno na vaginaletama biti. Valjda je to nasledno...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
28.7.2009 16:08:13   
Nensi*
Pa i ja sam uzasno osetljiva,dovoljno malo nesto da iziritira,odmah svrab i pojacan sekret... A sekret mi je III grupa,sto je normalno za seksualno aktivne zene,radila sam i bris na hlamidiju,mikoplazmu i ureaplazmu,nema nista...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
28.7.2009 23:39:51   
Didy
IZVORNA PORUKA: nensi27

A sekret mi je III grupa,sto je normalno za seksualno aktivne zene,radila sam i bris na hlamidiju,mikoplazmu i ureaplazmu,nema nista...


Meni je II godinama, tj. otkad sam prvi put bila kod ginekologa (jos nisam ni imala odnose, a vec sam se patila sa povisenim sekretom).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
10.7.2010 18:23:01   
NinaMandarina
Devojke, pomagajte. Koristim vaginalete hroranfenikol+nistatin vec 5 dana po jednu, ali nisam znala da ne smeju da se imaju odnosi za vreme stavljanja user posted image . Kakva imate iskustva sa ovim vaginaletama? Ostale su mi jos dve, a polodni dani se blize user posted image .

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
10.7.2010 18:32:37   
dobro bice iz bajke
Nensi ja sam imala problem sa sekretom..Moja Dr mi je dala neke vaginalete ja ih koristila naravno rekla je da smemo da imamo odnose..Kad sam zavrsila terapiju meni se ponovo vrati sekret,ja opet odem kod Dr opet ista terapija..Samo sto nismo imali odnose dok sam koristila tu drugu terapiju..Ponovo mi se pojavio,imala sam uzasan svrab.Meni pukne film odem kod privatnog lekara,uzme mi briseve da mi vaginalete,i tablete istog naziva..I mm i ja smo morali da pijemo te tablete,i iskoristila sam vaginalete i hvala bogu tri meseca nemam vise taj problem..Ovaj Dr mi je rekao sve sto imas ti ima i tvoj mm,ti se izlecis i on ti ponovo prenese,i morate oboje da budete ukljuceni u lecenju.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
10.7.2010 21:27:03   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Nensi ja sam imala problem sa sekretom..Moja Dr mi je dala neke vaginalete ja ih koristila naravno rekla je da smemo da imamo odnose..Kad sam zavrsila terapiju meni se ponovo vrati sekret,ja opet odem kod Dr opet ista terapija..Samo sto nismo imali odnose dok sam koristila tu drugu terapiju..Ponovo mi se pojavio,imala sam uzasan svrab.Meni pukne film odem kod privatnog lekara,uzme mi briseve da mi vaginalete,i tablete istog naziva..I mm i ja smo morali da pijemo te tablete,i iskoristila sam vaginalete i hvala bogu tri meseca nemam vise taj problem..Ovaj Dr mi je rekao sve sto imas ti ima i tvoj mm,ti se izlecis i on ti ponovo prenese,i morate oboje da budete ukljuceni u lecenju.


Hvala na odgovoru,ali sam ovo pitanje postavila pre godinu dana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
10.7.2010 22:23:18   
dobro bice iz bajke
Izvini nisam videla..Tako plavuse funkcionisu!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
10.7.2010 22:39:12   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dobro bice iz bajke

Izvini nisam videla..Tako plavuse funkcionisu!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
I ja sam plavusa user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vaginalete i pravljenje bebe
17.7.2010 21:13:03   
Cvetana
Ma to moze kad su one mekane vaginalete, ja sam skoro stavljala Gynoflor, one su onako tvrde kao tablete i nisu za bolest vec su one laktobakterije i tako to i onda mi krenemo da se sexyjemo, kad on pocne da kuka, mukica se odrao,a boga mi i ja .........bas su gadne, onako ko sitan pesak, tako da ja vaginalete NO NO viseuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here