|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste počele da nosite trudničku garderobu?
9.2.2010 12:06:01   
Anoniman
Kada su vam vaše stvari postale tesne? Kada ste počele da nosite trudničku garderobu?

Evo malo copy-paste iz Trudnice-prvo tromesečje:

IZVORNA PORUKA: MASHKA

trudnice kako ste?
ja imam problem, stežu me sve farmerice oko struka. da li ih vi još uvek nosite?


IZVORNA PORUKA: lenaJe

uffff nemas samo ti taj problem  ja samo u jedne mogu da udjem,,kao sto sam vec napisala,nisam se ugojila ali sam se rasirila...


IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: MASHKA

trudnice kako ste?
ja imam problem, stežu me sve farmerice oko struka. da li ih vi još uvek nosite?


nemojte da nosite nista sto vas steze!
odmah skidajte.

i savet: nemojte kupovati mnogo stvari za trudnice..ne bacajte pare.
ja sam kupila jedne pantalone sa onim gore pojasom za trudnice i njih sam furala do sestog meseca...pored pidzama i suknji (samo sto ja inace nosim siroke duge suknje pa sam njih mogla)...U sestom mi i te pantalone omalele i
dokupila sam jos jedne za broj vece i nosicu ih do kraja...velike su mi malo ali me bas briga...samo da ne stezu...
I mama mi kupila jednu haljinu trudnicku i to je to...

Proslo mi evo osam meseci na tome...
nemojte bacati pare na odecu...samo da pregrmite!




IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Slazem se sa oti....ja sam isto kupila samo jedne pantalone sa tim pojasom....nogavice su uzane...pa kad obuchem dugu majicu izgleda bash super.... a kupila sam samo par duzih majica...ali to su obichne uske majice koje i inache nosim....samo su malo duze... I to je sve dosad.... tek sam sad pochela malo da otpushtam gumu na pantalonama....nadam se da tje mi potrajati bar do 7 meseca....

PS. Lazem... kupila sam i 2 dzemper haljine i jednu obichnu dugih rukava....ali i to mogu da nosim nevezano za trudnocu...



IZVORNA PORUKA: lenaJe

e a bice super na prolece i leto nositi  dimijice,ja vec imam jedene... siroke(ne stezu nas) a moderne i lepo stoje i punijim devojkama


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Jaoooo...koliko ja chekam da malo otopli....da se ubacim prvo u lagane chizmice i haljinice....pa onda letoooooooo....da obuchem haljinu...papuche....i boli me briga...uzivancija....


IZVORNA PORUKA: lenaJe

joj i ja,i ja 


IZVORNA PORUKA: Zoka81

Ni ja ne mogu vec par nedelja da udjem ni u jedne pantalone pa sam kupila pojas za trudnice u tom prelaznom periodu i onda kada obucem pantalone ne zakopcam ih jer ne ide nego oko dugmeta stavim gumicu za kosu i onda provucem kroz rupu i to drzi pantalone a preko stavim taj pojas i izgleda kao suknjica i ne vidi se uopste dal mi pantalone male ili velike. To ovde kod nas rade trudnice u tom prelaznom periodu kada su stvari za trudnice jos velike


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

ja ulazim u farke bez problema. Malo je rano zenice da ne stajete u svoje stvari. :)


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Ni ja nisam mogla u 16 nedelji da zakopcam svoje farke....nosila sam ih otkpcane, samo sa pojasom koji ih je pokrivao i drzao da ne spadnu....mada, bila sam naduvanaaaa ko zaba


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

ja ulazim u farke bez problema. Malo je rano zenice da ne stajete u svoje stvari. :)


Ja sam mogla da stanem u svoje stvari....ali nije mi bilo udobno...a poshto su meni sve farmerke ultra uske u struku i kukovima...to mi uopshte nije prijalo...pa sam kupila trudnichke...da mogu da dishem ko chovek....



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

smeski, ti si 20 nedelja, vreme ti je.



IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa ja ove pantalone nosim od 10-12 nedelje 


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa ja ove pantalone nosim od 10-12 nedelje 


Da, ali su žene ovde trudne 7-8 nedelja.



IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Moje mišljenje je da pantalone stežu SALO a ne bebu, te da i tek kako treba da se forsiraju svoje stvari, jer stomak koji ja tako jako na početku narastao nema veze sa trudnoćom. Ako se odmah na početku bacimo na široku odeću, dajemo sebi oduška da se nepotrebno širimo. 


IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Upadam u priču, ali evo: ja ne mogu da se setim kad sam počela da nosim trudničke pantalone, ali znam da je bilo jako rano. Nisam se gojila, čak sam smršala, jer sam stalno povraćala. Mislim da sam bila trudna oko 2.5, tri meseca. Stomak mi je bio nisko 


IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja sam nosila farmerke do tamo negde 17 nedelje i onda sam ih oprala i bilo je zbogom.....Medjutim, meni nije bio problem stomak, nego kukovi, ja sam se odmah rasirila u bokovima. Sestra moje drugarice je nosila istu odecu na kraju 5. meseca trudnoce, ona uopste nije imala stomak (ja sam samo mesec dana starija trudnjaca od nje), pa kada stanemo jedna do druge meni svi govore da nosim blizance i da sam kao tenk 


Molim vas da ne zaboravite na temu Moda za trudnice koja je predviđena da se priča o trudničkoj garderobi, ovde samo pišemo kada više ne stajemo u svoje redovne stvari.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 12:09:22   
Mica breskvica

ja od trudničke garderobe nosim jedino farmerke, ali su normalne, samo gore imaju onaj pojas i to sam počela da nosim pred kraj 7mog meseca, a sve ostalo što nosim su moje ‚‚normalne stvari‚‚ user posted image


_____________________________

Život je čudo, treba se smejati....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 12:15:12   
LillyT
Ne nosim trudnicku garderobu, imam samo jedne one pantalone sa pojasom, ali ih slabo nosim, kupila sam ih negde u 5-6 mesecu. Sve ostalo su mi L ili XL stvari, ali mogu da nosim i svoju staru garderobu (rolke, neke majice i sl.). Nisam preterivala s kupovinom jer nisam imala pojma kako cu da rastem. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 12:20:11   
lothroniell
Ja kombinujem par trudnickih stvari sa svojom starom odecom... Kada je poceo da raste stomak oko 17-19 nedelje sam pocela da pazim da ga ne stezem pantalonama, ima par mojih koje i sada mogu da obucem jer su jako plitke, ali ne zakopcam dugme nego pokrijem nekom majicom... user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 13:34:56   
bebuska
Ja jos nemam nista od trudnicke gardarobe. Istina farmerice ne nosim odavno al posto sam ja uglavnom u kuci dane provodim u trenerkama a kad negdje krenem helankice,tunika i cizmice i to je to. Mislim da cu od trudnickih stvari kupiti jedino par haljinica kad bude ljepse vrijeme.

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 13:39:09   
Anitaaa
Do kraja 6 -og meseca sam nosila svoje stvari a onda sam morala veće da kupim user posted image

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 13:42:13   
stasha77
ja vec nedeljama ne mogu da udjem u svoje pantalone user posted image u stvari, ja mogu skoro svake jos uvek da obucem i cak zakopcam, ali ne mogu bre da disem u njima. u stvari, od pocetka sam naduvana kao zaba tj stomak mi naduvan. za to krivim ogromne kolicine progesterona (jer sam od 5 do 16. nedelje primala injekcije i uzimala utrogestan max dozu)i 3 meseca mirovanja. a ugojila sam se nepuna 2kg (od toga bar pola kg u grudima user posted image ). Do sad sam noslia trenerke iz kojih sam povadila sve lastise i ubacila uckure. Majce, rolke, i vecinu kosulja mogu da obucem ali stomak iskoci, a i dobar deo stvari mi okracao. e sad shvatam da u ormaru imam samo kratke i uske stvari user posted image .
sad sam sasila 2 para pantalona sa tim elasticnim pojasom da imam za posao, a za gore cu da se snalazim po plakaru. samo bih nasla neke duze majce... iskreno, nije mi se razvio taj osecaj ''lep mi stomak nek vide svi'', pa bi nekako vise volela da se malo manje vidi. valjda zato sto je nekako veliki za pocetak petog meseca.
al kako god okrenes jedva cekam lepse vreme, da se resim tih dugih carapa i zamena za njih koje me ubise i okrenem se laganim leprsavim stvarima..

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 15:40:59   
upgrade011
 Ja ne mogu da kazem jer sam na trudnickom bolovanju i ne izlazim iz trenerki. Sada sam u 25 nedelji (ugojila se 5kg) i jos uvek nosim pojas trenerke preko/iznad stomaka (lastis je potpuno opusten). Tek negde od ove nedelje kad malo vise pojedem osetim da moram da spustim lastis ispod stomaka. 
Gore nosim dukserice sa otkopcavanjem spreda.

Trudnicke pantalone od kepera sa elasticnim pojasem koje sam kupila mnogo ranije obukla sam samo 2 puta jer sam otkrila da me jako stezu pri dnu stomaka user posted image Ali od ove nedelje imam osecaj da mi stomak nekako podigao pa cu bas da probam da li mogu da stanem u njih.  Poenta price - trenerke, helanke i rastegljive pantalone su definitivno najudobnije - posle haljinica.

< Poruku je uredio upgrade011 -- 9.2.2010 15:42:54 >

(odgovor članu stasha77)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 15:49:58   
SUPER MAMA
Posto kod mene vec sa 3 meseca poznavao se stomak kao za 5 meseci samo stomak morala sam da nosim trudnicku garderobu znaci one trudnicke farmerice gore je kao neki mekan materijal koj se siri po potrebi stomakauser posted image user posted image user posted image user posted image ove sam nosila do kraja trudnoce.
Takodze i one tregerice.Ali najsmesnija sam bila i jedne tregerice koje su bile dole kao kratke pantolonice to mi je moja mama donela iz Makedonije.Mnogo sam bila smesna.Znaci one haljinice trudnicke tokom leta nosila sam a i maicice.
A inace kada je dosao septembar mesec zahladilo odjednom nisam mogla nijednu moju jaknu da nosim i uzela sam od mm jer mi stomak bio velikuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 15:54:06   
Leki 77
Ja uopste nisam nosila trudnicku garderobu. Inace, imam ravan stomak i nosim uske stvari pa mi se mozda zbog toga cinilo da je stomak odmah krenuo da raste. Posle npr. 4. meseca sam imala samo jedne svoje farmerke u koje sam mogla da stanem, a zakopcavala sam ih gumicom za kosuuser posted image Kupila sam 3 rolke i 2 L dzempera i pozajmila burazerovu staru Mont jaknu i to je to. Nije da sam nesto stedela na parama, prosto mi se nista nije dopadalo.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 16:00:54   
Verus
Ja evo guram na 3 para pantalona (2 trudnickih, jedne redovne ali na vezivanje) i jedno 5 ili 6 majica, od kojih je jedna kosulja L, i isto se vezuje iza (nije trudnicka), pa cu je moci nositi i kasnije...jos sam do skoro i radila, pa rotirala to sto imam, sta me briga da kupujem puno a nosi se samo nekoliko meseci....

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 16:37:15   
lothroniell
Ja sam dobila dvoja tregerusa od kume, ali su mi malo velike pa njih nosam po kuci, u kuci mi je lako tu iskopam svasta i tatinih kosulja i tako... Ali kad negde idem jedva se ukombinujem! Od trudnickih stvari imam jedne farmerke, cekam jos jedne da se sasiju a majica ima starih u koje lepo stanem imam nekih koje se jako sire a imam i par tunikica koje su mi sada super... Skrpicu se do kraja, necu da puno para dajem na nesto sto necu kasnije nositi, tako da i ako kupujem gledam da moze i posle.

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 16:44:31   
Daca88
Ja sam kupila 3 trudnicke tunikice i 2 donja dela trenerica,strec materijal da bi se rastezale i odgovarajuca guma u struku.
Kupila sam i nekoliko bapskih gaca,onih dubokih do pupka,to mi sada savrseno odgovara,komotne su,tange sam ostavila za neka druga vremena.Farmerice vise ne nosim,jer sve su mi plitki modeli koje se nose na kukovima,a meni su se kukovi malo prosirili.Druge me stezu u struku tako da necu bezveze da stiskam stomak,prezivecu i bez farmerica iako sam farke najvise ganjala pre trudnoce.Po kuci nosim majice od rastegljivog materijala i trenerice.Izlazim u nekoliko pari lepih pantalona koje sam dobila za rodjendan od ljudi koji mi nisu znali velicinu.Tada su mi bile siroke,a sada su bas kako treba.Spavam u sirokoj majici i muskim boksericama tako mi je komotno.Kupila sam broj vecu spavacicu i jednu siroku pidzamu ali nisam jos pocela da ih oblacim.Proslog leta sam kupila dosta leprsavih haljinica i mislim da ce mi one odgovarati dugo jer takvog su kroja i materijala.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 16:53:55   
indy_25
ja sam rano pocela da nosim negdje od treceg mjeseca sam kupila prve trudnicke pantole one mi mogu i sada. Sada imam troje takvih pantola i jednu trudnicku teksas suknjicu a helanke su mi zakon i tunikice preko. Nosim jos i trenerke a spavam u muzevim majicama koje on vise ne nosi.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 17:08:23   
Anoniman
Ja nisam uopste nosila trudnicku robu. Kupila sam jedne  trudnicke farmerke L velicine koje su imale onaj pojas, ali su mi i one spadale i bile siroke, pa sam ih morala suzavati, i opet mi nisu valjale, nekako cudan model. Noslila sam do 8 mj sve farmerke, samo ih nisam mogla zakopcati, nego sam uvrtala onaj dio gdje je patent, a imala sam dosta majcica koje su bile onako duze, kao zvonasti oblik- oko grudi uske, a dolje sire. Poslije je doslo proljece, bilo je veoma toplo i tada sam pocela oblaciti ljetnje haljinice koje sam imala u ormaru, jedno njih 6 i stalno sam ih mijenjala. Tako da svima preporucujem kome je termin na ljeto da ne bacaju pare na trudnicku garderobu, nego neka nose haljinice koje nadju u oramru, ili neka biraju neke koje mogu kasnije da nose.

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 17:12:28   
Anoniman
E da, super su i helanke na tunike. Nadjite one sto nemaju gore lastiku, nego se razvlace i ne spadaju. Ili jednostavno olabavite lastis. To mi je bila najugodnija kombinacija.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 17:37:28   
*Alexx*
Moda za trudnice KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 17:49:06   
engimengi
Stomak je poceo da mi raste tek u 20.nedelji i do tad sam mogla sve da nosim,al mi bilo zao da ih stiskam,a i slabo ja izlazim!Mm mi je na pocetku kupio zarine farmerice sa onim pojasom i njih nosim kad izadjem i kombinujem sa dve tunike i nekim sirokim rolkama,a po kući nosim trenerice!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 17:53:44   
MASHKA
evo počinjem od sutra!user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 18:01:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MASHKA

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

ja ulazim u farke bez problema. Malo je rano zenice da ne stajete u svoje stvari. :)


i ja ulazim u svaki par bez problema, nisam se ništa za sada ugojila ali mi je bezveze osećaj...kao da me već kolju oko struka.


IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mashka, nema veze sto ti stajes u odecu, ona NE SME  da steze stomak ni bebu!  Uopste mi nije jasno sto je tako bitno stati u istu odecu?? Pa trudne ste pobogu, kupite siru odecu koja je komotnija za bebu, jel treba nesto da se desi od pritiska?


IZVORNA PORUKA: MASHKA

u pravu ste...
nego živim u malom mestu pa se trudnička garderoba teško nalazi. moraću da skoknem do Beograda!


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mashka, nema veze sto ti stajes u odecu, ona NE SME  da steze stomak ni bebu! 


Naravno da ne sme da steže bebu, ali o kojoj bebi pričate u 6-7-8 nedelji trudnoće? Beba, koja se naučno ne zove beba tako rano, nego fetus, ima oko 7mm, nalazi se u karlici, i ne steže je ništa. Samo sam to htela da kažem onim gornjim postovima, ništa drugo. Naravno da ako te stežu pantalone da ih ne nosiš. Pa ne nosiš ih ni kada nisi trudna a kolju te, nego ili ideš na dijetu ili kupiš veće pantalone.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 18:05:20   
Anoniman
Nemojte me krivo shvatiti, svako nosi šta hoće. I same vidimo koliko smo sve različite, kada su neke nosile svoje farmerke do 7og meseca, a neke obukle trudničke već u 2-3 mesecu. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 18:11:33   
Anoniman
Naravno....sve zavisi i od gradje....i od onoga shto ste navikli da nosite....

Moje farmerke su npr takve da pochinju ispod pupka...i do nogavica su ultra uske...sa sve pojasom...one sa 2 ili 3 dugmeta...znachi...bash stezu...shto se tiche nogavica...mogla bih ih i dalje nositi....ali ruzno mi izgleda kad onaj gornji deo zakopcham gumicom....(inache sam bila alergichna na to kad obuchem tuniku ili duzu majicu pa mi se vidi dugme ili ocrtavaju dzepovi...ali to je moj fiks)  No...jedne farmerke koje su duboke...iznad pupka se kopchaju...njih bi mogla mozda i sad da nosim....al necu....udobnije mi je milon puta u ovim trudnickim pantalonama....i trenerkama (koje su od pre) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 18:17:22   
MASHKA
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nemojte me krivo shvatiti, svako nosi šta hoće. I same vidimo koliko smo sve različite, kada su neke nosile svoje farmerke do 7og meseca, a neke obukle trudničke već u 2-3 mesecu. 


Tasha razumemo te u potpunosti!
i ja sam bezvevze pokrenula ovo pitanje...ali stvarno se nelagodno osećam kada me stežu oko struka. možda sam ja to uobrazila od kada znam da sam trudna a možda je stvarno vreme za neke farmerice sa pojasem!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 18:21:04   
BabyG
Ja trudničku garderobu nisam ni nosila! Poslednja dva meseca sam prestala da nosim farke, ali sam i dalje nosila svoje trenerke, dukseve, majice.. 

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kada ste počele da nosite trudničku garde...
9.2.2010 18:23:53   
Daca88
Ja sam pocela da sire stvari nosim od kad sam usla u 13 nedelju.Mogu jos uvek da stanem u sve majice i sve ih nosim,u trenerice takodje jer imaju gumu.U farmerice ne stanem.Mozda bi se i uspela uvuci u njih ali trebala bi posteno da uvucem stomak,a nije mi cilj da se utezem u nesto sto mi vise ne odgovara u potpunosti.Sto se tice garderobe koju sam kupovala nesto sam pocela da nosim,a nesto cu poceti kasnije.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here