|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste postale svesne trudnoće?
21.1.2009 15:31:13   
Anoniman
Pita Trinny kada smo postale svesne trudnoće? (Trinny... nemoj da se ljutiš, ja otvaram teme, jer bi mogle određene stvari i drugim ženama zatrebati, pa da budu uočljivije... onako se zagube)

Ja... nisam bila svesna. Čak mi u Radosnici piše da mi je majčinski instinkt kasnio jer sam porođena carskim rezom. Tek kada smo stigli kući iz Betanije sam sve shvatila... onako zaista. Mada je pomeranje bebe u stomaku vrlo specifičan osećaj... ali... nisam ja tada imala pojma ni o čemu. Mislim da ću u drugoj trudnoći mnogo više uživati jer ću biti mnogo svesnija.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
21.1.2009 15:38:19   
Anoniman
Ma kakva ljutnja, taman posla! Neka i treba... ima nas dosta bez ikakvog iskustva i znanja... Ajd videcemo, nadam se da ce sve doci na svoje... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
21.1.2009 15:42:46   
Anoniman
U jednom momentu sam napisala da ja otvaram mnogo tema koje se nekim ženama čine smešne, ali ja kada sam bila trudna ja toliko nisam imala pojma ni o čemu, i toliko mi je falilo nešto tipa ovog foruma da se informišem...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
22.1.2009 8:25:46   
Anoniman
Upravo sam i ja prva za to otvaranje tema, jer pokusavam sto vise da se informisem... ipak mi je ovo prva trudnoca i nju zelim da izguram do kraja... zelim da budem upucena koliko je to moguce, bez obzira na price kako bi trebalo biti sto opustenija i sl.
Vidim da se ovde postavlja pitanje za pol deteta.. kako to mogu znati novopecene trudnice? Izgleda da sam opet promasila temu! pih

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
22.1.2009 15:52:24   
Anoniman
Sada na novoj ringeraji imaš Kineski kalendar za određivanje pola bebe, idi isprobaj ga. user posted image


Inače imaš u vrhu stranice Google pretraživač, ukucaš reč, npr "pol bebe" i enter, i on ti izbaci sve teme koje su otvorene vezano za pol bebe.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
23.1.2009 10:44:55   
Anoniman
thanks, thanks... isprobacu sigurno! e, samo da se pohvalim da sam uspela da otvorim bolovanjeeee... presrecna sam, jer cu sad moci da mirujem vise... 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
24.1.2009 15:21:36   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
24.1.2009 22:31:34   
BINCE
iskreno ja jos nisam svjesna....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
8.2.2009 11:59:52   
Anoniman
Evo, skoro 8 nedelja, a jos uvek nisam svesna, jer me ubise ove mucnine! Mada, kad vidim negde bebicu, odmah se raznezim i pozelim da svoju vec drzim u narucju! :)

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
8.2.2009 12:21:55   
kumara
Trinny!!! Bas sam se pitala gde si!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
8.2.2009 12:29:09   
Anoniman
Joj, Lenche, prvo sto sam u krevetu vec skoro 3 nedelje, a drugo, tek sam pre par dana uspela kuci da sredim net. Nisam ga imala otkad sam otisla na bolovanje. Pih

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada ste postale svesne trudnoće?
27.4.2009 9:48:36   
marince1
ja sam u 15 nedelji i uopste nisam svesna!Nisam imala one mucnine i povracanje ,tako da jos nemam taj osecaj! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here