|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje povecati grudi???
18.5.2010 10:52:28   
Enna_81
Dobar dan svim clanicama ovog foruma,Kao sto vidite nova sam na forumu i nadam se da cete mi vi pomoci..
Naime, majka sam troje djece i moje grudi ne da su male nego ih nikako nemauser posted image .Jako sam nesretna po pitanju toga sto se odrazava i na psihu i moju okolinu.Nakon dugog razgovara sa mm pristao je da me podrzi u ostvarenju moga snauser posted image .JA jedino sto zelim jeste samo da imam normalne grudi.Eh sad me zanima da li je neka od vas radila ili mozda poznajete nekog ko je radio grudi.Gdje ste ih radili u Sarajevu ili Banjaluci.Kolika je cijena i koliko dugo traje oporavak.
Radujem se svakom odgovoru i unaprijed vam hvalauser posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 11:10:13   
Anoniman
Samo SA ili BL?

(odgovor članu Enna_81)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 11:16:28   
Anoniman
ja sam ih uradila,ali u Beogradu. mogu ti poslati u pp kod kog doktora i cenu ako si zainteresovana da uradis u Bg-u. inace,oporavak traje mesec dana,ali vec posle 7 dana normalno sve radis(bar sam ja tako),posle tri dana prestane da boli,a kad izvadis konce(posle 7 dana) kao da se nisi ni operisala.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 11:18:13   
Anoniman
I ja mogu da ti preporučim privatnu bolnicu ali u Novom Sadu. Ja ih nisam stavljala, ali poznajem dr, i kada bih ih stavljala, ne bih uopšte razmišljala, išla bih kod njega. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 11:21:43   
Anoniman
U Sarajevu definitivno kod dr. Karabega
jbg svi kod njega idu pa valjda valja

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 18.5.2010 11:23:35 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 11:34:09   
Trcosava
ok moram samo da kažem šta j meni palo na pamet kad sam videla naziv teme ''gde ugraditi grudi'' i prvo na pamet mi je palo ''na stomaku'' user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

btw ni ja nemam sojke, ali još mi ne pada na pamet da ugrađujem, plus sam načula da je oporavak poprilično bolan


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:35:13   
pepino
Enna ujna od mog muza isto ima 3 djece,kao djevojka je imala prelijepe grudi,ali dojenjem(dojila je sve troje i to cak po skoro 2 godine,jako dugo) su skroz deformisane,izduvale su,koza se razvukla,ma kao kod starije zene,naravno to se ne vidi u grudnjaku,ali kada se skine u kupaci katastrofa...
Inace ona izgleda kao avion,usne,jagodice i cijelo lice ima kao da je vrsila plasticnu operaciju....Tijelo takodje,jako se debljala u trudnocama,a sve poslije skine,strije nema ni jedne,samo joj grudi nisu valjale i prije mjesec dana ih je sredila u Banja Luci,platila ih je 38 000 km,jednu noc lezis,oko 2-3 moras nositi ono njihovo prsluce,steznik,da se ucvrste...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:43:14   
jelena038
38 000?!!!
pocinjem da razumem sponzorushe.
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:47:50   
buhla
IZVORNA PORUKA: jelena038

38 000?!!!
pocinjem da razumem sponzorushe.
user posted image user posted image user posted image user posted image



mlogo kume!
meni muz obecao silikone posle dojenja misim da mu se cena nece svideti! user posted image
mi cemo za te pare kucu da podignemo i opremimo!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:48:37   
Anoniman
38.000 maraka...kakve su to sise za te pare ...platinaste

pa jbt mogu mali stan kupiti

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:51:01   
pepino
Ma sta mi se odma smijete.....!!!!user posted image user posted image user posted image
Zeznula se kucajuci...
3 800 km su dudeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:51:24   
jelena038
brate, za te pare cu ispocetka da se rodim user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:51:39   
Anoniman
e tako već može ... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:52:26   
Anoniman
Pouzdano znam da se u BG ugrađuju za max 2000eur kakve hoćeš. Baš sam juče o tome pričala sa jednim lekarom, cene u BG su pale.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:52:28   
jelena038
IZVORNA PORUKA: pepino

Ma sta mi se odma smijete.....!!!!user posted image user posted image user posted image
Zeznula se kucajuci...
3 800 km su dudeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a, pa to mi se sad čini prejeftino,
verovatno će da joj izduvaju za dva meseca user posted image user posted image user posted image user posted image

šala, pepino user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:53:21   
Anchy_Ljuba
Moja zaova je radila, i extra su ispale.... 5000eura je kostalo...

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:55:20   
pepino
Jelo nisu prejeftine,to ti je tako sada,zavisi naravno sta se stavlja,kolike ko hoce dudase,na koji nacin se ubacuju....
Ona ima rez ispod grudi,a za onog ko ima parica i jos ako ima stvarno kompleks nije puno uopsteuser posted image


(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:57:51   
Anoniman
vidite dio teksta...izbaciću naziv klinike  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

"Uprkos recesiji, u BiH je sve veća zainteresiranost žena za povećanje grudi implantatima pa je takvih operacija svakim danom sve više.

Broj operacija ove vrste drastično je povećan u Sarajevu početkom maja, nakon što je privatna zdravstvena ustanova "Bosanes" objavila reklamu o sniženju cijena za ugradnju silikona od 30 posto.

Ova usluga u "Bosanesu" inače košta između 5.000 i 5.500 KM, a sada je cijena snižena za 1.500 KM. Kako nam je rekla direktorica "______" dr. _______, sniženje je uvedeno kako bi se obilježila deseta godišnjica postojanja klinike.

- Ovo pojeftinjenje važi za sve žene iz BiH i inozemstva. Što se tiče povećanja grudi, akcija će trajati cijeli maj. Mjesec ranije imali smo snižene cijene za zatezanje stomaka. Ovu godinu ćemo obilježiti tako što ćemo sniziti cijene za pojedine estetske usluge "

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 12:58:04   
Anchy_Ljuba
Sto se tice oporavka, sve to brzo prodje... Nije strasno, moja zaova je to brzo prebolela... Zivimo u istoj kuci... Cena  je vec sam napisala, neznam tasho gde je to za 2000 tj kod koga radis. Ona je radila kod najboljeg u Bg-u, tamo gde je radila i Silvija Nedeljkovic i tako neke poznate...


_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 14:36:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

38 000?!!!
pocinjem da razumem sponzorushe.
user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 14:37:46   
pepino
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: jelena038

38 000?!!!
pocinjem da razumem sponzorushe.
user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image




Sta je ti Kaliopicka,sta se smijes,sta je smijesno....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 14:41:38   
jelena038
pepino, izbacila si izvalu godine, svaka ti cast! a ja poverovala... tolko sam ukljucena u trendove estetske hirurgije user posted image user posted image user posted image sta cu, kad mi ne treba!!! user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 14:42:17   
Anoniman
Oprosti ali mi došlo ...znaš mene ... user posted image

Lako je meni da se smejem sada, ko zna na šta će moje da liče za koju godinu ... user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 14:43:02   
jelena038
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Oprosti ali mi došlo ...znaš mene ... user posted image

Lako je meni da se smejem sada, ko zna na šta će moje da liče za koju godinu ... user posted image user posted image

na moje user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Gdje povecati grudi???
18.5.2010 14:44:17   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


Ova usluga u "Bosanesu" inače košta između 5.000 i 5.500 KM, a sada je cijena snižena za 1.500 KM. Kako nam je rekla direktorica "______" dr. _______, sniženje je uvedeno kako bi se obilježila deset_a godišnjica postojanja klinike.


A u B.L. 38 000kmuser posted image
Pa to je ista država, mislim ko je lud...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here