|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paketić za porodilje i novorođene bebe: Mart ...
28.2.2011 23:17:23   
Tatamata
user posted image  

Stigli su paketići za MART!
Pročitajte više.

Pravila dodele nagrada:

Svakog meseca vam naši partneri poklanjaju 5 paketića. Između svih prijava koje ispunjavaju uslove, nagradiće se 5 najaktivnijih korisnika u proteklom mesecu.

U ovoj temi možete se detaljnije upoznati sa poklon paketom i sponzorima.



MALI SPONZORI PAKETA:

Lifemedic u paketić dodaje Fitomamma kremu za prevenciju i lečenje ragada.
LIFEMEDIC je Srpsko - Slovenačka kompanija, koja u sebi sadrži fuziju znanja i iskustva stečenog višegodišnjim radom u oblasti uvoza i distribucija lekova, OTC programa, pomoćnih lekovitih sredstava, dijetetskih proizvoda i medicinske opreme. Lifemedic d.o.o. je ekskluzivni distributer italijanskog proizvođača fitopreparata Pharmalife research, pre svega FITOBIMBI prirodnih preparata za decu i programa za trudnice i dojilje: FITOMAMMA kreme i FITOLAT tableta.

user posted image

Impamil vam poklanja Impamil Kalendar, Svesku, Blokčić i Hemijsku olovku.
IMPAMIL je kompanija koja je postavila visoke standarde koje želi ispuniti i na kojima svakodnevno radi. Impamil je danas brend u koga potrošači imaju poverenja i sa kojim imaju iskustvo kao sa proizvodom najviše tehnološke vrednosti. Širok asortiman proizvoda rezultat je dugogodišnjeg napora da se u tehnološkom pogledu ide korak ispred konkurencije a proizvodi poseduju najzahtevnije međunarodne sertifikate iz oblasti kvaliteta prehrambenih proizvoda.

user posted image
 
Ekofarm poklanja paket Odmenjske BABY vode, paket Odmenjske vode.
EKOFARM je kompanija koja se proizvodnjom bavi skoro dve decenije što je rezultiralo stvaranjem široko prepoznatljivog brenda koji se dugi niz godina nalazi u samom vrhu u svojoj oblasti. "Odmenjska" pomaže u lečenju širokog spektra bolesti - na prvom mestu infekcija vezanih za bakterije roda eserihia coli, za lečenje bakterija kod male dece, odraslih, trudnica, rekovalescenata kao i osoba koje su alergične na antidijagram oficijelnih lekova a pored Odmenjske u ponudi kompanije su još i Baby Voda, Kupinovo vino, Vino Borovnice, Sirupi....

user posted image user posted image

Dexy co poklanja igračku Bebi aktiviti klavir.
DEXY CO je kompanija koja se bavi uvozom i distribucijom visokokvalitetnih igračaka. Dexy co ima ekskluzivno pravo distribucije robe poznatih svetskih kompanija kao što su: Mga (Bratz), Little tikes, Playmates (Nindža kornjače, Disney lutke), VIivid (Robin Hood), Tomy, Majorette, Burago, Disney pliš (plišane igračke originalne Disney proizvodnje), Dexy co ljubimci(pliš), Revel (program maketa i prateće opreme za maketare).

user posted image

JustClick poklanja Kosili Set - Kosili sapun, Kosili kupku i peškir.
JUSTCLICK poseduje asortiman prilagođen širokoj lepezi potreba svake porodice sa bebom i njihovim kupovnim mogućnostima. JustClick ima samo jedan cilj - da Vas oduševi i to tako što omogućava sastavljanje specifičnih porudžbina prema želji klijenata, daje preporuke za upotrebu i održavanje proizvoda i brine se o dostavi, poštujući rokove uz kvalitetan nivo usluge. Ono što je najvažnije - JustClick omogućava da provodite što više vremena sa Vašom decom u okruženju porodice i Vašeg doma.

user posted image  
user posted image
 
Bebolog - jednoj porodilji poklanja Handy Sitt stolicu koja transformiše svaku stolicu u visoku stolicu za bebe od 6 meseci i decu do 5 godina.
Bebolog
kao arhitekta savremenog roditeljstva nudi ekskluzivnu, inovativnu, kvalitetnu, najsavremeniju opremu i garderobu za trudnice, bebe i decu. U ponudi Bebologa se mogu naći poznati brendovi: Pietro Brunelli, Noukie''s,
Leander, Delta baby, Doomoo, Kiddy, Baby Art, Plan Toys, Petit Bateau, Hoppop, Bumbo, Minui, Zzzoolight, Italtrike. Možete poset_iti i Bebolog online prodavnicu.


user posted image
  

Mella cosmetics poklanja Anticelulit krem, Anticelulit ulje, Hranljivi krem za telo sa lift efektom, Melem za negu ispucalih bradavica ili Ulje za masažu grudi posle porođaja
Melem za negu ispucalih bradavica ili Ulje za masažu grudi posle porođaja
MELLA COSMETICS ponudu čine preparati koji su formulisani po zaštićenoj recepturi koja je nastala nakon dugogodišnjih istraživanja na polju aromaterapije. Preparati Mella Cosmetics sadrže biljna ulja koja kožu hrane, povećavaju joj vlažnost i umiruju ispucalu i oštećenu kožu. Potpuno prirodna ulja stimulišu ćelije kože da budu zdrave i funkcionalne, a optimalna preporučena koncentracija i prava kombinacija biljnih ulja su ključ efikasnosti Mella Cosmetics preparata.

user posted image   
user posted image

user posted image

Brestill jednoj porodilji poklanja TIGEX Muzičku igračku za bebu – vašoj bebi će u  svakom trenutku mamiti osmeh.
BRESTILL d.o.o. je uvoznik i distibuter robe za BEBE. Sve što je neophodno za Vašu BEBU možete naći u Brestll-u: ogradice za igranje, dečija kolica, autosedišta za bebe i decu, hranilice .....Zastupnici su i distributeri poznatih Brendova kao što su QUINNY, MAXI-COSI, TEAM TEX-NANIA, BERTONNE, TINY LOVE, MALTEX. Edukovano i stručno osoblje će svaki proizvod dobro prezentovati i upoznati Vas sa tehničkim karakteristikama i pravilnom upotrebom - namenskom upotrebom proizvoda prema dobi deteta.

user posted image  

CilibarskeOgrlice.com - dvema porodiljama poklanjaju originalne ćilibarske ogrlice za bezbolan rast zubića bebe
CilibarskeOgrlice.com - Vaša beba je uznemirena, plače, stavlja ruke u usta i loše spava? To je znak da je počeo rast zubića! Ovaj fiziološki proces može da bude bolan i naporan kako za bebu tako i za roditelje. Pomozite Vašoj bebi potpuno prirodnim sredstvom, bez propratnih kontraefekata. Zadovoljni roditelji i dobro raspoložene bebe su naš prioritet

user posted image  
user posted image  



< Poruku je uredio Tatamata -- 28.2.2011 23:19:51 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
28.2.2011 23:33:23   
snovi
WOW sve je super, Bebolog stolica je fantastična user posted image user posted image user posted image

Ćilibarske ogrlice isto, kao i ostali pokloniuser posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio snovi -- 28.2.2011 23:34:55 >

(odgovor članu Tatamata)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
28.2.2011 23:35:31   
snovi

Prijavljujemo se user posted image user posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 9:36:56   
dunja RR

Prijave nam stižu i drago nam je user posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 9:41:57   
SareniVrabac
Mi se prijavili ponovo posto je babac tvrdoglav pa je sacekao martuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 9:47:21   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: SareniVrabac

Mi se prijavili ponovo posto je babac tvrdoglav pa je sacekao martuser posted image


videla sam draga, hvala ti što si mi javila na pp user posted image

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 10:36:54   
SareniVrabac
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 10:59:07   
2TETKA0MAMA
Samo da kazem da sam se slatko nasmejala kad sam videla igracku koju Brestill poklanja, jer ja imam nesto slicno (moja je roze)...Klinka mog brata je obozava!
Kao i uvek, Ringeraja se potrudi da obezbedi lepe pokloneuser posted image

P.S.-Stolica je simpaticna...jel ima to i za nas velike?user posted image


_____________________________

So close, no matter how far...Couldn''''t be much more from the heart...Forever trusting who we are, and nothing else matters!!!!

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 11:22:50   
isidora88
divni su pokloni,pih sto se u martu ne poradjam user posted image
mogu i ja da se prijavim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu 2TETKA0MAMA)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 13:00:50   
gabrijelaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image
bravoooo za poklone...super su...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 16:14:41   
morena
Ja sam se prijavila jutros, nadam se da je stigla moja prijava.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
1.3.2011 16:16:22   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: morena

Ja sam se prijavila jutros, nadam se da je stigla moja prijava.


stigla user posted image

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
8.3.2011 22:05:53   
peruška
Pokloni su super, Bebolog stolica sjajna, proizvode Mella cosmetics već koristim i sjajni su, svaka čast;

Ćilibarske ogrlice su ušle u paket, predivno user posted image

< Poruku je uredio peruška -- 8.3.2011 22:06:47 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
14.3.2011 11:39:01   
gugutka

Sve je supeeeer user posted image

Divni ste, svaka čast - neke proizvode već korostimo - Mellu i Impamil ali se svakako prijavljujemo user posted image

(odgovor članu peruška)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
14.3.2011 11:41:12   
AnicaM
pokloni su stvarno superuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
18.3.2011 19:01:54   
dunja RR
Eni draga ne rade mi pp pa ti ne mogu tamo odgovoriti; prijavi se sada za paket pa ako se ne porodiš u martu molim te mi javi i prijavi se opet u aprilu a martovsku prijavu nećemo uzeti u obzir, ok?

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.3.2011 19:02:27 >

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
18.3.2011 19:03:05   
eni26

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Eni draga ne rade mi pp pa ti ne mogu tamo odgovoriti; prijavi se sada za paket pa ako se ne porodiš u martu molim te mi javi i prijavi se opet u aprilu a martovsku prijavu nećemo uzeti u obzir, ok?

vazi se dunja user posted image hvala na odg.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
18.3.2011 19:04:20   
dunja RR
user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
21.3.2011 22:28:46   
gugutka
Ove Ćilibarske ogrlice je komšinica koristila, zadovoljna je  user posted image

Još jednom, paket je supeeeeer user posted image

< Poruku je uredio gugutka -- 21.3.2011 22:29:26 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
22.3.2011 12:12:46   
Španjolka

Divni su vam paketi - ova stolica mi deluje super user posted image

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
3.4.2011 12:45:14   
dunja RR
Dobitnici ovog lepog paketa za mesec mart su:

1. eni26
2. morena
3. SareniVrabac
4. AnicaM
5. Petkovici


Čestitamo srećnim dobitnicima user posted image user posted image user posted image

Pogledajte šta su nam lepo naši sponzori pripremili za mesec april:

PAKET ZA PORODILJE - APRIL

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.4.2011 12:53:29 >

(odgovor članu Španjolka)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
3.4.2011 14:09:06   
AndreaK
Cestitam!! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
3.4.2011 14:09:07   
SareniVrabac
hvala rruser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
3.4.2011 17:32:06   
AnicaM
Hvala RRuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Paketić za porodilje i novorođene bebe: M...
3.4.2011 20:55:15   
eni26
Jupiiii, jedva cekam da obradujem sekicu! kad otprilike stizu paketici?
RR hvalaaaaa user posted image user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here