|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste tačne?
7.4.2009 8:03:26   
Anoniman
Dogovorite sa drugaricom da se nađete u 16h u kafiću.
Kada stignete? Pre 16h, u 16h ili posle 16h? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:07:47   
mamanp
Inace sam veoma tacna, ali mi se desavalo da mm dok se jos nismo vencali cesto zakasnim na sastanak sto je on tumacio kao da ja nesto "zatezem"

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:08:42   
mamanp
Zaboravih, mnooooooogo me nerviraju osobe koje kazu doci cu u toliko, a dodju pola sata kasnije. Ludim od takvih osoba.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:26:43   
Anoniman
ako ja mogu pored dvoje djece stici tacno na vrijeme moze svako... tacna sam i trudim se biti tacna u svemu, i mislim da je to stvar postovanja prema osobi ili osobama sa kojima imate dogovor

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:39:28   
Anoniman
Ja sam isto uvek tačna, često stignem i ranije, i odlepim kada neko kasni.

No, svakome se desi PO NEKADA da kasni. Nisam baš cepidlaka. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:42:37   
Natasajvc
Tacna jos kako! Kao i Tasha uvek stizem ranije.user posted image
Imam razumevanja za one koji kasne. To se valjda uci u ranim godinama.


_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:46:36   
Anoniman
Imam i ja razumevanja kada neko kasni PO NEKADA, ali ako je to praxa! user posted image

ps. Čekam da se Lenka RR javi u ovoj temi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Natasajvc)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 8:46:50   
Anoniman
zbog toga i postoje mobiteli da se javi to kasnjenje jer uvijek moze biti guzva u saobracaju ili neke sl. stvari

(odgovor članu Natasajvc)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:00:17   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja sam isto uvek tačna, često stignem i ranije, i odlepim kada neko kasni.

No, svakome se desi PO NEKADA da kasni. Nisam baš cepidlaka. user posted image



Takođe! Ali ludim kad mm kasni user posted image a to mu se često dešava


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:03:03   
Buba76
Nikada nisam zakasnila,uvek dodjem ranije.Cak i na posao uvek stizem prva pa im svima kuvam kafu. Jedino kada idem negde sa muzem onda kasnimo ili trcimo da stignemo.On kaze da je to zato sto idemo sa detetom a mali i ja spremni pola sata pre njega.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:04:59   
Buba76



Takođe! Ali ludim kad mm kasni user posted image a to mu se često dešava


Izgleda da ti i ja imamo isti problem.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:06:41   
NadaR
Uglavnom ne kasnim mada se oinekad desi da se zaglavim u guzvi,tada se javim koliko cu minutica zakasniti! Ok mi je ako mi neko javi da ce zakasniti ,onda ja obavim jos nesto svoje ,ne cekam kao debiluser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:07:58   
Ana RR
mm je isto takav user posted image ali tvoj bar ima izgovor-dete, a šta da kažem za mog user posted image

U nedelju sam se naljutila jer je rekao da ćemo u 13h krenuti kod moje mame, ja se spremila još u 12 sati a on u 13h još uvek pere auto! Pa dok se okupao, krenuli smo u 2 sata! Ceo dan nisam htela da pričam sa njim, poludeo je!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:09:10   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Buba76




Takođe! Ali ludim kad mm kasni user posted image a to mu se često dešava


Izgleda da ti i ja imamo isti problem.







hihi user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:14:47   
bebać
Uglavnom sam tačna,ponekad...znači ponekad desi mi se da zakasnim najviše 10min(kako sam sada sa bebom) a prije dok sam samovala sešavalo se da dodjem i 10min. prije....Ljudi koji kasne i to im predje u praksu,nekako su mi nesigurni,i neozbiljni....ja se često dogovorim sa prijateljicom da idemo van,ja se spremim sa detetom i sidjem i čekam je,a ona kasni i po 15min(ujedno mi je to i stvar nekulture)user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 9:46:14   
afrodita
Uvek kasnim pa sam sat u kuhinji posto
uvek tamo zaglavim navila 25 min ranije
a kad treba krenuti pogledam na onaj sto
tacno ide i uvek imam jos vremena....user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 10:03:47   
maša
Trudim se da budem tačna...I ako zakasnim to nije više od 10-15 minuta...I cenim kad su i drugi takvi ...A kad neko totalno ispali a ni ne javi se....cccccc

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 11:45:50   
eugenija
Tačna u bocu!

Imam drugaricu koja ima prolazno vreme kašnjenja od 30 minuta... Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 12:13:41   
Sneža
Joj,ja se stvarno trudim da budem tačna tj.da ne kasnim,ali me nešto često potera maler pa malko okasnimuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 12:15:46   
Anoniman
Tacna, cak i poranim malouser posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 14:10:01   
kumara
U 16.30!!! Koliko god se trudila nema sanse da stignem negde na vreme!!! TO svi koji me poznaju vec jako dobro znaju! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   [Obrisana poruka]
7.4.2009 15:35:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 20:37:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Buba76

Nikada nisam zakasnila,uvek dodjem ranije.Cak i na posao uvek stizem prva pa im svima kuvam kafu. Jedino kada idem negde sa muzem onda kasnimo ili trcimo da stignemo.On kaze da je to zato sto idemo sa detetom a mali i ja spremni pola sata pre njega.


Upravo tako,nije mi jasno kad osoba kasni, pa ako znaš da ćeš kasniti kreni se spremati ranije!
Mrzim čekati nekoga kad se dogovorimo u određeno vrijeme,a taj isti odmah dobije bukvicu iz lijepog ponašanja,ah takva samuser posted image

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li ste tačne?
7.4.2009 21:04:53   
sneza24
Uglavnom sam tacna a i ako kasnim to je mozda par minuta.Kasnim jedino ako na primer moram da svratim do prodavnice ili tako negde a tamo guzva.Ali i napomenem da cu negde svratiti pa cemo se naci,cisto da ljudi znaju ako malo kasnim gde sam.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li ste tačne?
7.9.2014 12:55:45   
branki*
jesam,uvek sam tacna,cak dodjem i koji minut ranije.ne volim da kasnim nigde.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here