|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 16:04:43   
Anoniman
Morala sam da vam kopiram ovo shto sam nashla na jednom forumu... prosto neverovatno....i strashno user posted image

Kao sto se verovatno iz 'naslova teme' vidi-nalazim se u veoma teskoj/cesto pomisljam i neizlaznoj/situaciji...Inace--zavisna sam od heroina duze od 10 godina,dok kokain uzimam svakodnevno-zadnje 2god.Da skratim-pre par dana saznala sam da sam u 22.nedelji trudnoce,i ne znam sta da radim,ne mogu da spavam,stalno placem,a zanima me da li je i posle ove nedelje dozvoljen pobacaj,i da li je neko bio u slicnoj situaciji?I ako nije moguce prekinut
i-sta da radim u toj situaciji?Pomozite mi vi ste mi zadnja nada....


Shta kazete na ovo? Kakav savet biste jooj vi dali?
  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 16:12:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 16:15:00   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 16:23:29   
Anoniman
Meni je kao prvo neverovatno da nije skontala da je vetj 21 nedelju trudna....A da ne pricham o tome da je narkomanka....user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
27.6.2009 16:24:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 16:26:51   
Anoniman
Evo josh nekih postova od dotichne :

Veruj mi da sam se ja iznenadila MNOGO vise nego ti kad su mi rekli da je u ? 21.nedelja...A pre toga --bukvalno--ni jedan jedini znak,stomak mi je bio ravan do pre par dana,grudi su na mojoj velicini,zaista neverovatno-pa ti nisi svestan(svesnsna)koliko mene muci taj podatak da je 21.nedelja,a da se meni do pre par dana NISTA nije desavalo,a onda u roku od 3 dana sve sto je trebalo za tih par meseci...STRASNO!!!!Stvarno sam neutesna,pala sam u ogromnu depresiju,non-stop placem,totalno sam apaticna,bezvoljna...


Ja i ovako imam bas neredovne menstruacije,imala sam perioda po 3 godine da nemam,pa onda godinu dana bude sve ok i tako stalno.Upravo zbog toga sam do pre 2 godine-bila ubedjena da nisam plodna,tacnije prvi put sam tad zatrudnela sa 26 godina...Posle toga sam imala normalno 7-8 meseci,i od tada nista....


< Poruku je uredio Smeshkica -- 27.6.2009 16:27:31 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 16:33:34   
Anoniman
Zadnjih nedelju dana sam jurila po svim mogucim bolnicama,klinikama(privatnim,drzavnim),ali na svim mestima sam dobila isti odgovor-da je prekasno za prekid.Tako da sam pocela da se skidam(iako su me naplasili da iako se sad skinem-opet nece biti ni-otkakve koristi za bebce)Zelela bih da zahvalim svim ljudima sa foruma koji su bili pozitivni,koliko je to moguce u ovakvoj situaciji,i da vam kazem da ste mi malo pomogli da izadjem iz depresije,zaista hvala vam,mislim da niste ni svesni koliko ste mi ustvari pomogli!!!!A ove negativne komentare nisam ni citala...Nadam se da cu uspeti da se oslobodim i heroina i koke,mnogo je tesko,ali ipak dajem sve od sebe...Ako to uspem-onda sam ubedjena da ce na kraju sve biti ok...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 18:06:54   
ljubičica
Pa verovatno je bila stalno udrogirana da nije ni primetila simptome user posted image
Jao, grozno ...
Toliko dobrih ljudi ne može da ima dece...
Bože, kome ti daješ da bude roditelj....

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 18:41:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Toliko dobrih ljudi ne može da ima dece...



E....to....to je ono shto je najgore.... S jedne strane svaka glupost je navodna uzrok pobachaja ili ne zachetja...a jedna narkomanka bez problema iznese trudnocu user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 19:10:09   
Rina
Evo u holandiji je dozvoljen abortus do 24.te nedelje ...to dete tesko da moze biti bez teskih telesnih ili psihickih anomalija user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 20:53:09   
Tara
user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj Boze, jadna bebicauser posted image user posted image user posted image user posted image Uzas!!!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 21:23:34   
Anoniman
Pa i ovde bi joj bio dozvoljen abortus ako komisija odobri... Kako sam shvatila na kraju...sa bebom je sve u redu i fizichkom smislu...e sad kako tje biti psihichki....ko to zna user posted image

(odgovor članu Tara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 21:32:01   
magde
ona ili nije htela da ima bebu ili ima neki problem sa sama sobom LUDACKAAAA a kod nas se kaze PROSTAuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 21:34:50   
sneza24
Za nju nemam nikakav komentar ali mi je jako zao bebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 21:43:50   
gracija
Zao mi je bebiceuser posted image ,a nju ne zelim ni da komentarisem jer sam se vec iznerviralauser posted image  

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:13:04   
eugenija
Jako teška situacija. Život svašta nosi sa sobom, pa evo raznorodne priče nam stižu sa svih strana i dešavaju se svakodnevno i svuda..
Ne volim da osuđujem, naročito ne one koji su već osuđeni samim svojim statusom, ponašanjem ili delovanjem. Nema im veće osude od one koja stiže iz sopstvenog ega. Ta devojka se sigurno pati sama sama sa svojim vragovima, dobija osude i sa njima i bez njih na sve strane.
Bebin život je svakako ugrožen, i nadati se da će beba biti spašena na neki način i da savremena medicina ima odgovor na ovu situaciju, jer verujem da nije jedinstven slučaj.
Iz posta ne vidim da je devojka prvo ostala trudna, pa onda krenula sa teškim drogama da ubija sopstveni plod u utrobi. To je dugogodišnja ovisnica, a čovek kad je "high" radi razne stvari o kojima ne razmišlja (prosto mu droga ne dozvoljava da bude na zemlji). Ona je prosto takva drogirana ostala trudna, možda se ni ne seća samog sexualnog čina..
Da ne nagađam dalje, prosto me teralo nešto da ovde napišem dve - tri glupe.

(U tuđem oku vide trun, a u svome balvan ne vide)

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:18:50   
Dora
(U tuđem oku vide trun, a u svome balvan ne vide)
]IZVORNA PORUKA: eugenija

nisam baš najbolje shvatila ovu rečenicu, kakve veze... o, Eu, nisi valjda počela da se drogirašuser posted image user posted image Znam da je teško biti majka, ali baš toliko...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:21:05   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

(U tuđem oku vide trun, a u svome balvan ne vide)
]IZVORNA PORUKA: eugenija

nisam baš najbolje shvatila ovu rečenicu, kakve veze... o, Eu, nisi valjda počela da se drogirašuser posted image user posted image Znam da je teško biti majka, ali baš toliko...user posted image user posted image user posted image



Htela sam reći da smo tako olako skloni osudama na sve strane, samo svoje greške ne vidimo...

"Ko nikada nije zgrešio, neka prvi baci kamen!" (Možda je ova razumljivija)

Nisam Dora, ne brini, heheheuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:25:28   
Dora
uh, uplaši me...user posted image sad mi je jasnije šta je pisac hteo da kaže...
ma, toga ima svuda... meni je malo i bzv. to komentarisati, više volim da komentarišem nekog ko je tu i može da odgovori na komentare...
Ova tema je nešto tipa: Aj sad malo da pljujemo...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:27:46   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

više volim da komentarišem nekog ko je tu i može da odgovori na komentare...



user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:29:56   
Dora
aj daj neki skandal o našim devojkama pa da malo pljujemouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 22:31:18   
Dora
ko j**e narkomanke, nisu vredne priče...user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
27.6.2009 23:10:49   
Ana RR
Ne mogu ovo da komentarišem.. moj brat je heroinski zavisnik.. i ima dete..
koje više viđa moj muž nego on.. user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
28.6.2009 10:57:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija


Ne volim da osuđujem, naročito ne one koji su već osuđeni samim svojim statusom, ponašanjem ili delovanjem. Nema im veće osude od one koja stiže iz sopstvenog ega. Ta devojka se sigurno pati sama sama sa svojim vragovima, dobija osude i sa njima i bez njih na sve strane.




IZVORNA PORUKA: Dora

meni je malo i bzv. to komentarisati, više volim da komentarišem nekog ko je tu i može da odgovori na komentare...
Ova tema je nešto tipa: Aj sad malo da pljujemo...



(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Narkomanka u 21.nedelji trudnoce
28.6.2009 11:00:10   
mihi
Potpisujem ovo što su napisale Eugi i Dora, svako nosi svoj krst u životu, ko smo mi da je pljujemo i osuđujemo......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here