|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga da li...
30.7.2011 22:27:25   
Anoniman
E sad je vala previše!!! user posted image OVAJ članak je izašao u novinama juče... Užas!!!

Da li uopšte pita neko roditelje za mišljenje ili odosmo svi u puser posted image u lepu mauser posted image nu!!!
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:29:25   
Anoniman
Ma super moze da usvoje i zakon da nemamo pravo da znamo nista o njima cim se rode a kamo li da cekamo 15god.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:32:47   
PoisonEve
Pa da samo da udjemo u jeuser posted image enu EU! Sramota! Da li je neko dete sposobno sa 15 godina da zrelo rasudjuje?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:33:53   
Anoniman
Ma zakon jeuser posted image se deco i pravite decu a babe od tridesetak godina ce da ih cuvaju. Masala.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:35:17   
bubulence
mm i ja smo juce ceo dan pricali o ovom i ne mozemo da verujemo da tako nesto moze da se usvoji, posebno u zemlji kao sto je Srbija. sve se nadam da ce se ponistiti

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:36:25   
zivka
Strasno! A svi dobro znamo da smo tad "najpametniji!"!!!!
Ja radim s decom od 5-8 raz.O.S. -verujte krece u sedmom LUDILO u osmom se blago smiri ali ....samo blago smiri! Hormoni prorade i oni su VELIKI i sve najbolje znaju!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:36:49   
Anoniman
Bubulence sve sto ne treba se prihvata a sto treba se ponistava. Uvek bilo i bice. Legalizovali pedere sad zu zasticeni ko beli medvedi sad i ovo pa gde ce nama kraj.

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:39:25   
zivka
MM mi pricao za neku poznanicu- njena cerka tinejdzeraka se druzi  s tinejdzerom i majka je kao bocka: "Jel ti to decko?" na sta ce devojcica: "Svasta mama ! Pa on ima decka!"

< Poruku je uredio zivka -- 30.7.2011 22:40:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 22:46:15   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Izvini nije smesno ali zvuci tako. Zalosno je. Moj drug iz srednje je gay i pokusava da me ubedi kako je to super i kako je to u redu. Rekla sam mu izvni moj mozak je isuvise prost da bi shvatio tako slozenu cinjenicu.

(odgovor članu zivka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 23:05:25   
bubulence
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

user posted image user posted image user posted image Izvini nije smesno ali zvuci tako. Zalosno je. Moj drug iz srednje je gay i pokusava da me ubedi kako je to super i kako je to u redu. Rekla sam mu izvni moj mozak je isuvise prost da bi shvatio tako slozenu cinjenicu.


ista situacija, takodje drugar ima deckica i ubedjuje me kako treba da ga upoznam jer je to bas super. jednostavno ne mogu. a inace, zgrozila me je i vest da ce promena pola biti besplatna ukoliko zaista postoji razlog, psihicke prirode, za tako nesto...
onda, sledeca stvar koja me je jako potresla je i ta da su doktori koji su krivi za smrt jedne mlade devojke dobili po 15 meseci zatvora...
sta je sledece???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 23:14:12   
Anoniman
pa trebas da se malo razgovarate on te vise razume nego drugarica user posted image Idi begaj da je Bog hteo stvorio bi Adama i Stevu a ne Adama i Evu.
A za lekare no coment sramota

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 23:15:22   
snješka
Adolescencija je jako bolno doba. Ne zna se kome je gore, samim adolescentima ili roditeljima. To je doba u životu kada je jako tanka razlika između "normalnog adolescentnog perioda" i psihičkog poremećaja. Tada se oni nalaze na velikoj prekretnici u životu. Ovo će im biti baš "podsticajno"! Tada kad roditelj najviše treba da bude roditelj.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
30.7.2011 23:20:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

da je Bog hteo stvorio bi Adama i Stevu a ne Adama i Evu.


user posted image user posted image user posted image Ovo me nasmeja...a baš je dobro rečeno!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 8:26:08   
zivka
IZVORNA PORUKA: snek

IZVORNA PORUKA: popadija Mara

da je Bog hteo stvorio bi Adama i Stevu a ne Adama i Evu.


user posted image user posted image user posted image Ovo me nasmeja...a baš je dobro rečeno!




Da ovo mi se svidja user posted image
Ja mogu da razumem gresku prirode u polu donekle i kao malo gay varijantu ...ali me nervira isticanje licnih afiniteta u krevetu! - Parade i ostalo... Sad kod klinaca vise nije IN da budu strejt vec bisexual ili gay. I sad u tom ludom periodu su kao sposobni da rasudjuju sta im je o.k. i jos da roditelji nemaju nikakav nadzor! a ostalo jos tri god do punoletstva! Gluposti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 9:10:51   
minavb
Ovo je sasvim uobicajeno u vecini zemalja na zapadu, ne znam zasto skacete i dizete frku. Problem kod nas je sto se deca cuvaju pod maminom suknjom skoro pa dok ne odu i sama u penziju, zato se taj zakon ovde vecini ne svidja. Ako decu lepo vaspitate, nauciti da vrlo dobro razlikuju dobro od loseg, da budu vredni i radni, da znaju da se zastite od trudnoce i polnih bolesti, cemu strah od ovog zakona?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 13:28:34   
Anoniman
Mina, granica od 15 godina je isuvise niska za ovaj zakon...
Ja pokusavam da se postavim na mesto roditelja deteta od 15 godina i da ti kazem, uzasno je imati bolesno dete, a da za to ne znas...Dobro, patologija u narkomanstvu moze ostati neprimecena kod ekstremno neodgovornih i neobavestenih roditelja, jer je nemoguce ne primetiti je.
Dete od 15 godina je balavo i potrebna mu je stroga roditeljska ruka, a u isto vreme i ekstremna podrska i UVID u vecinu segmenata njegovog zivota. Vrlo bitan segment detetova zivota jeste cinjenica da se ono drogira!!!Pa makar to bio extazi...Droga je droga...I cemu skrivanje od roditelja? Nece se lekar boriti da ga cupa iz toga vec mama i tata..
Sa druge strane, imas 15 godina, navataju te sa ekserima, ti imas pravo zasticenog kartona i sta se time postize-nista!! Samo da ce dete imati priliku da to opet uradi i prodje neprimeceno. Retko koji klipander ce u tim godinama reci: " Uh, mnogo sam pogresio, treba da se ponasam kao razuman i odrastao covek, jer ovim rusim zdravlje i psihu"...Hahhahahah..pa naravno da nece...Otici ce kod drugara, zgutati jos koji komad i izvaliti:" Brate, si izvalio novi zakon...Mozemo da radimo sta hocemo..Ko ih j*be kad su glupi..."
I ja jos govorim o nekim "najblazim drogama"...
I kao poslednje-jesi li sigurna da je tesko savrseno vaspitano dete u tim godinama navesti da se lose i neodgovorno ponasa???Evo ja cu da ti kazem-to se radi tako lako...Tinejdz godine su buntovne po prirodi...A taj bunt moze da krene u razlicitim smerovima. Ja sam bila savrseno vaspitana devojcica do polaska u srednju..A onda je krenula "anarhija"..Da sam oko sebe imala narkomansko drustvo, ne siguram, ali verovatno bih se drogirala...Nego sam imala strebere buntovnike u okruzenju, pa mi je taj period samo izostrio neke vizije...
Znaci, moje misljenje je da-NOVI ZAKON user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 13:34:10   
PoisonEve
granica od 15 godina je isuvise niska za ovaj zakon...

I agree user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 13:36:44   
Olga75
do sada je ginekoloski karton nakon 16 god mogao da se dobijena uvid samo sa sudskim nalogom tj. uvid u karton je imala samo pacijentkinja


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 16:27:47   
Verus
Nisam stigla da citam, ali skontah da roditelj nema prava uvida u karton narkomana deteta?  Pa ako dobro poznaje dete nece mu ni trebati: prepoznace znake zar ne?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 16:34:35   
limunada
Strasnouser posted image


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 16:37:56   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Nisam stigla da citam, ali skontah da roditelj nema prava uvida u karton narkomana deteta?  Pa ako dobro poznaje dete nece mu ni trebati: prepoznace znake zar ne?


ovo sam ja uvek govorila, kako je moguce da roditelj ne prepozna toliku promenu na detetu ukoliko se drogira. ali mislim da su roditelji slepi kod svoje dece, ali bukvalno. jer u suprotnom ne bi bilo toliko narkomana...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 18:17:20   
Anoniman
Pa ne prepoznaju se svi slucajevi...naravno da ce prepoznati ako se bode u venu, ali ako guta tablete, verovatno nece, pogotovu u svetu u kojem zivimo, gde se vodi trka sa vremenom i sto vecom zaradom...

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 20:45:02   
Verus
vero bez obzira na vrstu droge vidis po detetu, akopoznajes svoje dete, vidis mu po ocima, po ponasanju, promeni istog, nervozi, itd.  Roditelj moze sigurno da zna-ako prati i zeli da vidi.  A uostalom, niko ne brani roditeljima da prate svoje dete: da bukvalno prate, ili da to neko za njih uradi.  Moja svekrva je to radila sa svo 3 svoje dece-dotera se, i u klub gde su oni, naruci pice sakrije se u mrak i prati ih user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 20:51:21   
Anoniman
Ali kako da kod adolescenta razlucis da li je drukcije ponasanje od droge ili od 'prolecnog ludila"???Moji roditelji su mislili da se ja drogiram, isli kod skolskog psihologa, izblamirali me za medalju, a ja sam samo "gadjala jajima rezim"user posted image
To je jako tesko razgraniciti. Zivot mi je pokazao da deca mogu da promene ponasanje zbog mnogih stvari, pa cak i zbog simpatije, znaju zapasti u veliku depresiju ili biti jako agresivni.
A u potpunosti se slazem da se tinejdz klinche valja stalno drzati na oku...
Samo je meni ovaj zakon stvarno bezveze...Ali dobro, jos jedan je u nizu idiotskih zakona...Mi prihvatamo iz razvijenih zemalja samo ono sto je po mom misljenju fush, ali prave stvari prihvatili nismo-npr. bolje plate, kvalitetniji zivot, organizovana preduzeca i sl...

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Usvojen skandalozni zakon: Šta te briga d...
31.7.2011 20:53:54   
Lu
Kakve veze imaju homoseksualci sa ovimuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here