|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nasilje nad decom
18.11.2008 14:51:10   
Anoniman
Pročitala sam ovaj članak i zgrozila sam se. Malo je falilo da zaplačem... Tek od kada imam svoje dete, znam koliko su mala, nevina, draga i naivna deca od 2-3god. I onda neka stoka nad tim divnim stvorenjem može da radi ovakve gadosti! Meni to ne ulazi u glavu. Ne znam zašto takve ljude osuđuju na doživotnu robiju? Ja bih za takve ljude vratila smrtnu kaznu! Ali ne  injekcija pa spavaš, nego da ih ubiju na isti način na koji su oni ubili! DIVLJACI! user posted image

KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nasilje nad decom
18.11.2008 15:02:08   
guppy RR
Isto se desilo pre dve nedelje u Velikoj Britaniji... ubili su 17 meseci starog dečaka (KLIK),
u Šabcu takođe ovih dana (KLIK),

a u Hrvatskoj dete je umrlo u posudi za pravljenje testa u pekari :(( (KLIK)

user posted image user posted image user posted image
(sorry za Slo linkove)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nasilje nad decom
18.11.2008 15:06:27   
Anoniman
Sada sam htela da prikačim i taj link iz Šabca, pa evo ga na srpeskom. KLIK

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nasilje nad decom
18.11.2008 15:08:00   
Lu
Ja sam ovo preskočila na vijestima jer nisam smjela da čitam,samo početak i odustala sam.
Sada pročita...Isuse,jeza me hvata,nemogu da zamislim tu količinu zla koja se nalazi u ovakvim zvjerima.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nasilje nad decom
18.11.2008 15:22:49   
Anoniman
Evo ga i baby p, jedva nađoh članak... da nisam čačkala po rr.ba pre neki dan, ne bih ni znala za ovo, jer ja o ovome ni u jednim našim medijima nisam našla ni reči! user posted image  Ovaj link je na hrvatskom, mislim da je nama ipak on lakši za čitati nego slovenački.

BABY P

< Poruku je uredio Tasha -- 18.11.2008 15:24:04 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nasilje nad decom
18.11.2008 15:43:02   
guppy RR
Ma to je strašno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nasilje nad decom
18.11.2008 15:52:17   
Anoniman
Totalno sam se sada iznervirala! Još mi je gore od kada sam videla slikice tog deteta (Baby P). Naime, prvi put kada sam čitala o tome, nisam išla u detalje, jer u principu preskačem takve textove - suviše me pogađaju! NAJSTRAŠNIJE od svega je da su njegovi roditelji prestali da ga zlostavljaju nakon meseci zlostavljanja i da su počeli lepo da se ponašaju prema njemu, on bi ih bezuslovno voleo, i verovatno ih je voleo i ovako...to je onaj deo koji mene užasava! JEDNOSTAVNO NE RAZUMEM, kakv bolestan um to može da radi.

Takođe sam bila zgrožena i onom pričom kada je onaj deda držao svoju ćerku u podrumu kuće i pravio joj decu... u Nemačkoj čini mi se! Ne mogu da nađem link...

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nasilje nad decom
19.11.2008 13:45:01   
kumara
Eto drage mame, opet se vracamo na ono kako decu pripremiti za ovaj strasni svet. Sve to je bas jezivo. Ne mogu da verujem da ima ljudi koji rade takve stvari!!!!!!!! Ne znam sta bih uradila takvim ljudima, ali sigurno sve najgore cega mogu da se setim. Kako, ali kako je uopste moguce da takvi ljudi postoje? Sta je u njihovim glavama? Mislim da ne postoji dovoljno odvratna kazna za takve ljude.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nasilje nad decom
19.11.2008 18:50:26   
guppy RR
Lenka, ovako teško i pripremiš dete na svet... šta mu kažeš.... Pazi se vlastitih roditelja?
user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nasilje nad decom
19.11.2008 23:20:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

Pazi se vlastitih roditelja?




Nažalost, baš TO nije imao KO da im kaže! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nasilje nad decom
20.11.2008 17:18:12   
kumara
Da na zalost upravo je tako. A sto je jos gore, nema nacina ni leka protiv takvih stvari. Kako da znas da neki ljudi NE SMEJU da imaju decu? Ko to moze da odluci i presudi? Kako nekome zabraniti da bude roditelj ili neroditelj u ovom slucaju?

A stvarno postoje ljudi kojima bi trebalo zabraniti da imaju decu. To je ironija svega - neko ceka kao lud da dobije dete, a neko ga ima i zlostavlja/ user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nasilje nad decom
25.11.2008 8:26:16   
Anoniman
Otac uhapšen zbog prebijanja maloletne ćerke KLIK

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nasilje nad decom
25.11.2008 8:49:10   
guppy RR
user posted image user posted image
a šta kad ga vrate nazad kući... da je ubije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nasilje nad decom
25.11.2008 9:02:19   
Anoniman
Pa nisu valjda debili da vrate i njega i dete u istu kuću?! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nasilje nad decom
25.11.2008 9:15:36   
guppy RR
Pa to je TO što je tužno. A šta misliš? Vratiće ga kući, naravno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nasilje nad decom
25.11.2008 9:20:00   
Anoniman
Pa možda neće dete. Možda dete daju u neku hraniteljsku porodicu ili u neki dom. Jesam previše naivna? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nasilje nad decom
25.11.2008 9:40:11   
guppy RR
 user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nasilje nad decom
27.11.2008 8:15:31   
Anoniman
Britanski Fricl (KLIK)

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nasilje nad decom
28.11.2008 8:49:44   
Anoniman
Dečaka pokušali da seksualno zlostavljaju
 
BEOGRAD - Četrnaestogodišnjeg S.R., učenika Srednje građevinske škole, u sredu veče oko 19.30 u Domu za učenike u Padinskoj Skeli napala su tri dečaka iz susedne sobe. Oni su ga, prema navodima stanara Doma, uvukli u svoju sobu, tukli i pokušali da ga seksualno zlostavljaju pomoću flaše i metle. Ceo slučaj prijavljen je tek ujutru kada su pozvani Hitna pomoć i policija.


KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nasilje nad decom
28.11.2008 9:09:54   
guppy RR
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nasilje nad decom
1.12.2008 14:19:02   
Anoniman
Silovali i pretukli devojčicu

NIŠ - Barča Džemailović (40) osuđen je na 16 godina zatvora zbog prebijanja i silovanja trinaestogodišnje ćerke T.U. Njegov komšija Vojkan Sulejmanović (35) za isti zločin osuđen je na 14 godina zatvora.

TEXT

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nasilje nad decom
1.12.2008 15:36:22   
andrijana
Kuda ovaj svet ide?.........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nasilje nad decom
2.12.2008 9:18:34   
Anoniman
Zemaljski sud u Zigenu u pokrajini Severna Rajna Vestfalija je danas osudio Moniku H. (44) na četiri godine i tri meseca zatvora, zbog čedomorstva, odnosno, ubistva dvoje dece, javljaju nemački mediji.

IZVOR

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nasilje nad decom
10.12.2008 8:20:55   
Anoniman
Majka sinu polomila vilicu i izbacila ga golog na ulicu
JAGODINA - Trogodišnji dečak u kući bez struje i ogreva igrao se sa raspadnutim lešom psa kao sa plišanom igračkom. Bio je samo u atletskoj majici. Pokušao je nešto da kaže, ali nije mogao. Polomljena mu je vilica. Pretukla ga je majka Snežana M. (24). Tim rečima direktorka Centra za socijalni rad u Jagodini Biserka Jakovljević opisuje scenu koju su njeni radnici zatekli u trošnoj kućici na kraju sokaka u selu Stražilo.
DETALJNIJE

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nasilje nad decom
10.12.2008 9:10:13   
Lu
Jadno dijete,užasno,
a ovu luđakinju bi u zatvor trebalo strpati,
nije mi jasno zašto ovakve žene uopće rađaju djecu,kad misle samo na svoja zadovoljstva,koja su usput fuj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here