|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pogrešno određen pol na UZ
14.1.2009 11:44:47   
Anoniman
Nisam imala takva iskustva, meni su tačno odredili.

Ali, u školici za trudnice sam upoznala ženu kojoj je rečeno da nosi dečaka. Na poslednjem UZ pred sam porođaj (već je bila primljena u Betaniju), takođe su joj rekli da je dečak. Par sati posle se porodila (jako brzo se porodila) i rodila je devojčicu. Veruje se da joj je pupčanik bio sve vreme među nogama i da je zbog toga došlo da pogrešno određenog pola.

Jel imao ko slična iskustva?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
14.1.2009 11:51:24   
mamyca
Meni su rekli da je najvjerovatnije curica,ali pogrijesili su.Na ultrazvuku se moj zlocko nikako nije dao vidjetiuser posted image ,tako do samog poroda smo mislili da je najvjerovatnije curica.Cak su i na 4 D mjerili nogice i pete i kao po teme je curicauser posted image ,ali eto pogrijesili su.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
14.1.2009 15:58:54   
Anoniman
Eto ni taj 4D nije baš tačan... user posted image

(odgovor članu mamyca)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
15.1.2009 20:17:28   
guppy RR
Mojoj koleginici su rekli da nosi dve curice... pa onda UPS, dva dečaka..... a kad se porodila, bili su dečak i devojčica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
15.1.2009 22:05:49   
kumara
O boze! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
21.1.2009 9:24:10   
Maya21
Meni su za Mateja govorili da je zensko do 7. meseca... Za drugu trudnocu ne smem nista da kazem, svi znate koliko su mi pretraga genetskih radili do sad... to valjda ne laze user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 9:06:53   
Anoniman
Kažu da se devojčice duže kriju na UZ (skupe nogice, skroz se sklupčaju), a da dečaci odmah svoju ćunu daju "na izvolte"... (babska priča)... jel istina?

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 9:08:49   
Anoniman
meni oba puta pogodili i to u 12 sedmici trudnoce oba puta ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 10:57:59   
NadaR
Meni su tacno rekli.
Sestri od mm rekli da nosi djecaka, i ona sa ultrazvuka ravno u r.kucu i kupi neke pink benkice. Muz ju ubjedjivao da ne kupuje to da ce biti djecak...
Nije htjela ni da cuje i eto rodi nam se Jelena... user posted image
Kaze,bas je imala osjecaj da je djevojcicauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 11:01:44   
mamanp
mojoj drugarici govorili na UZ da je zensko...na porodjaju joj doktor rekao: "Gospodjo, dobili ste sina", a ona jadnica podigla glavu: "Doktore, jestel vi sigurni da je musko, da nije neka greska"user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 12:02:24   
Anoniman
Tako je i moja drugarica čekala dečaka a dobila devojčicu! user posted image  Još na UZ pred porođaj su joj rekli da je dečak, i porodi se žena za koji sat... kada... devojčica.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 12:15:04   
Ana RR
Moj kolega je bio presrecan kad su njegovoj zeni na UZ rekli da je devojcica, stalno je ponavljao moja mala balerina... Citavu trudnocu oni ubedjeni da je devojcica i kada se porodila kazu njoj evo ga mali pišonja a ona samo što nije pala u nesvest user posted image
Kolega se tek šokirao, pitao doktora a šta je bilo sa balerinomuser posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 13:31:39   
Anoniman
Meni su u prvoj trudnoći rekli u 5.mesecu da je devojčica, u 9.da je dečak, i ispao je dečak.
U ovoj drugoj trudnoći su mi u 6.mesecu rekli da je devojčica. I ja opet nisam sigurnauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 20:49:09   
Anoniman
xaxaxaxaxaxaxaxax
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kažu da se devojčice duže kriju na UZ (skupe nogice, skroz se sklupčaju), a da dečaci odmah svoju ćunu daju "na izvolte"... (babska priča)... jel istina?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 20:51:31   
Anoniman
zato je najbolje ne pitati user posted image   bas iz tog razloga nisam ni pitala... neka bude surprise :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 20:52:23   
Lilly*
mog sina je dr lepo snimio od dole i nema greske user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.4.2009 21:05:42   
mihi
Na 4D se može da se ne vidi jer je pupčana vrpca izmdeđu nogu ona realno pokriva polni organ i ne vidi se meni su oba puta u 12 nedelji rekli dečaci i bilo je tačno. Mnogo zavisi od toga ko gleda.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
30.4.2014 16:30:02   
vonavoj
Moja dr ne voli da govori pol dok nije sigurna...sa prvom cerkom je pogodila...sad nije bila sigurna dok;jer su bile skupljene noge..ali je uz pomoc vaginalnog potvrdila da je curica.. videcemo do kraja!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.5.2014 0:04:21   
Sanchy
Takodje su mi vrlo rano rekli da je decak,cak mislim u 12 nedelji,amnio je potvrdila..inace ne znam za price ali M.se od starta okretao ka ultrazvuku i sve cetiri uvis,nije bilo greske..laik je mogao da vidi pol zato mi cesto nije jasno kako doktori pogreseuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.5.2014 10:47:48   
Ivanka 75
Moja dr nije htela da kaze do 9 meseca sta je, svaki put je beba bila okrenuta karlicno i to guzom prema pupku sve dok se nije okrenula u 36 nedelji pa je odmah rekla da je devojcica, bez razmisljanja. Pogodak!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pogrešno određen pol na UZ
1.5.2014 15:18:39   
Sanchy
M.se par puta okrenuo i zadnjicom prema uz a i tada se vidi akjo je decak,tacno se vide testisi,znaci nema sanse da se omasi,sad ne znam gde sam spakovala tu slicicu sa uz da vidite koliko je jasan pol

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here