|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cena dadilje
17.1.2012 8:53:37   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Preziveli smo danasnji dan sa odvajanjem. Nije me bilo od 9 ujutru do 7 uvece. S tim sto sam dosla na kratko da rucak i ona se u medjuvremenu probudila. Posle podne je otac cuvao. Bas mi je bilo tesko posebno sto dadilja koja je cuva ne zna njene navike. Zvala sam je da vidim da li je sve ok. Super su se igrale sve do dela kad je trebala da spava. Onda je jedno 10 minuta plakala da nije znala kako da je umiri.user posted image Ljuljala je i mazala, a ona se otimala. Na kraju se setila da je stavi u ljulju i da joj pusti crtac. Ljuljala je i momentalno zaspala. Sutra cu biti krace, ali zato u sredu cu biti odsutna od 7:15.


Sanjice, sve će to doći na svoje. Meni je bilo jaaaakoooo teško kad sam počela da radim, nek ti Jeca kaže koliko sam joj kukala user posted image Svaki dan je sve lakši. Veruj mi da njima mnogo lakše padne to odvajanje, tj. brže se naviknu od nas.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Cena dadilje
17.1.2012 9:01:37   
Sanjica26 RR
Alexx, evo vec se pitam kako ce reaguje kad se probudi, a ja nisam tu.user posted image
Tea, ne brinem kad je sa tatom. Tata zna sve da je presvuce i nahrani, da se poigra sa njom tako da sam posle podne i mirna.user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Cena dadilje
17.1.2012 9:21:15   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Alexx, evo vec se pitam kako ce reaguje kad se probudi, a ja nisam tu.user posted image


Ma kažem ti, biće to sve OK. Pripremi se na to da će možda da se ljuti popodne kad si kod kuće - meni je to Andrej dosta dugo radio. Kao da me kažnjava. Ali sa dadiljom je super, baš su se odlično slagali.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Cena dadilje
17.1.2012 9:56:01   
minavb
Vanja me u početku kulirao kad dođem kući, sad mi trči u zagrljaj.user posted image Inače, moja dadilja radi od maja a ja sam u oktobru počela da radim. Dobro su se upoznali, savladala je tehnike hranjenja i uspavljivanja, sve fore i zezalice, pa mu dođe isto kao da je sa mnom.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Cena dadilje
21.2.2012 22:50:15   
marija32
Koliko placate dadilje za 9h rada? Jel 25.000 nije malo?

< Poruku je uredio marija32 -- 21.2.2012 22:55:41 >


_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Cena dadilje
29.2.2012 13:05:10   
Dijanaa
Ja sam iz novog sada,medicinska sam sestra i cuvam klince svih uzrasta za 200 din po satu,eto mozda vam to pomogne da se orjentiset_e oko cene,to je ako je u pitanju povremeno cuvanje na sat a ako vam treba cesce i po viise sati dogovorimo se pa bude i niza,ne radim pri agenciji pa ne znam kako oni to rade ali ja ovako vec 2 godine. uostalom ako nekom treba usluga mozete se javiti na

EDIT Ana RR: Reklamiranje nije dozvoljeno.


< Poruku je uredio Ana RR -- 29.2.2012 14:08:18 >

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Cena dadilje
29.2.2012 15:12:24   
ivaj

IZVORNA PORUKA: marija32

Koliko placate dadilje za 9h rada? Jel 25.000 nije malo?

Oni koji placaju reci ce ti da nije malo,ali po meni svakako jesteuser posted image

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Cena dadilje
29.2.2012 18:18:03   
mihi
To je uobi;ajena cena za 8h u Beogradu, ali sve je stvar dogovora naravno.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 12:51:07   
tanjica85
treba mi mala pomoc....
zena koja bi mozda mogla da mi cuva decu trazi 30 000 din i + lastinu markicu koja kosta oko 7000 dinara, ako ne i vise. zena ima dobre preporuke, ali meni je to mnogo. gresim li?

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 12:56:26   
anajid
Tanjice koliko dece bi cuvala i kojeg su uzrasta?Koliko vremenski dugo?Sto se mene tice i to igra veliku ulogu.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 12:56:27   
minavb
Po meni je to mnogo. Moja radi 8 sati, ima platu 25000, kupujem joj bus plus mada to nije tražila, i uplaćujem joj dopunu za telefon, a ni to nije tražila. Ovo dodatno joj dajem jer je stvarno dobra žena, vredna je i baš se trudi oko Vanje. Sama je uzela da pegla veš, oribala rernu, obrisala prašinu... kaže da joj je dosadno dok Vanja spava. Odlučili smo da joj dajemo malo više novca, ili bar da joj tu i tamo kupimo nešto za decu, jer je stvarno mnogo dobra.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 13:03:31   
Sanjica26 RR
I ja mislim da je mnogo. Moja svaki put ako nesto ne operem od sudova opere i to ja tek primetim u toku dana. user posted image
Uopste se nismo dogovorile tako. Ili ako ja stavim da se za nas dvoje kuva rucak ona ga dovrsi. Ja sam sa svojom dadiljom prezadovoljna. Od ponedeljka pocinje da je cuva i posle podne, jer muz nece moci da bude kod kuce.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 13:07:39   
Anck Su Nmaun
Vec sam cini mi se pisala da placam dadilju 150 din na sat, ali to sad nije vise od par sati, max 5 sati dnevno! I da usisa mi kucu dva puta nedeljno!
Kad je H bila beba radila mi je druga ali je radila i po 10 sati dnevno , tada sam joj placala ne po satu vec dnevnicu 1000din!

Trenutno sam jako zadovoljna dadiljom ,a li ona je sa nama samo do Juna... a posle user posted image

Nisam ono naj vaznije napisala... ona nikad nije sama, i ja sam prisutna , sem ako jedno dete ne vodim kod Dr ili slicno!!!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.3.2012 13:10:48 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 13:13:53   
lanajelena
Ja se vama zene divim mi imamo neka srednja primanja da ne kazem u ovoj drzavi mozda i bolja a nikad ne bih mogla da izdvojim za dadilju user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 13:32:40   
branki*
po meni je 25000 ok plata za dadilju.u boru ne bi ni toliko dobile.zena u komsiluku dobija 15000plus prevoz jer putuje.zadovoljna je.i jos im pospremi malo po kuci.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 13:39:42   
minavb

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja se vama zene divim mi imamo neka srednja primanja da ne kazem u ovoj drzavi mozda i bolja a nikad ne bih mogla da izdvojim za dadilju user posted image

Jeste do veliki izdatak, ali neće večno trajati. Nema ko drugi da ga čuva, za vrtić nije bio spreman, pa i da su nam manje plate, morali bi da iskopamo pare za nekoga ko bi ga čuvao. Nadam se da će od septembra u vrtić, mada bih svakako zadržala dadilju još neko vreme, pola radnog vremena.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:07:02   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: tanjica85

treba mi mala pomoc....
zena koja bi mozda mogla da mi cuva decu trazi 30 000 din i + lastinu markicu koja kosta oko 7000 dinara, ako ne i vise. zena ima dobre preporuke, ali meni je to mnogo. gresim li?

Mnogo..za te pare mogu i u vrtic da idu...i manje..

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:12:26   
nenja22
pa svakako je vrtic valjda jeftiniji od zene koja cuva jedno dete, tj. bar drzavni, ili se ja nesto puno varam?

jesu pare, koje nije lako izdvojiti, ali ako majka pocne da radi rano (sto je bio moj slucaj) svakako se mora nekako naci za to... mm nije radio, pa ga je on cuvao i i dalje je ta situacija...ali ako se to promeni pre jeseni, kad planiramo po malo bar da ga probamo u vrtic, nekog cemo svakako morati da nadjemo...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:14:13   
minavb

IZVORNA PORUKA: nenja22

pa svakako je vrtic valjda jeftiniji od zene koja cuva jedno dete, tj. bar drzavni, ili se ja nesto puno varam?



Svakako je jeftiniji. I jedan odličan privatni vrtić košta 30000, što je opet manje od 30000+7000 markica.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:17:27   
VVVV
Moja drugarica je radila ko dadilja, placali su joj oko 25000 za od 7-17.
Ovo je u Novom Sadu, pretpostavljam da je u manjim mestima jevtinije, kao i sve ostalo.

A meni to i dalje deluje veome skupo, to je cela prosecna plata :(.
Drzavni vrtic jeste najevtinija varijanta, ali opet kad je dete pola vremena bolesno, opet mora ili babe i dede, a ko nema opet mora dadilju....
HB mi imamo dve babe (doduse zaposlene, ali nekao se snadjemo), inace ne znam kako bi izdrzali.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:21:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: VVVV


Drzavni vrtic jeste najevtinija varijanta, ali opet kad je dete pola vremena bolesno, opet mora ili babe i dede, a ko nema opet mora dadilju....



A u tom slučaju plaćaš i dadilju i vrtić, pa je onda bolje da dete bude sa dadiljom do 3eg rođ, zdravo, a kada već malo ojača, sa 3god, onda ga daš u kolektiv.
Meni nikada nije bilo žao para koje su date dadilji.

(odgovor članu VVVV)
  Direktna veza do poruke: 246
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:22:13   
mihi
Na Bež kosi ima fantastičan vrtić Lala i Lili za 25000 i dolaze po dete.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:23:26   
minavb
Ni meni.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:26:23   
mihi
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: VVVV


Drzavni vrtic jeste najevtinija varijanta, ali opet kad je dete pola vremena bolesno, opet mora ili babe i dede, a ko nema opet mora dadilju....



A u tom slučaju plaćaš i dadilju i vrtić, pa je onda bolje da dete bude sa dadiljom do 3eg rođ, zdravo, a kada već malo ojača, sa 3god, onda ga daš u kolektiv.
Meni nikada nije bilo žao para koje su date dadilji.



user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo Tash, kad je stariji sin bio mali za vreme bombardovanja dobijali smo na fakultetu po pola plate, tako da smo od moje i suprugove plate plaćali ženu za Luku a živeli od onoga što mm zaradi radeći za farmaceutske kuće i ja sam zarađivala 200 maraka po podne radeći za maminu firmu (sekretarske poslove). Tako da uvek kažem plaćala sam ženu i kad sam imala manje nego sad da mi dete ne bi bilo non stop bolesno. Miloš sada ima 3,5 i još ne ide u vrtić od jeseni će da krene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Cena dadilje
29.3.2012 14:29:10   
mihi
Tanjice dvoje dece?

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here