|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čega se plaše vaši mališani
29.2.2012 13:32:20   
minavb
Dvevnika 2 na rts-u, buke, igracaka koje ispustaju jake zvuke, rucnog masazera koji vibrira, malih pasa.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čega se plaše vaši mališani
29.2.2012 14:04:07   
Ana RR
Dnevnika? A moj Mare čim vidi onaj sat da otkucava zna da sledi muzika iz uvodne špice i raduje se kao kučence user posted image

Inače, ako mu prvo pokažeš mikser, blender, bilo šta što pravi tako jake zvukove onda se ne plaši već mu se super. Bitno je da prvo vidi.

U poslednje vreme je počeo da se plaši nepoznatih ljudi, skoro ga je u tempu rasplakala neka kasirka. Od nekih se samo stidi, ne znam kako on to u svojoj glavici rezonuje. Juče npr. smo bili kod kumova koje vrlo dobro poznaje ali kad nam je kuma otvorila vrata u njihovom hodniku je bio mrak, Mare još sanjiv jer je u autu spavao i toliko je plakao da se mu suze u potocima lile niz obraze. Duša moja.
I ne voli kada ga odjednom okruži puno ljudi i svi počnu u glas da galame. To ga plaši.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čega se plaše vaši mališani
29.2.2012 14:08:18   
magnetic
Moja D se plasila nepoznatih ljudi i pranja kose,narocito ispiranja tusem.Sada smo prerasli i jedno i drugo.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čega se plaše vaši mališani
29.2.2012 14:11:46   
Anoniman
Kad neko kija i kada viče.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 10:44:49   
Snelle
Kad neko kuca ili zvoni na ulazna vrata ili na interfon. To nije strah, to je neverovatna panika. Ne znam da li je normalno da se toliko plaši user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 10:53:39   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Snelle

Kad neko kuca ili zvoni na ulazna vrata ili na interfon. To nije strah, to je neverovatna panika. Ne znam da li je normalno da se toliko plaši user posted image

Isto.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 11:16:26   
IVA 11
Interfona, zvona, balona, naseg psa, buke u ulazu kad odzvanja.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 11:34:08   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Snelle

Kad neko kuca ili zvoni na ulazna vrata ili na interfon. To nije strah, to je neverovatna panika. Ne znam da li je normalno da se toliko plaši user posted image

Isto.


Dobro je, nismo znači jedini. I kad čuje interfon, odmah traži da je uzmem u naručje, jer se tako sigurnije oseća. Jednom prilikom sam se baš u trenutku kad je neko pozvonio na interfon presvlačila, pa nisam mogla da je podignem u naručje. Ja mislim da je ona tog trenutka doživela užasan stres, to je bila takva panika da ne mogu da opišem, već je počela da plače vidno uznemirena. NM jel i kod vas tako?

< Poruku je uredio Snelle -- 13.3.2012 11:37:48 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 11:36:35   
New Mom
Trenutno nemam interfon u funkciji, pa ne znam za taj deo. Ali kako čuje zvono i da neko kuca, majko mila... U stanju je da vrišti i ciči ako je tog sekunda nisam uzela u naručje. I teško se smiri posle toga.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 11:39:10   
Snelle
Aha, to je onda to! Identično! I plus kreće ono lupkanje nogama, onaj "neizdrž" kad ne zna šta će od sebe.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 11:40:47   
New Mom
Da, cupkanje da pobegne. Ili da te ubrza da je digneš.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 11:45:10   
marince1
Dezodoransa,tj.onog zvuka kada se sprica user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.3.2012 14:39:00   
Lilla
E moje dijete se plasi mog smijeha. Kad se malo glasnije nasmijem on se ukoci, ali bas smijesnu facu napravi, isto kao da mu duva jak vjetar pravo u lice user posted image Inace nije plasljiv, ali ja eto imam prilicno cudan i prodoran smijeh, slicno kao Cica vjestica user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čega se plaše vaši mališani
28.4.2012 17:16:59   
vikiveki
Moj mali se plaši glasa svoje sestre kad se prodere,a ko se i ne bi uplašio kad je grlata...a inače zvuk usisivača, aspiratora,fena...ga uspavljujuuser posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čega se plaše vaši mališani
28.4.2012 18:16:15   
jovana13
Janja kad je bila beba plasila se usisivaca,miksera, fena i td. A sad se plasi mraka, psa i kad vidi neku mnogo ruznu osobu pocne da vice Plasi miii ali bez plakanja nego samo postane nervozna i dodje kod mene ili mm.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čega se plaše vaši mališani
28.4.2012 20:04:13   
cockic
ova tema kao da je za meneuser posted image

moj sin se plasi svega sto bruji,usisivaci,trubaciuser posted image ,fenovi,ovi sto rade ulice sa onim masinama...
sve ga je to skoro uhvatilo nije se plasio tih stvari toliko.nepoznatih pomalo ga jos drzi
bas nam rece vaspitacica dosao majstor kod njih u sobicu i kaze petar u vrisak.

ja sam svatila da se plasi ljudi kad je u zatvorenoj prostoriji,a napolju ne jer naravno
vidi puno nepoznatih ali neplace eventualno ako neko hoce da mu pridje ili uzme
to nema sanse.


a ja ne mogu da verujem da moja lena sad ce tri meseca kad nekoga nevidi dugo
npr.moju mamu,baku i nesto joj kazu ona u vrisakuser posted image
ili kad joj se priblize da joj nesto kazu.znaci mogu da je uzmu samo da ih negleda
da je nose da gleda napred.

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čega se plaše vaši mališani
29.11.2012 21:08:19   
MajaMV
Sva deca se plase istih stvari, ja sam kod moje dece jos primetila da se u odredjeno vreme javljaju odredjeni strahovi, npr potpuno isti strah sa dve godine kod dva razlicita deteta razlicitog pola

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 9:15:22   
cockic
evo mene opet petra jos drzi to kad je y zatvorenoj prostoriji cim neko ydje kod njega y njegovy grypy y vrtivy on place.cak vaspitacoica rece mm da je plakao kad sy imali predstavy.jako je plasljiv kad neko remeti njegovy teritorijy.zasto i do kad ne znam.ali sam citala na nety da taj strah je sasvim normalan i nesto se nenerviram pyno.

od dryge je taj od tih ljydi(znaci ne napoljy samo kad je zatvorena prostorija) od vode,od byba i te on ima ma biser mali.
kazy od trece godine strah od mraka nadam se da ce mo njega izbeci jer od malih nogy spava y mraky.


a lena sad od ysisivaca kad ysisivac stiji yspravno ne place kako ga spystim na tockice i hocy da ga ykljycim vrisak i sad ysisavamo ja i ona zajedno ona mi je y rykamauser posted image tako neplace samo kad je blizy njega.
a inace oboje placy kad idy kod lekara lena samo sto ydje kod dr ona vristi nemora ni da je pipne.tako mi je i sin od kad je bio mali mada on i dalje place samo sto njemy mogy da objasnim da nije nista strasno i on se ymiri.

bas sad kad smo ga vodli kod dr on cim ydje y soby place i kad ga yzmem y ryke koprca se i onda kad je vidio da ga cika dr samo pipne onim slysalicama ymirio se i cytao.nadam se da ce prestati da place od toga stvarno nije imao neko lose iskystvi da bi se plasio.

a  lena place i kad me ne vidi y sobi.ali to je sad isto ok sad ce 10 meseci do godine se nadam da ce prestati user posted image

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 9:54:10   
lanajelena
Cockic i moji su se plasili usisivaca,tako da sam usisavala kad nisu kuci sto je vrlo retko user posted image .Dusan insistira svako vece da na you tubu gleda neku vesticu koja jede decu i onda posle oboje placu pred spavanje user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 9:58:29   
Anck Su Nmaun
user posted image Joj sad me nasmeja user posted image

Moje se ne plase niceg posebno, T nekad pokrije oci kad vidi mrak na TV u nekom crtanom il neku opasnu zivotinju na nekom crtacu koja rezi il slicno.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:01:23   
lanajelena
E da Dusan se plasi kad uvece na minimaxu prestane crtani i pocne filmski program user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:03:37   
Olga75
e , toga se i ja plasim LJ user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:04:56   
NadaR

IZVORNA PORUKA: lanajelena

E da Dusan se plasi kad uvece na minimaxu prestane crtani i pocne filmski program user posted image


M se iznervira user posted image
Ja to iskoristim, kao kraj je crtića , otišli su u krevet , pidžama i pranje zubića ..user posted image

M. se plaši pčela . Ne znam zašto , svekar ima košnice ,nije mu nepoznato user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:05:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: MajaMV

Sva deca se plase istih stvari, ja sam kod moje dece jos primetila da se u odredjeno vreme javljaju odredjeni strahovi, npr potpuno isti strah sa dve godine kod dva razlicita deteta razlicitog pola


I ja sam stekla takav utisak. Da jednostavno imaju periode kad se čega plaše user posted image
Ja uporedjujemo mog sina i decu oko nas. Ne voli buku i jake zvuke. Plaši se kad recimo komšija bušilicom buši zid pa se trese cela zgrada. Plaši se kad na minimaksu prestane program pa krene neka muzika i na ekranu samo piše film user posted image Plašio se ranije bučnih igračaka - vatrogasni kamion, voz, kornjača koja se smeje. Plašio se i kad pustiš na primer auto na baterije pa se on sam kreće po sobi. To je bila baš panika. Sad se tih stvari ne plaši.
Ne voli da ga čačkaju, zapitkuju, maze po glavi nepoznati ljudi.
Moja bratanica koja je dva meseca mladja plaši se istih stvari kao i Danilo i to u istom uzrastu. Tako da oni od nas unapred vide šta ih čeka user posted image
Inače mom detetu je najveći strah da će ga mama ostaviti i da će otići u bolnicu.... Ali to je nešto što je preživeo i strah mu je vrlo realan. Nadam se da će zaboraviti na to.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:06:11   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image

Cudne strahove imaju, secam se drugaricine cerke kad je bial malena bojala se kad vetar duva il kad se svi zajedno smejemo ..jadnicak !
Da i kad sam joj farbala mamu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here