|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:06:42   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lanajelena

E da Dusan se plasi kad uvece na minimaxu prestane crtani i pocne filmski program user posted image


znači moje dete nije jedino! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 10:38:07   
Anoniman
Mi se i dalje ničeg ne bojimo, ali NIČEGA! user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 11:28:48   
MajaMV
Moja se deca plase kad grmi jako I onda moram da ih ubedjujem kako tata vari nrsto u garazi ne bi li se smirili

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 12:03:09   
lesica
Lenka se plaši brze vožnje,to je novost. Inače nije plašljiva,ali kada smo u kolima od kako sedne u sedište počinje da ponavlja da se ne vozi brzo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 16:52:00   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: lanajelena

E da Dusan se plasi kad uvece na minimaxu prestane crtani i pocne filmski program user posted image


znači moje dete nije jedino! user posted image user posted image



Ovo prevristi dok ne prebacimo... user posted image
Inace ima fore da trci brzo iz hodnika jer je jure duhovi... user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 17:04:21   
MajaMV
Moja su se deca plasila voznje takodje, stalno su vikali uspori tata:-)

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 17:19:03   
lesica
Zaboravila sam da pomenem još jednu stvar koje se L plaši-šećerna vuna user posted image kako i zašto,ko zna.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 17:23:32   
Figaro88
Andrea se jedno vreme uzasno plasila buba,kad vidi muvu pocne da vristi,sad i dalje zove da je oteramo,ali ne vristi,to sam sredila tako sto smu kupili neki set za istrazivanje,pa smo lupom trazili bube,a onda smo ih hvatali i zatvarali u te neke kutijice,pa smo ih posle pustiliuser posted image Plasi se i kad vetar jako duva i kad bas jako grmi...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.11.2012 17:42:45   
sneza24
David se letos bojao žaba i glista ali sad više ne i ponekad se plaši mraka a nekad ne.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čega se plaše vaši mališani
12.12.2012 15:00:36   
minna
Vlada se boji neke igracke gorile koja vristi, bas se uplasi svaki put kad je vidi pa je sklanjamo, a ja probam s vremena na vreme da vidim jel ga prosao strah, ali jos se bojiuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čega se plaše vaši mališani
12.12.2012 16:07:47   
marince1
David se plasi dzina.
A za rodjendan je dobio onaj helihopter sa tv shopa sa daljinskim.I mm je probao da vozi i spucao ga u Davida (nije ga povredio,vise je bilo smesno)
Od tog dogadjaja D. kad vidi bilo kakav uredjaj (dvd,mikser,peglu za kosu,blender)pita : "jel nece to na mene?" user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čega se plaše vaši mališani
12.12.2012 17:07:43   
magnetic
Dunja se plasi muskaraca.Svih osim tate.Tako da me muka hvata kada idemo u goste ili neko dolazi kod nas,jer znam da cu sa njom morati biti u nekoj drugoj prostoriji.Cak i sama govori:ja ne vojim muske,samo zenske.



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čega se plaše vaši mališani
12.12.2012 18:16:27   
marince1
Magnetik to je tata naucio

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čega se plaše vaši mališani
12.12.2012 22:23:32   
New Mom
KL je u nekoj čudnoj fazi. user posted image Već mesec dana uveče posle kupanja pri sušenju kose fenom preplače i prevrišti: "Mama, ja sam (de)vojčica!" i ne da da joj se suši kosa.
Uopšte ne mogu da pokontam šta se zbiva...user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.12.2012 8:07:57   
Anck Su Nmaun
A plasi se fena ili susenja kose?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.12.2012 9:06:29   
cockic
moja cera pocela svega i ysisivaca samo kad je na tockicima onda zajedno ysisavamo drzimo se,plasi se dr kad yde y ordinacijy yrla i kad je niko nepipne,plasi se nepoznatih ljydi ali isto samo kad dodjy kod nas kyci znaci moja deca nevole nove ljyde y zatvorenoj prostoriji petra to i dalje drzi ali on kaze ja pasimuser posted image i sad ga ycim da se neplasi deda mraza zakacila ga za dekstop i on stalno kad vidi reklamy na tv kaze deda mazauser posted image nece pasi deda maza donese pokone.

a ne voli ni nikote da sece a zasto nemam pojma da li se plasi ali samo nokte na nogama yspemo povremeno da ga namolim za jedan i tako dok isecemo sve opet onaj prvi poraste user posted image a on kaze notke a kad my kazem nokti on ponovi  ali posle opet kaze kako on hoce user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čega se plaše vaši mališani
13.12.2012 17:05:23   
magnetic

IZVORNA PORUKA: marince RR

Magnetik to je tata naucio

user posted image moguce.Jedan prijatelj nas pitao:Sta,vec joj se muskarci gade?user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čega se plaše vaši mališani
14.12.2012 7:45:30   
vikiveki
Moja starija ćerka se plaši kada gleda seriju Jagodići...Volela je da gleda ,,Sva ta ravnica" i jedva je čekala da počne nastavak,a sada čim počne nova epizoda ja i ona idemo u drugu sobu,pošto muški deo porodice želi da gleda serijuuser posted image Neznam šta se dešavauser posted image da li tako reaguje zato što toliko voli junake i priču serijeuser posted image pa joj je strašno kada vidi da su u opasnosti.Gledala je i pre strašnije stvari ali nikada nije reagovala. Zato sada dobro pazim šta će gledati

< Poruku je uredio vikiveki -- 14.12.2012 7:47:32 >

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čega se plaše vaši mališani
25.1.2013 19:10:33   
lesica
Lenka se sada plasi vesa u ves masini user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čega se plaše vaši mališani
25.1.2013 19:41:45   
isidora88
mateja se plasi busilice,(ovih dana od kako smo se preslili samo nesto busimo i sredjujemo u stanuuser posted image )kada busilica ne radi onda mateja uzme neku igracku i prisloni na zid i imitira zvuk busiliceuser posted image
boji se i neke korpe za igracke sa medomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čega se plaše vaši mališani
9.2.2013 10:33:36   
cockic
petar je poceo da se plasi myva i leptirica kad ih vidi vristi i place bas se yplasi ovo je novo kod njega nije ih se plasio prosle godine vikao je myva ali nije plakao kao sad sto se bas yplasi.stalno neki novi starah.mada i ja bybe ne volim ali sta da se radi kad moram da ih ybijem npr.osa kad mi ydje y stan ili tako neka byba.ali myva i leptirica se ne plasim user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čega se plaše vaši mališani
9.2.2013 12:20:06   
Ana RR
Marko se nikada nije plašio buke, nekako smo se uvek sa njim šalili kada se uključi mikser, blender, usisivač, fen.. i dan danas obožava kada ih čuje, ali se plaši senki. Sinoć je baš plakao kada je video senku od grejalice u sobi i nije hteo da spava, vukao me da idemo u dnevnu sobu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čega se plaše vaši mališani
2.6.2013 15:35:44   
LORELAY1
Moj sin (2 godine) se plasi masine za ves. Drugi kucni aparati mu ne smetaju, ali masina je jako strasna. A kad ga pita sta ce biti kad poraste on kaze majstor za masine :)
Divna tema, silno sam se nasmejala user posted image

_____________________________

http://joksijoy.blogspot.com/

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čega se plaše vaši mališani
11.6.2013 21:59:44   
Jecatwins
Moje bliznakinje od dve ipo godine se takodje plase kravauser posted image ,dozive deca stres kada vide kravu,dok je starija u stalnoj panici da joj DINOSAURUS ne udje u kucu(gledala je neki crtani,pa je u toku noci imala kosmar,istraumirala se skroz)!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čega se plaše vaši mališani
11.6.2013 23:28:24   
2002m
moja beba se plasi koseuser posted image (tudje) moju obozavauser posted image user posted image

(odgovor članu Jecatwins)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here