|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čega se plaše vaši mališani
2.2.2011 18:21:48   
pepeljuga
zvuka seckalice, pa muku mucim da mu izmiksam hranu user posted image



_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čega se plaše vaši mališani
2.2.2011 18:34:37   
Nensi*
Vuk se plasi sirene (Hitna pomoc,Vatrogasci,Policija)...Letos dok je bio bas mali kad smo setali,pored nas projuri vatrogasni kamion sa sirenom,majko mila,koji je to plac bio,tad je imao oko 2 meseca...I sad kad cuje u daljini taj zvuk ukopa se,napravi onu plasljivu facu,ali ne place kad smo kuci samo kad je cuje napolju,valjda zato sto je jak zvuk..

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čega se plaše vaši mališani
2.2.2011 20:43:08   
Olga75
Marija se plasila secka ,pa usisivaca , uglavnom se uplasi jake buke a sad se plasi pauka. To je nesto jako strasno sto samo tata moze da resi . Kad smisli da je videla to je prvo trka : paaak , paaak , nekoliko puta sam pokusal : ajde sad ce ga meme oterati , jos se vise usplahirila : neee , mama , tata teee

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 13:22:11   
Anoniman
Ima li bilo ko slučaj apsolutno neustrašivog deteta???
Mihajlo se ničeg ne boji-penje se gde mnogo veća deca neće ni da pokušaju da se popnu, usisivač mi otima iz ruku da on mlati s' njim, a ako ga isključim, pokazuje mi prstićem da mora da zuji user posted image , obožava strme tobogane, jako ljuljanje, uspravno stane na onog puža-klackalicu i onda se ljulja user posted image , vodu obožava-ne može ga čovek izvaditi iz mora ili bazena, spava u potpunom mraku, na ulici se odvoji skroz od nas-nema straha od toga što je sam i što nas ne vidi, padne i ustane bez i jednog glasa.... Je l' to normalno?!

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 13:54:42   
gagana83
Ne znam je li normalno ali i kod nas je isti slucaj user posted image
Izlazi i iz drvenog kreveca, i doceka se na noge.
Imamo u dvoristu mali tobogan i valjda joj vise nije zanimljiv, pa se penje naopacke na njega- tamo gde treba da se spusta ona se penje a silazi niz stepenice.
Redovno se penje na ogradu od terase (ograda je drvena sa horizontalno postavljenim daskama).
A pokusava i da gnjuri u bazenu.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 15:33:26   
NadaR
Milos se plasi zabe . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 16:59:28   
liliana
Tina, kad je bila manja, plašila se  ludi sa naočarima. To smo prevazišli (prerasli). Sada se plaši usisivača i plaši se kada neko kija. 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 17:05:54   
Verus
za sad nicegauser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 17:08:15   
jovicaa
i mi isto :)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 17:13:46   
Anoniman
Ova moja se ne plaši ni Čak Norisa user posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 17:16:11   
Verus
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čega se plaše vaši mališani
4.8.2011 19:23:22   
bebać
A Sergej vozova, zvuka kad pište i idu po prugama.Zatvori ušiuser posted image čk nije smio ući u voz, mi se jako iznenadili obzirom da 'tomicu i prijatelje' obožavauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 20:24:41   
mikica sa
moja beba se plasi zvuka pegle, tacnije pegle na paru. h, kakav je to plac a inace nikad ne place!!!
to je pocelo prije par dana, ksd je bio bolestan a prije toga se uvijek radoznalo smijao na taj zvuk. ne voli je nikako a trgne se svaki put kad mm ili ja kasljucnemo ili kihnemo.
ima li neko slican problem?

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 20:51:10   
Vika
Ne brini, kako postaju veći i svesniji, biće i više stvari koje ih plaše, a mi smo tu da im strahove otklanjamo a to što se trgne na kijanje, takođe nije neobično, iznenadi se.

Moj je mrzeo usisisivač jer sam koristila neki aspirator za nos, ali sam stalno pričala "sad usisavam KUĆU" i "sad usisavam NOS" pa je vremenom skontao kad da se igra gurajući ga zamnom a kada da otpuzi što dalje.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 20:53:14   
JMPM
Moj S se plasi nekog cike. Uvek kada treba da ide "u mrak" kaze, nemoj plasiti cike. Ko zna koga je on u glavici zamislio u mraku user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 20:57:43   
SUPER MAMA
Moja se plasi zvuka busilice, testere, bucnog kamiona, ili one stare autobuse....i odma stavi ruke na usi.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 21:00:29   
minna
Vlada se jedno vreme plasio usisivaca, kako ga vidi pocne da bezi, sada vise ne.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 21:06:31   
Ivanka 75
Usisivač, mikser, secko, (sve što pravi neku buku), velike plišane igrače pogotovu one koje proizvode neki zvuk (ali kad se oslobodi nosa ih non-stop naizmenično)...

Nikad nije spavala u apsolutnoj tišini ali mali kućni aparati je lako rasplaču.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čega se plaše vaši mališani
8.11.2011 23:10:01   
Mishica 77
Za sada se ne plaši ničega ali nikako ne voli one bebe lutke što plaču. Ima dve i obe, k'o za baksuz plaču na pritisak. Budalaština. Nekad ih slučajno pričepi i odmah pravi smrknutu facu čim ih čuje. Zanimljivo mi je da joj ne smeta živa beba koja plače. Tu se odmah zainteresuje i kaže kako beba nema dudu. To je po njoj glavni razlog za plač bebe.... user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čega se plaše vaši mališani
11.12.2011 22:35:48   
gagana83
Una se plasi paukova. I to bas plasi toliko da ih sanja nocu, zaplace se, probudi i prica kako je ujeo pauk.
Pre neku noc me usred noci terala da ustanem, donesem metlu i da trazim pauka.
Izgleda da joj je to nasledno, i mm se kao mali jako plasio pauka.
A plasi se i petardi.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čega se plaše vaši mališani
11.12.2011 22:47:37   
limunada
Masine za ves kad radi,fen kad radi i mikser

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čega se plaše vaši mališani
30.1.2012 22:33:29   
boba 11
Aleksa se plasi cudovista ima 6 godina verovatno su krivi crtaci pa ima problem kad treba u wc trpi do ludida jer nesme sam da ide.Ana se plasi da je ostavim samu valda od Alekse videlauser posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čega se plaše vaši mališani
21.2.2012 12:28:13   
lesica
Dakle,L se plasi ves masine-kada radi ona iz kuhinje u dnevnu sobu,a pored vrata od kupatila protrci brzinom svetlosti, "kao plasi se" strasnog vuka toliko da svako vece moramo da pricamo Tri praseta,Crvenkapu i Mama kozu i sedam jarica bar po dva puta,i uzasno se plasi buba-samo zato sto joj svako malo sveki pomene da ju je prosle godine ujeo krpelj,ali prevazicicemo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čega se plaše vaši mališani
22.2.2012 11:55:04   
Anoniman
Petra se boji kad naduvani balon ispusta naglo vazduh , ako razumete user posted image Andrej se boji mraka u smislu da trci kuci i ne okrece se , u kuci se ne boji .

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čega se plaše vaši mališani
29.2.2012 10:44:03   
Lu
IZVORNA PORUKA: hana11

Moja mala znaci ima skoro 3 meseca i non stop se trza nesto i samo kao da se uplasi.napr, ako cuje da lupas nesto ili iznenadno slusa neke zvukove koje je nerviraju.Da li je to sve normalno? <Kad spava isto tako sa rukicama trza se i probudi se. Ima li neko iskustvo neko da podeli?

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Sve mame imaju sa tim iskustva jer sve bebe to rade. Niš ne brigaj.

IZVORNA PORUKA: jance

budi srecna, to znaci da ti beba dobro cuje i da nema problema sa sluhom. smanji ucestalost i pojavljivanje jakih zvukova u okolini da je nebi probudila kad npr spava i bice sve ok. i veruj mi, nije plasljiva user posted image , videces za jedno mesec dana, kad postane svesna svojih udova i sigurnija u svoje telo, sta sve mozes jednoj bebi da uradis a da je ona toliko srecna da se zacenjuje od smeha, veruj mi...

IZVORNA PORUKA: Tash

Meni je patronazna jos sa Lukom rekla da sto cesce povlacim vodu u wc, palim fen i bez razloga u njegovom prisustvu, lupam sudovima, pricam glasnije, zato da bi se on na te zvukove navikao. Nikada se nije u budnom stanju trzao na njih, ali naravno ako spava trudila sam se da budem tisa jer ako ga probudim bude njanjav pa sebi cinim magarecu uslugu. S druge strane, Marko je kao novoorodjence mesecima spavao uz zvuk fena, ali ga se u budnom stanju plasio do nedavno. Tako da, pravilo je da pravila nema. :)

IZVORNA PORUKA: limunada

Moj Nikola je bas plasljiv,sad ga polako privikavam na usisivac,prvo pustim muziku glasno a onda usisivac,bas se prepada.boji se usisivaca,fena,masine,miksera,sve sto je bucno ili ako se neko preglasno nasmeje.navikavam ga da se ne plasi toliko al ja misim da je to na mene povukao jer i ja sam takva a i dok sam trudna bila cesto sam se trzala,ima i to veze.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here