|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.11.2012 21:53:31   
Leana
Najbolje je da proveriš prvo u firmi u kojoj radiš. Socijalno uplaćuje njima, pa oni tebi, trebalo je do sad da dobiješ bar neki novac.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.11.2012 21:58:07   
jacagoga
I ja sam na trudnickom od 15.05. i jos uvek nisam dobila ni za jedan mesec 35%, kad pozovem soc na NBG kazu mi pitaj u firmi a tamo mi kazu predali su papire nemamo pojma sto ne uplacuju

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.11.2012 23:03:01   
Sanchy
Pa da i meni je knjigovodja rekla da je predala papire ,,zasto onda nema uplata ja ne znam a od prvog juna sam na porodiljskom

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
21.11.2012 23:13:49   
ica82

IZVORNA PORUKA: jacagoga

I ja sam na trudnickom od 15.05. i jos uvek nisam dobila ni za jedan mesec 35%, kad pozovem soc na NBG kazu mi pitaj u firmi a tamo mi kazu predali su papire nemamo pojma sto ne uplacuju

Ako uspem da nadjem br koji sam ja prosle godine zvala za tih 35% napisacu sutra, isti je za ceo grad, na nekom drugom forumu sam slucajno pronasla. Jako su ljubazni i uvek su mi davali tacne informacije, na zalost, najcesce se svelo na to da ipak iz firme nisu predali na vreme, a ja ko idiot jurila da im doznake odnesem na vreme, tj. ne zakasnim ni jedan dan user posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
22.11.2012 10:32:36   
Libra22
Legla uplata za septembar 65%!!!! user posted image

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
22.11.2012 15:32:48   
whitelily
Da li ste primile isplatu u novembru?Jos uvek nema porodiljskog za ovaj mesec,radim u prosveti...Hvala

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.11.2012 17:47:10   
lakiaki
Za koji mesec je bia uplata za trudnicko bolovanje?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.11.2012 18:56:33   
nink
Meni je leglo 65 % za septembar i to je to odo ja na isplate za porodiljsko koje je redovno..user posted image

(odgovor članu lakiaki)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.11.2012 21:10:38   
milllica
Whitelily,
ja još nisam primila ni za septembar. Planiram da pitam knjigovodju o čemu se radi pa me interesuje da li si je ti primila. Inače to bi trebala da mi budu poslednje dve uplate porodiljskog. Pozdrav.

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.11.2012 14:26:54   
Libra22
Mame,

moze li neko da mi kaze do kog meseca se stiglo s isplatama 35% za BG?

Hvala!!

(odgovor članu milllica)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.11.2012 22:51:52   
whitelily
Milllice,
ja takodje cekam septembarsku platu koja je trebalo da legne oko 20 novembra.Moje koleginice iz Bg i Krusevca su je dobile u petak,i to i za septembar(kome je kasnilo)i za oktobar,pa se cudim sto nema.Ja sam inace iz Smedereva.Knjigovidja mi rece danas da se ne nadam mnogo(bas sam se izbedacila) da ce biti do 30. novembra.Kaze da su jednom kasnili 40 dana!!!Ne kapiram uopste kako neki grad dobije neki ne?Da li opstine zadrzavaju novac ili ovi iz ministarstva jednostavno ne daju svima u isto vreme?Ako neko zna nek se javi...Pozdrav

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.11.2012 22:58:43   
Vida
Ja još uvek čekam uplatu i od države i od grada za avgust, ne mogu da verujem

(odgovor članu whitelily)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.11.2012 16:13:27   
milllica
Whitelily,
ja mislim da je problem u predaji papira. Barem je tako u mom slučaju. Nadam se da će biti do 30 novembra, slavimo rodjendan za neki dan, pa ako ne bude plate biće nezgodno.Pozdrav iz Vranja.

(odgovor članu whitelily)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
28.11.2012 16:57:55   
lampica
Devojke,
Evo telefona> uplate grad Beograd 3232568, inace od socijalnog dobijaju papire oko desetog u mesecu, a isplate budu krajem meseca.
Rzzo, republicki fond 2646022, trazite sobu 7, tamo mozete proveriti da li imaju vasu dokumentaciju, jer oni salju u grad, mislim za Beograd.
Nadam se da ce ovo bar nekoj biti od pomoci.user posted image
E, sad imam ja jedno pitanje: Do kada poslodavac mora da prada doznake u socijalno, zna li neko? Ja od grada nisam dobila nista, a na trudnickom sam bila od novembra 2011...Pitanje je da li su moji uopste predali doznake, kazu da jesu, a nigde nema mojih podataka user posted image , pa sad budi pametan.user posted image

(odgovor članu milllica)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.12.2012 0:35:24   
tea87bgd
Da li neko zna kada mogu da ocekujem uplatu trudnickog bolovanja za novembar jer je firma uplatila doprinose za taj mesec i ja sam dala doznake?Cula sam da grad Beograd dosta kasni a socijalno je kao redovno.user posted image Zna li neko nesto?Hvala unapred

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu lampica)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.12.2012 0:37:19   
vukosava
To je divna stvar i trudnicko i porodiljsko. Mene su oba preskocila nazalost.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.12.2012 0:40:48   
tea87bgd
Mene je prvi put preskocilo zato sad nemam pojma kako gde sta...totalno sam sludjena.user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.12.2012 16:57:21   
Libra22
Tea87bgd,

nije ni socijalno bas redovno, kasni u startu par meseci. Konkretno, 21. novembra meni je uplaceno trudnicko (65%) za septembar. Ocekujem da ovih dana bude uplata od grada (35%) takodje za septembar.
Nije bas utesno, ali tako nam je.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
5.12.2012 13:46:29   
jecar
Evo telefona za informacije o uplatama Grada Beograda za 35 % 011 3232568 ako nesto saznate pisite!!!!!

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
6.12.2012 10:13:55   
Libra22
Evo ja sad pozvah na ovaj broj, i rekose mi isplata 35% za septembar ce biti posle Nove godine!!!?????
Bas ohrabrujuce!!!user posted image

(odgovor članu jecar)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
6.12.2012 13:32:47   
Libra22
Da li neko ima neku informaciju o isplati 65% za oktobar??

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
6.12.2012 20:08:42   
koldza
Ja samo da prijavim da sam juce dobila 35% za septembar,pa se nadam da cete i vi,bez obzira na info koji ste dobile na ovom br.

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.12.2012 11:02:03   
Libra22
Koldza

jesi li iz Bg?

ja sam iz Bg, radim u kulturi, i tako mi rece juce...user posted image

(odgovor članu koldza)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.12.2012 12:47:08   
coka11
Ja još čekam sept. 35% i okt. 65%. Stižu mi skoro uvek u isto vreme, ali ove nikako da dočekam. Već je trebalo...odoh u minus na sve strane...

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
7.12.2012 19:49:03   
koldza
Iz Bg-a sam i u predskolskoj ustanovi radim.Pojma nemam kako to nije za sve isto i u cemu je problem.

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here