|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.12.2012 7:25:03   
Maja_bg
Jedno pitanje, ja sam na bolovanju od 3.septembra. Za taj mesec sam dobila 65% kao da sam na bilo kom bolovanju. Da li se za taj mesec dobija i 35% od grada? Meni je stvarnoooo strasno kad su svi puni usta hvaljenja kako se pomaze nantalitetu Srbije a ja uvekkkk najbednije zivim dok sam trudna. Pola trudnoce materijalno zavisim od drugih.

(odgovor članu koldza)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.12.2012 9:19:29   
tea87bgd
Prvi mesec bolovanja placa poslodavac u iznosu od 100%.Svaki sledeci mesec se isplacuje po 65% od socijalnog i 35% od grada samo sto grad dosta kasni.Osim ako poslodavac ne uplati kad i svim radnicima pa posle ceka refundaciju,ali nije u obavezi.

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Maja_bg)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.12.2012 12:31:48   
Leana
Ja mislim da se prvi mesec trudničkog bolovanja plaća kao i svako drugo bolovanje, 65%.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.12.2012 8:46:25   
tea87bgd
Leana ja sam iz BG i dobila sam 100% za prvi mesec.Posto je odrzavanje trudnoce ili trudnicko bolovanje 100% nema logike da se prvi mesec dobije samo 65%.Ceo prvi mesec placa poslodavac bez prava na refundiranje.

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.12.2012 14:11:45   
Ljubiška
Od avgusta sam na trudnickom bolovanju, za prvi mesec bolovanja poslodavac mi je isplatio 65%, a u novembru sam dobila 35% od grada za avgust. U mom slucaju dakle, prvi mesec trudnickog tretira se kao i naredni - 65% poslodavac (socijalno), 35% grad.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
19.12.2012 15:00:51   
coki89
Molim vas da mi neko pomogne,treba da pocnem da primam uplate za trudnicko od drzave,pa me interesuje kad mogu da ocekujem uplatu za novembar mesec,na trudnickom sam od septembra,ali mi je gazda uplatio plate za septembar i oktobar.hvala unapred....

(odgovor članu Maja_bg)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.12.2012 13:51:38   
koldza
Jel legla nekom uplata 65% za oktobar?

(odgovor članu coki89)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
20.12.2012 15:57:42   
coldice
Ja sam na trudnickom od 4.jula. Pocetkom avgusta sam primila punih 65% i tad krenula redovno da se javljam komisiji. Onih nesto manje od 65% dobijam redovno kad i ostali platu u firmi, a ostatak od 35% sto kasni jos nista. Jel nekoj iz Bga legla uplata od tih 35% za jul ili avgust??

(odgovor članu koldza)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.12.2012 8:16:38   
Vida
Meni je 35% za jul leglo krajem oktobra i od tada od grada nista, a pocetkom decembra jos sam samo primila 65% za avgust

(odgovor članu coldice)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.12.2012 18:25:38   
Libra22
Meni je pocetkom decembra leglo 35% za septembar, a prosle nedelje 65% za oktobar...

(odgovor članu Vida)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.12.2012 18:57:53   
jole82
Porodiljsko mi krece 27.12. pa me intersuju 3 stvari: jel ono 100%, da li uplacuju redovno i ko to uplacuje-firma ili socijalno?
Vidim da ovo trudnicko svima kasni..ja sam imala tu srecu da sam samo jedan mesec (ovaj decembar) na trudnickom preko socijalnog...tako da predpostavljam da cu uplatu za decembar dobiti ko zna kaduser posted image ..
Ustvari interesuje me jos jedna stvar (probacu jasno da formulisem): Da li ce porodiljsko poceti normalno da mi isplacuju..npr. za prvi mesec od 27.12-27.01 u februaru ili nakon sto mi isplate ovaj jedan mesec trudnickog...odnosno kako to ide?user posted image
Hvala u napred user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 23.12.2012 18:58:45 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.12.2012 20:42:31   
Maja_bg
Jel ste pocele da dobijate 65% za oktobar. Porodicu se ni dinar nisam primila ;(

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.12.2012 22:31:40   
Biserce
Da li ste dobile porodiljsko i za koji mesec? Ja cekam za septembar i ludim vise!

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Maja_bg)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
24.12.2012 14:09:55   
Leana
Stiglo 65% od socijalnog za oktobar...user posted image

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
25.12.2012 9:17:25   
tea87bgd
Ja cu da se nacekam posto cekam uplatu za novembar....user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
4.1.2013 11:30:22   
Ketrina
Da li je bila isplata porodiljskog bolovanja za novembar? i kada ce?
ja sam na bolovanju od maja, i krajem novembra mi se desilo da mi legnu dve uplateuser posted image Da li to znaci da sad ne treba da se nadam uplati do kraja januara?

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
9.1.2013 0:20:14   
tea87bgd
Meni stigla uplata za novembar od socijalnog!!!user posted image user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Ketrina)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
9.1.2013 19:18:39   
magdalen@
ja s od 1.10. na tr.bolovanju i dobila sam samo 65% od firme,vise nista..Koliko kasne uplate od socijalnog?

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
15.1.2013 19:00:16   
astera
Jedno pitanjce, ukoliko neko moze da mi pomogne... dakle, ukoliko je plata koja se dobija na racun 35000.00 da li se od nje odbijaju iznosi za topli obrok i markicu (iako u ugovoru o radu nije navedeno da se isplacuje ni markica ni t obrok) prilikom isplate za trudnicko bolovanje? I koliko meseci se uzima z aprosek za trudnicko a koliko za porodiljsko?
p.s. Izvinite, na mojoj neupucenosti i unapred hvala:)

(odgovor članu magdalen@)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
15.1.2013 21:34:16   
tea87bgd
Zadnja 3 meseca za trudncko a za porodiljsko 12 meseci ako si u radnom odnosu duze od 12 meseci.Ima dobar sajt na kome mozes da saznas pravne zavrzlame http://www.pravapomoc.rs/pitali-ste/prava-tokom-trudnoce-i-nakon-porodaja/

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu astera)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
16.1.2013 8:40:43   
astera
Hvala puno!
Bas cu pogledati sajt...mene samo buni da li se odbijaju topli obrok i markica svakako iako u ugovoru o radu nigde ne pise da mi se to isplacuje niti je uracunato u platu...

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
16.1.2013 20:25:59   
Leana
tea87bgd, jel ti za novembar stiglo trudničko od socijalnog 65%?
Da vidim da li da se nadam da će i meni uskorouser posted image

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
17.1.2013 17:31:31   
Libra22
Meni je 9.1. uplaceno trudnicko za novembar 65%...

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.1.2013 15:28:47   
makana82
A na kojoj si ti opstini?

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
18.1.2013 19:00:54   
Libra22
Meni je firma na opstini Stari grad, mada ne znam da li to ima neke veze...Mislim da je vaznije da se redovno i kompletno predaje dokumentacija, onda oni redovnije isplacuju...

(odgovor članu makana82)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here