|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
3.12.2012 17:04:30   
margom
RDunja, jesi li procitala kod koje doktorke idemo? Ako hoces poslacu ti detalje na pp ! Ljubim te i ne brini se, pobedicemo mi sve !
A evo mene kao dokaza da ako jedan partner ima enterokoku drugi ne mora da je ima ! Znaci rezultati briseva gotovi, sterilno je sve, i ureaplazma, mikoplazma i hlamidija, i vaginalni i cervikalni ! Apsolutno sve !
Ali, ne lezi vraze, sokirao me je rezultat KS, konkretno TSH, koji je duplo povisen ! Da napomenem, nemam apsolutno niti jedan simptom problema sa stitnom zlezdom, pa mi je ovo ko iz vedra neba. Sve su mi user posted image uredne, radila sam pre par godina sve hormone bitne za ovulaciju i slicno, i sve je bilo skolski. Sada odjednom iskoci ovaj problem. Takodje saznah i da sam A- krvna grupa, sto izgleda takodje predstavlja problem prilikom zatrudnjivanja, tj dosta se teze ostaje user posted image ! Da poludis ! Ovih dana cu na ultrazvuk stitne zlezde, pa cemo videti dalje. A za RH negativnu krvnu grupu su mi pominjali neka antitela. Inace biohemija mi je savrsena. Maslackic, sta ti kazes na sve ovo ? Cmokim vas sve devojkeeee !

(odgovor članu RDunja)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
3.12.2012 20:13:10   
RDunja
Margom, procitala sam...i mi smo bili kod iste doktorke i nije nam nista dala za enterokok.
Trenutno me vise brine ureaplazma u uretri kod mene nego enterokok.
Sad sam na visirenu ali mi je jedan ljekar rekao da ipak radimo na trudnoci. Vidjecu sta ce biti.

Ne brini se za tsh, rijesices to sa tabletama, nemoj slucajno da se sikiras to samo pogorsava situaciju.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
3.12.2012 21:00:23   
Dani.kv
Devojke htela sam da podelim moje iskustvo sa vama oko ureaplasme. Godinama sam se jezuspesno lecila i popila tonu antibiotika po antibiogramu odredjenih. Cak je i dr htela da me salje na VTO sa takvim brisem kao beznadezan slucaj. A onda mi je dr u Mariboru dala doksidermu. (Doksiciklin u tabletama) Za 14 dana je izlecena i evo vec godinu dana je nema

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
3.12.2012 21:33:18   
margom
RDunjice veliki CMOKKKK za savet oko TSH, iskreno ja se ne nerviram, vise smirujem matorce koji dizu paniku, mos' misliti na sta oni prvo pomisle kada im pomenes povisen hormon stitne zlezde, celo popodne ih ubedjujem da necu skoro da riknem. Elem, posto je ovo za mene potpuna novost, tj ja nemam apsolutno nikakvih tegoba ili simptoma, ne znam ni oko cega da se sekiram kad' nista ne osecam! Idem sutra na ultrazvuk i da vidim sta dalje. Pretpostavljam da ce me baciti na neke tabletice, makar sam tako procitala ovde na forumu. Nadam se da je to jedini problem.Sada samo ne znam da li da zurim na HSG ili da sacekam da vidim da li ce biti user posted image nakon regulisanja TSH. Videcu sa ginekologom.
A sto se tice bakterija, ja sam se iznenadila da su mi svi brisevi sterilni, jer mm ima enterokoku i povisene leukocite pa je dr Vinka propisala Ciprocinal, a pre toga smo imali nezasticene odnose. Znaci da zaista ne mora da znaci da oba partnera moraju da imaju.
A ti guraj sa terapijom, ne vredi ti nerviranje, samo se posavetuj za odnose sa vise njih. Veliki pozdrav za sve devojke!

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.12.2012 12:28:30   
RDunja
Dani kv...pa koje su ti ranije antibiotike davali ako nisu doksiklav...jer taj antibiotik i nasi ljekari daju za ureaplazmu, i ja sam ga pila..ali mi ni on nije pomogao.


(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.12.2012 13:40:56   
RDunja
Aha pardon nisam dobro pročitala...Kod nas daju dovicin ili doksiciklin..to je jedno te isto...a ti si dobila Doksidermu? To je krema ili ?

(odgovor članu RDunja)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.12.2012 8:40:43   
nata11
Ja mislim da sam pila taj Dovicin za hlamidiju, nemogu tacno da se setim ali nesto mi se taj lek mota po glavi i posle 1 ture sam se resila muke.
Mene nesto drugo buni, dr mi kaze da nema potrebe da vadim krv jer je to stara metoda i ako jednom imas u organizumu on je to zapamtio i uvek ce ga pokazivati, da je dovoljan bris. A opet na vadjenu mi je rekla dr da je siguran pokazatelj iz krvi?

_____________________________





(odgovor članu RDunja)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 18:24:53   
malapufika
jel zna neko u koju grupu sekreta spada micoplasma???meni na nalazu pise III sa puno bakterija,,,a moj gin kaze da je sve u redu???pomoccccc

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 19:03:56   
malapufika
maslacak jel moze pomoc???

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:26:55   
Maslacak15
malapufika,

Mislim da bi u nalazu specificno pisalo da je nadjena mikoplazma. Ovako je verovatno takozvana vaginoza, prosto prisustvo nepatogenih bakterija kojima nije potrebna terapija. P.ozdravljam te

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:41:41   
daca77
pufika, u obicnom cervikalnom brisu nije moguce izolovati mikoplazmu, vec u spec.brisu na ureo i mikoplazmu.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:44:05   
malapufika
daco,a sta znaci III grupa sa puno bakterija...nije mi dao nista kaze sve je ok....hvala maslacak nadam se da je tako.

< Poruku je uredio malapufika -- 7.12.2012 20:45:21 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:45:13   
daca77
Sve sexualno aktivne zene imaju uglavnom III grupu i to je ok.

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:55:09   
malapufika
ma znam....samo me buni sto pise dosta bakterija ...a on kaze dobro je ....user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:56:07   
Maslacak15
mikoplazma je intracelularna kao i hlamidija znaci ne moze da raste na petri solji. Mora da se radi PCR da bi se dokazala u brisu.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 20:58:48   
Jole84
Pufi ti znaš da ja mrzim tog dr,tako da ne bih umela da ti odgovorim kulturno user posted image Kad sam imala blagu upalu jajnika,pre 4,5 godina,on mi je dao lek za bubrege...user posted image Ne bih mu verovala ni dobar dan da mi kaže a da ne proverim,a kamoli da mi on rešava bilo šta.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 21:05:02   
malapufika
znam joleeeeeeee.ali ja ne mogu da ga menjam jer nema godinu dana od opredeljenja a i zaova me odvela kod njega oni su neki prjatelji...nemam pojma...moracu da se proveravam,nemam mira

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 21:55:32   
Jole84
Znam,i ja sam baš dosadna user posted image
biće sve u redu,ne slušaj ga mnogo,proveri sve i menjaj čim ti istekne rok user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 21:57:10   
daca77
A koji je taj dr?user posted image
Verovatno neko sa moje liste?user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 21:58:51   
cockic
meni sy stigli rezyltati papa II a vag-cervik III ali meni rekose da bakterija nema user posted image jer sam zvala telefonom i sestra mi izdiktirala rezyltate kaze sve ok za godiny dana opet na pregled sem ako nemam neke smetnje da dodjem ranije.

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 22:00:59   
Jole84
Zlatko Spasić iz dz..nikad neću da prežalim što sam izgubila godinu dana kod njega bez ikakve analize,samo s tapšanjem po ramenu.Kao da sam znala od starta da nešto neće da bude u redu.
Baš ga ne volim,ako treba i peticiju ću da pišem user posted image

Cockić user posted image

< Poruku je uredio Jole84 -- 7.12.2012 22:01:36 >


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 22:03:44   
daca77
Drugaricin komsjija, Jole...njega mnogi hvale, a ja sam proslog ciklusa svratila u dz, zbog onog oskudnog krvarenja posle O i oni me posalju kod njega. Dr kaze da je sve to normalno i da se ne sekiram...bas me iznervirao, jer sam ocekivala da mi uradi UZ, a ne ovako sa rukama u dzepovima mi kaze da je normalno krvarenje od 7 dana u vreme O.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 22:09:36   
Jole84
Verujem da te iznervirao user posted image Da,mnogi ga hvale...al valjda nije isto kad neko ide kod dr na ginekološku kontrolu na godinu dana,a neko zbog steriliteta.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 22:18:21   
malapufika
o majko moja mila.....sad sam jos vise nervozna...ma da hvale ga mnogi to stoji...daco sta da radimmmmm???necu nocas da spavam od muke

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2012 22:19:51   
daca77
Pufi, ako je samo bris u pitanju, ja cu ti reci da je 100% u redu. Specijalizirala sam to prosle god. i pocetkom oveuser posted image

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here