|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
5.7.2012 18:45:45   
pandina
Od juce sam pocela da mazem mustelu i danas mi je nekako jos crveniji nego do sada. Cak ima i novih bubuljica po licu, a i po grudima kao da krecu sitne tackice. Da to nije losa reakcija na kremu i mleko ili je rano to zakljuciti?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Osip
6.7.2012 10:00:06   
Anoniman
Pandina, i moj Marko je imao "crvenu" reakciju u prvom kontaktu sa Mustelo, pa sam je čak i bila obustavila i rekla da je sr*nje. Onda posle par meseci smo probali ponovo i od tada je sve ok.

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 427
   RE: Osip
6.7.2012 14:23:16   
pandina
Nastavicu onda da mazem da vidim sta ce biti kroz nekoliko dana. Do sada bar po telu nije imao, a sad se i pogrudima osuo, samo sto nisu bubuljice sa belim vrhom nego samo crvene sitne tacke. Nista nisam menjala osim sto sam uvela mustelu, ali 'ajde da sacekam jos malo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Osip
9.7.2012 11:40:47   
Anoniman
Nas dosadni problem sa osipom po ledjima je prosao od hiper hama gela user posted image

(odgovor članu pandina)
  Direktna veza do poruke: 429
   RE: Osip
13.7.2012 11:15:48   
pandina
Posle nedelju dana mazanja mustele po licu, crvenilo se potpuno izgubilo, ali bubuljice su tu, koza nije glatka nego reljefna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Osip
13.7.2012 11:23:40   
Anhelito
Isto je i nama tako bilo pandina apsolutno isto, pomislila sam da ce imati neke oziljke posle svega, medjutim samo je nestalo i sad je opet beba hehhe. Budi strpljiva nestace :-)

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Osip
17.7.2012 9:57:22   
pandina
Samo da objavim da mustela stvarno radi svoja posao :), vredi svaku paru!

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Osip
17.7.2012 10:01:20   
cockic
pandina a sta mustelino koristite cisto informativno i da li obicnu mustelu ili onu za ekceme.jer svatih da ima i njeuser posted image ja kupku imam i dalje uzela sam ono veliko pak na pumpicu sigurno je imam vec 3 meseca tako da se isplati bas i super jeuser posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Osip
17.7.2012 10:18:48   
pandina
cockic, koristim kremu za lice, nije za ekceme nego klasicna za hidrataciju (Hydra bebe). Crvenilo mu se skroz povuklo posle par dana, a evo sad i bubuljice potpuno nestadose. Inace ima suvu kozu. Za telo koristim isto klasican njihov losion za hidrataciju. I on ima pupicu, veliko je pakovanje i nadam se da ce i nama potrajati.
Jedino ne znam sta cu kad potrosim kremu za lice.Da li da nastavim sa tom kremom ili mogu naci neku jeftiniju zamenu? Kad bih znala da mu nece odgovarati nista drugo ne bih eksperimentisala...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Osip
17.7.2012 10:22:50   
Modessty
i nama je mustela odradila posao i onda se sve povratilo nakon nekog vremena. Sapun od kozijeg mleka i pantenol krema su zakon za problematičnu bebeću kožu. Ne valja ni da se stalno mažete jer i to može da im smeta

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Osip
17.7.2012 10:29:36   
cockic
pandina jos je mali nemoj mu bas menjati kozmetiku za svaki slucaj ono sto si do sad to nastavi pa tako do nekog 6 meseca jer kad krenu da puze i pipaju pod koji nikako ne moze biti sterilan onda mozes bilo sta.ja sam sinu tako do 6 seba med a onda sta nadjem veruj mi evo sad sam uzela kosili plavi a do tad nema sta nisam probala i sve mu je ok sem nive one plave kolekcije sa medom krema sa cinkom ta je ok ali kupka susi mu kozu eto njemu koji je sve probao samo ona neodgovara.znaci koristila sam za sina seba med,chicco ona stara kupka,pa sad i novu isto mu prija,sanosan,bekutan,bekolino,cak i njega neki put mustelom,sta dohvatim pored kade tim ga kupamuser posted image znaci to je do sad koristio sad krecem kosili bas me zanima kakav je.
evo lenu jos uvek mustelo samo kad nisam kuci kod mame koristim sanosan kad je mama tako tusira.gledam da li ima tih parabena ali koliko svatih kupke redje kreme ga imaju.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Osip
17.7.2012 10:32:03   
cockic
ovo nive znaci nivea user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Osip
17.7.2012 19:17:02   
pandina
modessty, kakav je to sapun od kozjeg mleka? Gde to kupujes?
Zanima me jos da li ta pantenol krema kojui mnogi hvale moze i za ispod pelena (ojede i slicno)?

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Osip
17.7.2012 19:32:36   
Ivana.
Mustela vredi svake pare. Kada je moja prda imala mesec dana, toliko se osula po licu, da je to bilo strasno za videti. Mazali smo stelatria Mustelu 5 dana i nestalo je.

Sad imamo novi problem, Od pre nekih sat vremena mi se potpuno osula oko usta. Sto se tice hrane, nista novo nismo uveli, tako da to iskljucujem. Namazala sam joj mustelu, pa cemo da vidimo rezultate. Ne znam od cega bi mogla toliko da se ojede.

< Poruku je uredio Ivana. -- 17.7.2012 19:33:04 >

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Osip
17.7.2012 19:45:36   
Anoniman
zubi?

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 440
   RE: Osip
17.7.2012 19:48:53   
Ivana.
A jel' oce od zubica? Pa vrlo moguce, njoj jos nijedan nije izbio, a vec ima 14 meseci, a kazu da sto kasnije krenu, to su vece muke. Pa volela bih da je zbog toga, bar cisto da sam mirna, da znam od cega je.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Osip
17.7.2012 20:59:52   
Anoniman
citala sam da hoce od zuba. mi imamo jedan i jedan na putu, pa nismo bas strucni, ali tri dana pre prvog mu se javio osip na obrazu, a juce je imao od uveta do ugla usana. oba su trajala samo po jedan dan, tako da i drugi zub ocekujemo uskoro.
14 meseci a nis od zuba!!! vama ce i slonovi da pozavide na dugotrajnosti user posted image

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 442
   RE: Osip
17.7.2012 21:22:23   
Ivana.
Vala bas. user posted image Mada je i meni prvi zub izbio sa 15 meseci, i, hvala bogu, dobri su mi. Kazu da sto kasnije izbiju, da su posle kvalitetniji.

Ajde, valjda je od toga, bas sam se zabrinula, i sve mislim da je mozda pecka ili svrbi, pa mi je zao. Eh, da mozemo sve njihove muke da prebacimo na nas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Osip
17.7.2012 21:25:48   
Anoniman
da svrbi plakala bi. ako se ponasa kao da ga i nema verovatno joj ne smeta (prdavca je ujeo komarac, naravno morala sam da pipnem da se uverim. istog momenta je poceo da negoduje, valjda sam pokrenula svrab user posted image nemajka)
ako nisi menjala prasak, omeksivac, hranu ili nesto sto je glabala verovatno su zubi, tj ja bi to tako rezonovala.
masala za zube! od vas se ortodonti nece 'leba najesti.

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 444
   RE: Osip
18.7.2012 11:35:21   
Ivana.
Nisam menjala nista. A nesto mi je nervozna. Nije da place, nego je sva tako, ni meso ni riba. Koliko vidim od jutros se malo povuklo. Mazacu joj i danas kremicu, pa cemo da vidimo, ali cini mi se da se osip smanjio.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Osip
18.7.2012 11:58:09   
Anoniman
super ako se povlaci, nesto ide kako treba user posted image

(odgovor članu Ivana.)
  Direktna veza do poruke: 446
   RE: Osip
22.7.2012 22:41:24   
nenuska12
Nama su dali inekciju, nije ustanovljeno od cega je osip

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Osip
9.12.2012 13:05:13   
MarijaBg
Natalija se jutros osula po dlanovima, oko usta, stopalima, nogicama, a ima malo i po stomaku... Sitan, sitan osip, tek blago crven, na slabijem svetlu se ne vidi (sem oko usta, tu je bas gadno) Nista je ne svrbi. Odemo kad dr, kaze: nisu boginje, nije alergija, to je virusni osip user posted image Pokupila u vrticu... Nicim se ne maze, prolazi za par dana...
Izlazimo iz ordinacije, kad ispred njena drugarica iz vrtica sa istim osipom user posted image
Nece ici u vrtic par dana, nadam se da ce brzo proci user posted image

(odgovor članu nenuska12)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Osip
9.12.2012 13:11:46   
cockic
marija i meni se cera osyla a ne ide y vrtic,sin vec ne ide nedeljy dana imao virys sad ypaly yha a prvo bronhitis svasta nesto ali jedino ako joj je doneo pre 10 dana a tek sad reagovala sto mi je malo cydno.

ona se osyla po stomaky i ledjima a ima i po nogicama od jytros jyce smo mi isli kod dr ona kaze visys.e sad ja je razyme stomacni a ona je jyce imala jedny retky kaky i to je to mada ona spomeny i zybe koliko ja svati imynitet joj je losiji pa je sad sve kaci vala kakvo vreme nije ni cydo.i nosic joj cyri.inace osip ima od preksinoc sam ga videla.to sy bas sitne crvene tackice.mada ona ih ima dosta.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Osip
9.12.2012 13:18:39   
MarijaBg
I Natalija ima bas dosta, ali jedva je primetno. Jedino je oko usta bas crveno kao suga user posted image Ja nisam ni znala da postoje takvi virusni osipi user posted image Inace i nos joj curi vec nekoliko dana, kao i svima u vrticu, tako da je dr siguran da je to virus: nosic+osip. Rekao nam je da bas nista ne mazemo, moze sebamed mleko, ali nista od kremica za osip. Smemo da je kupamo normalno, blagim sapunom- mi koristimo sebamed.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here