|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 7:48:34   
Djadja83
Bila sam na pregledu, ali nisu lepe vestiuser posted image user posted image
dr kaze da ce stici user posted image
bas je grozan ovaj osecaj... ali glavu gore, idemo dalje
Megan cestitam!!!! Puno srece

(odgovor članu sanjalica978)
Direktna veza do poruke: 2526
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 13:29:13   
Ksenix
Megan, cestitam i zelim ti najlepsu mogucu trudnocu i porodjaj! Mogu misliti koliko si srecna! user posted image

Djadja, zao mi je, draga...nemoj da se razocaravas. user posted image Ne secam se da li sam procitala, koliko dugo radite na bebi? Bar ti je skratio iscekivanje...a uvek postoji sansa i da je pogresio user posted image

Dalilak, glavu gore, jednom nece doci user posted image

Dakice, ja sam pocela 13.dc da koristim tracice, a danas mi je 17.dc i jos uvek se test crta jedva nazire...sve se nesto plasim da ce ovaj ciklus biti bez O...ali, videcemo jos.. Zavisi koliko ti traje ciklus, ali, mislim da treba poceti od 11.dc...srecno user posted image

Mico, ima li jos blagog krvarenja? To moze biti implatacijsko krvarenje...navijam da jeste! user posted image

Ostale devojke...kako danas stojite sa simptomima? user posted image

< Poruku je uredio Ksenix -- 12.2.2013 13:30:39 >

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2527
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 13:29:26   
2403991t
Bravo megan, cestitam!!!

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2528
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 14:49:30   
Djadja83
Nije pogresila, upravo je dosla user posted image
Radimo na tome malo vise od godinu dana. mm su u februaru prosle godine ustanovili varikocelu, u junu je operisao.
Mi svo vreme pokusavamo, ali...user posted image
Koristio je proksid 3 meseca, to je sada proslo, pa cekamo kontrolu za 10-ak dana
Ne smem se razocarati, idemo dalje, bice drugi put

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2529
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 15:17:32   
Maja1309
magan draga sretna sam zbog tebe, želim ti od srca sve najbolje

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2530
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 15:17:37   
MicaS
Bila sam na pregledu ipak je dosla user posted image ranije, pa dr. kaze da je zbog toga blago, i ja sam se nadala da je implatacijsko...Idemo dalje user posted image Hvala cure na savjetima :* user posted image

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2531
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 19:11:35   
Dakica79
Mica Djadja zao mi je i ja sam se ponadala da cete bar vas dve ovih dana da ugledateuser posted image Ali nema razocarenja samo napred bice mora bitiuser posted image Ksenix Ne znam koliko su pouzdane te trakice meris li temperaturu ima li sluzi? Ja ne znam posle ovog poremecaja ciklusa kada da krenem ali vestice nema vec dva dana od kako je prosla a mene vec zigaju jajnici pabi probala ovih dana pa kako budeuser posted image Megan cestitam od srcauser posted image Mico bice samo flavu gore

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2532
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 22:38:40   
Ksenix
Dakice, mislim da su pouzdane...nema ni sekreta, a ne osecam ni T...videcemo

Mico, zao mi je, ali, nema druge nego napred user posted image

Djadja, ne znam nista o tim lekovima sto si pisala..je l oni ne smetaju zacecu? Taman ste sad sve zavrsili, pa ce biti uskoro, sigurno user posted image

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 2533
   RE: Znaci trudnoće II deo
12.2.2013 22:57:03   
dalilak
user posted image mi je skroz cudna.. Juce kad je pocela bila je skorz roza i skroz slaba posle toga je bila malo jaca, pa danas isto malo jaca, ali sad opet nemam nista i to skorz malo sto imam je skroz roza, sta to moze da bude to mi se jos nije desavalo i skroz je slaba ko da svaki cas hoce da prestane.. Mozel mi neka od vas pomoc?

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2534
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 1:35:23   
2403991t
uradi test za svaki slucaj, i dr zna da pogresi ponekad, ako ti bude negativan ti otidji opet do dr da vidis u cemu je problem...

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2535
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 7:54:55   
Djadja83
Proksid je lek za poboljanje spermograna. Ne smeta zacecu, urolog nam je rekao da sve normalno radimo i dok ga pije. Sada je zavrsio, pa cemo videti.
Dalilak, mislim da treba da uradis test. Moguce je da to nije pravauser posted image , vec ono sto se moze javiti u vreme kada treba da dobijes, a doslo je vec do zaceca. Slusala sam price da je to tako oskudno i roze boje. Ajde uradi test pa nas obradujuser posted image

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2536
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 8:37:23   
dalilak
pa ne znam jer mogu uradit test sad i ako malo krvarim, tokom cele noci nisam imala ni kap krvi sad sam otisla wc-u i tek kada sam se obrisala papirom imala sam jako malo..

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2537
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 10:27:51   
Djadja83
Mozes uraditi test, bez obzira na to. Od moje kozmeticarke sestra je imala istu situaciju, imala je tako rozo par dana i uradila je test i bio je pozitivan. Inace je zatrudnela prirodno, posle 6 godina pokusavanja. Kaze da je to bio prvi mesec da nije mislila na to, nije razmisljala o trudnoci, vise je skoro i odustala i tada se desilo. Iz te price znam za tu mogucnost, pa sam ti zato rekla da uradis test. Sansa postoji, nemoj se samo razocarati ako nije. Moramo biti istrajne!
Iscekujemo vestiuser posted image

(odgovor članu dalilak)
Direktna veza do poruke: 2538
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 10:31:09   
Addict
Drugi dan kako mi kasni. Ne znam, samo smo imali jedan odnos tokom plodnih dana, nesto mi neverovatno da sam odmah zakacila. Temperatura mi je vec deset_ak dana povisena, posebno ujutru, osecaj kao da imam grip, a nemam. Bubuljice poludele skroz. Bradavice na grudima sam primetila isto da su mi malo tamnije. Sacekacu do petka na test, ako ne dobijem do tada. Sta mislite?

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2539
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 18:11:25   
Ksenix
Addict, je l ti se desava da kasni? Simptomi mogu biti user posted image , narocito tamnije bradavice. Znas li kad ti je bila O? Ajde radi test? user posted image

Dalilak, kad ti je redovan termina za dobijanje? Ajde i ti radi test user posted image

(odgovor članu Addict)
Direktna veza do poruke: 2540
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 20:38:36   
Addict
Jako retko zakasni, ponekad kad sam pod stresom mi ranije dodje. Rizican odnos smo imali 29.1, ovulacija je valjda bila tog dana (prema tabeli plodnih dana). Mozda sam se ii sad previse opteretila razmisljanjem o tome pa mi kasni na nervnoj bazi. zato necu jos da radim, valjda cu izdrzati do petka. Ali eto, te simptome koje sam navela imam. Ne tripujem ih :)

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2541
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 20:44:09   
GagaT
Megan... Hvala Bogu. Doceka ti tvoje dobro jutro user posted image
Grozno je zato sto si tako dugo cekala ali je predivno sto si docekala. Cestitam od srca.
Ohrabrujuci post. Svaka cast.

(odgovor članu sanjalica978)
Direktna veza do poruke: 2542
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 20:46:32   
dijana1*
Addict navijam za user posted image user posted image
Ja je "ne" ocekujem za 8 dana i mnogo sam nestrpljiva user posted image

(odgovor članu Addict)
Direktna veza do poruke: 2543
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 21:20:12   
megan
Hvala vam svima od srca na čestitkama i molim Boga da svi dočekate svoje bebice.

(odgovor članu Djadja83)
Direktna veza do poruke: 2544
   RE: Znaci trudnoće II deo
13.2.2013 23:33:56   
2403991t
ja ne treba da dobijem 16og, a koliko vidim i necu jer do sad jedno 5do 7 dana pre nego sto stigne user posted image meni grudi budu nekako cvrste a sad se nista ne desava sa njima, nadam se da se nece ni pojaviti :)

(odgovor članu megan)
Direktna veza do poruke: 2545
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.2.2013 11:21:55   
Azra82
E da napisem i ja konacno moje prave znake trudnoce user posted image Prvo je prosle nedelje pocelo da se desava nesto cudno u stomaku,ne umijem to tacno da opisem, kao neko strujanje,stipkanje,kao da trni s vremena na vrijeme. Grudi me bole svaki put od O,ali ovaj put mi se cini da su porasle,i da su nekako cvrsce, a od juce me badavice mnogo jace bole. Bilo mi je cudno i sto je poceo da mi smeta crni luk, zaatim kad sam jela smoki imao je precudan ukus,i da ne zaboravim,paprika mi svake sekunde mirise i jede mi se nenormalno user posted image A cini mi se da je i "donji sprat" kako ga Ksenix jednom nazva malo pomodreo user posted image U ponedeljak se pojavilo malo krvi,ja mislila stigla user posted image ali je odmah stalo, i zbog toga sam u utorak popodne uradila test koji je iste sekunde pokazao i drugu,ali dosta blijedu crticu. Juce sam uradila betu 360,4, sto znaci da sam zvanicno user posted image Zelim vam od srca da i svaka od vas osjeti prave simptome i vuceeeeeeeemmmm vas jako user posted image

(odgovor članu 2403991t)
Direktna veza do poruke: 2546
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.2.2013 12:22:49   
Pippa
Azra82 čestitam na trudnoći i želim ti lijepu i laganu trudnoću. Sada laganini i uživaj u svakom momentu...
Megan i tebi od srca sve najljepše želim!

Ja evo iščekujem hoću li dobiti ili ne. Ovi momenti su najgori...Još uvijek mi ne kasni, trebala bi da dobijem 17.02 i razmišljam da večeras uzmem test i ujutro provjerim da li se nešto dešava.

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2547
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.2.2013 12:40:08   
Azra82
Pippa hvala puno user posted image Ni meni jos uvijek zvanicno ne kasni, prosli mjesec sam dobila 14-tog,znaci na 30dc mi je test bio pozitivan user posted image Navijam da tako bude kod tebe i vucem jako user posted image

(odgovor članu Pippa)
Direktna veza do poruke: 2548
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.2.2013 12:46:15   
dijana1*
Azra, Megan cestitam vam i da uzivate u trudnoci user posted image
Kako mi je drago kada vidim da ima user posted image

Ja vec 3 dana slinavim user posted image , Azra i meni se juce pojavilo to kao stipkanje oko pupka kao da me nesto u stomaku stipka ali to traje kratko. Jutros sam napravila sebi zitarice koje godinama vec jjedem i kada sam stavila prvi zalogaj u usta nisam mogla vise da jedem, imaju skroz drugaciji ukus. Izgleda mi mnogo slatkasto. Nadam se da sve ovo ne umisljamuser posted image

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2549
   RE: Znaci trudnoće II deo
14.2.2013 13:09:24   
Figaro88
Dijana i ja imam nesto kao grc,kao da sam dobila pa oni cudni bolovi.Vec tri dana nosim grudnjak broj veci,grudi su mi user posted image ,kad bi samo ovakve i ostaleuser posted image
Ja i mm smo pre neki dan pricali o prvoj trudnoci,menstruacija mi je bila 23 novembra,ovulacija 5 decembra,11 smo bili u kupovini,ja sam potrcala i stomak me uzasno zaboleo,posle toga su krenule i mucnine ujutru.19 mi je krenulo nesto braon,bolovi su bili jaki pa sam popila brufen,ali nista vise nije curkalo pa mi je mm kupio test.20 ujutru sam ga uradila,crtica je bila bleda.Inace i pored bolova i mucnina nisam posumnjala na trudnocu,a radili smo na bebiuser posted image Sto ne mogu sad da budem tako opustenauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  100 101 [102] 103 104   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here