|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
17.2.2013 17:40:34   
Jole84
Da da,može i uz antibiotike,to je mala količina vina,može i u trudnoći,potpuno bezbedno user posted image
a groooozno je user posted image samo nek pomaže user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2013 9:03:13   
Snekile7
Joj napravila sam ono sa lukom i vinom, jojoooj sto je gadno. Moze li se ispirati sa tim dole?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2013 9:22:30   
Zell
Opet muku mucim sa kandidom... treba da mi pocne novi ciklus pa sam vec uzela NeoPenotran Forte cim budem mogla da ga koristim nadam se da ce pomoci kao i prosli put...

Daco user posted image

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
20.2.2013 10:33:05   
Snekile7
A to je sta, dole se maze ili..., gde kupujes to ???

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
21.2.2013 22:09:01   
Snekile7
Devojke pomagajte, izgleda da mi je kandida sa vagine presla na anus, pecka me i crvenkasto je okolo. Sta da koristim, moze li kansen, da mazerm to crvenilo ili ....?

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
22.2.2013 8:29:42   
Anoniman
Upravo dobila nalaz Vb i Cb nakon enteroccocus.VB negativan,a CB ima stafilokoke !
Ubijem jednu dobijem druguuser posted image

(odgovor članu Snekile7)
  Direktna veza do poruke: 806
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
24.2.2013 1:11:40   
Snekile7
O boze te dosadne bakterije i gljivice, uzas. Ja sam ukljucila sve zivo sto sam cula da istrebim enterokoke i kandidu, pa videcemo. Pored terapije koju mi je dr. dala  antibiotikom i kremom za gljivice, Ne jedem mlecno i slatko, jedem sto zdravije , kupus, sargarepu, skoro posno itd,  pojacavam imunitet, sok od kupine, imunoactiv, pijsem i ono sa belim lukom i vinom, izela sam i ulje divljeg origana, uzimam probiotski jogurt ab, kao i lactogyn za vaginalnu floru, ispirala sa sodom bikarbonom, po malo je i pila, sada se ispiram sa tantum rosom i stavljam vaginalete kantariona, po malo naprskam i octanisept, uzela sam od nekog travara i caj za kandidu, pocela da ga pijem, pa videcemo, mozda je puno sve ovo, nadam se da necu dobiti neki kontra efekat, nadam se da ce upaliti, idem u sredu na kontrolu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2013 10:05:55   
Snekile7
Devojke, uspela sam da izlecim enterokoke i kandidu, u prethodnom postu sam napisala sta sam sve radila, pa bice mi drago ako jos nekoj pomogne.

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2013 12:35:01   
Dada81
IZVORNA PORUKA: Snekile7

Joj napravila sam ono sa lukom i vinom, jojoooj sto je gadno. Moze li se ispirati sa tim dole?


Sigurnije ti je malo sode bik.u vodi promesatii kamilicu ,ako je iz rifuze,jos bolje,procediti,pa sa tim se ispirati,belo vino nemoj,njega pij.
I ja sam sada u sredu radila ova oba brisa,u poned.podizem nalaze,pa cemo videti sta se desilo sa prokletom Eserihijom.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2013 18:35:16   
reve84
Samo da javnem...koga zanima da u Zavodu za kozne i venericne bolesti moze besplatno (sa uputom iz DZ) da se uradi CB i VB ali se zato analize na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu placaju 3750 din bez obzira sto imas uput.

POzz

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
2.3.2013 13:27:30   
ksenija81

IZVORNA PORUKA: Cece1

Upravo dobila nalaz Vb i Cb nakon enteroccocus.VB negativan,a CB ima stafilokoke !
Ubijem jednu dobijem druguuser posted image


Sve mi je poznato, ja sam se borila sa eserihijom i enterokokom u krug pola godine pila antibiotike, i onda sam samo prestala kad mi je neka druga dr dezinfikovala grlic i uradila bris. od tada se vise nisam opterecivala i evo vec par godina mi je uvek negativan...

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
2.3.2013 13:28:45   
ksenija81
IZVORNA PORUKA: Snekile7

Devojke pomagajte, izgleda da mi je kandida sa vagine presla na anus, pecka me i crvenkasto je okolo. Sta da koristim, moze li kansen, da mazerm to crvenilo ili ....?

Uvek mozes da mazes nekom hemelovom kremom par dana i povuci ce se... :D

< Poruku je uredio ksenija81 -- 2.3.2013 13:29:02 >


_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
2.3.2013 14:28:37   
jess021
Ja sam isto neko vreme imala problema sa brisevima i stavljala svakakve vaginalete, a onda mi je sestra iz Betanije savetovala da se ispiram Octeniseptom.
Posto su irgatori za ispiranje poprilicno skupi, uzmete spric 5ml i lepoga gurnete:) i isperete i malo naprskate okolo.
To sam radila i sad kad sam vadila briseve za VTO i svi su bili super.
Ja i kad nemam problema, ponekad se isperem sa Octeniseptom, a ako treba terapija radite do 1-2 puta dnevno.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
2.3.2013 14:30:41   
jess021
I da, nemojte se pre Octenisepta ispirati sa sapunom ili nekim gelovima za tusiranje, jer on u dodiru sa tim pece, a ako ga koristite samog nije nista strasno!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2013 0:50:44   
srculence25
Octenisept

user posted image Jess021 ovo je jako korisna informacija.Moracu da probam sa tim.Cerviklani mi je u redu a u brisu vaginalnom imam prisutnu kandidu.Nju sam prosle godine lecile jednostavno nema sta nisam stavljala i pila bas je uprona i nisam uspela da je iskoernim

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2013 12:02:31   
Snekile7
Srculence, u prethodnom postu sam pisala sta sam ja sve probala i urodilo je plodom, pogledaj malo iznad da stranici ovoj, pa probaj nesto od toga, ja sam uspela da je izlecim. Bitno je da ne jedes mlecne proizvode, slatkise i kvasac, probaj i sa tantum rosom da se ispiras i mozda da uzmes ulje origana da pijes. Antimikotici su bitni za kandidu, znam i za lek Diflucan, uzmes od 150 mg jednu samo popijes. I kanesten 3 je dobar.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2013 9:35:14   
Snekile7
Devojke, imam malo glupo pitanje. Imam Vaginalni, cervikalni bris i bris na hlamidiju, ureu i mikoplazmu, radila sa nedavno, kada sam trebala na iui. Posto se odustalo od iui, idem na vto, mogu li ja te briseve da ponesem na komisiju, vaze jos? Mislim dali su to ti brisevi koji se traze za vto, buni me ovo sto pise na sajtu rzzo bris " uretre"?

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2013 11:17:04   
nata11
Snekile nevidim zasto ne bi moglo to su isti brisevi samo je bitno da budu vremenski vazeci.

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2013 11:42:20   
jess021

IZVORNA PORUKA: Snekile7

Devojke, imam malo glupo pitanje. Imam Vaginalni, cervikalni bris i bris na hlamidiju, ureu i mikoplazmu, radila sa nedavno, kada sam trebala na iui. Posto se odustalo od iui, idem na vto, mogu li ja te briseve da ponesem na komisiju, vaze jos? Mislim dali su to ti brisevi koji se traze za vto, buni me ovo sto pise na sajtu rzzo bris " uretre"?

Za VTO brisevi vaze 3 meseca,a bris uretre je za muskarca.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2013 14:00:12   
zmajče
Sredila sam ešerihiju jeeeeeeeeeeeeeeeeee koristila vaginalete cefaleksin/nistatin prave se po recepturi i pila vino sa belim lukom
stigli danas brisevi sterilno sve mogu da odahnem

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2013 21:05:51   
Snekile7
Devojke, hvala vam, ma vidim da sam ja se nesto zbunila.

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2013 21:20:52   
Dada81
Ja evo danas pokupih nove nalaze .Ni ja nemam izgleda vise eserihiju ,pa ne moram ni ici na tu temu,ali za ovu novu bakteriju koju imam nema teme blago meni..Za eserihiju sam pila(mislim protiv nje user posted image )Nitrofurantoin,jedva i nadjoh taj lek,od njega mi pravio i vaginalete. Sad mi za ovu novu bakteriju koja takodje potice iz creva(upozorio me da se brisem spreda ,ka pozadi,kao da to ne radim oduvek,ali dobro ,hvala mu)prepisao Eritromicin 10 dana,pa opet po ove nalaze po treci put... Odoh sada izgooglati ovu svoju novu bacteriju,da se bolje upoznamo...

< Poruku je uredio Dada81 -- 5.3.2013 21:23:02 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.3.2013 20:56:38   
srculence25
ja sam danas vadila cervikalni i vaginalni jaoooo a rezultati tek za 2 nedelje katastrofa user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.3.2013 22:28:08   
nata11
Srculence nije valjda bolelo user posted image Ja kada radim u DZ cekam isto po 2-3 nedelje.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.3.2013 0:52:53   
srculence25
nato mogu ti reci da je bilo dosta neprijatno nego inace valjda nisam bila opustena a dugo mi je da cekam toliko user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here