|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2013.
20.9.2013 20:05:41   
Anoniman
mamma9, mislim da ti je nea vrasna pogodnija za bebu nego pefkohori, mirnije je, imas vise mesta za setanje sa kolicima.

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 926
   RE: Letovanje 2013.
20.9.2013 22:28:38   
marince1
Evo i mene sa utiscima.
Bilo je fenomenalno,Kusadasi je jako lep,a termin,pocetak septembra,idealan.Ni pretoplo,no hladno.
Smestaaj je bio dobar,puno je bilo dece,sve u svemu,ja sam zadovoljna

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Letovanje 2013.
21.9.2013 10:14:56   
srnad
Evo i mene...
Treba mi jedna informacija! Planirali smo sledeci petak da odemo na vikend do Slovenije, u gradic Piran. Da li je neko bio? Konkretno me interesuje smestaj,gde,koliko...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Letovanje 2013.
19.10.2013 20:05:41   
dunja RR

Verka jesi bila u septembru u Grčkoj, kako je bilo?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Letovanje 2013.
19.10.2013 20:29:35   
adulence
joooooj zene ajde da pocnemo sa planiranjem za sledecu godinu...hihihi

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Letovanje 2013.
20.10.2013 2:57:41   
Bebilina
Mi se vratili iz Rima i sad putujemo sa decom poslednjih dana oktobra, od srede do nedelje. Taman je tad noc vestica i vatrometi i bice puno zabave za decu. user posted image
Inace sam se nosila mislju da letim sama sa njih dvoje kod mojih za taj raspust, da mm moze da se skoncentrise na projekte, ali sam zaboravila da cera ide na mjuzikl sa tetom usred raspusta... Steta... Srbija i dalje u aprilu, ipak cemo avionom jer su prijatelji koji su letos izvozili tu rekaciju jako lose prosli user posted image
Za decembar gledam ili Amsterdam ili neki Nemacki market... Jel isao neko i jel imate preporuku? Jeste isli sa decom? Gledala sam slike iz Berlina i prelepo je pred praznike, sa sve Lego saonicama i Deda Mrazom user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Letovanje 2013.
12.11.2013 10:24:03   
Torbica
Zene, krenule ponude za letoooo! Vidim na Fb neke reklamice za 40% popusta na Hotele u Grckoj. Jel razmisljate o tome?

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Letovanje 2013.
12.11.2013 10:27:32   
vonavoj
joj,daleko mi je to!
ali su prijatelji uplatili Tasos,20 dana za 340e apartman!za njih troje!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Letovanje 2013.
12.11.2013 10:28:00   
Anck Su Nmaun
Daaaaa.. pa ja sam vec u sept pisala o tome..samo moramo da otvorimo novu temu leto 2014!


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Letovanje 2013.
12.11.2013 10:28:57   
Anck Su Nmaun
A breee dajte mi te linkove i ponude das vidimo i mi user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Letovanje 2013.
29.4.2014 15:14:39   
jovicaa
da li je neko bio na tasosu u gradu limenas?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Letovanje 2013.
29.4.2014 21:37:22   
Anoniman
Jovice bili mi, 2012 u vili albatros, pisala sam ti u onoj drugoj temi...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 937
   RE: Letovanje 2013.
29.4.2014 21:45:54   
jovicaa
ok hvala!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 938
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 37 [38]
Idi na:







Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...
Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here