|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 [106] 107   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2013 23:14:37   
njanja52
Videcemo, ne zelim previse da se nadam, ali postoji onaj tracak nade...user posted image
Nadam se da neces dobiti, a ti obavezno sutra javljaj sta je bilo.user posted image Drzim palceve!
Laku noc devojke drage!!!

_____________________________

Zapamti: snovi postaju stvarnost, samo trebaš verovati.

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2626
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2013 23:21:51   
Ksenix
Azra, draga user posted image Ne smem mnogo da se nadam...tj., ne smem uopste... Nego, nisi nam to pricala...kako je kod tebe bilo? Krenulo nesto onda kad si trebala da dobijes? Daj detalje... user posted image Kako si ti? Jesi li bila kod lekara?

Njanja, jadne mi...hahaha...smesno mi je...nikad nisam ovoliko trcala u WC da proverim ima li sta...ubija me ovo! Kuckamo se sutra! user posted image

< Poruku je uredio Ksenix -- 28.2.2013 23:23:45 >

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2627
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2013 23:27:14   
Azra82
Da,krenulo jedan dan po malo, i to bas na dan kad sam trebala da dobijem, i stalo, sto mi se nije nikad desavalo. Posle dva dana uradila test i ugledala user posted image , sto i tebi odd srca zelim i navijam user posted image Ja sam dobro, nemam neke velike simptome, malo mi je muka ujutru, jedem kiselo kao luda, grudi bole strasno, glava po nekad, i to je uglavnom to. Bila sam kod dr prosle nedelje, i tada smo bili mala tackica, sve je ok, u sledeci cetvrtak idem opet, trebalo bi tad vec srce da kucka user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2628
   RE: Znaci trudnoće II deo
28.2.2013 23:38:25   
Ksenix
Jao, divno! user posted image user posted image Uzivaj, draga, i za nas! I vuci, naravno! user posted image I hvala na podrsci...treba docekati sutrasnji dan user posted image

(odgovor članu Azra82)
Direktna veza do poruke: 2629
   RE: Znaci trudnoće II deo
1.3.2013 14:06:16   
Ksenix
Na zalost, sinoc, pred spavanje je pljusnulo i sad pljusti...za sve ono sto juce nije...no dobro...idemo dalje user posted image Sad prve analize, pa cemo videti sta dalje user posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2630
   RE: Znaci trudnoće II deo
2.3.2013 17:37:35   
17 joka
Ksenix,  draga  ma  mora ovog  meseca  da   bestiju  tu  glupu  vesticaru posaljes  na  godisnji  odmor  i  da  buduuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2631
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 19:26:46   
SaraMala
Pozz svima
Ja sam nova. Inace, odavno prizeljkujem novu trudnocu, ali nazalost, samo ja i moja cerkica, suprug i nije bas za to sada ( mada to sada traje vec 3godine) user posted image .
Imam jedno pitanje.
Trebala bih dobiti m sutra, ali se sve nadam da necu. Od proslog ponedeljka imam povisenu temperaturu (tokom celog dana) 37.3, i jake glavobolje, a prosle nedelje, nekoliko dana su me pratile celodnevne mucnine, drugih simptome nemam.
Da li je moguca trudnoca ili je to mozda samo pms?
Sta vi mislite?
Unapred hvala
Pozz

(odgovor članu njanja52)
Direktna veza do poruke: 2632
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 19:43:43   
nata11
Sara ako ocekujes sutra user posted image mozes da uradis test posto kazes da ima mucnine tj. imala si ih par dana. Drzim palceve user posted image

< Poruku je uredio nata11 -- 6.3.2013 19:45:06 >

(odgovor članu SaraMala)
Direktna veza do poruke: 2633
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 19:49:23   
SaraMala
Hvala puno, Nato
Uradicu u petak, sutra cu da kupim test (naravno ako ne dobijem sutra user posted image )
Ja se nadam da sam user posted image ali videcu, pa javljam

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2634
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 19:56:50   
nata11
Ja mislim da jesi Sara user posted image ali cekamo petak.

(odgovor članu SaraMala)
Direktna veza do poruke: 2635
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 20:02:20   
SaraMala
user posted image ovako cu da igram ako si u pravu user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2636
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 20:09:19   
Dada81
Samo uzivaj u trudnoci,ako se tako i pokaze,sto ti iskreno zelim!user posted image Vazno je da ti uzivas u tom stanju sa svojom kcerkicom i da ste zdravo,sve ostalo ce doci samo od sebe!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu SaraMala)
Direktna veza do poruke: 2637
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 20:11:51   
SaraMala
hvala Dado punoooo user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2638
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 20:16:51   
Dada81
Nema na cemu,stvarno tako mislim,jer i moj sincic za koji mesec puni 3 godine,vreme im je da imaju malo drustvo. I ja jedva cekam trudnocu,ali ne mogu krenuti u akciju dok se ne resim ovih silnih,mucnih bakterija.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu SaraMala)
Direktna veza do poruke: 2639
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 20:27:12   
17 joka
devojke  user posted image   navijam  svim  srcem  da  bude  sto  viseuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2640
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 20:28:44   
Dada81
user posted image Tako lepe zeljeuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2641
   RE: Znaci trudnoće II deo
6.3.2013 21:11:17   
SaraMala
Joko, Dado, divne ste user posted image
hvala puno na podrsci
nadam se user posted image u petak

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2642
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2013 13:37:10   
VilaBezKrila
Pozdrav žene eto nema me dugo malo sam se umirila ali eto za 2 dana treba doćuser posted image pa se nadamo da neće, i lagano ludimo..
Čestitam svima na user posted image a svima ostalima želim da ih što prije vide.
user posted image

(odgovor članu SaraMala)
Direktna veza do poruke: 2643
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2013 14:24:46   
Pippa
Ćao djevojke! Nije me bilo neko vrijeme pa vidim da ima nekih novih user posted image Divno user posted image ! Kod mene je u kući ovih dana bila prava karantena, svi smo bili bolesni, uhvatili neki virus ali sada je bolje.
SaraMala iskreno se nadam da će kćerkica imati uskoro društvo u kući.
VilaBezKrila i ja cekam subotu, držim palčeve da nam user posted image ne stigne... Stomak me po malo bolucka i imam osjećaj kao da će svaki čas da krene pa stavljam i uložak za svaki slučaj. Od ostalih simptoma - apsolutno ništa! Cmox za sve!

(odgovor članu VilaBezKrila)
Direktna veza do poruke: 2644
   RE: Znaci trudnoće II deo
7.3.2013 14:35:20   
VilaBezKrila
Pippa: draga pozdrav veliki super da vješticu zajedno cekamo kao mi malo lakše došlo user posted image
Inače ja simptome od vrtoglavice do strašnih slabina i boli u grudima.. sve otišlo osim boli na grudima koje imam osjećaj da će se raspuknut... međuti meni
je normalno da me u PMS-u bole ali one sad bole ima već 15 dana tako daa...user posted image user posted image user posted image
sve kao mjerim temp. ali sve to meni nešto glupo jer svaki čovjek ima svoju optimalnu temp, pa me i to buni, uglavnom
sam se previše opterećivala i ako ne uspije sada mislim da ću drugi mjesec biti pametnija!!!
Puno pusa saljem i user posted image

(odgovor članu Pippa)
Direktna veza do poruke: 2645
   RE: Znaci trudnoće II deo
8.3.2013 22:52:18   
SaraMala
user posted image dosla user posted image , nema nista od user posted image
mozda sledeceg meseca user posted image

hvala vam puno na podrsci
velikiuser posted image za vas

(odgovor članu VilaBezKrila)
Direktna veza do poruke: 2646
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.3.2013 17:07:49   
Ksenix
Saro, zao mi je...nadam se da ce muz popustiti uskoro a do tad ga spopadaj kako znas i umes! user posted image

Vilo, kako kod tebe stoji stanje...ima li novosti? user posted image

Ja cekam O, a treba da uradim i taj OGTT test...pa cemo videti ima li vajde od ovog ciklusa..

(odgovor članu SaraMala)
Direktna veza do poruke: 2647
   RE: Znaci trudnoće II deo
10.3.2013 22:45:32   
Dakica79
Cure i meni stigla user posted image 6. user posted image ali sta je tu je bar je ovog meseca kao i do pre tri meseca na 28.dan i bar nesto dobro Ksenix draga koj je dan ciklusa ima li neceg novog Pipauser posted image Nata i sve ostale cureuser posted image

(odgovor članu Ksenix)
Direktna veza do poruke: 2648
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2013 8:11:56   
nata11
Saro, Dakice zao mi je user posted image
Ja se za ovaj C i nenadam nesto previse

(odgovor članu Dakica79)
Direktna veza do poruke: 2649
   RE: Znaci trudnoće II deo
11.3.2013 8:23:11   
dijana1*
Dakice, zao mi je user posted image
Zelim ti da sledeci ciklus bude tvoj.
Ja cu za 5 dana sve znati, aaaaa ubi me ovo cekanje .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  103 104 105 [106] 107   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  103 104 105 [106] 107   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here