|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:22:46   
Anck Su Nmaun
Meni nije da trazim naj bolje jednostavno volim sve da vidim , da obidjem sta god ima da se vidi. Meni je zao biti samo na jednom mestu. Jos uvek svuda ima fanatasticnih plaza u okolini koje treba posetiti.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:26:15   
emicaa
Meni nije zbog obilaska drugih palaza nego da vidim i grad,neko brdo.Nastavicu pisati u temi ljetovanje 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:36:06   
Sanjica26 RR
Anck nismo hteli prosle godine da se setkamo, jer smo prvi put sa decom isli na more. Jedino smo isli do Soluna posto je padala kisa. Ko ce da sedi ceo dan u sobi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: First minute ponude
16.6.2017 10:43:43   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Meni nije zbog obilaska drugih palaza nego da vidim i grad,neko brdo.Nastavicu pisati u temi ljetovanje 😂

Da pa zavisi sta je u okolini, ako su neka manja mesta tu i nema sta da se vidi posebno.
daaa...ajmo u temu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: First minute ponude
16.6.2017 12:24:33   
Sanjalicaaa
Citam pre neki dan u novinama, kazu iz neke agencije da treba biti jako obazriv kada su first i last minute ponude u pitanju jer tako pisu ponude da ima i nekih skrivenih stroskova pa kad s na kraju sracuna, cena uopste ne bude povoljna.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here