|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brzi kakao kolac od dva jaja
9.11.2013 15:09:14   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Skockica

2 jaja
casa secera
casa jogurta
pola case ulja
ravna kasicica sode bilarbone
2 case brasna (u originalnom receptu je 3 ali onda bude mnogo gusto pa ja stavljam 2 case)
2 kasike kakaa

Kao mera koristi se casa od jogurta.

Prvo se umute jaja sa secerom, zatim se doda jogurt, ulje i soda bikarbona pa kad se to sve umuti, doda se brasno i kakao pa se sve to promesa.
Pece se u podmazanom plehu 10-15 minuta na 225-230 stepeni.

Na vruce se namaze cokolada, a kad se ohladi dzem od kajsija.

Postoji vise varijanti za premaz, tako ja umesto cokolade i dzema namazem euro krem i posmem mlevenim orasima ili plazmom.

Vocna varijanta - ne stavljam kakao nego ne pola pecenja pospem seckanim kajsijama ili visnjama.

Fenomenalna stvar - brzo se sprema, brzo ispece, jos brze pojede user posted image

Prijatno!!!

user posted image Super zvuči i brzo se pravi....mogla bih da ga napravim da imam za danas i sutra za nedeljni ručakuser posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Brzi kakao kolac od dva jaja
10.11.2013 16:31:30   
vikiveki
Pravila sam kolač po receptu i zaista je super,em što je ukusan ,em što se brzo pravi,user posted image idealan je za neke nenajavljene gosteuser posted image
Ja sam ga premazala sa eurokremom i posula sa mlevenim keksom

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 52
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here