|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.9.2012 12:04:56   
Milica cica
Femisan se pije 2 meseca pa pauza, piše sve tamo.

(odgovor članu kameleon*)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.9.2012 20:43:35   
nata11
Koliko kostaju Feminas kapi?

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
29.9.2012 23:15:35   
Milica cica
Ja sam platila oko 800din

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.9.2012 11:43:45   
nata11
Hvala Cico. Nije skupo meni toliko izadju svi vitamini.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2012 9:11:19   
masa masa
да ли ми можете рећи како пијете фемисан а, растворен у мало воде или у чаши пуно воде, у упутвству пише 30 капи у чаши воде, е сад не пише количина па зато питам

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.11.2012 20:58:38   
Nađolina
Ma... nije ti to toliko bitno, ali, po meni bolje u manje vode ukapati kapi, pa ako ti nije okus prijatan, uvijek mozes nakon toga popiti par gutljaja vode... Kakva su dalja iskustva sa Femisanom, uspjevate li dejvojke?

_____________________________

" Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono ALI svaki put kad kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš... "

(odgovor članu masa masa)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
7.11.2012 17:18:59   
gale77
Ja sam pila femisan A kapi(30 kapi u punoj casi vode) dve ture od po dva meseca sa dve nedelje pauze i ovulacija mi se pomerila na tacno sredini ciklusa, tako da zaista deluje. Paralelno sam pila i caj od macine trave. Medjutim u medjuvremenu i moj muz je odradio detaljne kontrole tako da je problem kod njega, los spermogram. Sad vise nista ne pijem, cekam da on zavrsi sa terapijom pa da vidimo dejstvo.

(odgovor članu Nađolina)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
19.12.2012 17:10:39   
iva80
Ima li neko preporuku koji čaj piti protiv bakterija- tipa ureaplazma, ešerihija, hlamidija...bakterije (nas nekoliko imamo problem sa različitim bakterijama)?!

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
20.12.2012 10:04:07   
nata11
Iva caj koji sam ja uzimala od travarke znam da je posebno dobar za eserihiju a za ovo sto si nabrojala nisma sigurna, ukoliko zelis mogu da ti posaljem broj da se raspitas.

_____________________________





(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.12.2012 11:02:18   
daca77
Posto sam imala problema sa spottingom u poslednja 2 ciklusa, sada sam ukljucila cajeve-ujutru 1solju zalfije, a u toku dana po 2 solje virka. Pitam se samo da li je dozvoljena ova kombinacija?user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.12.2012 11:58:08   
mala.bebica
Daco neznam za ta kombinacija, no cula sam da neko pije tako, a ja pijem evo vec 2-3 nedelje 2x dnevno virak pa sad treba da dodje user posted image pa videcemo dal cu da imam bolove.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
23.12.2012 12:13:01   
daca77
m.bebice, neces imati bolove 100%. Ja sam jos pre 4-5 god.krenula sa virkom bas zbog bolnih user posted image i veruj mi da od tada nemam bolove, iako ne pijem redovno.

(odgovor članu mala.bebica)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
25.12.2012 20:16:01   
nata11
Daco citala sam da je zalfija super za ove nase probleme user posted image tako da mislim da nece biti probolema sto se tice kombinacije cajeva.

_____________________________





(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.12.2012 1:08:54   
Ivanka 75
E ovako... pre trudnoće sam redovno pila virak skoro 3 meseca i ostala trudna.
Posle sam prestala. Kad su krenuli novi ciklusi 7 meseci nakon porođaja imala sam strašne glavobolje dan pred ciklus i odlučim pre 2 meseca da opet pijem virak. Rezultat - od glavobolja ni traga... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.12.2012 13:55:05   
milenatea
bravo ivanka, ja se kanim da krenem da pijem virak i hajducku

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.12.2012 13:56:40   
daca77
I ja sam zadovoljna virkom...evo pijem ga vec 2 nedelje i u vreme O se pojavilo punoooo egg.

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
26.12.2012 14:20:02   
ikacc
Ja sam dve nedelje pila Ocajnicu Marrubium vulgare, i ostala trudna, e sad da li je od nje ili se desilo nznm..inace mi smo trudnocu cekali godinu dana..

_____________________________

Lana moja sreca najveca!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.12.2012 19:09:45   
nata11
Ja planiram da kupim Ocajnicu bas sam danas gledala uapoteci, jos ona mi je ostala od cajeva da probam user posted image

_____________________________





(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
4.1.2013 16:32:44   
iva80
Ima li neko iskustva sa Femisan A kapima?! Pročitala jako lepa iskustva (na drugim forumima) pa rekoh da upitam i ovde user posted image

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.1.2013 10:49:08   
nata11
Iva ja nisam koristila ali sam citala samo lepa iskustva o kapima. Trenutno imam neke cajeve i vitamine za naredni mesec pa cu nakon toga probati sa kapima sigurno.

_____________________________





(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
17.2.2013 21:12:21   
nata11
Jel ima neke cure koja pije neku cajnu mesavinu?
Iva, Kety jel pijuckate?
Ja evo krenula veceras (nakupovala sam ih ranije 3 razlicite ture, pa da se nebaci user posted image ). Prkeo dana 3 x 100 ml posle jela, drugim ispiranje uvece i uljane kapi na tamponu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
19.3.2013 9:45:27   
Anna2103
Bokić cure user posted image . Vec duze vrijeme vas pratim i divne ste mi.
MM i ja se trudimo godinu dana da dobijemo user posted image ali bezuspjesno.
Posto se moja baka bavi biljnim pripravcima u jednoj od njenih knjiga sam procitala
sljedeci recept s kojim pocinjem danas.Nadam se da ce nam svima biti od velike pomoci.
Recept je sljedeci:

240 g kunice ( sto vise cvjetova)
60 g cvjetova bazge
30 g listova masline
30 g listova i cijetova muske kantarije
30 g listova pitome nane
30 g listova i cvijetova divlje nane
20 g stabljike lazarkinje
20 g stabljike majcine dusice
20 g iđirota

Trave jako usitniti i smjesati.U 1 litru prokljucale vode staviti 10 g mjesavine i kuhati poklopljeno 1 min.
Hladan caj procjediti u tamnu bocu i jako zacepljeno drzati na tamnom mjestu. Piti 3x dnevno 1 dl prije
i poslije jela.Poslije napitka prije jela uzeti 1 srednju zlicu rafiniranog maslinovog ulja, a nakon napitka
poslije jela srednju zl meda. Nastojati da med bude jednolican tj. od kadulje bagrema, kestena itd.

Umjesto vode piti lagani caj o mjesavine jednakih kolicina ,maticnjaka i listova i cvijetova kunice.
Dnevno popiti najmanje 1/2 litre.

Sorry cure na dugackom postu,ali nadam se da cemo sve uskoro imati trbuhe do zuba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
22.3.2013 19:52:12   
glukica
Nata 11 ,nisam ocajna zbog toga sto nema trudnoce,nego zbog ciklusa sa kojim se patim vec godinama.Ovo je prvi put da ocekujem da dobijem bez lekova,sto je za mene jako vazno naravno.Pila sam kineske cajeve mesec dana,nakon akupunkture.Ako mi ne dodje sad ciklus,moracu opet doktorki da se obratim kako mi je rekla da mi jos neke biljke preporuci. A sad da vam kazem sta je u pitanju nemam pojma,sve su kineski nazivi user posted image

(odgovor članu Anna2103)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
22.3.2013 21:01:28   
nata11
To ti je dr. preporucio cajeve?

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
22.3.2013 21:29:50   
glukica
Da,doktorka kineske medicine u Beogradu,kod nje sam isla na akupunkturu a nakon toga se narucuju cajevi iz Beca iz neke biljne apoteke... mojoj drugarici je pomoglo,pa se nadam i meni...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here