|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 15:26:26   
maca821
Ja pijem virak vec treci mesec, kad treba da se pravi pauza i koliko?

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 15:27:17   
MakiJ
Pa ja mislim da bi sada trebala i ja sada pravimuser posted image

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 15:37:13   
ivak
Cao, dali je neko od vas kombinovao sa virkom i hajduckom travom Belu Imelu?

Gledalasma sajt travari Srbije, i sa tog sajta sam dobila ove preporuke:

"Za podmladak: virak + hajdučka trava i bela imela. Ako pogledate sliku bele imelel biće vam jasno zaąto. ona se ne kuva, već hladno natapa. Za gospodina kao dodatak kafena kaąičica grčkog semena (piskavica)"




_____________________________

"Život ne znači čekati da oluje prođu...Život znači naučiti kako plesati na kiši."

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 16:34:22   
Meisje
Maco meni je Degu rekla 3 ciklusa i onda jedan pauza...

Ivak,javice ti se neko ko je pio,ja pijem samo virak a cula sam za mesavinu sa hajduckom...

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
15.12.2011 16:58:13   
bibica08
Cao,ja pijem skoro 3 mjeseca caj od ocajnice,virka i crveni zdravac.Pocela sam ih piti kada mi je prosla zadnja user posted image jos uvjek nisam dobila.Pa ne znam da li je to od ovih cajeva user posted image jos uvjek nisam user posted image ali radim na tome. Od danas prestajem da ih pijem.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
13.3.2012 11:04:15   
gelica
da li neko zna ged mogu da nabavim biljku Babin zub(tribulus terrestris) kazu da je dobra za zane koje nemaju ovulacije(kao ja)?bila bih vam zavhvalna na bilo kakvoj informaciji

(odgovor članu bibica08)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
14.3.2012 9:03:12   
zmajče
Uspela sam da regulišem ciklus, nakon korišćenja klomifena mi kasnilo 17 dana.Kada sam dobila od prvog dana sam krenula sa čajevima (virak, hajdučka trava, neven,kantarion,kopriva,kamilica) .
Krenula sam da pijem od 1 dana ciklusa i dobila sam na vreme tako da ga toplo preporučujem.

Sve se izmeša u jednakim količinama i skuva se sa tri šolje vode, kad provre sipa se 2 kašike mešavine sačeka 1 ključ pa se skine i ostavi da stoji poklopljeno 20min.Nakon toga se procedi i pije u gutljajima ne odjednom nego u toku dana treba da popijete tu količinu najbolje da ga skuvate i sipate u flašicu , možete da ponesete i na posao.

Nakon 3 meseca se pravi pauza 1 mesec, neke su zene ostale i u drugom stanju zahvaljujući ovoj mešavini

(odgovor članu gelica)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
24.3.2012 14:10:59   
Cilea
Pozdrav svima user posted image
Upravo sam kupila cajeve Ocajnicu (Macinu travu) i Virak. Kako se piju - doza, da li se smeju piti zajedno i da li moraju da piju oba partnera ili je dovoljno samo ja (imam policisticne jajnike i izostale su mi ovulacije) ?

user posted image

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
24.3.2012 14:17:43   
Jole84
Cilea dobrodošla user posted image
Možeš ih piti zajedno,virak u toku celog meseca,ali macinu travu samo do O,moraš s njom oprezno.Imaš opširnije u temama virak i očajnica,puno sreće user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Cilea)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
24.3.2012 18:23:28   
trudilica
cao devojke ja sam nova ovde, al volela bih da vam se pridruzim.. interesuje me da li je nekome ocajnica pomogla??? ja sam je pila prosli mesec kao i crveni zdravac, jer virak nisam nasla, ali nista..znam da nista ne moze odjednom i da je potrebno sigurno neko vreme, al meni se cini kao da ove cajeve pijem citavu vecnost, jer se ubih kuvajuci ih i pijuci, pa sam se malo smorila jer nema rezultata.. i htela bih jos da vas pitam da li se nekoj desilo da su se grudi uvecale dok ste pile cajeve??? jer su meni bas porasle cak i posle vestice nisu splasnule..

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
30.3.2012 22:14:27   
micaubica
POZDRAV DRAGE MOJE
ja vec neko vreme pijem virak ali me zanima da li je neka od vas koristila caj od maline jer sam procitala da je prirodni lek za otpusavanje jajovoda???!!!
user posted image user posted image user posted image
zna li neko nesto o tome i da li je nekome pomoglo????
hvala unapred

(odgovor članu trudilica)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.3.2012 13:56:49   
magnetic
Ja sam pila ocajnicu nekoliko meseci.Ostala sam trudna u tom periodu.Dok sam je pila primetila sam da mi se kolicina sluzi povecala,ali da li sam bas od nje ostala u drugom stanju stvarno ne mogu da tvrdim.




_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.3.2012 13:58:07   
magnetic
IZVORNA PORUKA: micaubica

POZDRAV DRAGE MOJE
ja vec neko vreme pijem virak ali me zanima da li je neka od vas koristila caj od maline jer sam procitala da je prirodni lek za otpusavanje jajovoda???!!!
user posted image user posted image user posted image
zna li neko nesto o tome i da li je nekome pomoglo????
hvala unapred
Koliko znam caj od lista maline ne smeju da piju trudnice,za ovo drugo stvarno nisam cula.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.3.2012 19:03:08   
sojcica
IZVORNA PORUKA: micaubica

POZDRAV DRAGE MOJE
ja vec neko vreme pijem virak ali me zanima da li je neka od vas koristila caj od maline jer sam procitala da je prirodni lek za otpusavanje jajovoda???!!!
user posted image user posted image user posted image
zna li neko nesto o tome i da li je nekome pomoglo????
hvala unapred
Ja sam pre neki dan saznala za malinu potopljenu u komovicu(sastavlja se u tegli ili u flasi sa sirokim grlom) i to stoji  40 dana,pa se svaki dan uzima po jedna supena kasika tih 'pijanih malina'.Moja mama mi je to napravila,ali nisam jos pocela sa koriscenjem,cekam da odstoji.Ja i imam isto tu malinu u komovici,(sastavljena je u flasi)ali samo pijem rakiju,svako jutro po gutljaj i mislila sam da mi je to dobro samo za cirkulaciju,kad ono dobra je i za jajnike.A mogu vam reci i da je odlicna za raspolozenjeuser posted image .Inace prosli mesec do O,sam pila 'ocajnicu' i zdravac,danas mi je 6dc,pa sam pocela ponovo.Virak je odlican,ali njega sam ostavila kad budemuser posted image ,ne mogu sad sve da postignemuser posted image


_____________________________

Moje zastave,uvek su iste boje,nad njima ljubav caruje.Moje zastave, nikad na pola koplja,ljubav se ne predaje

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
31.3.2012 21:42:49   
Dream

IZVORNA PORUKA: micaubica

POZDRAV DRAGE MOJE
ja vec neko vreme pijem virak ali me zanima da li je neka od vas koristila caj od maline jer sam procitala da je prirodni lek za otpusavanje jajovoda???!!!
user posted image user posted image user posted image
zna li neko nesto o tome i da li je nekome pomoglo????
hvala unapred



Ja sam citala da se cal od lista od maline koristi u zadnjim mesecima trudnoce da bi olaksao poradjaj. Ima i medicinste studije koje potvrgjuju to.

(odgovor članu micaubica)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.4.2012 21:31:27   
nevenam82
Drage moje,ja vec vise od 2 godine pokusavam da ostanem trudna i nista.Imam sasvim normalne menstruacije,ovulacije,a doktorka mi je rekla da je sve ok.Svaki put kad dobijem dozivljavam takva razocarenja da je to neopisivo.Bilo je i noci koje sam provodila u wcu placuci user posted image E sad moje pitanje je za macinu travu i virak.Da li to ima u svakoj apoteci i kako da ih trazim.Mislim jel se bas tako zovu?

(odgovor članu Dream)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.4.2012 22:21:12   
magnetic
Ima u svakoj apoteci.Trazis samo macinu travu-ocajnicu,tako pise na pakovanju.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu nevenam82)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.4.2012 22:35:03   
Jole84
Nevena uglavnom ima u biljnim apotekama,virak se drugačije zove vrkuta,a macina trava je očajnica ili marulja (tu pazi da ti ne daju drugu vrstu macine trave koja je za živce user posted image )
A jesi li radila neke pretrage?
Pridruži nam se i na ostalim temama user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.4.2012 11:26:20   
nevenam82
Hvala vam.Pa nisam radila nista mnogo.Davala sam rezultate,pa su mi gledali hormone i to je ok.Radila sam papa i briseve,ali je sve bilo kako treba.Doktorka mi nije rekla da treba nista vise da radim.Imam zavaljenu matericu,pa mi je savetovala razno razne poze,mada mislim da to nema veze.Kao jako mlada sam ostala trudna (17 godina,na prvu user posted image ) i tada sam imala kiretazu,koju su mi radili 3 puta,jer su ludaci u bolnici zeznuli stvar.Rh negativna sam,tada sam primilla rogam i to je to.Doktorka kaze da je i sa te strane sve ok,ne znam,valjda zena vidi.A kaze da sam tada lako ostala trudna jer su zene najplodnije kada im organizam tek sazreva i pred menopauzu.Ne znam koje rezultate treba da radim,ako mi ona nista nije rekla.Uglavnom prica o strpljenju i stavljanjem jastuka pod ledja i ne ustajanjem iz kreveta do 6 sati nakon seksa,sto je u mom slucaju nemoguce.Obavezno posle moram da piskim user posted image .Moram probati sa caicima,pocinjem da gubim nadu.Ima jos jedna stvar,kazu da materica moze da se namesti!!!Da to znaju ljudi koji namestaju zeludac i da to nije nista opasno????Dal se usuditi?Malo sam vas udavila,ali i same znate kako mi je user posted image user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
6.4.2012 11:33:59   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: nevenam82

.Obavezno posle moram da piskim user posted image .


Isto. Pa sam tako trpela, ležala, podizala noge, guzu, još nisam sa lustera visila, a ostala sam trudna posle brzinskog sexa, odmah se istuširala, ni razmišljala nisam da li mi je ovulacija ili ne.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nevenam82)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
10.4.2012 20:26:57   
nevenam82
Isto. Pa sam tako trpela, ležala, podizala noge, guzu, još nisam sa lustera visila, a ostala sam trudna posle brzinskog sexa, odmah se istuširala, ni razmišljala nisam da li mi je ovulacija ili ne.

I posle koliko dugo si ostala trudna?Ja pokusavam ves vise od 2 godine i pocinje da me hvata panika

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.5.2012 9:55:05   
nata11
Evo da ubacim i ja recepte koje sam vec pisala na drugoj temi, mozda nekome budu od koristi:
1 mesec - 500 gr meda, 500 gr samlevenog rena, 500gr samlevenog limuna sa korom. Cim napravis uzimas 2x dnevno posle jela po 1 kasiku rastvoreno u 200 ml vode.
To je za ciscenje organizma.
2 mesec - 1 kg meda dodas po 100 gr sitno naseckanih badema, lesnika, leblebije, kikirikija i opet 2x dnevno posle jela u 200 ml vode. To je nesto za jacanje organizma ili slicno.

(odgovor članu nevenam82)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
5.5.2012 14:50:50   
Anoniman
Nato user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
  Direktna veza do poruke: 348
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.5.2012 12:39:21   
Zell
Jel zna neko koja je ovo trava/biljka za caj se koristi???? Raste na planinama u Hercegovini u okolini Kaknja i garantuju da ako oboje pije caj dolazi do trudnoce u jako kratkom roku (do 3 meseca) ?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Čaj za povećanje plodnosti
27.5.2012 15:22:10   
degu
Pade mi na pamet ova Nepeta cataria al pošto je ova u sušenom stanju, ne mogu da skontam jel ona ili nije. Znam da je ova biljka jako dobra, naše Banjalučanke su je pile.

A liči mi i na običnu Macinu travu( očajnicu) user posted image

< Poruku je uredio degu -- 27.5.2012 15:26:14 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here