|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
11.3.2013 19:21:13   
tea87bgd
Jos nije bila uplata za januar.Broj telefona je 0112646022.Spremi pib firme ili br zdravstvene knjizice jer to traze.

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu tortica)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
11.3.2013 20:15:27   
Maryjana
Ja samoj sebi placam doprinose i tako ce biti dok ne odem na porodiljsko.A cula sam da ako odem na bolovanje onda cu manje para primati na porodiljskom.Da li neko zna nesto na tu temu?

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
11.3.2013 22:25:57   
tortica
Hvala tea87bgd,mene su ovi iz moje firme potpuno sludeli. Zvacu da proverim,pa da onda mogu da ih jurim , do prethodnog meseca su upalcivali novac iz svojih sredstava pa cekali refundaciju, a sada,odjednom nemanju parauser posted image -a u pitanju je javno preduzece koje sigurno IMA novca-user posted image

(odgovor članu Maryjana)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
11.3.2013 22:29:53   
leamalamut

IZVORNA PORUKA: Maryjana

Ja samoj sebi placam doprinose i tako ce biti dok ne odem na porodiljsko.A cula sam da ako odem na bolovanje onda cu manje para primati na porodiljskom.Da li neko zna nesto na tu temu?


Mozes li da pojasnis pitanje? Porodiljsko se svugde placa 100% a iznos zavisi od proseka u proteklih 6 meseci.

_____________________________

Muškarac je uspeo da izmisli i pripiše ženi sve odlike karaktera koje ona,u stvari nema, čak koje su više njegove nego ženine.Tako, muškarac misli da je žena slaba i zbunjena,a ona je izvanredno gipka,smela,dosledna,i uvek zna šta hoće i koliko može

(odgovor članu Maryjana)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
13.3.2013 8:26:26   
tea87bgd
Da li neko zna kako idu uplate porodiljskog u Beogradu,da li koliko kasne?Meni od danas krece porodiljsko.Znam da je poslodavac u zakonskoj obavezi da isplacuje porodilsko kad i platu radnicima,pa se nesto nadam kad dobiju moi na poslu platu za mart da ce i meni isplatiti ovih 17-18 dana.Ima li neko iskustva?

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu leamalamut)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
13.3.2013 17:20:28   
Libra22
Ja sam otvorila porodiljsko 05. januara, porodila sam se 30. januara. Procedura je sledeca: cim odneses papire (izvod iz maticne knjige rodjenih za dete, kopiju zdravstvene knjizice, i zahtev za priznavanje porodiljskog odsustva koji dobijes u firmi), firma to predaje u socijalno, a tebi isplacuje naknadu za porodiljsko, pa cekaju refundaciju. Ja sam te papire predala do 15. februara, i isplatili su mi porodiljsko za januar 28. februara. Tako je bar kod mene u firmi. Napominjem da je u pitanju drzavna firma, i da smo ti i ja uvek u isto vreme imale isplate trudnickog, u dan bukvalno. Kad vidim na forumu da je tebi legla uplata, znam da je i meni. Nadam se da sam ti pomogla.

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
13.3.2013 21:46:26   
tea87bgd
Hvala ti puno Libra22.Bila je danas uplata od socijalnog 65%

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu Libra22)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.3.2013 8:40:20   
bojana 2
interesuje me da li kasni isplata za tridnicko bolovanje ! od 1 . 3 .2013 krecem na trudnicko bolovanje pa me interesuje da li se isplata za trudnicko bolovanje dobija mesec za mesec ili kasni !

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
23.3.2013 13:08:18   
debelica73
5.marta 2013. mi je socijalno uplatilo 65% za decembar. Moze li mi neko reci jel to u redu ili je vec trebala biti isplata za januar? Veliki pozdrav

(odgovor članu bojana 2)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.3.2013 8:55:53   
tea87bgd

IZVORNA PORUKA: debelica73

5.marta 2013. mi je socijalno uplatilo 65% za decembar. Moze li mi neko reci jel to u redu ili je vec trebala biti isplata za januar? Veliki pozdrav


Meni je bila uplata za januar 13.marta.Cekam da se smisle da uplate za februar.Jedno pitanje,kada se nose oni papiri za porodiljsko?Ja odnela doznake ali mi knjigovodja rece da ce mi trebati i izvod iz MKR pa ne znam jel se to nosi pre ili posle porodjaja.user posted image

_____________________________

Hajde da ostavimo za sobom
bar mali trag na svetu ovom
kad jednom ode nam sve u vetar
i svako od nas bude nepar...

(odgovor članu debelica73)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.3.2013 10:47:13   
Leana
izvod iz MKR dobijes dve-tri nedelje posle porodjaja (desetak dana posle porodjaja odes u opstinu da prijavis dete, pa posle otprilike 7 dana stigne izvod sa maticnim brojem)

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.3.2013 18:49:09   
makana82
Meni je uplata za decembar bila 27.02., jos uvek cekam januar...

(odgovor članu Leana)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
28.3.2013 13:01:38   
Sanchy
Imam pitanjce kako ide procedura oko produzenja porodiljskog?i koliko ranije ti papiri treba da se predaju gde vec?

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
30.3.2013 1:10:44   
Sanchy
I ja cekam januar,knjigovodja kaze da svima kasne sa uplatom,vazno da su penzije bile na vremeuser posted image

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
30.3.2013 11:13:35   
whitelily
Da li neko zna kada ce biti porodiljsko i da li je tacno da je trezor blokirao do daljnjeg?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.4.2013 9:30:26   
Pai Mei
I ja htedoh da pitam za porodiljsko?
nacula sam nesto o zakljucavanju trezora ali se nadam da je dezinformacija

taman sam pomislila da bar nesto u ovoj zemlji funkcionise

(odgovor članu whitelily)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.4.2013 11:44:21   
kolibric
Zvala sam danas 011/3232568, kazu da bi trebalo danas da bude isplata trudnickog za januar.

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
1.4.2013 13:33:43   
mialana
zvala sam i ja i meni su rekli isto :)

(odgovor članu kolibric)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
2.4.2013 16:52:17   
mialana
je l postoji neko kome je firma uplacivala trudnicko pa cekala refundaciju a da je primio 35% od grada?

(odgovor članu mialana)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.4.2013 11:12:17   
Sanchy
Danas me zove knjigovodja da me obavesti da ovaj mesec necu nista primiti jer je ona predala za refundaciju 05.04 a oni su joj rekli da je trebala predati do 31.03.,kada platya i ne moze da bude kodirana ,uvek se kodira posle 31...,poludela sam eto tako,,sad sam zvala da pitam ,i jeste kaze mi zena to su verovatno pomerili zbog praznika tako da proverite jeste li na spisku ,imam osecaj da nisam jedina koja ce ovaj mesec ostati bez parauser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 26.4.2013 11:26:24 >

(odgovor članu mialana)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.4.2013 13:58:44   
Modessty
strašno!!! Pa misle li oni da treba od nečega da se živi?!
Zato nisam otišla na bolovanje, već sam uspela da seckam, da budem do mesec dana pa malo radim i sve tako. ALi da nešto ne daj bože nije bilo ok i da sam morala da odem na trudničko, pa ja bi morala da se ubijem čekajući jedan jedini dinar!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
26.4.2013 20:03:43   
lampica
Ako ima neko ko je pravnik molim da odgovori.
Imam li pravo na stari godisnji,iz 2012, jer sam od novembra 2011. bila na trudnickom, a posle mi je otvoreno porodiljsko od 30. 4 2012 do 2013? Koliko ja znam mogu iskoristiti do 30.6. ali su mi u firmi rekli da nemam pravo?user posted image
Pomagajte devojke!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.4.2013 0:36:37   
mialana
meni su rekli u firmi da imam pravo na stari godisnji odmor :)

(odgovor članu lampica)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
27.4.2013 8:44:33   
Sanchy
Ako porodilja ne iskoristi godisnji odmor zbog koriscenja porodiljskog odsustva ima pravo da isti iskoristi u narednoj kalendarskoj godini a do 30.06.,,,,tako da na odmor iz 2012 imas pravo....

(odgovor članu tea87bgd)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje
9.5.2013 11:09:11   
Anoniman
Da li je neka od vas primila 35% od grada za januar?

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here