|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
17.3.2012 0:58:02   
Sanchy
MI smo ga kupili pre pet godina i u to vreme smo dobili informaciju da se Indesit i sklapa u Italiji tj. da su delovi italijanski,i stvarno pise made in Italy a sve ostale marke koje su za nase trziste da se sklapaju u Kini,Turskoj itd...sad mozda to nije vise tako ali mozda bi trebalo obratiti paznju i na to kad vec kupujete a nisu bas jeftini ti kombinovani....

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Frizider i zamrzivac
17.3.2012 1:32:36   
liliana
Ja imam "Beko". Gore je frižider sa 3 police, 2 fioke, a u vratima ima držać za jaja, zatvorena fioka, 2 male fioke koje se izvlače i 4 police. Dole je zamrzivač sa 3 fioke. Meni je OK. Zadovoljna sam . Imam ga več 6 godina

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Frizider i zamrzivac
17.3.2012 22:58:12   
Ivanka 75
Hvala, razbijate mi dilemu-trilemu definitivnouser posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 21:28:09   
dunja RR
Treba mi preporuka za dobar-veći kombinovani frižider do nekih 35.000RSD, možda može i malo više. Da li je neko skoro kupovao i možda koristio zamenu staro za novo?
Pala mi vrata na starom, moraću verovetno sledeće nedelje da kupim pd hitmo novi, ne mogu više da nameštam vrata, odslužio je drugar svoje.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.7.2012 21:30:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 21:29:58   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Mi kupili ovaj..i uvek Glasam za Gorenje..provereno!

user posted image



Koji je ovaj Anuk, koliko je?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 21:32:40   
Anoniman
Ne znam dunjice da li si u fazonu onih haj tek, sa onim slavinama, ledomatima, ja te nisam ni gledala, ali sam uzela odličan gorenje i preprezadovoljna sam. Pokušaću sad da nađem na netu pa ti stavi link, pošto ja, naravno, ne znam to sve napamet.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 21:37:14   
Ana RR
Dunja, moja preporuka je da kupiš no frost sistem, koji god model kupovala. Mi imamo samsung, u principu je ok ali posle tri godine je crko motor pa nas je popravka poprilično koštala. Ali samsung ne preporučujem jer smo do sada uvek imali loša iskustva sa tom markom.

Mislim da je Gorenje potpuno ok ali oni nemaju no frost sistem ili barem nisu imali kada sam ja gledala jer zbog toga nismo hteli da kupimo. Mislim da je Indesit, Whirpool i Bosh ok.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 21:37:15   
Anoniman
Ja bih rekla da je moj ovakav KLIK, po veličini je sasvim dovoljan za četvoročlanu porodicu, u zamrzivač stane puno sladoleda i malo mesa, a nije preskup. E sad, ima i većih, i isto su do 35000, ali meni realno nije potreban veći. I meni je jako bilo važno da je frižider dole, a zamrzivač gore, da Neša može sam da uzme, recimo, mleko, ili nešto što je već pripremljeno, tj da može sam da se posluži onim što sme. U svakom slučaju, gorenje je zakon.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 22:30:14   
dunja RR
Hvala Neđo i Anči.
Ti haj tek su skupi, mada ima lepih i za 35000 - 40.000

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 22:51:01   
Ivanka 75
MI smo u aprilu kupili Gorenje total no-frost kombinovani frižider i zamrzivač. Odličan je, sjajno hladi mada je malo glasniji nego što sam očekivala. Bio je na nekoj promociji snižen sa 43000 na 38000. Vredi svaki dinar user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Frizider i zamrzivac
14.7.2012 23:04:34   
dunja RR
Ivanka daj link, please :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Frizider i zamrzivac
15.7.2012 0:21:22   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ivanka daj link, please :)


Malo sam se zeznula, zamrzivač je no-frost a frižider je samo-otapajući (tj prebrišeš ga i to je to što se tiče čišćenja)user posted image
GORENJE

Imaju u Neptunu Beko kombinovani frižideri, no-frost, jeftiniji nego Gorenje a odlični, moja mama kupila prošli mesec i prezadovoljna.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 15.7.2012 0:26:35 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Frizider i zamrzivac
15.7.2012 1:11:12   
dunja RR
Hvala draga, pogledaću sada i sajt Neptuna ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Frizider i zamrzivac
29.7.2012 13:11:04   
miva
Izludi me frizider!
Imamo frizider Samsung, star 5 god. i vec mesec dana se samootapa ne u posudu pozadi vec na dno zamrzivaca (dvodelni- gore frizider, dole zamrzivac sa fiokama) i  uopste ne kapiram sta mu je!?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Frizider i zamrzivac
17.11.2012 10:51:38   
nata11
Jeste da je odavno post ali da se nadovezem i meni se sada desavo to samo obrnuto. Nov frizider i voda mi se skuplja u gornjem delu gde mi je frizider. Neznam sta da radim, bas me nervira.

_____________________________





(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Frizider i zamrzivac
19.5.2013 23:17:47   
dunja RR
Da li mislite da je total no frost neophodan? Ono što sam našla no frost, bar Gorenje, nije ispod 60.000, pa mi to malo puno.
Ima Gorenje, no frost plus - piše no frost samo zamrzvač, šta mislite o tome?

Kakve su cene total no frost Indesita, LG-a?

Da li je inox boja nezahvalna za čišćenje?

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2013 23:18:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 7:33:56   
Anoniman
dunja, nas je no frost i ne mogu da zamislim da je drugacije. kupili smo ga pre 4-5 godina, cini mi se za nekih 500 evra (na 12 rata).

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 9:47:47   
isidora88
ja indesit ne bih savetovala, mi smo imali kombinovani, crkavao je svake godine, freon je curio nekako, nije hladio kako treba, sve u svemu poziveo je 3 godineuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 12:33:20   
pandina
Hej, pomagajte, bas mi je hitno. Moram vec danas-sutra kupiti zamrzivac. Imam kombinovani frizider Gorenje oko 4 godine i zadovoljna sam, ali prosto mi je neophodno mnogo vise prostora za zamrzavanje. U velikoj sam dileni da li da uzmem horizontalni ili vertikalni zamrzivac.
Npr. ovaj horizontalni KLIK
ili ovaj vertikalni KLIK

Prostorno mi se vise uklapa ovaj vertiklani, cak savrseno upada u prostor gde bismo ga stavili, ovaj horizontalni mi staje, ali strci dosta.
Ali, ajde, manje vise to, nego mi se cini da je prakticniji horizontalni jer mozes svasta da natrpas bez obzira na velicinu. Sestra kupila vertiklani i kaze ne moze da sstavi visoku tortu, niti flasu, smetaju pregrade, iako je veca zapremina u specifikaciji, cini mi se da su manje prakticni od ovih tzv. sanducara.

Sta mislite? Bas sam u dilemi.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 14:20:14   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: ksena

dunja, nas je no frost i ne mogu da zamislim da je drugacije. kupili smo ga pre 4-5 godina, cini mi se za nekih 500 evra (na 12 rata).


Hvala Ksena, nego jel baš total no frost ili je deo no frost (samo zamrzivač no frost)?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 14:25:57   
Ivanka 75
Dunja, ja imam Gorenj kombinovani, frizider je samootapajuci a zamrzivac je no-frost i nije los, zadovoljna sam njime, odlicno i hladi i ledi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 14:36:32   
dunja RR

E pa to Ivančice, taj mi više odgovara zbog cene, evo ih, tr ih ima, nr znam koji je najbolji KLIK

A total no frost je skuplji 20.000, evo ga KLIK

A za Inox, šta kažete, jel se prlja?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 14:40:23   
pandina
Ja imam isti ovaj sto ima Ivanka od 2009 i nismo imali nikakvih problema, zadovoljna sam. Mislim da nema potrebe davati toliki novac preko.

A sta kazete za ovo moje pitanje gore?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 14:57:30   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR


E pa to Ivančice, taj mi više odgovara zbog cene, evo ih, tr ih ima, nr znam koji je najbolji KLIK



Pandi, koji od ova tri imaš?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 15:08:25   
pandina
Dunjic, nesto nije u redu sa linkom. Probaj ponovo da postavis.

Mislim da imam ovaj KLIK

< Poruku je uredio pandina -- 20.5.2013 15:11:59 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here