|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 15:17:18   
dunja RR

Ja ukucala poređenje, misleći da ćete moći da vidite. Evo posebno:

KLIK

KLIK2

KLIK3

KLIK4

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 15:47:13   
Sanjica26 RR
Dunja, jel bas trazis sivu boju kombinovanog frizidera? Pretpostavljam da znas da je skuplje samo zbog boje.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 16:44:04   
isidora88
ja imam ovaj sa 4. slike samo je nas beli, meni je super, ja sam zadovoljna, mada ja se lozim na one svemirske, tako da kada se preselimo u veci stan definitvno kupujem sa onim ledomatom i tim zezancijamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 16:54:22   
pandina

IZVORNA PORUKA: pandina

Hej, pomagajte, bas mi je hitno. Moram vec danas-sutra kupiti zamrzivac. Imam kombinovani frizider Gorenje oko 4 godine i zadovoljna sam, ali prosto mi je neophodno mnogo vise prostora za zamrzavanje. U velikoj sam dileni da li da uzmem horizontalni ili vertikalni zamrzivac.
Npr. ovaj horizontalni KLIK
ili ovaj vertikalni KLIK

Prostorno mi se vise uklapa ovaj vertiklani, cak savrseno upada u prostor gde bismo ga stavili, ovaj horizontalni mi staje, ali strci dosta.
Ali, ajde, manje vise to, nego mi se cini da je prakticniji horizontalni jer mozes svasta da natrpas bez obzira na velicinu. Sestra kupila vertiklani i kaze ne moze da sstavi visoku tortu, niti flasu, smetaju pregrade, iako je veca zapremina u specifikaciji, cini mi se da su manje prakticni od ovih tzv. sanducara.

Sta mislite? Bas sam u dilemi.


Zar bas niko nema neki savet?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 16:55:55   
minnica
I mi imamo Gorenjev kombinovani evo već 5 godina i odličan je. Naš je beli, dole zamrzivač, gore frižider.
Pandina, i mi ćemo morati da kupimo još jedan zamrzivač. Ja mislim da u horizontalni ipak možeš bolje rasporediti, tj. može više da stane.

< Poruku je uredio minnica -- 20.5.2013 16:58:16 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 17:03:13   
Sanjica26 RR
Pandina ako si cepidlaka kao ja ti uzmi vertikalni.user posted image Mi smo sad kupili masinu za sudove. Frizider mi upada u oci, jer je premesten u trpezariju. Grozno, ali sta cu.

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 17:09:26   
pandina
I meni se cini da u horizontalni vise staje, ali ovaj vertikalni je 210 l, a horizontalni jedini koji se meni uklapa je 130 l.
A plus je horizontalni i nizak, nema ni metar, onda gore zjapi prostor. Glupo mi bilo sta da stavim na zamrzivac.
Ne znam sta cu. Jedan od ova dva moram kupiti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 17:42:32   
minnica
Pa, ako ne možeš veći horizontalni, onda se vertikalni čini kao razumniji izbor.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Frizider i zamrzivac
20.5.2013 18:54:25   
pandina
I meni se tako cini.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Frizider i zamrzivac
21.5.2013 23:09:39   
pandina
Na kraju smo kupili vertiklani zamrzivac OVAJ

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Frizider i zamrzivac
21.5.2013 23:45:05   
dunja RR
Znam Sanjice, razlike je neke 4.000 .. mada, pitah ja ovde na temi za inox boju, šta mislite, i da li se prlja, ali mi niko ne odgovara :)

Dakle, šta mislite, beli ili inox (sivi)?
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dunja, jel bas trazis sivu boju kombinovanog frizidera? Pretpostavljam da znas da je skuplje samo zbog boje.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Frizider i zamrzivac
22.5.2013 7:56:40   
hanka
Zakasaces sa ciscenjem inox-a,a beli dodje onako obican jel?
Pogledaj jos malo ima sivih tj srebrnih sjajnih koji su kao moderniji a laki za odrzavanje i da mislim da je zgodnije kod kombinovanih da ti zamrzivac bude dole a frizider gore cisto zbog pregleda
ZA prljanje inox-a pogledaj u temi za kuhinje ili sporete tamo je pisano da je teze za odrzavanje tj svaka tackica se vidi

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Frizider i zamrzivac
22.5.2013 10:12:21   
minnica
I beli i inox mora da se čisti redovno, mislim vidi se svaka flekica, ali na inoxu se baš vidi svaki otisak prsta. Ja imam bele aparate, a mama inox i ona kaže da je belo lakše za održavanje.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Frizider i zamrzivac
22.5.2013 10:16:53   
Modessty
ja imam beli frižider i zadovoljna sam jer se lakše čisti definitivno oi d inoxa. A što se tiče zamrzivača mislim da je bolje da one fioke zamrzivača budu dole a frižider gore. Lakše je i preglednije i lakše i za održavanje

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Frizider i zamrzivac
22.5.2013 18:27:20   
dunja RR

Jel ima inox boju a da je zadovoljan? user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Frizider i zamrzivac
3.6.2013 10:57:03   
cvećka
Ja isto nemam iskustva sa inox, ali sveki ima sporet i svaki prst se na njemu vidi, a kamo li nesto drugo. Mada imas danas i sive koji nisu inox, ne znam koji je ono materijal, odrzavaju se lepo isto kao beli... Ma ovaj kao moj ti je najlaksi za odrzavanje user posted image
user posted image
Ovo je neka slicica iz perioda montaze kuhinje... Salim se za odrzavanje, ja sam namenski trazila ugradni kombinovani jer je mala kuhinja, pa jos i ako bi on strcao, bila bi kuhinja totalni krsh, a kad smo vec pravili celu novu... Uglavnom, Gorenje je, nije postojao no-frost ugradni, mislim da i dalje ne postoji.
EVO GA
Skroz je ok, Oko dve i po godine ga imamo i nigde nema leda, samo se na dnu friziderskog dela povremeno prebrise. Hladi kao lud, a stoji nam na 3 od 7. 5 godina garancije.
Ima doduse jedna cudna stvarcica kod njega, ne cuje se dok radi skoro uopste, ali pri kraju onih periodicnih paljenja motora se cuje neko blago zavijanje, kao da cvili, i to traje oko minut i onda se motor ugasi. Prilicno je smesno, javicu vam za par godina ima li koje posledice, iz servisa kazu da to tako treba user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Frizider i zamrzivac
3.6.2013 11:01:45   
cvećka
E da, a sto se tice zamrzivaca, moja mama ceo zivot koristi vertikalni Gorenje i uvek nam je odlicno sluzio, a ima vec 100 godina, uvek je sve moglo da stane. Dok moja baba ima taj "sanducar", i on nju dobro sluzi, ali mi je uvek bilo smesno kako se onako presavije pa rovari po njemu dok ne nadje sta je htela za rucak user posted image organizacija i dostupnost kod njega su po meni veliki -, + zauzima dosta prostora + nista na njega ne mozes da stavis.

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Frizider i zamrzivac
9.7.2013 22:26:01   
gagana83
Ja pre neki dan kupila ovaj u Gorenje radnji

http://www.gorenje.rs/frizideri_i_zamrzivaci/kombinovani_frizideri_sa_zamrzivacem?c=419477

Snizen na 27000 jer je malo čuknut sa strane

Ima neke reset_kasti deo na onoj plasticnoj polici za voce i povrce za kontrolu vlaznosti. Zna li neko kako se to podesava?

< Poruku je uredio gagana83 -- 9.7.2013 22:28:24 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Frizider i zamrzivac
9.7.2013 22:41:43   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja pre neki dan kupila ovaj u Gorenje radnji

http://www.gorenje.rs/frizideri_i_zamrzivaci/kombinovani_frizideri_sa_zamrzivacem?c=419477

Snizen na 27000 jer je malo čuknut sa strane

Ima neke reset_kasti deo na onoj plasticnoj polici za voce i povrce za kontrolu vlaznosti. Zna li neko kako se to podesava?


ja imam sličan, ili možda čak i isti...
jel misliš na rešetku (duž zida širine 2-3cm) desno na zidu iznad police koja pokriva kutije dole?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Frizider i zamrzivac
9.7.2013 23:47:24   
gagana83
Jeste, na to.
Nije mi jasno za koje namirnice se otvara a za koje zatvara user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Frizider i zamrzivac
10.7.2013 14:06:23   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: gagana83

Jeste, na to.
Nije mi jasno za koje namirnice se otvara a za koje zatvara user posted image


nisam ni znala da to može da se otvori, meni u uputstvu piše samo da ne treba da bude prekriveno tj da se zatvori namirnicama jer mora da "diše"... trebalo bi opet da pročitam uputstvo...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Frizider i zamrzivac
18.8.2013 21:09:57   
dunja RR

Jel ima neko iskustva sa LG?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Frizider i zamrzivac
18.8.2013 21:11:29   
Ivanka 75
Dunja, još nisi kupila frižider user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Frizider i zamrzivac
18.8.2013 21:18:03   
dunja RR
user posted image

Verovali ili ne, nisam. Čim krenem da kupujem, stari friž. počne da radi ok, i ja batalim kupovinu, a ionako nisam našla neki koji mi je baš super.

Mislim da sam odustala od Gorenja jer nema Total no frost. Lg su ok sa cenama, ali bi volela da čujem bar neko iskustvo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Frizider i zamrzivac
19.8.2013 9:01:23   
Štetica
Dunja,kada sam se raspitivala kod servisera(dolazio zbog masine za ves) koju marku on preporucuje,dobila sam odgovor "svaku koja ima rasprostranjenu mrezu ovlascenih servisa,jer je vecini bele tehnike rok trajanja koliko i garancija,posle toga pocinju kvarovi."
Ja imam Gorenje frizider,ogroman je,390l, i mogu ri reci da sam prezadovoljna. Sir i povrce je uvek u fioci koja je bas velika,i nimalo nema mirisa u ostatku frizidera. A za hladjenje je posebna prica,na polovini termostata je sve extra hladno,neznam dal sam 2-3puta pojacala hladjenje jer sam ubacila dosta toplog pica. Led se nepravi na zidovima,povremeno ocistim onu rupicu za odlivanje vode i to je to. Pre dve godine je placen 32000,bila akcija u Gorenju,a sad je oko 40000.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here