|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deciji kasalj
6.6.2013 11:38:00   
bea83
I mene buni što je zreouser posted image
Sumnjam na alergijski ali koliko znam on je suvuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: deciji kasalj
6.6.2013 11:49:10   
Ana RR
Jbg, ne znam..eto i Marku je odmah bio zreo kašalj, bez ikakve najave. Zaceni se kada se zakašlje i samo što ne povrati. I onda je samo prestalo, da li je pomogao sirup, ne znam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: deciji kasalj
6.6.2013 12:17:13   
cockic
ja za sad sto se tice kaslja petar je imao tu opstrukciju sa nekij 18m i vise ne,koliko se ja secam.od tad cim krene da kaslje,ja dajem sirupe,posto on nije hteo da se inhalira.tek sa dve i po je pristao.jer je meni dr.objasnila da ako vriste nema svrhe inhlacija.znaci lecenje mu je bilo samo u vidu sirupa za kasalj,vec sam ih nabrojala.a lena kad krene da kaslje ja uvek cekam 3-4 dana ako nestane ja je vodim kod dr..a dok je neodvedem inhlairam je sa fizi i pantenom.uvece pred spavanje sa 3 kapi beroduala.to dr.uvek kaze kad kaslje.tako da je tako tri veceri inhlairam.doduse ona na plucima nije nista imala.mozda je jednom bila neka blaza opstrukcija.i odmah je pila antibiotik.

a pre jedno mesec dana sam je inhlairala bisolvonom,3 kapi bisolvona sa 1,5ml fiz.mislim da sam tako nesto procitala.

meni je petar jedan period sad pocetak marta kasljao bas dosta.jedno mesec dana,da su nam u vrticu rekli da ga vodimo kod dr.odvedemo sve ok,nema nista.ali dala mu da izbaci sekret bas jaku dozu 1ml bisolvona i 1ml fiz.taj 1ml bisolvona je 15 kapi.nedelju dana tako uvece i ujutru.i kasalj se smirio.sad kaslje samo kad ustane prvo suv pa zreo,ja mislim da je i kod njega isto alergijski.jer pedijatar na plucnom u dragise,poznanik dr.kad ga vodim kod njega,svaki put je dobijao ili avil,a posto njega nema onda aerius sirup 2,5ml.je bila doza samo uvece koliko se secam.jer avil koliko sam razumela uspavljuje,nisam sigurna za ovaj aerius.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: deciji kasalj
6.6.2013 14:23:36   
mtajcica83
Ja sam ipak zvala dr.pa mi je rekla da ako sam previse zabrinuta zato sto i dalje kaslje ,da mu sutra izvadiM KKS I CRP, pa ce ga pregledat kad uzmem nalaze.Kaze da je njvjer.moja briga suvisna jer je vrijeme jako vlazno i promjenljivo i da nije nista strasno sto toliko kaslje.Ja se ipak brinem pa cemo sutra najver,na bockanje user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: deciji kasalj
10.6.2013 15:05:31   
Odri Hepbern
Koji caj mogu bebi da dam da pije? Vec 2 dana kaslje, mada sam sigurna da je to zbog slinica koje mu se slivaju. U petak smo vadili krv i nosili urin jer je imao temp jedno vece ali je sve bilo ok. Slusala mu je i pluca i gledala grlo- isto ok. Ne znam da li da ga vodim opet? Cistim mu nosic ali se bas opire, cim me vidi sa pumpicom nastaje uzas a ovako je bas mirna i vesela beba.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: deciji kasalj
10.6.2013 18:32:33   
branki*
odri,beli slez.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: deciji kasalj
10.6.2013 19:10:51   
Odri Hepbern
Joj nije mi palo na pamet. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: deciji kasalj
12.6.2013 12:30:25   
Odri Hepbern
Bili smo juce kod dokt. Dobili smo 5x2dnev inhalacije.

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: deciji kasalj
12.6.2013 12:42:21   
Tiziana
I mi, 7x2dnevno inh,sa berodualom.
U jaslama 4oro dece.Destkovani su.

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Deciji kasalj
12.6.2013 18:10:46   
igorino
manje sladoleda

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Deciji kasalj
12.6.2013 18:13:27   
Figaro88
Igorino kod bolnog grla sladoled se preporucuje.Isto tako bronhitis,prehladu,ne dobijamo od sladoleda nego zbog virusa.Moje dete bi bilo vecito bolesno da nije takouser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu igorino)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Deciji kasalj
12.6.2013 18:20:26   
Tiziana
Igorino, a sta sko nije uzela ni mrvu sladoleda??

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Deciji kasalj
12.6.2013 20:56:43   
Odri Hepbern
E bas sam htela da pitam- kako bebi ukinuti sladoled koji btw ni ne jedeuser posted image
Tiziana i mi smo dobili inhalacije berodualom. Ide vec 2dana i vec lepse dise. Nocas je lepo spavao, nije se budio zbog nosica.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Deciji kasalj
12.6.2013 21:04:16   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: Figaro88

Igorino kod bolnog grla sladoled se preporucuje.Isto tako bronhitis,prehladu,ne dobijamo od sladoleda nego zbog virusa.Moje dete bi bilo vecito bolesno da nije takouser posted image

Tacno,bas je pre neki dan i dr.pricao o tome na tv..inace M.je malko zaslinavio na moru i dobili smo kapi za nosic Reukap 1% koje nam je farmaceut razblazio pa smo dobili 0.25%,jednunoc sam mu stavila u nosic i super je spavao,sutradan vec mnogo manje je slinio a uvece nije bilo potrebe za kapima,,,fizioloski je totalno nefunkcionalan..Inace jos nesto,bratanica je u vrticu dobila infektivnu mononukleozu ,prvi simptom uporan kasalj,dalje zlezde na vratu,na uz uvecana jetra i slezina ,i krv je konacno pokazala prisustvo Epsten bar virusa..


< Poruku je uredio Sanchy -- 12.6.2013 21:06:07 >

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Deciji kasalj
12.6.2013 22:03:46   
Tiziana
Sta znaci uporan kasalj?koliko dugo?user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Deciji kasalj
13.6.2013 1:29:19   
Sanchy
Dve do tri nedelje..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Deciji kasalj
13.6.2013 8:17:14   
bea83
Mi ćemo ipak kod dr danas mada mi se nikako ne ide da skupljamo viruse, ali kašalj ne prestaje. Javlja se samo noću i to u dva navrata otprilike i to traje 10tak minuta ali me ipak nervira. Inhalirali smo se bisovolom, možda će nam promeniti lek za inhaliranje. Inače mu nije ništa, nit nos curi, on super raspoložen, preko dana se uopšte ne zakašlje, lepo klopa...Ili je alergijski ili mu se sliva neki sekret koji ne vidim, obično mu prvo nosić proradi

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: deciji kasalj
13.6.2013 9:41:57   
cockic
bea,jer ste vi u dz.zarkovo?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: deciji kasalj
13.6.2013 9:59:48   
bea83
Jesmo Cockić

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: deciji kasalj
13.6.2013 10:06:52   
cockic
i mi sina vidilo tako,kod dr.Vuksanovic.ma cim si rekla da se zakazuje.kod nas gde vodimo ceru se ne zakazuje.i dobra stvar je sto dr.na kojoj god starni da radi primi je.ovo je malo dz. ima svega 3 lekara pa se preklapajuovo je dz.u mestrovicevoj pripada krivolackoj kolikoz znam.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: deciji kasalj
13.6.2013 10:09:56   
cockic
i mi sina vodimo tamo,to sam htela reci user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: deciji kasalj
13.6.2013 14:39:12   
Sanchy
Zarkovciuser posted image ..i ja sam u tom dz ostavila karton a sad sam na N.BGD. pa je i bebac tu..,inace moja snaja i sestra nisu bile zadovoljne pedijatrima pa su se prebacile na Banovo Brdo,,sad ne znam zasto i kako...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: deciji kasalj
13.6.2013 20:41:50   
Odri Hepbern
Nama je posle 3dana inhalacija mnogo bolje. Vise se ne budi nocu. Ostala su nam jos 2dana da idemo.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: deciji kasalj
14.6.2013 8:09:46   
bea83
Mi smo juče bili kod dr, naravno ništa. Mislim ok, drago mi je što nema ništa na plućima, naravno, ali on je i noćas kašljao kao magarenceuser posted image  Mislim da ću probati ii ja sa berodualom

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: deciji kasalj
14.6.2013 8:14:29   
Brand new mama
I moj veliki kaslje kao magarenceuser posted image ,suv kasalj.Necu da ga vodim kod doce jer je iz grla i nema slajm,temperaturu i sl.Kupicu sirupic i vidjeti razvoj situacije

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here