|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
29.6.2013 16:01:19   
Tiziana
Jel ides kod njega jednom mesecno?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: GAK Narodni Front
29.6.2013 21:39:15   
Leptiric123
Da...sad na dve nedelje.:-)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 9:40:54   
Tiziana
Pa onda ti on vodi trudnocu,nema sta!
user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 10:03:08   
Leptiric123
Pa da...nego procitah negde kako je neka zena pisala da nema ko joj vodo trudnocu nego samp nekoga kod koga ide na iu i tako to....pna se zbunila...:-)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 10:23:46   
Tiziana
Pa ne znam sta je ona ocekivala da ce da joj radi da bi to znacilo da joj vodi trucnocu?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 11:22:15   
Leptiric123
Hehe mozda ono "Prisustvo oca pri pravljenju deteta" hehehe...sinoc sam bila u NF zbog kontrakcija....ali.lazne su....tako da necemo jos....:-)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 12:48:05   
Tiziana
Imas ti jos 2 ned do 9,polako...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 14:05:27   
Leptiric123
Toziana...po tickeru....ali po uz sutra ulazim u 9.ako vec nisam usla...:-) pomerili su mi termin za dve nedelje ranije...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: GAK Narodni Front
30.6.2013 14:45:47   
Tiziana
Sto su ti pomerili termin? Pa sve bebe po UZ idu uglavnom napred,ali oni gledaju termin po poslednjoj menstruaciji..

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: GAK Narodni Front
4.7.2013 13:00:41   
blizanac82
Leptiric123,ko ti vodi trudnocu u frontu? Koja si nedelja? Ja idem kod Andjelica,ali privatno,on je nacelnik dnevne bolnice,super je doktor....blizi se porodjaj,a meni sve veca frka user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: GAK Narodni Front
4.7.2013 20:42:46   
Leptiric123
Blizanac82 Andjelić je vrhunski stručnjak, znam sve najbolje o njemu, stvarno nemam ni jednu ruznu reč...ako si kod njega ne brini u sigurnim si rukama sto posto.

Meni u NF trudnoću vodi dr A.Ristić, čak i ne znam da li negde radi privatno iskreno nisam čula, ali takodje znam da je vrhunski, jeste mlad i svi se uplaše kad ga vide kao šta ovaj zna, ali ja znam par nekih zena koje je spasio, a jedna od njih je i moja jako dobra drugarica. Skroz je normalan, sve što pitaš objasni, nije nadobudan i uobražen, ume da opusti...baš baš imam lepo mišljenje.
P.S.I mene je spasio pre neki dan, htela je neka dr da me poradja i "videla" mi je sve i svasta...da nije bilo njega porodila bi me cr sto posto...nego sva sreća bio je tu negde pa me je pregledao i rekao da je sve ok i da očekujem krajem meseca ne bi trebalo pre...A traumu koju sam dozivela od te doktorke što me je prva pregledala (jer ga je menjala valjda je išao na neku operaciju) ne bih da prepirčavam, nisam znala šta me je snašlo, samo zato što se njoj zurilo i nije mogla da se udubljuje u "komplikovane" trudnice...

Mislim da sa Andjelićem, Ristićem, Mikovićem, Stanojevićem...nema greške, svako je stručnjak i priča za sebe, ali mislim da tu nema mesta za greške. Sve pohvale za njih.

(odgovor članu blizanac82)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: GAK Narodni Front
4.7.2013 21:38:09   
Tiziana
U Frontu ima puno dobrih dr, tu je i Jeremic, Jurisic,Filimonovic itd itd.. ne lezi svaki dr svakoj trudnici.najbitnije je da imas poverenja u svog dr i da slusas sta ti se kaze.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: GAK Narodni Front
4.7.2013 21:41:40   
Leptiric123
Tako je...ja ovog mog niti znam privatno niti sta...ali stvarno uliva poverenje.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: GAK Narodni Front
5.7.2013 0:43:36   
blizanac82
Ristic je odlican,isto sam cula!!! Isla sam kod njega na 4D i kolordopler i odusevio me koliko je strucan i ima strpljenja za nasa pitanja,bas dugo sam gledala svoju princezicu na monitoru!!! Kao i za ostale lekare u frontu,pa i za njega sve pohvale! Obavezno se javi kad se porodis i samo napred!!! Srecno!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: GAK Narodni Front
5.7.2013 10:50:29   
Leptiric123
Drago mi je da delimo isto misljenje o njemu...jer su mnogi skepticni zbog njegovog izgleda,ko ne zna kako on izgleda ne zna sta propusta....da i u bolnici vidis nesto lepo i zgodno hahahaha i mlado...mada ja sam ga mnogo mladje procenila a covek je 71.ako se ne varam...:-) salu na stranu srecna je ona koju on poradja jer tako ume.da opusti da mislim da porodjaj ostane u najlepsem secanju...:-) Bravo jos jednom za njega :-)

(odgovor članu blizanac82)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: GAK Narodni Front
8.7.2013 11:25:43   
blizanac82
Da,da......pored svega toga,jako je zgodan i dobro izgleda user posted image ...mislila sam da je jedina koja je ''pukla'' ,ali sam se utesila....hehheh...nadam se da se ne ljutis,mala sala user posted image
Jedva cekam taj dan,da odem tamo,da sve dobro prodje i da ugledam svoju princezicu,a tek posle toga da uzivam!!! I tebi zelim isto,kao i svim trudnjacama ovde. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: GAK Narodni Front
8.7.2013 20:27:00   
Leptiric123
Hehe lad nam bane njegova zena na forum...valjda ce nam oprostiti sad smo neuracunljive....:-)

(odgovor članu blizanac82)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2013 2:03:47   
blizanac82
sad nam je sve oprosteno....hehheeh....a blago njoj user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2013 14:57:52   
anci kv
ko o cemu one o zgodnom dr. a zato sdm leptirka pegla svaki dan!!daj posaljite nam sliku da se i mi malo patimo

(odgovor članu blizanac82)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2013 16:05:56   
Tiziana
Ima jos jedan koji zari i pali i isto tako je mlad. Cini mi se da se zove Dejan Dimitrijevic. Porodio je bio moju cimerku. Kad je ujutru dosao da je poseti,naparfemisan,kosa nauljena,mlad..Znam da puno zena prica o njemu user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2013 21:59:49   
Leptiric123
Hahaha odoh da vidim raspored dezurstva ima da se poradjam kad on radi pa makar umrla :-) hehehe

Anci hoces moju sliku kas se ispeglam ili sliku od doktora? Ne znam dal imaju negde slike doktora.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2013 22:14:29   
anci kv
koji ces mi ti djavo,daj od tog doce,kad ga tolikuser posted image o hvalite!!zgodan i mlad,pa to je pola posla obavljeno u startu

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2013 23:21:39   
Leptiric123
Anci i prilicno nagruva...ide u teretanu...:-) da su svi kao on natalitet bi nam opasno porastao :-)

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: GAK Narodni Front
11.7.2013 13:34:04   
Ancibanchi
Drage mame, da li mi mozete reci na koji nacin i kada se moze odabrati lekar u frontu koji ce pratiti trudnocu do porodjaja ukoliko nemate vezuuser posted image ? pitam za onaj period kada se priblizi porodjaj ( 8-9 mesesc)? Da li imam pravo izbora ili ko mi zapadne :)?



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: GAK Narodni Front
11.7.2013 17:46:38   
Leptiric123
Kada dobiješ iz dz uput za front za neki uz pregled odeš u uz kabinet i raspitaš se kada radi doktor kod koga bi išla...i ako imaju termin slobodan zakažeš. Samo sad su pretrpani za narednih mesec dana koliko ja znam...tako da bolje požuri da zakažeš prvi slobodan termin...
Ja od prvog tj dugog expertnog uz idem kod istog dr i uvek kod njega zakazujem, samo sam dabl išla ko mi je zapao tj kad su imali termin. Otišla sam i pitala kada mogu da zakažem kod dr i one su mi rekle prvi slobodan termin i tako sam počela kod njega onda ti on zakaze svaki sledeći tj kaze sestri da ti zakaze.

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here