|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
11.7.2013 18:29:39   
Ancibanchi
Leptiric, hvala na brzom odgovoru :) Ja na drugi ekspertni idem 01.08. Zakazala sam preko telefona, medjutim sestra koja se javila nije me pitala kod koga zelim. Videcu onda tada kada odem kako i sta dalje. UZ kabinet je bese onaj na medjuspratu? Citam da dosta hvalite dr. Ristic ako se ne varamuser posted image . Imas li ti mozda preporukuuser posted image ?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: GAK Narodni Front
11.7.2013 19:15:38   
Leptiric123
Pa da ali mozes tada pitati da predjes kod kog zelis ili neki dan prosetaj do fronta i napravi se luda pitqj kad mozes da zakazes prvo termin kod tog i tog doktora.Ja idem kod dr Ristica i samo reci hvale za njega imam.To je covek koji stvarno ulova poverenje i koji uvek hoce da objasni sve i detaljan je ne brza.Volo da se sali i ume da opusti tako da srecna je ona koju on poradja...stvarno verujem da ima bolje dejstvo od epidurala hehe mlad i pozitivan covek.Iz mog iskustva preporuka za njega :-)
Ja sam usla tamo u taj kabinet na medjuspratu i pitala da li.mogu da zakazem zuz tog i tog datuma kod dr Ristica....ali nekih mesec ranije sam zakazala i rekli su mi kad da dodjem.Od tad uvek on kaze za koliko je sledeci uz i onda sestre zakazu.
I za cr znam da dobro radi...tako da ako njega odaberes neces se pokajati.

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: GAK Narodni Front
11.7.2013 20:08:14   
Ancibanchi
Ma da , prosetacu ovih dana pa cu videti.Najpametnije da se napravim blesava, ne moze nista da me kosta. Kontam, bolje mi je da se ustalim kod nekog doktora, nego da me setkaju svaki cas kod drugog. Tako mi je npr. na double zapala neka "lijka" koja nista ne govori, vec samo cokce ustima, a na moje pitanje "da li je sve ok" mi je odgovorila, "pa pobogu , da nije rekla bih Vam"user posted image .
Sad cekam da vidim kako cu se provesti na drugom EUZ :)

Leptiric, hval ti puno na brzom odg :*

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: GAK Narodni Front
12.7.2013 18:26:49   
Leptiric123
Nema na cemu...:-)

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: GAK Narodni Front
15.7.2013 7:59:03   
blizanac82
I moje preporuke za dr. Ristica,iako vodim trudnocu kod Dr. Andjelica,on ti je takodje odlican,ali malo teze ces doci do njega u frontu,jer je uvek guzva,ali idem kod njega privatno. Samo napred i srecno!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Ancibanchi)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: GAK Narodni Front
15.7.2013 12:26:10   
Leptiric123
Imala sam opciju da idem kod njega...ali sam odabrala ipak Ristica...:-)

(odgovor članu blizanac82)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: GAK Narodni Front
18.7.2013 12:44:28   
blizanac82
Sve u svemu,odlican izbor!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 0:44:28   
smeško
Sve najgore o N.Frontu i lekarima koji tamo rade. Ni sa jednim od njih nisam imala dobro iskustvo. Pojedinima treba zabraniti da rade u kontaktu sa ljudima. To je samo moje iskustvo. Nikada više tamo neću svojevoljno otići!

(odgovor članu blizanac82)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 14:37:34   
Tiziana
A sto si imala toliko lose iskustvo!?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 16:38:45   
Leptiric123
Sta se desilo pa imas takvo misljenje?

Tiziana bio mi dr dve nedelje na odmoru mene te dve nedelje nasetali ko je kako stigao vise nego za celu trudnocu....sad kad dldje idem da se dogovorim sa njim da mi bide izabrani lekar za porodjaj i sve ostalo...ovi ga preterase.te ocu te necu...kao georgina...:-\ mislim nisu oni nista krivi jer svaki put.mi padne neko drugi...ali od sad iko vise osim njega me ne pregleda...ne mogu osecam se kao zamorce...:-\

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 19:02:24   
Tiziana
JAo verujem da si ejdva docekala da se vrati sa odmora!!user posted image
Ja sam imala potpuno isti trip.Nekako nisam imala poverenja,ali potpuno bez ikakvog razloga,ali neko 88 culo mi nije dalo mira.

Ti si debelo u crvenom:-) Sad kad dodje gospodjica beba moze da se uputi ka izlazu!user posted image

Jel si pocela da se otvaras?kontrakcije?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 20:59:25   
Leptiric123
Nije gospodjica gospodin doktor :-)

Imam kao neke kontrakcije nekad idu do 100 ali kratko traju i ne osecam ih.A potpuno sam zatvorena...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 21:03:03   
Tiziana
Ma mislila sam cim se dospodin doktor vrati,gospodjica u stomaku moze put napolje!user posted image
Pa dobro,nije bas da nemas kontrakcije ako idu do 100...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: GAK Narodni Front
19.7.2013 21:09:25   
Leptiric123
Pa nekad idu nekad ne...u utorak su ujutru u 9 isle a oko 12 su bile 30-40...:-)
Radili mi dva puta ctg jer je gospodjica spavala nije ih j...ni malo.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: GAK Narodni Front
22.7.2013 4:29:30   
smeško
Da ne ostanem dužna za odgovor.

Nekoliko puta sam išla u N.Front i sestre su bile jako ljubazne. Doktori nisu. Sve su radili preko volje, sa vikom, arogancijom, neljubaznošću. Jedan si im u moru ljudi koji ih smaraju svakog dana...user posted image
Prethodnu trudnoću sam iz tog razloga završila u Višegradskoj. Jer sam u Frontu sa ozbiljnom dijagnozom oštećenja jetre nepoznatog uzroka, primljena kao životinja. U Višegradskoj je bilo potpuno drugačije. Tamo sam naišla na najljubaznije doktore.
Zbog komplikacija u prethodnoj trudnoći ginekolog u dz mi, na samom početku ove trudnoće, da uput za savetovalište u N.Frontu. Odem i provedem se katastrofalno. Dr me je potpuno demoralisala, napričala mi sve najgore. Rekla je da ova trudnoća nije dobra, eho ploda se ne vidi (u 6. nedelji!) i ono što se vidi nije dobro. Nije htela da radi uz vaginalnom nego abdominalnom sondom, kao, svejedno je ionako ništa ne valja. Ja je pitam da li je još rano za eho i da mi da neku nadu da proverimo za nedelju,dve, pa ako ne valja šta mogu. Ona mi odgovara da može,ali da u suštini čekamo da prokrvarim... Ceo stav i način na koji je sve ispričala me je naterao da plačem 4 sata po izlasku iz ordinacije.
Promenila sam kliniku, vratila se sama u Višegradsku i za sada, hvala dragom Bogu, moja beba i ja hrabro napredujemo kroz šesti mesec.

To je moje iskustvo, naravno. Ne prođemo svi isto.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: GAK Narodni Front
28.7.2013 15:54:21   
Bojkic
DA SI OTIŠLA SAMO POLA SPRATA VIŠE, DRUGAČIJE BI PROŠLA... hvala Bogu pa je sad sve u redu. Srećno do kraja!
user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: GAK Narodni Front
28.7.2013 23:07:28   
smeško
Bojkic user posted image
Ma, svako ima drugačije iskustvo. Iz prošle trudnoće bih jedino pohvalila nekoliko sestara sa odeljenja patologije trudnoće. Da nije bilo njih redovno bih plakala zbog lekara. Tu mi se cenjeni dr Miković izdrao da sigurno JA hoću amniocentezu da bih videla pol bebe user posted image , a za to vreme je odbijao da vidi koliko se tresem jer mi double test nije bio dobar i da zato genetičari traže ac.
Ali, dobro, sve se ok završilo. Dače Bog da i sada sve bude u redu. Nemam ništa protiv N.Fronta. Nisu ni tu svi lekari isti, sigurna sam. Ovo je samo moje iskustvo zbog kojeg više neću dobrovoljno otići tamo.

(odgovor članu Bojkic)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: GAK Narodni Front
29.7.2013 16:57:10   
MasaMasa123
Da li slucajno neko zna gde privatno radi, dr. Dragana Maglic?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: GAK Narodni Front
2.8.2013 1:17:56   
majkini sinovi
I ja sam nova ovde htela sam samo da kazem da je doktor DEJAN DIMITRIJEVIC NAJBOLJI tri puta sam se poradjala i vodila trudnocu kod njega u frontu i kad bi se odlucila i za cetvrto bez razmisljanja bi kod njega opet isla

(odgovor članu Sanja 34)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: GAK Narodni Front
5.8.2013 18:43:14   
Leptiric123
..Pre 10 dana sam se porodila u NF...moje iskustvo sto se tice porodjaja je super,jeste bio malo tezi porodjaj ali to nije do lekara...Bila sam jedan dan i na odeljenju porodikiata lezala pre porodjaja...svi lekari,a prosle su 4 smene su bili ok,babice bih posebno pohvalila,iskreno jedna mi se nije svidela ali nije bila u kontaktu sa mnom nego sam je cula prema drugoj zeni kako se ophodi.Porodio me je dezurni lekar,tj bila su dva lekara u tom trenutku pored mene,skroz sam ok prosla,babica je bila fenomenalna i ucinila je stvarno da porodjaj ipak pamtim kao nesto najlepse.
E sad posle porodjaja na odeljenju gde su porodilje i bebe isto sestre su bile super,ali one pedijatriske sestre katastrofa....bilo je par bas bezobraznih,a ostale su bile super.Uglavnom.su one mladje bezobrazne.A one laktacijske ili kako se vec zovu su dno dna...vec drugi dan mi je doalo da ih bijem posto nisam imala mleka a terale su me da dojim i sve mi je ragade beba napravila dok me jedna starija pedijatriska sestra nije spasila i stavila bebu na dohranu a meni dala slobodan dan sto se tice dojenja...

Ja nikada nisam bila u bolnici ni dan,drugo bas ne volim da se dogovaram sa nekim o otvaranju prozora paljenju klime i slicnonpa sam sve malo teze podnela.

Ali sto se tice samog porodjaja da li sam imala srece ili ne ne znam,ali stvarno sam zadovoljna,na prvom mestu babicom a onda i lekarima....:-)

(odgovor članu majkini sinovi)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: GAK Narodni Front
6.8.2013 19:25:17   
Tiziana
Leptiric a u kojoj si se nedelji na kraju po njima porodila!?
Moja devojcica je isto bila 3050gr,samo je bila 49cm,a cini mi se tvoja 50cm user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: GAK Narodni Front
9.8.2013 0:44:21   
Leptiric123
39+3 cini mi se da pise...:-)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: GAK Narodni Front
9.8.2013 22:11:51   
Tiziana
Taman na vreme!user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: GAK Narodni Front
12.8.2013 18:09:07   
Anya
Zdravo svima,
da li ima neko iskustva sa Dr Rudicem? Mene on treba da porodi na CR a ne vidim da je iko pisao o njemu user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: GAK Narodni Front
22.8.2013 9:18:30   
bea83
Bože čitam sve ovo što se izdešavalo sa bebom blizancem u NF i dalje ne mogu da verujem da je dr Zaga umešana u sve to i napravila takvu grešku user posted image  Pored svih mojih mnogobrojnih iskustava sa raznim doktorima po NF ona je bila najdivnija i najbrižnija doktorka sa kojom sam se susrelauser posted image

(odgovor članu Anya)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here