|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
9.8.2013 8:17:56   
cvećka
Diiiivna su Vik, samo su preko 500e user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Koja kolica za blizance?
9.8.2013 17:55:31   
*Maki*
Ima li neko ova i kakva su iskustva? user posted image

Peg perego Aria twin

user posted image



< Poruku je uredio *Maki* -- 9.8.2013 18:00:06 >

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 9:16:07   
cvećka
Iiiiii, mi kupismo neki dan kolica! ((:
Dakle, ona Chipolino Twiny koja sam i pominjala, ovo je nova kolekcija, mislila sam da je ona sa vecim krugovima, ali nebitno...
user posted image
user posted image
user posted image
Uglavnom, za sad smo prezadovoljni: izradom, nacinom sklapanja (vrlo lagano) i time kako se krecu, kad ih guras imas osecaj kao da su za jednu bebu, a ne dve, pokretljivost prednjih tockova je odlicna, lako se menja smer. Naravno, uza su od vrata, to smo prvo premerili tamo (: 76cm sirina do krajeva prednjih tockova, i kroz sobna vrata nam prolaze.
Za sve ostalo cemo videti kad stignu zabice pa pocnemo aktivno da ih koristimo (:
Suma sumarum, 21.500din, ali ove godine se ne dobija torba uz njih /: sto me je malo smorilo, ali ok, kazu morali su tako, da bi odrzali cenu. I od boja prema novom katalogu postoje ova i ona sto se zove "vanila", nama su ova bila nekako veselija, znaci nema vise one crvene i plave kao na njihovom sajtu.
Eto, dobicete ostale impresije kad udju u upotrebu (:

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 11:14:24   
anajid
Mi imamo ABC Design,predobra su i jako smo zadovoljni,jer stanu u najmanji auto,zato sto se skidaju sedista i tockovi.Prakticna su i za voznju jer svugde mozes uci sa njima bez problema.

http://youtu.be/fkrYK-ZxNWI

Cvecka jako su vam lepa kolica.user posted image

< Poruku je uredio anajid -- 28.8.2013 11:15:45 >

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 11:38:27   
viking
Joj, Cvećka, pa kod vas sve spremno za bebe! user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 14:32:15   
cvećka
Pa cuuuuti, rekao nam doca da od 25 vec sve moze da bude (8 nije bas sve spremno, jedno 60%.

Uff, vasa su divna Anajid, prava "full" oprema! Tako otprilike i nasa izgledaju sklopljeno, mada mi imamo veeeliki gepek, pa nam ne bi bilo problem i da je drugacije.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 14:54:04   
*Maki*
Cvećka kolica su prelepa,neka vas lepo i dugo služe! :) Prelepa su user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 14:56:19   
Peace*
Како су добра ова АБЦ!!! user posted image Одушевљена сам!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 15:02:36   
viking
Anajid, stvarno su odlična kolica! Koliko su dugačka?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 15:12:34   
jole82
IZVORNA PORUKA: viking RR

Evo da i ja dam svoj doprinos :)

LINK



Hehe sad vidim da ladno ovaj lik kod koga sam ja pre godinu dana uzela Kunert kolica, otvorio i lokal i radi i jos neka, tj ova TAKO..prepoznah po amortizerimauser posted image Da je radio tad i TAKO, definitivno bih njih uzela!
Ja sam zadovoljna Kunert kolicima..jes da su moja za jednu bebu...al to je ista fabrika iz Poljske...bas sam ih zagledala sad na raznim slikama..to je to..samo je Tako izgleda za pola klase iznad Kunerta...izgleda da su malo bolje odradili sistem tockova(skidanje - vracanje)sto ja vidim...i verovatno sad i neki delovi(neka od platna i precaga na sportskom sedistu) mogu da se skinu sto na mojima ne mogu ..mada ni mojima nista ne fali evo drndamo ih vec 7 meseci i to 2 meseca po poluprohodnim drndavim stazama miljakovacke sume user posted image ...ostale mame dodju do parkica i tu se parkiraju a ja produzim u avanturu....hihihi..T inace obozava te drndave voznje...a kad blejimo to je takvo bacanje, skakanje i lupetanje nogama po kolicima (ona se tako igra user posted image ) da mislim da bi neka druga kolica odavno razvalila...
Raspricah se ja iako nemam blizance...al sve u svemu mislim da sa Tako kolicima nema greske...imaju i mane...najvise mislim na gabarit i tezinu (tako da ko ima problem sa ledjima....al opet sva kolica za blizance su kabasta ...)
Stvarno su jaka kolica i pre bih ponovo za njih dala 500 e nego za npr. chicco ili cam 3u1(nesto su mi klimava onako dok stoje u radnjiuser posted image )...
Uuuu sad vidim.... a i ova ABC su bas baaaas dobra user posted image

< Poruku je uredio jole82 -- 28.8.2013 15:13:40 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 16:18:20   
anajid
Viking,ne znam stvarno tacnu duzinu,meni je bilo jako neobicno ih gurati posle jednihuser posted image

Vremenom se naviknes da upravljasuser posted image
Evo i moje bande u kolicima

user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Koja kolica za blizance?
28.8.2013 16:33:25   
madre
bas su kuliskauser posted image i super je sto mogu da se gledaju i razgovarajuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 21:54:59   
viking
Cvećka, ova vaša kolica, jel mogu da se koriste od rođenja, imaju onaj skroz ravan položaj?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 22:20:24   
cvećka
Vik, na svim sajtovima pise da su za uzrast 0+, kao ovde. U sustini, nisu ravna potpuno, onih 180 stepeni, nego nekih 170 odokativno, sto moze komotno da se izravna cebencetom ili tetra-pelenom, kao sto se radi kod jajeta za iznosenje beba, ali mi necemo, jer i duseke u kreveticima podupiremo na jednoj strani da budu u blagom padu. Tako su svi moji radili i deca im nikad nisu bljuckala kad ih stave u krevet... Mogu ti slikati ako te zanima koliko je to tacno nagnuto?

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 22:28:31   
cvećka
Evo slikah na brzaka, da imas predstavu:

user posted image

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 22:29:38   
viking
Ne moraš, hvala ti, onako pitam jer sam dokona user posted image  Ubi me ovo održavanje trudnoće user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 22:31:24   
cvećka
Preduhitrih te user posted image sta god treba user posted image samo ti odrzavaj, posle ces da izdrzavas user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 22:41:12   
Ana RR
Anajid, fantastična su kolica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Koja kolica za blizance?
20.9.2013 23:00:37   
Milica cica
Meni se sviđaju ona Peg Perego kao vozić, jel ima neko iskustva sa njima?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Koja kolica za blizance?
21.9.2013 0:14:35   
viking
Super Cvećka, jedva čekam sliku sa bebaćima unutra user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Koja kolica za blizance?
13.10.2013 1:38:52   
viking
MI smo danas išli da uživo pogledamo ova kolica http://youtu.be/fkrYK-ZxNWI (anajid, hvala na preporuci!) Naš utisak je da su odlična! Dugo sam razmišljala da li da uzmemo model u kom su deca jedan pored drugog ili jedan naspram drugog i više sam naginjala prvoj opciji. Međutim, onda mi je jedna dupla mama rekla da su se njoj ta kolica gde su deca jedno pored drugog pokazala užasno loše, da sa njima nigde nije mogla da prođe jer su preširoka, da je uvek kad je morala da ide u grad bila prinuđena da ide ulicom jer na trotoaru nema dovoljno mesta, ne može da se prođe od parkiranih automobila, u prodavnici ne može da prođe između rafova itd, itd, a onda kada nam je anajid predložila ABC design, trebalo mi je pet minuta da prelomim. Ova kolica ćemo kupiti definitvno. Lagana su, mogu da ih vrtim na sve strane jednom rukom, i na oko su baš lepa.

E, sad, skupa su, 68.000 samo kolica, bez ičega. U Nemačkoj koštaju 400 evra, ne znam, možda iscimamo jednog drugara što živi tamo da nam kupi i stavi na autobus. AS (jedno) košta oko 20.000 din, ako sam dobro zapamtila. Inače, to AS nije od istog proizvođača, iz nekog razloga uvoznik kolica ne uvozi tu dodatnu opremu, nego je MAxi Cosi ali je kompatibilno. Čak je u istim bojama i skroz se slaže. Torba za kolica na koju sam odlepila je 7.000 din. NIsam pitala za navlaku za kišu, nisam se setila.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Koja kolica za blizance?
13.10.2013 15:16:42   
prvi cvijet
Drage mame,

ja sam nova na forumu i redovno citam vase postove. Sjajno je kad mozemo ovako da razmjenimo iskustva i da mi nove nesto i naucimouser posted image
Mi zivimo u Crnoj Gori tako da je izbor djecje opreme nesto manji narocito blizanackih kolica. Uglavnom su u ponudi Cam koja su odlicna ali preteska i malo skupa i bertoni koja su mi nesto bezveze. Chipolino imaju i nije jaka cijena a djeluju mi skroz ok, da li mi mozete nesto reci o njima?

Hvala
user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Koja kolica za blizance?
13.10.2013 16:50:22   
viking
Zdravo Prvi cvijete user posted image
Ako te ne mrzi, pročitaj prethodne strane teme, sigurna sam da su forumašice već pisale o tim kolicima, pa ko zna, možda pronađeš neku korisnu informaciju...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu prvi cvijet)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Koja kolica za blizance?
14.10.2013 6:19:03   
anajid
Viking,bices prezadovoljna videces,okaci slicicu kad stignu.U kojoj boji cete uzeti?user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Koja kolica za blizance?
14.10.2013 13:51:15   
viking
Najverovatnije bež, crna mi je mnogo crna a braon-crnu kombinaciju ne volim, pa mi ostaje samo bež. Šteta što ih ne prave u nekim veselijim bojama. Ali, baš su divna!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here