|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 15:31:50   
tvigi
lepa su kolica i lagana lepe boje ova su bila nesto sivo sa zutim krugovima jedino bi ja volila da se sklapaju onako kao kisobran kolica tako mnogo manje zauzimaju mesta bilo gde da stoje ja i dalje ostajem pri tome da uzmem ona esprit ona su jos laganija imaju sve polozaje nisu skupa od proleca taman mogu da ih koristim

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 22:30:26   
Anoniman
A do proleca?  Necete valjda 3 meseca da izlazite na 5 minuta napolje?user posted image

Mi jesmo bili veci na zimu...oko 6 meseci, ali smo i po najvecem snegu i mecavi ishli u setnju, njih upakujem u dzakove, stavim zimsku i kisnu navlaku, i pici user posted image

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 22:37:38   
tvigi
pa dodili smo kolica sa vecim tockovima mislim da sam vec pisala al su mi velika i teska a lift mali tako da ce nam uvek trebati pomoc sa njima pa cemo malo na prolece ova druga da mogu sama bez icije pomoci da se svrckam ne bi da cekam muza s posla da bi nas spustio sa cetvrtog sprata ili vec bilo koga da molim da nam pomaze

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 22:44:54   
Anoniman
Aha, izvini, nisam videla da imate jos jedna kolica. user posted image

I uvek zaboravim da puno vas zivi u zgradama, ja zivim u kuci na sprat...ali lakse mi je sici dole sa jednog stepenista nego sa bilo kojeg sprata user posted image

Mada sa bebama u kolicima nikako ne mozes sama iz zgrade...pa makar kolica letela...jer ne mozes nositi dve bebe i sklopljena kolica u lift ...neko mora biti s tobom....razumes? user posted image

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 22:50:58   
tvigi
pa znam zato i hocu da kupim ova manja fino se spremimo spakujemo u kolica udem i lift i mi smo napolju bez icije pomoci ne moram nikog da molim cekam itd da zivim u kuci ili negde u prizemlju bilo bi mi svejedno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 22:56:32   
Anoniman
Dobro, ti znas koliki ti je lift.... ovde kod mene su svi liftovi generalno mali,i nekako nezgodi...jer i ako udjes sa kolicima u lift, ne mozes ga zatvoriti zbog unutrasnjih vrata.... Moja drugarica sa simplim kolicima u kojoj je beba nije mogla u lift, pa joj je bilo lakse da odnese 10 stepenika gore kolica i da se vozaju po krovu zgrade kad mora da ga uspava, a za setnje je njega nosila u kenguru, a u rukama sklopljena kolica i torbu. Odprilike joj je bila muka da krene.... Ja bi senula nacisto u zgradi user posted image

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 23:01:33   
tvigi
ma i ja cu da senem user posted image skroz non stop nosam metar i nesto premeravamuser posted image em mi je soba mala mali lift elem sve minijaturno sve moram po meri da bi mogla da funkcionisem

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 23:16:02   
Anoniman
Nezgodno je to.

Pre par meseci u gradu me bukvalno saleti neka cura (nisam je dobro ni pogledala, samo sam videla da je bukvalno dotrcala do mene....i pita me gde sam kupila kolica.... kazem ja narucila preko net-a, pocne ona da ih hvali kako su lepa, pa pita kojih jos boja ima, dala joj ja adresu gde sam narucila....i pita ona mene...jel ulazim na vrata i u liftove....rekoh na vrata da (ima par na koja ne mogu, na objektima stare gradnje gde imaju ona dvokrilna uska visoka vrata, drugo krilo nije u funkciji, a kroz ono jedno jedva i sam covek prodje, a ne bilo kakva kolica), a rekoh u lift nisam probala, u kuci zivim.... I tu skontam da je cura trudna, 20 i neka nedelja je bila tada,, kaze nezna sta da radi za kolica, imace stalno pomoc, posto joj je mama u istoj zgradi, ali ne moze sa 7-8 sprata stepenicama dole. Prosto mi je bilo zao sto ne moze da izabere kolica koja joj se stvarno svidjaju, nego ona koja joj prostorno odgovaraju.

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 23:39:47   
tvigi
uf i to je zeznuto bas visoko a ja se zalim za moja cetri sprata ja cu imati pomoc bice mi mama tu do proleca doduse ona moze i duze da nam pomogne ali bi ja volila da se ja i mm sami organizujemo
a kolica su tvoja super bas sam neki dan bila u radnji gde ih ima i jos razno raznih kombinacija i boje su im super i cena pristojna ali sta vrediuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Koja kolica za blizance?
5.10.2011 23:52:06   
Anoniman
Mi smo inace prvo dobili neka bertoni, lice na ova plava cipolinova, ali su totalni krs, tockovi idu gde koji hoce, skripe na sve strane, deo u kome beba lezi je mekan i beba bukvano upada, nema cvrst oslonac za ledja, sve u svemu katastrofa. Da ne pricam da nisam mogla iz travnatog dvorista da izadhem, jer su mi kolica zapadala za svaku neravninu, a one su imale svega 4-5 kg zajedno! E onda sam rekla mm kupujemo nova sa velikim tockovima, ili ces ti da ih nosis na ledjima do punoletstva. I ni jednog momenta se nisam pokajala, kolica vrede vise nego sto sam ih platila! user posted image

(odgovor članu tvigi)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Koja kolica za blizance?
6.10.2011 16:26:53   
tvigi
http://album.ringeraja.rs/index.php?page=image&ID=9410
nasa kolica

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Koja kolica za blizance?
15.11.2011 19:55:15   
nolinica
Adriana, kolica su prelepa, ali nikakve komentare na netu z anjih nisam mogla da nadjem.

(odgovor članu Blagoslovena)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Koja kolica za blizance?
16.11.2011 21:41:27   
bulka
nolinice i mene su osvojila kolica koja je Adriana izabrala, fenomenalna su, ne znam da li su ih vec kupili ili im kupovina tek predstoji, ali verujem da ce nam ispisati utiske na ovim stranama kada ih provozaju :)

(odgovor članu nolinica)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Koja kolica za blizance?
17.11.2011 8:34:53   
Adriana83
Bas mi je drago da vam se svidjaju kolica koja sam izabrala. Na zalost,nisam ih jos kupila,ta mi avantura tek predstoji. Kupicu ih nakon porodjaja jer mi finansije to sada ne dozvoljavaju.Znaci kad dobijem parice od nase drage drzave. Nadam se samo da necu dugo cekati.Moram ici u Osijek po njih ili poslati nekog. A cim se provozamo javljam utiske.

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Koja kolica za blizance?
2.12.2011 7:59:09   
vanesicak
Mi cemo dobiti polovna kolica, ali u ekstra stanju ja sam bila vise za varijantu jedno pored drugog, a sada mi se pocinju jako svidjati i ova sto cemo dobiti :) KLIK

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Koja kolica za blizance?
2.12.2011 12:52:34   
bulka
vanesicak lepa su!


(odgovor članu vanesicak)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Koja kolica za blizance?
2.12.2011 13:43:53   
smeskicTB
vanesicak, mojoj mami se ta bas dopadaju!
ja sve vise naginjem maclaren..koja su mi se prvo i d

opadala-najvise jer su lagana i kao kisobran se sklapaju, prakticna, znam da su izdrziva, pa ne bi kisobran ni kupovala kasnije...

chipolino se cudno sklapaju, pa zbog kola..posto cu cesto ici do mame..dok stavimo dva sedista pozadi..gde stvari...

pored njih i peg perego su mi superiska..

ali kolica ostavljamo za nakon porodjaja!

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Koja kolica za blizance?
3.12.2011 0:38:02   
Netke
Moj savet je : kupite kolica sa velikim tockovima na naduvavanje. Nije bitno da li su kolica sama po sebi teska ili laka vec koliko lako njima upravljas.
Mi smo se prvo zeznuli i kupili peg perego ona sto idu jedno sediste ispred drugog stariji model sa manjim tockovima + bila su polovna. Vec sa tri meseca su mi decaci bili toliko teski za guranje da sam ludela od bolova u ledjima.
Tada sam otisla u radnju i kupila Easy Walker - najbolja investicija u mom zivotu! Veliki tockovi na naduvavanje, laka za kretanje uprvaljanje i sa dovoljno velikim korpama da ti stane sve sto treba..
Sad na primer kad su mi deca skoro godinu i po dana stara i imaju po 13ak kg + sama kolica imaju 15ak ja ih opusteno vozim cak i jednm rukom (a sasvim sam normalne gradje i ne bildujem:-))Kad smo u Srbiji kod mojih koristimo neka odvojena kisobran kolica i ja poludim kad ih vozim jer me bole ruke i ledja a vozim jedno dete! Mislim da ako je moguce na ovome ne treba stedeti - bolje ustedite na drugim stvarima kao sto je markirana odeca,posebni kreveci od ne znam kog drveta (jer ih ionako razvale cim pocnu da stoje) i slicno.



(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Koja kolica za blizance?
3.12.2011 0:55:11   
Netke

Evo slika nasih kolica Easy Walker (ako sam uspela da ih ubacim)

user posted image


user posted image

(odgovor članu tvigi)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Koja kolica za blizance?
3.12.2011 9:19:31   
bulka
Netke odlicna su, bas sam se odusevila!
Drago mi je sto si napisala svoje iskustvo, nekom ce sigurno znaciti...
Pozdrav za tvoje decake i uzivajte u setnjicama :)

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Koja kolica za blizance?
3.12.2011 9:21:40   
minavb
IZVORNA PORUKA: vanesicak

KLIK

Ima jedna mama u mom komsiluku ova kolica i tako lako sa njima upravlja. Jednom rukom drzi mobilni i razgovara, a drugom soferira. Meni se cini da su odlicna.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vanesicak)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Koja kolica za blizance?
4.12.2011 21:17:26   
Netke
Ej moguce jer su tockovi veci, ova nasa prva su bila stariji model sa manjim tockovima.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Koja kolica za blizance?
30.12.2011 15:34:52   
Adriana83
Evo da se pohvalim da sam narucila kolica! Treba da ih preuzmem sredinom januara. Nisu imali u boji koja mi se svidja pa sam se odlucila za ova
user posted image
Kad stignu,stavicu slicice da vidite kako devojke uzivaju u njima!Jedva cekam!

(odgovor članu Netke)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Koja kolica za blizance?
30.12.2011 15:45:08   
vonavoj
user posted image user posted image divna!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Koja kolica za blizance?
30.12.2011 17:37:58   
isidora88
adriana odlicna su,prava za devojcice,jako mi se svidjaju,nek se devojcice lepo voze u njimauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here