|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 12:18:26   
viking
Meni se svidjaju imena koja nisu previše masovna, te je moj širi izbor Eva, Isidora, Neva, Nika, Jara. Takođe, mnogo mi se svidja ime Astrid ali nema šanse, imam prezime na -vić pa bi stvarno bilo glupo. Za dečake Nikita, Novak, Balša, Miljan, Istok. Uroš mi je predivno ali tako mi se zove muž, tako da jbg.
Za mog muža postoji samo ime Tamara i nijedno drugo.
A što se tiče smešnih imena, primera ima mnogo, ali najbolji primer je ime Rena Kozma (kraljica svemira) WTF?!? Čula sam da su prijatelji prijatelja tako nazvali devojčicu ali mi je i dalje teško da poverujem u to. Sve mislim da je neka šala u pitanju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 14:33:20   
Jovanovici
Ako bude decak - LAZAR
A ako bude devojcica -JOVANA

Imam cerkicu Sofiju

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 14:42:24   
eugenija
IZVORNA PORUKA: viking

Jara........... Istok


Vrlo neobična imena, sviđaju mi se ova dva...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 14:46:54   
Ana RR
Jao ne sviđa mi se Jara... 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 14:47:58   
Shishica
user posted image Pretpostavljam zasto..user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 15:08:10   
viking
Da, Jara jeste malo tricky jer ima raznih asocijacija (jara od vreline, Jara Ribnikar, žensko jare user posted image ) ali mene podseća na Australiju i Melburn (kroz koji protiče reka Jara) za koje mislm da su najbolja mesta na planeti. Eto, to je ustvari razlog...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 15:17:31   
jaogda
Tijana ili Ivauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 15:18:47   
Ana RR
Jaogda, jel to trebalo da bude jagoda user posted image

Dobro nam došla, to su lepa imena user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jaogda)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 15:48:01   
Buba76
Oti,hvala na predlozima,razmislicu,nisu losauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
21.8.2009 15:59:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Buba76

Oti,hvala na predlozima,razmislicu,nisu losauser posted image


user posted image
Vazi...Javi sta si odlucila...

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
23.8.2009 17:57:43   
jaogda
Hvalauser posted image
Trebalo je da bude jagoda

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
24.8.2009 8:41:13   
Veselinovici
Sgurno se pitate sto me dugo nije bilo...ali ja uzivam u trudnoci, jos uvek radim i tako. Ali da ne bi bilo pec-pec ja imam dva imena za bebicu, za koju naravno ne znam koji je pol pa s toga...
Vidak ako bude decacic ili Simona ako bude devojcica.
Sve Vas puno pozdravljam!!! user posted image  Trudicu se da malo vise ucestvujem na forumu, jos neki dan cu raditi pa cu imati slobodnog vremena na pretek...Ljubim Vas!

(odgovor članu jaogda)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 8:43:55   
basso
Vidim da se nekima svidja Vidak,i mm i meni se svidja ali kada nas pitaju za ime skoro svi naprave facu,cak mi je sestra od tetke rekla da ce dete sutradan da me psuje.Sta vi mislite?

(odgovor članu Veselinovici)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 11:24:19   
Modessty
Mina, Mila, Anja, Dunja.....

Danilo, Stevan.....

uh?!

necemo se mi odluciti tako brzo user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 11:29:34   
Buba76
A ne znas jos pol? onda je lakse.Rzmisljali smi i mi o imenu Stevan,tako se zvao moj tata,ali nekako mi je zastarelo.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 11:30:11   
Modessty
IZVORNA PORUKA: basso

Vidim da se nekima svidja Vidak,i mm i meni se svidja ali kada nas pitaju za ime skoro svi naprave facu,cak mi je sestra od tetke rekla da ce dete sutradan da me psuje.Sta vi mislite?


Vidak = od osnove Vid što je ime vrhovnog božanstva svetlosti u staroslovenskoj mitologiji; znači svetlost


Nekada veoma popularno, danas skoro zaboravljeno


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu basso)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 11:31:15   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Buba76

A ne znas jos pol? onda je lakse.Rzmisljali smi i mi o imenu Stevan,tako se zvao moj tata,ali nekako mi je zastarelo.



nezanm šta je user posted image

ma nešto se slabo slažemo mm i ja oko imena
oko ovih muških i nekako, al oko ženskih skoro nikako


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 11:36:27   
Buba76
Pa bas su ti lepa ta zenska. Ja nisam imala priliku ni da razmisljam o njima.Oba puta su mi bas rano rekli da je decak!user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 11:37:01   
Anoniman
Meni je lepo Stevan, samo kada ga ne bi onda svi zvali Steeeeva. user posted image  

Vidak... iskreno ne dopada mi se, nikada ne bih detetu dala to ime.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 15:04:00   
Veselinovici
E Tasha i meni prvi put kada je muz rekao da mu svidje ime Vidak ja sam ko zna kakvu facu napravila a njemu se strasno svidja...bas  i zbog ovoga sta  to ime znaci. Ali kako vreme prolazi meni se sve vise svidja, bas mi nesvakidasnje, ne moze da mu naprave neki nadimak i ako ce imati sigurno nadimak kao i moj suprug user posted image  Moj brat rodjeni se zove Dimitrije, kada se on rodio ja sam imala 7 godina i kada su mu mama i tat dali to ime meni je bilo odvratni i mnogo sam plakala ali sada mislim da nema lepseg imena od tog. Tako starinsko a ujedno i moderno. Zato me vrlo podseca na Vidaka pa ce najverovatnije Vidak i biti ako bude muskarac.
Mozda bude i devojcica pa tu nemam nikakvih dvoumljenja, bice Simona sigurno. Mnogo mi se svidja to ime. 
Ali svaki put kada pricamo o imenima ja mu nikada ne kazem da sam 100% odlucila da cre biti Vidak nego ga drzim u neizvesnosti da kao videcemo za musko ime :-)
I nama svi prave face kada kazemo ime vidak kao gde to ime nikada nisu culi, ali mislim da nece kada odraste da nas grdi i da se ljuti nas, cak sam i sigurna da ce to ime biti sve popularnije. I svidja mi se sto malo ljudi se tako zove. Ima dosta + za ime Vidak user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 15:10:34   
Anoniman
Ma heeeeeeej, marim ja, ako se tebi sviđa - super! user posted image  Pa tvoje je dete! Baš sam ti gledala ticker, 33 nedelje, majku mu, ala je proletelo! Kao da je juče bilo kada si javila da si trudna! user posted image

A nadimak... "Vide!" user posted image

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 15:22:34   
Veselinovici
Ma nikakva frka...ja sam samo dala pojasnjenje jer sam i ja tako reagovala na pocetku, ali sada sve mi je lepse to ime. A lepo kaze Basso, mnogo ljudi reaguje cudno ali ne marimo. Mada ako se ja pitam ja bih vise volela jednu Simonu, ali samo da bude sve ok, zivo zdravi i lak porodjaj.
Daaa ja sam sve bliza porodjaju, i meni je brzo proslo videcemo sada ovih poslednjih 6 -7 nedelja. Kazu da to vreme sporo prolazi. Videcemo, danas sam isla prvi cas u skolici i prezadovoljna sam. Ako enma ta tema otvori je Tasha, ja sam odusevljena i ako je bio prvi cas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 15:24:25   
Anoniman
školica za roditelje KLIK OVDE

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 15:26:45   
Veselinovici
Vide, dodje pobedi!!! Mozemo i ovako da prevedemo user posted image  Ex ko ce ga tako zvati, mozda pre Daki ali i to ne ide. Ime kratko jasno i to je to. Pa i za tvog Luku nema nadimak, jel da? To mi se svidja bez nadimaka ako se tako zove tako i da ga zovu a ne da mu skracuju i izvrcu ime.

(odgovor članu Veselinovici)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice, da li ste već odabrale ime za d...
10.9.2009 15:28:26   
Anoniman
Luka = Luki, Lukavi user posted image

(odgovor članu Veselinovici)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here