|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
31.3.2014 22:01:19   
lesica
Evo teme, Video snimci naše dečice

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
4.4.2014 13:32:29   
pocahontas
ja samo da opet zakukam da mi se i dalje non stop, nicim izazvan, otvara ovaj prozor c kuhinje, samo mu se sada prikljucio i ovaj lifemedic ili kako se vec zove..user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
10.4.2014 7:51:18   
NadaR
Ponovo mi vilene pp . Sad samo one koje ja posaljem . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
10.4.2014 8:08:43   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja samo da opet zakukam da mi se i dalje non stop, nicim izazvan, otvara ovaj prozor c kuhinje, samo mu se sada prikljucio i ovaj lifemedic ili kako se vec zove..user posted image


Pokahontas, verovatno klikneš na reklamu i onda se otvara reklama ili c proizvoda ili lifemedic-a

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
10.4.2014 8:10:39   
lanajelena
Isto se i kod mene desava iskoci mi neka reklama i kad kliknem na x izlazi mi c kuhinja

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
10.4.2014 10:24:42   
dunja RR
Trca je lepo objasnila, to je to. Tj. ni ne primetiš da si kliknula, još ako je neki osetljiviji komp ..

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja samo da opet zakukam da mi se i dalje non stop, nicim izazvan, otvara ovaj prozor c kuhinje, samo mu se sada prikljucio i ovaj lifemedic ili kako se vec zove..user posted image


Pokahontas, verovatno klikneš na reklamu i onda se otvara reklama ili c proizvoda ili lifemedic-a



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.4.2014 13:54:26   
boba 11
Imam pitanjce -kako se odjavljuje sa mailing liste-ne zelim da primam obavestenja ali nemam dole mogucnost odjave a nisam nasla ni u podesavanju naloga

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
14.4.2014 14:01:27   
lesica
Bobo, ideš na moja ringeraja, postaviš kursor na podešavanja u plavoj traci, ispod će ti se pojaviti ringerajina e-izdanja, uđi tu i odaberei odakle koćeš da se odjaviš.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
15.4.2014 22:22:01   
Zena Majka Kraljica
Kako mogu da stavim ovo što neke članice imaju ispod slike koliko su trudne ili koliko dete ima meseci?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
15.4.2014 22:33:49   
Anoniman
To je ticker, imas tu temu ovde KLIK

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
  Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
15.4.2014 23:00:51   
Zena Majka Kraljica
Hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
17.4.2014 16:53:11   
lelaigor
Moja RR se sredila. Dobila sam fb like i reklame sa strane! user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.4.2014 22:59:14   
Leptiric123
Kako mogu promeniti nick a da ne bude novi profil nego samo ime da promenim.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.4.2014 23:00:37   
Verolina
Novi momenti? Sta sad hoces da budes, Vesli Snajpsuser posted image Uhodi te muzuser posted image


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.4.2014 23:03:52   
Leptiric123
Sta ti je zeno moj muz je clan foruma hahaaha salim se
hocu da budem Zdravko Colic...znas onu "...stigo Z C "

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.4.2014 23:05:41   
Verolina
E, mucenik. Sazaljevam ga unapred.user posted image
Sto ne pita mene. Moras Lesici da se javis za to.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
20.4.2014 23:09:16   
Leptiric123
U inbox? ajde sad cu...prepoznacete me vec....bice to moje drugo ja

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:18:44   
Leptiric123
Svanulo je divno jutro.Probudila me je moja srecica,muz skuvao kafu,sve je lepo pocelo....a ond aotvaram poruku i vidim da nisu svi raspolzeni jutros kao ja.Vidim da ih neki "ljidi" nicim izazvani terorisu,vode istrage i bave se pogresnim stvarima.Zao mi je zena koje nemaju svoj zivot,jedini km je ovaj na re.Zao mi je modova koji su potpali pod uticaj jednog jako bezobraznog i nesrecnog stvorenja.Zao mi je tudje nesrece,ali ne mogu gledati maltretiranje drugih i to opravdavati sa "ona je nesrecna".Zao mi je Mei koja se nije zalila kada je koristila druge profile (mogu navesti i koje), koja se nije zalila kada smo svi cutali i glasali za nju iako je napadno otvarala nove profile,koja napada onu koja joj je najvise pomogla i koja je svima pomagala a nikad nista za sebe nije uradila.Mei znam iz trudnica i delovala mi je ok,dok nisam pocela da uvidjam neke stvari na temama nagradne igre.To je jedno bezosecajno,jadno,bedno i zalosno stvorenje. Ovaj forum mi je bio velika podrska do sad,upoznala sam divme zene,mame,cekalice,trudnice....ali iato tako smatram da je sad postao leglo primitivki.Drage moje super zene,bezgresne forumasice,poklanjam vam je...i steznik koji vas je toliko potresao.Isto tako savetujem da prestanete da maltretirate moje prijateljice jer ja nisam ZMK,zao mi je ali nisam i zao mi je sto se zena ponadala da je forum ok mesto i potrazilaneki savet.Muka mi je od glupostj. Od pr...avanja pojedinih clanica i maltretiranja drugih. Zao mi je sto mi je jedan moderator izneo licne podatke druge clanice i ako utvrdim da je i moje nekome izneo bice jako veselo.Takodje,samo.vas obavestavam da me ne interesuju sankcije ppvodom ovog posta.A za Mei i ekipu imam jedno pitanje? hocete da okacim slike svih vasih starih postova u fb grupi??? Da li se secate toga?
Druga stvar Mei jedan od profila koji ti stoji u potpisu licno si koristila.
I kao trece ko si ti da nekome kazes "Ko se trudi ostane trudan"? Srecna si sto si majka,mnoge crtice.ovde mozda tu srecu nikad ne dozive ali ne zato sto se ne trude vec iz drugih razloga.Ne podsmevaj se jer bumerang je cudo.Ne dao Bog da ikad osetis ono sto osecaju zene koje godinama cekaju svoju drugu crticu. Cuvaj to dete sto imas i budi srecna,radi po principu "cinim dobro,dobro mi se vraca" jer ovaj put kojim si krenula dobro ti nikada nece doneti.
Zbog vasih gluposti nekome je nocas bilo lose,jednoj majci....zar njena deca da placu zbog vas??? Ko ste vi???
I poslednji put ja nisam ZMK, niti je stara clanica glasali smo za nju da ne bi glasali za vas,eto sad vam je lakse kad znate.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:34:26   
Torbica
Ja kad procitam ovako nesto osecam se kao pala sa Marsa..... Ne razumem zasto imate potrebu da se svadjate? Ja ovde dodjem da odmorim, da se rasteretim i podelim iskustvo, kao i da procitam tudje jer niko nije najpametniji, koliko god iskustva imao i gomilu toga jos uvek ucim i ucicu. Mnogo me rastuze ovakvi postovi.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:38:35   
isidora88
meni sad nista nije jasnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:41:12   
Trcosava
A što te čudi? Ovoliko žena i hormona - negde mora da pukne!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:44:54   
Leptiric123
Torbice iz istog razloga dolazim...a onda vidim ovakve stvari a znam da nije tako...i mnogo me boli.Zao mi je jer stvarno i ekalice i trudnice sam prosla i jako mi je lepo bilo razmenjivati iskustva....a onda je pocelo lincovanje jer sam.Verkina dugarica.A isto sam j eovde upoznala i utvrdile da zivimo u komsiluku.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:45:23   
isidora88
ja izgledam nisam u toku sa klanovima, mei i ostali, pojma nemam ko je sa kimuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:46:51   
Leptiric123
Trco pa zar da pukne na onima koji ni za sta nisu krivi? Meni je samo zao sto modovi veruju u sve sto se servira a nemaju pojma istinu....volela bih samo da gvirnete u neke stvari i bilo bi vam jasno sve.Modovi su najmanje krivi jer ispadose marionete.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Problemi na RR i nove ideje - 2. deo
23.4.2014 10:49:17   
Trcosava
A što mene niko ne linčuje? Evo ja saznadoh da mi Verolina ujna!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here