|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 8:57:17   
nensica
Superm, non stop spavam...spavala bih po ceo dan, ne bih ustajala iz kreveta, nigde mi se ne ideuser posted image i piski mi se non stop, nocas sam npr 4 puta ustajala da idem do toaleta. smooor!! sl.nedelje ponovo idem kod doktora, ovaj put da cujemo srce i eto...polako ide sveuser posted image user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 9:27:03   
madre
nensice, samo ti odmarajuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nensica)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 10:48:51   
Ipokrisia
jaaao nensice blago tebi :) cuti, bolje je da imas sve simptome, uvek mi je mama govorila iz svog isksutva da je dobro i kad je muka cak i svasta nesto jer to znaci da se beba razvija dobro :) Mi od juce poceli da raidmo ponovo na bepcu...prethodnih meseci smo tempirali d abude svaki drugi dan jer kao tako je bolje da s eobnovi sperma, medjutim kad se uzme u obzir broj plodnih dana i uporedi sa tim, to onda bude samo 3-5 odnosa sto je malo,tako da smo sad resili svaki dan, dobro se pokazalo na Lelinom primeru,pa ajd da pokusamo malo ucestalije, ko sisa istrazivanja user posted image ja pijem aspirin 100mg svaki dan, folnu...muzu dajem selen,zink,vitamin e, bevipleks,folnu i vitamin C user posted image puna saka vitmaina!!! a dodatno i on pije aspirin ali od 400 jer je bolestan !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 11:18:28   
Jole84
Nesnice čestitam,želim ti laku trudnoću user posted image
Madre,Verkić,Nato,Bubulence,Milice,Iva,Mamice,Superm,Ivankice,Ipokrisia.......user posted image user posted image Navijam i prašim do neba!! user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 12:07:46   
7marii

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Lina, srećno sjutra. user posted image Ne znam za vrijednosti ali mislim preko 100 otprilike, Žene, može li mi neka odgovoriti koji je razlog oskudne menstruacije? Evo sad je otprilike 24 h otkad mi je stigla, samo u tragovima po malo ima krvi, nisam nikad imala ovakvu M.

Iva meni je takva bila posle one biohemijske. Dva dana krvi u tragovima ,3 dan krenulo normalno a 4 dana stalo.Pa sam nakon 18 dana dobila i to bas onu strasnu bilo je mnogo ugrusaka. E evo sad 2 ciklus od biohemijske trajala mi 6 dana,nikad pre toliko nije.Sad kao staje pa cu kod dr da vidim sta se desava sa mnom.Verovatno mi se hormoni nisu jos vratili u normalu,mozda je i tebi to. A i pojavili mi se simptomi user posted image pre nekoliko dana,da nisam dobila pomislila bi da sam trudna. Glava me boli stalno,stomak ujutru pre ustajanja,zaspim jos u 11 h,budim se nocu i po 3 puta da piskim,i imam jutarnje mucnine,jutros sam cak i povracala ali ujedno i imam pa racunam da su hormoni.
Verovatno su i kod tebe pa zato nikako normalno da krene.
user posted image vas sve

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 13:05:12   
lelaigor
Ja sam jutros zvala moju dr. Na godišnjem je, vraća se tek 05.05. i tek od sledeće nedelje mogu ad zakažem, za ko zna kad. user posted image Tako da sam rešila da u četvrtak radim opet betu, da bih videla da li je porasla i da li je sve ok, da ne bih poludela do pregleda kod dr. user posted image
I nisam normalna jer stalno brinem da nešto nije u redu, sad se bojim da nije možda vanmaterična. Bože, nisam bila ovakva u prvoj trudnoći!

< Poruku je uredio lelaigor -- 28.4.2014 13:11:47 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 14:01:21   
IVA 11
Mari, hvala, krenulo je kako treba, baš sam se bila uplašila juče i jutros. Sad i nemam neke šanse jer mi muž u petak putuje, ali možda probamo sa začećem i toku ciklusa iako je tad nemoguće ostati trudna... Kad neće u plodne dane...:) Lelo, sve je ok, ne brini se. :*

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 14:04:34   
lelaigor
Ivo user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 19:22:19   
Torbica

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ja sam jutros zvala moju dr. Na godišnjem je, vraća se tek 05.05. i tek od sledeće nedelje mogu ad zakažem, za ko zna kad. user posted image Tako da sam rešila da u četvrtak radim opet betu, da bih videla da li je porasla i da li je sve ok, da ne bih poludela do pregleda kod dr. user posted image
I nisam normalna jer stalno brinem da nešto nije u redu, sad se bojim da nije možda vanmaterična. Bože, nisam bila ovakva u prvoj trudnoći!

Lelo, normalno je da brines, ali ipak, imaj vere da je sve ok. Ja verujem da jeste! user posted image Cccc, i ipak nisi dosla na kaficu! user posted image Bice sve ok, saljem ti pozitivne energije!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 19:54:51   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Jole84

Nesnice čestitam,želim ti laku trudnoću user posted image
Madre,Verkić,Nato,Bubulence,Milice,Iva,Mamice,Superm,Ivankice,Ipokrisia.......user posted image user posted image Navijam i prašim do neba!! user posted image


user posted image prasi draga user posted image .
lelo normalno je da brines, ali sve ce biti ok!
iva, gledaj sada kada napravite bebu za vreme vestice user posted image .
mari meni je to jako cudno, kada ides kod dr?
sve ostale drugarice user posted image .
ko je sledeci za navijanje?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 20:25:06   
Linaaaa
Cao svima, danas sam vadila betu 27dc a imace dobijam na 29-30 znaci uradila sam 3 dana ranije i ona je 6,92. Da li je moguce da je mala jer sam poranila sa analizama?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 22:07:22   
madre
linaaa, moram priznati da je sve moguceuser posted image kada ponovis betu u sredu, sve ce ti biti jasno, ovako mozemo samo da nagadjamo... imas li ti neke simptomcice?user posted image
gde ste, zeneee?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Linaaaa)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 22:13:59   
Linaaaa
Jao madre, imam bolne grudi, bolele su me u prvoj trudnoci i sada, i krsta me mnogo bole. E sad citam svuda da je sve preko 5 trudnoca, ali u sredu cemo znati inace tad bi trebalo da ocekujem user posted image . BT mi je konstantno 37.2 i 37.4 znaci ne spusta se... na iglama sam do srede....user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 22:33:57   
bubulence

IZVORNA PORUKA: madre


gde ste, zeneee?



rade user posted image .
lina, bice to superuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 22:58:10   
IVA 11
Lina, biće sve super, vidjećeš! Čekamo srijedu! Ja nikako da odem sa teme, ali hoću da vas pratim i
podržim. Bubulence, zamisli da bude tad, haha, eee :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
28.4.2014 22:59:55   
bubulence
znas kako kazu... kada se najmanje nadas...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 10:26:47   
vonavoj
gde ste zene! da vas vuceeeeeeeeeeeem jako!!
ja na poslu,a na bolovanju..to nema nigde!user posted image ..glupo posao sefa racunovodstva"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 10:43:55   
Nikasa
Cao svima, user posted image
upravo sam se registrovala i iscitala puno vasih komentara i postova. Pokusavam da ostanem trudna te se radujem svakoj od vas koja napise lepe vesti. user posted image
Imam 25 godina, neredovan ciklus, pijem siofor a od pre mesec dana i folnu kiselinu... Ne znam odakle da krenem, imam gotovo sve simptome policisticnih jajnika, maljava sam i gojazna.... Muz ima 32 godine, sest meseci smo u braku, pa bih zelela da sa vama delim svoja iskustva, probleme i razmisljanja a nadam se i lepe vesti! user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 11:21:09   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Ja sam jutros zvala moju dr. Na godišnjem je, vraća se tek 05.05. i tek od sledeće nedelje mogu ad zakažem, za ko zna kad. user posted image Tako da sam rešila da u četvrtak radim opet betu, da bih videla da li je porasla i da li je sve ok, da ne bih poludela do pregleda kod dr. user posted image
I nisam normalna jer stalno brinem da nešto nije u redu, sad se bojim da nije možda vanmaterična. Bože, nisam bila ovakva u prvoj trudnoći!


Lela, pa ovde se tek dolazi na pregle kad si u 8-9 nedelji. Nikakve bete do tad niti išta. Žene, mnogo paničite.user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 11:42:41   
Nikasa
Ja sam nova ovde ali upisite i mene za cekanje user posted image tako bih volela.... user posted image
hvala unapred,
buduca user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 11:51:17   
gogili75
kako da se prijavim u cekalice, nadam se da cu za dve nedelje ugledati user posted image ,ovo je prvi pikušaj nakon što sam u februaru izgubila bebu u 30-oj nedelji

(odgovor članu Nikasa)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 11:56:56   
Maslacak15
Leila Trca je u pravu. Nikakve bete ne treba da radis. Prva je sasvim dovoljna. I ne treba ti doktorka pre 5. og maja. Posle bete treba sacekati dve nedelje i lepo otici na ultrazvuk. Tada se vidi srcana radnja vec. Vadjenje bete te samo traumira i drzi u psihozi, a ako cemo iskreno ne garantuje mnogo. Znam vise slucajeva gde je beta normalno rasla pa se ispostavilo da je trudnoca blighted ovum, tj prazni mesak. Ovo ne kazem da bih te plasila, velika je verovatnoca da je sve u najboljem redu nego nema svrhe da vadis krv i proveravas kad je jedina merodavna stvar ultrazvuk za nekih nedelju dana. user posted image

Pozdravljam vas sve crtkeuser posted image

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 11:59:08   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Nikasa

Ja sam nova ovde ali upisite i mene za cekanje user posted image tako bih volela.... user posted image
hvala unapred,
buduca user posted image


IZVORNA PORUKA: gogili75

kako da se prijavim u cekalice, nadam se da cu za dve nedelje ugledati user posted image ,ovo je prvi pikušaj nakon što sam u februaru izgubila bebu u 30-oj nedelji



Nikasa, dobro došla i nadam se da ćeš što pre u trudničke teme.

Što se tiče prijavljivanja na spisak

''Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili viking RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!''

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Nikasa)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 12:31:23   
gogili75
poslala sam pre dva dana Ani RR poruku sa datumom očekivane ili neočekivane menstruacije ali još nisam dobila nikakav odgovor.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Čekamo dve crtice - 4/14 [chat]
29.4.2014 12:46:32   
Trcosava
Gogili75 pretpostavljam da je datum u maju, a kako je spisak za april, trebalo bi da te ubaci u sledeći spisak. Nadam se da sam pomogla.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here