|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.2.2013 17:48:02   
isidora88
ja jesam, prala sam ga na programu za osetljive stvari, sve ok je bilo, nije se ucebao niti bilo stauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
11.2.2013 18:09:05   
boba 11
Ako je stof kaput moja mama kao iskusna krojacica kaze da se neke stvari ne peru vec nose u cistionu tako da necu probati

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
12.2.2013 12:07:38   
PoisonEve
Kako cistite prevrnutu kozu? Imam neke bele cipele, bas su se isprljale....

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
12.2.2013 12:18:20   
viking
Ženo draga, šta ti bi da kupiš bele cipele od prevrnute kože?! To je smrt za održavanje user posted image  Možda da probaš sa gumenom četkom?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
12.2.2013 16:06:10   
Anoniman
moja keva ih cisti sa super-finom smirglom (granulacija 500 pa navise, to je ona kao za poliranje noktiju), ali ona ima teget i crne i bez, a ne bele ....

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 430
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.2.2013 9:41:42   
nata11
Poison ja sam imala bez i prala sam ih tako sto rastvorim venish pa napravim penu i tom penom i cistim mekim sundjercetom prebrisem.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
9.9.2013 12:00:18   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
9.9.2013 13:21:52   
Ana RR
Hihi, zanimljivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.12.2013 10:37:07   
minnica
Evo nekih stvarno super trikova u domaćinstvu - KLIK

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:01:21   
pocahontas
da li neko ima ideju cime bih mogla da ocistim ormaric za kupatilo koji je stajao u supi i pozuteo, od belog medijapana je?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:07:42   
NadaR
Nema sanse da ces uspjeti bilo cim. Samo mozes izgrebati I unistiti . Ako je u dobrom stanju I ako se isplati mozes ga prelakirati.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:08:04   
Ivanka 75
A da probas negde na ugu (gde se ne vidi) CIF ili ARF, to su abrazivna sredstva pa da ne izgrebu. Ako ne grebu, nastavis dalje.
Ili rastvoreno sirce, ono dobro cisti.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 28.3.2014 20:11:22 >

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:08:34   
Misha i Ljisha
cíf i truleks ako to ne pomogne alkohol ce sigurno. Na vatu i polako

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:12:40   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

cíf i truleks ako to ne pomogne alkohol ce sigurno. Na vatu i polako

MLJ, mislim da akohol moze da izjede povrsinski sloj, vec sam probala na nekim policama pa zeznula stvar.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:26:48   
Misha i Ljisha
Ja imam u kupatilu ormaric od belog medijapana i alkohol mu nije naškodio,e sad ne znam ali mislim da ne bi trebalo. Ja alkoholom ribam sve sto druga sredstva ne mogu da skinu (i šporet i utičnice i rernu, i okno od prozora u kuhinji koje požuti od duvana i izmasti se od kuvanja,ma sve sve)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:31:44   
pocahontas
fala zene, probacu sve pa valjda ce nesto upaliti! user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 20:56:34   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja imam u kupatilu ormaric od belog medijapana i alkohol mu nije naškodio,e sad ne znam ali mislim da ne bi trebalo. Ja alkoholom ribam sve sto druga sredstva ne mogu da skinu (i šporet i utičnice i rernu, i okno od prozora u kuhinji koje požuti od duvana i izmasti se od kuvanja,ma sve sve)

E,pa, ako je oprobana stvar, onda ne skodi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.3.2014 21:00:27   
nata11

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Nema sanse da ces uspjeti bilo cim. Samo mozes izgrebati I unistiti . Ako je u dobrom stanju I ako se isplati mozes ga prelakirati.


I ja mislim da nece upalitiuser posted image ali svakako mozes probati.

_____________________________





(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
3.5.2014 22:03:41   
serpica
Evo par saveta,mozda ste vec znale ali nije na odmet da se podset_imo:
- kad przite ribu da se ne bi osecao miris ubacite u ulje u koje przite 2,3 polomnjene cacakalice i malo persuna,neutralise 80% mirisa.
- kad kuvate pasulj,grasak,socivo,bob i ostala zrnasta jela u serpu ubacite kasicicu secera,brze se skuva i ne raspadnu se zrna.
- u slucaju da vam skipe vrata u kuci podmazite ih obicnim sudomilom,prestaju da skripe maltene odmah.
- fleke od crnog vina potopite belim vinom
- da bi testo bilo lepse vazdusasto i mekano ubacite malo vitamin C u prahu
- za ciscenje tastature i drugih nepristupacnih mesta na netu prodaju neku carobnu gumu,ja sam iskoristila cuvenog ljigavca ono sto ima skoro svako dete,gelasta masa izgleda bas fuj ali skuplja sve sto drugi ne mogu.
Ako se set_im jos necega pisem/....

< Poruku je uredio serpica -- 3.5.2014 22:07:53 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2014 10:20:47   
nata11
A jel moze da se ocisti plastika koja je vremenom poprimila zutu nijansu (a bila je bela) ?
Nesto negajim puno nade al ajde da pitam user posted image Imam bas kvalitetan fiksni tel ali je stajao i poprimio zuckastu nijansu.

_____________________________





(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2014 11:50:07   
serpica
Nato postoje sredstva za suvo pranje tepiha,mebla ono je stecno ali kad naprskas izadje ko pena probaj to ili obican alkohol mislim da pomaze.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
4.5.2014 16:26:13   
Milagros
Domaćice kojima je mrsko da peglaju zavjese i paravane,neka ih prije stavljanja u mašinu slože ravno u kocku i tako slože u veš mašinu...ne pogužvaju se..user posted image

_____________________________

Živim za moju dječicu i za bolje sutra!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
5.5.2014 18:23:24   
Adriana83
IZVORNA PORUKA: Torbica

Ne zezam, kakvi!
http://uspesnazena.com/korisni-saveti-zene/domaci-gel-za-pranje-vesa-naturalno-ekoloski-cisto-ekonomicno-i-efikasno-sredstvo/
Odlican je! Ja stavim malo vise kalcinisane sode i bas lepo opere. user posted image
Izvinite za off user posted image
Kod mene danas sojino mlekce, od organske soje, da ne budem bas skroz off...

Ovo sam sad napravila,cekam da se ohladi pa da probam veceras kad budem ukljucivala masinu. Sad bi bilo lepo da nam Torbica sve lepo objasni.Koliko vise sode stavljas? Ja sam stavila oko 80-100 gr. Jel to previse?Pravila sam sa domacim sapunom.

(odgovor članu Milagros)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
5.5.2014 19:09:19   
Ana RR
A gde ste kupile kalciniranu sodu? Znam da bi trebalo da je ima u poljoprivrednim apotekama ali mm prošle godine kada je tražio (koristi se za čišćenje veš mašine) nigde nije našao da je kupi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
5.5.2014 19:17:36   
Adriana83
Mm kupio u poljoapoteci Cardak u Temerinu.Ali trebalo je malo vremena da se objasne.Neka trazi sodu za pranje buradi ili pintersku sodu.Tek su onda ukapirali sta trazi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here