|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina bebi opreme
4.1.2012 1:10:45   
tannata
Jao Strumfetice pa i ja tako kupujem odecu... Možda naručujemo i kod iste žene, ko zna... Luda sam za H&m-om! Svašta llepo imaju a nisu skupi. Takođe volim i Next, mada su oni malkice skuplji, a C&a mi se i ne dopada baš toliko.

(odgovor članu strumfetica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: online kupovina bebi opreme
29.2.2012 15:11:21   
Cinderella7
Da li je neko narucivao preko justclicka ili preko tako lako

(odgovor članu strumfetica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: online kupovina bebi opreme
29.2.2012 19:34:13   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Cinderella7

Da li je neko narucivao preko justclicka ili preko tako lako

Gomila nas, isčitaj temu unazad.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Cinderella7)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: online kupovina bebi opreme
5.4.2012 11:42:59   
Zvoncica84
Hteal bih samo da pohvalim Aksa prodavnicu. Porucila sam preko njih krevetac, dusek, komodicu i neke sitnice. Sve je stiglo po dogovoru, a cene su koliko god sam razgledala najpovoljnije + ne naplacuju postarinu!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: online kupovina bebi opreme
7.5.2012 12:37:48   
marica983
Jel neko naručivao sa Walmart sajta? Kako se plaća, koliko je isporuka?


(odgovor članu Zvoncica84)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: online kupovina bebi opreme
6.9.2012 21:47:33   
meyo
Mislim da nemaju mogucnost isporuke kod nas mislim na Balkan uopste..makar nisu imali kad sam se ja interesovala..
al sam nasla sajt za kupovinu iz amerike nisam jos provalila nacin funkcionisanja tj. koliko je efikasno al imaju i fb.stranicu na kojoj ih hvali dosta ljudi vrijedi probat i kontaktirat ih
ko hoce nek mi se javi pa saljem na pp. i ja se sama dvoumim da narucim doduse sto neko rece stranu dvije unazad postarine su velike..

< Poruku je uredio meyo -- 6.9.2012 21:50:22 >

(odgovor članu marica983)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: online kupovina bebi opreme
24.9.2012 12:33:27   
aannaai
Pozdrav svima redovno sam citala o online kupovini i dosta toga sam vec kupila, sto za svoje dete, sto za kucu.. mada nema bas puno sajtova na kojima moze da se kupi garderoba za decu.. kad sam se porodila bilo mi je zao sto ne mogu da idem u kupovinu pa sam tada odlucila da cu da ja pocnem da prodajem decije stvari preko interneta.. Sad imam svoj sajt preko koga prodajem deciju garderobu i uskoro ubacujem u asortiman ukrasne kese i cestitke kako bih svim mamama pomogla da kupuju brzo, lako i jeftino poklone za silne decije rodjendane..

Znam da reklamiranje nije dozvoljeno zato ne znam vredi li ostavljati link?



Ali ako je neko zainteresovan moze da se javi na pp


obrisan link

< Poruku je uredio Nada RR -- 24.9.2012 13:05:29 >

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: online kupovina bebi opreme
14.10.2012 18:50:53   
Lu
Da li se ikome desilo pri kupovini na e-bayu da kupi nešto na aukciji i da je zatim taj korisnik suspendiran?
Čisto sumnjam ali eto da ipak pitam.
Kupila, platila preko paypal-a, zatim mi se korisnik obratio preko maila da mu fale neki podaci sa paypal-a i da mu pošaljem što mi je odmah bilo sumnjivo jer sam dobila mail od paypala da je novac skinut.
Ja sam to poslala e bay-u popunivši formular sve sa tom porukom (ispod koje piše da se ni slučajno ne vrše uplate mimo e baya putem maila i sl.) nedavno sam obavještena da je taj korisnik suspendiran i šta sad da radim?

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu aannaai)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: online kupovina bebi opreme
15.10.2012 11:06:41   
Zell
Lu, ako si redovno kupila sa ebay-a i platila a nisi dobila paket, imas opciju da ti ebay refundira novac. Ne secam se tacno jer nemam vise paypal pa ne kupujem ali je bila opcija procackaj malo jer mislim da imas i rok najkasnije do kada da javis. Srecno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: online kupovina bebi opreme
16.10.2012 18:35:16   
Lu
Hvala Zelluser posted image
Riješila sam situaciju, otišla sam na paypal i uplata još nije potvrđena od strane prodavača tako da sam imala opciju da otkažem i kao sada će mi vratiti novac na karticu, jupiiiuser posted image
Sreća da sam prijavila mail koji sam dobila od prodavača jer sam pročitala u pravilima e baya da se ništa ne plaća van ebaya niti daju informacije putem e maila, tako da je taj član suspediran dok još nije podigao novac, imala sam izgleda srećeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: online kupovina bebi opreme
17.10.2012 10:49:06   
Zell
Nema na cemu, drago mi je da si resila user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: online kupovina bebi opreme
21.10.2012 12:56:37   
MarijaBg
Na Justclick danas daju 10 posto popusta na sve proizvode, povodom otvaranja novog sajta, ali novog sajta nema user posted image To sam bas videla ovde na RR, sad ne znam jel aktuelno?
Inace sjajan popust user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: online kupovina bebi opreme
21.10.2012 13:53:59   
Ana RR
Marija, koliko ja vidim sajt radi. KLIK


Ali izgleda mi sve kao i pre što je bilo.


< Poruku je uredio Ana RR -- 21.10.2012 13:55:42 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: online kupovina bebi opreme
21.10.2012 14:01:26   
MarijaBg
Anci radi, ali je trebalo da ga promene user posted image
Razmisljam da porucim onaj maxi krevetac i jos neke stvari, ako nagovorim mm, jer smo to trebali da kupimo tek sledeci mesec, ali nije malo 10 posto, na 20 hiljada stedim 2 hiljade...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: online kupovina bebi opreme
10.11.2012 15:32:31   
ivaj
Ja sam pocela da rasprodajem opremu i garderobu moje dece.Ako je neko zainteresovan mozete me naci na fejsbuku-polovna bebi oprema Ivanna(nadam se da je ova reklama dozvoljenauser posted image ),ako nije-brisite.
Tek sam pocela da postavljam slike jer imam vrlo malo slobodng vremena,ali uglavnom imam sve.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: online kupovina
20.11.2012 9:46:32   
Lu
Da li se na limundu može izvršiti uplata karticom, ja koliko sam vidjela taj  limundo cach ide preko uplatnice?
Ne znam u kojoj ću valuti uplatitiuser posted image
Takođe ne znam da li da odaberem dostavu poštom ili postexpress?
Poslala sam ja poruku prodavcu ali opet da pitm vas koji imate iskustvauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: online kupovina
20.11.2012 10:07:06   
jance
za limundo cash nisam sigurna, cesto kupujem preko limunda ali tako jos nisam... sto se kartica tice, mi smo radili tako da smo prebacili pare na racun prodavca, pa kad je njemu leglo onda je poslao, mi smo ili platili postarinu samo, ili smo i to uracunali.
ja sam za limundo (slanje i prijem) koristila sve moguce kurirske sluzbe i Post Express se do sada najbolje pokazao, sto se azurnosti tice. imala sam zadnji put jedan incident sa njima, ali su to na kraju oni resili o njihovom trosku.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: online kupovina
20.11.2012 10:20:03   
Lu
Čula sam se upravo sa prodavcem, sreća čovjek mi reče daje poštarina za Bih preko 1000 dinara za jednu knjiguuser posted image
Dala sam mu adresu u Srbiji a tamo je 150.
Nije mi jasno jer kad sam kupovala knjige preko Lagune poštarina je oko 1,5 euro isto za Bih.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: online kupovina
20.12.2012 16:04:20   
naađaa
Pa i u Srbiji zavisi od toga ko isporučuje i koliko je teška knjiga, ali uglavnom bude od 150-350.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: online kupovina
11.3.2013 14:15:26   
Shishica
Za decu Aksa.. i stalno gledam sta je na akciji i sve pratim kao ludak user posted image

(odgovor članu naađaa)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: online kupovina
12.3.2013 13:52:01   
Anck Su Nmaun
Ja sam bas dosta stvari prodala preko Kupinda, a licno najvise kupujem preko FB

Tu sam svasta nalazila!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: online kupovina
29.5.2014 11:03:26   
degu
D li je neko naručivao preko tako lako šopa? Zanima me da li šalju fiskalni račun?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: online kupovina
29.5.2014 11:05:06   
minnica
Ja jesam i mislim da šalju. Najbolje je pozvati i pitati ipak. Inače su baš korektni. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: online kupovina
29.5.2014 11:24:29   
degu
Hvala Minice user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: online kupovina
29.5.2014 15:13:26   
vikiveki
Ja sam dosta stvari kupila preko Limunda dok mi neko nije hakovao nalog na Limundu i koristio ga kao svoj,kada sam to otkrila došlo je do problema pa su mi suspendovali naloguser posted image inače kupovala sam i preko Tako lako šopa i sve je bilo OK
Degu oni šalju kao neku otpremnicu,ne sećam se da je bio fiskalni račun ili je to možda to

< Poruku je uredio vikiveki -- 29.5.2014 15:14:49 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here