|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 7:27:36   
doktorkakristal
jutro,MLJ ugrabi ti jutros pre mene user posted image ,mi cemo danas do mojih sta bi drugo,muz radi dnevnu pa do veceras je na poslu,inace D ustaje uveliko u dupku i stoji user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 7:57:42   
Sanjica26 RR
Sofija se probudila, ali treba da nastavi. Mukuca puna je slina. Od juce je inhaliram. Teodora jos uvek spava. Cim.se mm vrati sa sluzbe odosmo u Bg da se druzimo Prijatan vam dan!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 9:13:50   
doktorkakristal
SANJICE kod vas opet slinice user posted image ,da prodje sto pre,Sofija se bas muci sa tim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 11:58:43   
ivaMark
Uh Sanjice user posted image , nadam se da ce da joj prodje to brzo...

Mm nece biti kod kuce celi dan, pa mi dolazi sveki da mi pravi drustvo, hahahha... Juce je isto bila, ja sredjivala kucu malo....bio je red.

Ljiso, potseti me kada sam ja svojoj sestri razvalila jagodicu kaziprsta vratima od auta....jooooj, koliko joj je kri islo, bile smo cak i u urgentni, prst joj je bio fiksiran par dana, mnogo je bolelo i dan danas ima oziljak tu i boli je ponekad...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 13:11:48   
dijana1*
Dobar dan mameuser posted image
Sanjice vi se bas mucite sa slinama user posted image ljubac za malu princezu a i veliku brbljivicu user posted image
Joj kako sam se sinoc isprepadala. Jako malo spavam, pod stresom sam i svaka sitnica me poremeti. Sedim u dnevnom boravku mir i tisina, V u jednoj sobi spava a K u drugoj. Odjednom kod Koste cujem kako svira vrtuljak, skacem i idem u sobu dete spava, vrtuljak svetli i svira. Gasim ga i neverujem. Onda je K poceo da place a za njim i Vuk. Ne znam kog bi pre umirila user posted image K spustim u krevetac i zaspi a Vuka sam vise od pola sata smirivala. Da li ga je zabolelo grlo ili se uplasio nemam pojma. On kaze da je ruzno sanjao. Ali misterija mi ostaje vrtuljak. Kako je moguce da se sam upali. Plus nije jedno dugme u pitanju vec dva koja se nalaze sa strane i moraju se odozdo ka gore povuci. Jedno dugme je za svetlo a drugo za muziku i oba su radila user posted image
Samo da kazem da ne mislim da imam duhove u stanu ali da je misterija, misterija je user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 19:48:24   
anci kv
dijana,tebi treba definitivno odmoruser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
28.6.2014 23:46:16   
Sanjica26 RR
Ma, zene vise nisam pametna sta da radimo sa tim slinama. Cim T proslinavi eto I nje. Samo sto se ona junacki bori. Nije kao T da zbog toga placi.
Mi smo danas proveli divan dqn. Druzili smo se sa divnim ljudima. T je bila dobra, jer sam joj drobila ceo putuser posted image
Dijana tebi je bas zabavno. Morace malo mm da te odmeni. Bas si umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 2:52:54   
dijana1*
Umorna sam i iscrpljena sve stoji ali jos uvek nisam ludauser posted image
Znam da vam zvuci nenormalno ali vrtuljak je radio, Kosta spavao u svom krevecu a Vuk u svom krevetu. Nisam tip ljudi koji bi izmisljali ovakve stvari.
A mm je posebna pricauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 7:01:22   
Misha i Ljisha
Dijana ne brini i nama se desavalo iz cista mira da proradi to cudo iznad kreveca. Nase radi na navijanje pa kapira da nekad ne odsvira do kraja i onda se nesto desi mozda se D prevrtala po krevecu i sl pa drmnula malo pa je onda to cudo odsviralo do kraja.user posted image

Dobro jutro mame. Moja nije nocas bas sjajno spavala, odnosno mm je probudio kad je stigao pa je njakala, pa se probudila u 6 opet njakala eno je spava jos uvek ali uskoro ce. Treba jos dve trojke da joj izadju i nabubrile su tako da mislim da je to muci.

Odoh malo da vrsljam po rr i da procitam novine

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 7:46:22   
doktorkakristal
dobro jutro
DIJO jezivo user posted image mislim da bih se oslobodila cudnog visuljka
mame odoh da sredjujem stan sa jednom zenom,mora da se dovrsi i da poslozim po nesto od stvari sto cu sad poneti,uh vec vidim kako cu da se premorim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 8:02:08   
branki*
dobro jutro,mame.
ovi moji jos spavaju,a ja se probudim,pa ne mogu.
ajoj,vise,sanjice,dokle te slineuser posted image
doco,selite se ili....?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 8:14:22   
adulence
Dobro jutro i od nas,evo IVka i ja doruckujemo,pa cemo na pijacu u nabavku,pa se bacamo na kuvanje...hehe,danas ce kazu biti jako toplo....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 8:18:45   
Misha i Ljisha
da kazu da ce biti pakleno a moja frajla jos ne ustaje :(

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 11:36:56   
adulence
Evo moja beca je zaapala ,rucak mi je skoro gotov i ja sam digla noge u vis...hehe....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 11:45:59   
ivaMark
I moja spava a ja pijem kafu jutarnju, rucak cu kasnije da spremim user posted image

O, Dijana,.... nadam se da postoji logicno objasnjenje za vrtuljak user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 11:48:57   
adulence
Zene da vys pitam sta nam je sa jole 82 nije me bilo neko vreme pa sam mozda nesto propuatila,kako li nam je Teica...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 12:02:20   
ivaMark
Adulence, nema Joleta neko vreme user posted image , i ja sam se pitala gde je, verovatno nema kada da pise jer radi...
Nadam se da je to.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 12:21:06   
dijana1*
Jutro i od nas. Tek sada pijem kafu, glava mi puca:-(
Sta god da je samo da se vise ne pali, noge su mi se odsekle.
Jole radi pa ne moze da stigne da se javi.
Kod mene rucak od juce , danas laganicauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 13:15:26   
Sanjica26 RR
Dobar dan! Kod mene svi spavaju. Cele noci su obe spavale. Sofija je spavala do pola devet. Kad su se probudile hranjenje i oblacenje. Mm mi ostavio kola da ne idem s njima dvema pesice do crkve, a on je otisao pesaka.
Meni se pije nesto hladno.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 13:34:59   
Torbica
Cao mamice, kratko da se javnem! Juce smo bili na obliznjoj plazi ceo dan, predivna Xiropotamos, jer je kod nas bilo vetra. A sa druge strane prsta nista, uvek je tako.
A jutros smo bili u manastiru Kakovo, to je metoh naseg Hilandara, svega 9 km od Jerisosa. Zatekli tamo autobus nasih plus pojali Prizrenski bogoslovi, ma sta reci, raj na zemlji. Beban zadzonjao, ostali na plazi. Poljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
29.6.2014 16:13:49   
doktorkakristal
evo mene,razbila sam se cisteci ali sve je gotovo,nesto prenela,nesto cu polako ovih dana,bitno da je cisto
BRANKI pa da selimo se ,za sada cu ja biti vise dole,malo tamo malo ovamo user posted image ,imamo ovde tri psa,pa zato ne mozemo skroz da predjemo u stan svo troje vec neko mora i ove da bude povremeno zbog hranjenja pasa,tako da cemo setati ovo leto,svekijevc se vracaju u penziju sledece prolece kada cemo i mi definitivno preci u stan
TORBI divno sto ste bili u Kakovu,prelepo je tamo,blago vama ja bih opet rado u taj deo grcke

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 6:08:10   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Ko rano rano ceo dan mu se spavauser posted image . Ja sam budna od pola 6 a legla sam oko 1. Jao vec vidim da cu crci danas. Izgleda se danas bas sprema kisa. Bezveze a ja mislila sa svojom drugaricom i D malo da se svrckam u gradu posto imam kola. Al otom potom.
Dosla mi je drugarica iz Dubaija, pa smo sinoc do kasno divanile. A ona je D dala poklone sinoc, nove igracke i dete nije moglo od uzbudjenja da mi zaspi, zaspala je tek u pola 11. Tolko je izdrzala samo dok je imala grceveuser posted image . Lepo sam rekla drugarici sacekaj dok mi D zaspi pa onda dodji, ali ne ne ona hoce da vidim moju cerku pa je dosla taman pred njeno spavanje i mozete zamisliti moja zenska nije hatela da spava nije bilo sile. Posle mi drugarica kaze "izvini mora da si ljuta na mene" ma di cu biti ljuta. Jos da ste videli uzbudjenje D sa tim novim igrackama. Ma haos je bila. Mozda bih i bila ljuta da je D nervozirala ali je bila bas dobrica jedino me sad brine kakav ce nam danas biti dan. Gledacu da je probudim iskreno oko 8 kao sto i inace ustaje da bi mi zaspala oko pola 12 kao i inace pa da veceras nemamo problemauser posted image . Inace idem danas da je upisem u vrtic. Pa ce ici i ta moja drugarica sa nama. I tako. svasta nesto.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 7:33:50   
vikiveki
Dobro jutro mame...evo ja sad ispratila moje dvoje starije dece na autobus,odveo ih deda malo u brdovite krajeve,biće kod dede i babe 10 dana, a zajedno sa njima poveo je i sestrinu ćerkicu tako da će baba i deda imati pune ruke posla sa njih trojeuser posted image sto puta sam im rekla samo da se ne tuku.I samo što sam ih ispratila ovde je počela kiša odjednom provala oblakauser posted image
Najmlađi mi još spava...ne znam kako će reagovati kada vidi da je ostao sam pošto ga je deda juče napalio da ide i on za Užice,pa je ceo dan po kući išao i pričao,,idem za Uzice,, a deda se smeje,milo mu.Ipak nisam mu dala da ide još mi je nekako mali a i baba i deda neznam kako bi izašli na kraj još i sa njim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 7:45:15   
doktorkakristal
jutro mame evo i nas ,muz dosao iz nocne pa daje Dori da pije jogurt iz solje i ona ladno pije user posted image svasta li ce da je nauci

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 6/14 [chat]
30.6.2014 7:57:46   
Torbica
Cao mamike, mi se mislimo da li da skitamo na neku obliznju plazu ili da ostanemo tu. Prvo cemo do igralista da izmorimo ekipu pre dorucka, poljubac

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 24 [25] 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here