|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 11:06:01   
bubulence
i ja jedem previse voca, moracu da smanjim ali tek kada prodju breskve

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 11:49:39   
plačljiva
Wivern user posted image navijam za vagu user posted image user posted image
Meni ce se lomiti između strelca i jarca user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:01:45   
Ipokrisia
Meni i Bubulencetu ce biti vodolijice, mada meni ako se malo oduzi mozda bude i ribica :) sa ribama se dobro kontam jer sam i ja vodeni znak, ali za vodolije namam nikakvo misljenje nekako nisam se nikad druzila sa njima, nesto su mi nit smrde nit mirisu,tako da ne znam sta da ocekujem. A jarceve imam u okruzenju i kod njih mi ne prija jer su nekad isuvise prema svemu kriticni i ozbiljni, nekad mi se cini kao da imam razredne staresine pored sebe user posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 30.6.2014 12:02:30 >

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:08:31   
bubulence
ja ne znam zenske vodolije ali muske znam i ni jedna mi ne odgovara... a i rodicu devojcicu tako da sam mirna user posted image , moja cerka samo prica kako mama nosi seku u stomaku, bata ne dolazi u obzir user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:13:36   
Ipokrisia
Meni svi pricaju da uz mene ide nekako da imam devojcicu, e sad videcemo, ja nesto imam osecaj da ce biti decak..a ne preferiram nista specijalno,isto mi je, da ne bude fraza, ali stvarno samo da prodje sve ok do kraja i da se rodi zdravo i citavo, i to je sve sto mi treba user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:17:09   
Ipokrisia
IZVORNA PORUKA: bubulence

ja ne znam zenske vodolije ali muske znam i ni jedna mi ne odgovara... a i rodicu devojcicu tako da sam mirna user posted image , moja cerka samo prica kako mama nosi seku u stomaku, bata ne dolazi u obzir user posted image


Ja znam neke zenske vodolije, one obicno budu jako lepe, jos ako im je vaga podznak, eto prave lepotice! Kod njih se samo treba pomiriti d aoni imaju neki svoj svet i vole jako slobodu, ali nikad nisam mogla da se druzim sa njima jer nisam nacisto koliko su 100% iskrene...e da, i znam da jaaaako vole d apricaju, pravi su brbljivci ali i prave mudrice, tako da ima tu i dosta pozitivnoguser posted image

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 30.6.2014 12:18:37 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:23:32   
Njica
I meni je termin blizu rodjendana, 27. novembar pa ako bude CR ili malo ranije, moze da bude za moj rodjendan 17.11.,moja Skorpijica jos jedna a i verenik mi je dupla. Ovako bi bio Strelac, ne znam Strelceve! Prekosutra saznajemo pol, danas sam radila detekciju antitela i pise da je sve Out of normal range, pozdrav svim trudnicama, samo cepajte voce, ovogodisnje kajsije su savrsene!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:27:36   
bubulence
Njica kada je svadbica?
Ipokrisia mi ako dobijemo jos jednu brbljivicu mm ce odlepiti, trenutno se ne zna ko vise prica, Ema ili ja user posted image . a mi bi sada ipak voleli jos jednu devojcicu, ako mozemo da biramo user posted image , pa trece neka bude deckonja... mada, kao sto kazes, najbitnije od svega je da bude sve ok , da je zdravo i zivo a ove druge zelje su manje bitne....

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:33:04   
Njica
13.jula, bubulence, hvala na pitanjuu,a sve smo skoro organizovali za taj dan,ne mogu da ga docekam.
Ja znam jednu zensku Vodoliju, zaista voli slobodu i svaku ambiciju je ostvarila, svuda po svetu, predivno jedno stvorenje koje prsti od zivota.

< Poruku je uredio Njica -- 30.6.2014 12:34:43 >

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:33:04   
Ipokrisia
Mm mislim da bi za nijansu vise hteo decaka jer iz njegove perspektive moci ce da igraju zajedno fudbal,idu na utakmice, igraju Sony i slicno...muskarci ko muskarci,ali nije svestan koliko su u stvari devojcice prave tatine ljubimice user posted image A i mm prizeljkuje da imamo 3 dece...kuku meni, da se odmah sad pozdravim sa svojom vitkoscu user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:35:28   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Njica

I meni je termin blizu rodjendana, 27. novembar pa ako bude CR ili malo ranije, moze da bude za moj rodjendan 17.11.,moja Skorpijica jos jedna a i verenik mi je dupla. Ovako bi bio Strelac, ne znam Strelceve! Prekosutra saznajemo pol, danas sam radila detekciju antitela i pise da je sve Out of normal range, pozdrav svim trudnicama, samo cepajte voce, ovogodisnje kajsije su savrsene!


Njicaaa ti si moj covek onda skorpijice mojaaaaaaaa user posted image user posted image Mm je samo navijao da ne bude jos jedna skorpija ostalo moze user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:35:42   
Njica
Hehee,ne zezaaaj, Ipo, bas super, kad je tvoj rodjendan?user posted image user posted image
Bubulence, mislila sam da sam jedina koja neprekidno pricaaaauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Njica -- 30.6.2014 12:37:46 >

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:38:19   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Njica

Hehee,ne zezaaaj, Ipo, bas super, kad je tvoj rodjendan?user posted image user posted image
Bubulence, mislila sam da sam jedina koja neprekidno pricaaaauser posted image user posted image


ja sam dan pre tebe rodjena! user posted image a muz je bik!

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 12:43:11   
Njica
Hehe, Bikovi su odlicni za zene Skorpije jer nama treba neko snazan i da nas vodi a ne da mi moramo uvek, iako volimo to i detaljne smo. Ma super smo miuser posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:05:54   
Mille
Evo da se javi jos jedan jarac :-) Ja nas volim, iako umemo da budemo teski..
Ja sam danas vadila krv i urin i vadila krv u higijenskom za testiranje zutice. Taman 2 i pol nedelje pred porodjaj, mada ja tipujem na 20. jul...al u sustini kad god, samo da imam jos nekih 10 dana da sve sredim u stanu. Konacno da se oslobodim svih kutija. Ne mogu vise da ih gledam i treba da sredim sobicu za dete. Reorganizujem namestaj, stavim krevetac itd. Torbu jos nisam spakovala, treba jos da pokupujem sitnice iz apoteke a to kad mi legne plata. Para vise nema :-( Inace se super osecam, aktivna sam, pokretna, mnogooo setam, sredjujem stan, idem u nabavke. Bas sam puna energije jedino sto lose spavam, ali procitala sam da je to normalno u 9. mesecu.

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:16:51   
wivern
IZVORNA PORUKA: plačljiva

Wivern user posted image navijam za vagu user posted image user posted image


Hm, mozda mu je bolje ipak da bude skorpija :) nek bude sta hoce ali rodjendan da mi ne dira :)
I zeno oli ti postaviti ticker vise, da znamo gde si i sta si ;)
Uh, ovaj dan je uzasan. Toliko je sparno da ne moze da se dise.


< Poruku je uredio wivern -- 30.6.2014 13:18:04 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:33:48   
tillia
Eh,znakovi!Ja sam bik,mm je skorpija!Bebice ce biti racici,iako je termin u lavu.mozda i bolje.

Mille,blizu,blizu.Super kad mozes sve,ja ne funlcionisem i vec mi neka frka.
Ako ti nije tesko pisi u odgovarajucu temu,sta za porodiliste nosis,ja sam otprilike spremila,ali sve mislim da sam bitno nesto zaboravila.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:34:16   
Njica
Bice skorpijicaa wivernuser posted image
Mille, svaka ti cas_t, jos malo znaciuser posted image

Postavite tickere da mozemo da gledamo kad je kouser posted image Ja sam danas prva nedelja 5-og mesecaa, koliko mi je samo proletelo,juuuuu!user posted image

< Poruku je uredio Njica -- 30.6.2014 13:37:21 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:39:36   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Njica

Hehe, Bikovi su odlicni za zene Skorpije jer nama treba neko snazan i da nas vodi a ne da mi moramo uvek, iako volimo to i detaljne smo. Ma super smo miuser posted image




tacno, a osim toga on je jako racionalan i pri zemlji, dok sam ja sva u nekim emocijama, lebdim, pa me on spusti na zemlju i ne dozvoli samim tim da me razne stvari povredjuju i da emotivno reagujem.Mada za neke stvari me pusti jer zna da nema druge (tipa za to sto smo detaljne, znao je da ne moze da me spreci da je proucim sve i uradim sve analize za trudnocu:P ) A i ja volim da njuskam, da imam puno informaicja, da sve saznam ,otkrijem,to mi bas zanimljivo user posted image mozda jer sam strelac u podznaku...

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:46:37   
wivern

IZVORNA PORUKA: Njica
Ja sam danas prva nedelja 5-og mesecaa,

A meni je ova nedelja poslednja nedelja petog user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 13:59:17   
bubulence
njico pa to je blizu user posted image .
Ipokrisia, ako bude devojcica bice tatina cera, videces. mm je od pocetka hteo cerku, prvo zato sto on ima jos dva brata pa su oni svi prizeljkivali devojcicu, a i sada bi oboje voleli najvise zbog Eme, da njoj ispunimo zelju. inace je kod moje cerke tata na prvom mestu, 100 mesta prazno pa baka pa ja... ali nema veze, nisam ljubomorna user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 14:29:10   
17 joka

IZVORNA PORUKA: Veca77

Hvala vam na dobrodošlici, devojke!!! user posted image
TRudna sam punih 10 nedelja. Ovog puta spontano, tj. prirodno, iz prve user posted image
Zakazala sam dabl za 9. jul, pa ćemo videti. Nadamo se da je sve ok. Mučnine me muče svakodnevno, ali kontam da je to normalno. Ranije su se pojavile nego u trudnoći sa Katarinom, maltene čim sam saznala da sam trudna, i dosta su intenzivnije.

Ipokrisia, slobodno stavljaj utrogestan vaginalno. Imaće bolju apsorpciju a i neće ti se spavati user posted image



Divno draga CESTITAM od srca mnogo se radujem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 14:46:35   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: bubulence

njico pa to je blizu user posted image .
Ipokrisia, ako bude devojcica bice tatina cera, videces. mm je od pocetka hteo cerku, prvo zato sto on ima jos dva brata pa su oni svi prizeljkivali devojcicu, a i sada bi oboje voleli najvise zbog Eme, da njoj ispunimo zelju. inace je kod moje cerke tata na prvom mestu, 100 mesta prazno pa baka pa ja... ali nema veze, nisam ljubomorna user posted image


tako je i za mene tata sve na svetu...ali mama je jaaako ljubomorna zbog toga sto nisam nikad razumela zasto, ali sad kad sam ja zabebila, nekako covece koliko se zene muce, nose tu bebu 9 meseci i svasta mogu da pretrpe za tih 9 meseci, i nekako stvarno je dete malo vise mamino kad pogledas sa te strane.I onda kad znas koliko si se mucio a na kraju ono voli vise tatu,mozda i nije tako svejedno user posted image Narocito sto je mene mama cekala 7 godina i imala 2 spontana pre mene,tako da sad i razumem zasto joj je krivo

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 14:48:55   
Njica
Kao jos jedna tatina cera potvrdjujem da je to neka posebnija veza.Ali je mama jedna jedina, one su nasi heroji!
Cestitam Veca77user posted image Bas nas ima puno trudnicaauser posted image
Wivern, jurimo se za mesec dana i za znak Skorpijeuser posted image
Bubulence, jeste i sva sreca da sam dobila snage ulaskom u drugo tromesecje inace ne znam kako bih sve mogla!user posted image

< Poruku je uredio Njica -- 30.6.2014 14:51:43 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 14:52:38   
wivern

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia
Narocito sto je mene mama cekala 7 godina i imala 2 spontana pre mene,tako da sad i razumem zasto joj je krivo

Ovo kao da mene opisujes, mada se ja uopste necu buniti ako se vise veze za tatu. Malo da danem dusom user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Koji su najčešći simptomi trudnoće?
Prvi simptomi trudnoće se ne pojavljuju na isti način kod svake žene. Pre nego što uradite test ili proveriti nivo beta ...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here