|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 15:08:39   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Ipokrisia
Narocito sto je mene mama cekala 7 godina i imala 2 spontana pre mene,tako da sad i razumem zasto joj je krivo

Ovo kao da mene opisujes, mada se ja uopste necu buniti ako se vise veze za tatu. Malo da danem dusom user posted image



zezas? user posted image nisam znala da imas istu pricu. U svakom slucjau u pravu si, to u vezi ljubomore, treba to okrenuti na pozitivno, da s emalo tate bakcu sa njima user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 15:16:23   
wivern
Pa to ti pricam, zamisli da se bebac zakaci samo za tebe toliko da ni u wc ne mozes bez njega. Pa majku mu ima i oca o njemu da brine, i mi imamo dusu user posted image
Ja cu vala svima da ga dajem da ga zabavljaju, mm i ja zajedno brojimo 6-oro sestrica tako da ce biti u guzvi od malih nogu

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 15:26:00   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

Pa to ti pricam, zamisli da se bebac zakaci samo za tebe toliko da ni u wc ne mozes bez njega. Pa majku mu ima i oca o njemu da brine, i mi imamo dusu user posted image
Ja cu vala svima da ga dajem da ga zabavljaju, mm i ja zajedno brojimo 6-oro sestrica tako da ce biti u guzvi od malih nogu


tacno tako. meni uopste nije zao sto je E vise vezana za tatu jer samo tata moze nocu da joj donosi vodu, samo tata da brise guzu, samo tata da ide u prodavnicu user posted image . ziveo tata user posted image .
a inace nikada mi nisu bile jasne zene koje nikom ne daju decu, vezu ga za sebe i onda kada dete krene na matursku ekskurziju i place za mamom ona se pita zbog cega je to tako.
ja sam svakom davala Emu (kada kazem svakom mislim na roditelje, brata, bracu od mm, kumovi...) i sada uopste nemamo problem da ona ode kod mojih na par dana, da izadje sa kumom u setnju... i to mi je skroz super... prvo bas je mnogo samostalna, drugo, iako je ona nama sve na svetu i mi imamo dusu i volimo da se opustimo i odmorimo. izadjemo... a to bi bilo nemoguce da smo je vezivali samo za nas

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 15:31:55   
Njica
Bogatstvo je imati kome dati dete da se i ono druzi, a i zdravo je za nas mamasiteuser posted image
Nas beban ce imati dva strica, ujaka i tetku i sve njih sa svojim partnerima i decicom, pa isto kumovi jedni drugi, vec se sprema "otimacina" i obozavam sto je tako!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 16:46:29   
vonavoj
joj,ja sam imala zelju da moju dajem nekome,na sat-dva,ali nisam imala kome..i onda je vezana za mene i mm! cak je ni babe ni dede nisu setele,cuvale..moji rade,mm u penziji,daleko i nezainteresovani..
inace,tatina je cerka,nema sta!

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 16:59:45   
ivaMark
Hej trudnicice drage... bas ste bile vredne u pisanju user posted image

Inace, ja mu dodjem jos jedan jarac (decembarski) a mm je januarski, ma divni smo ljudi user posted image , mama, sestra, sestra od tetke...sve jarcevi... Prva bebi je bio termin za blizanca ali ga je presisala pa otisla u bikove a za drugu mi je termin 30. avgust sto mu dodje lav, jel tako?

Trco, kakva slucajnost sa datumima user posted image

Moja Joka je vezana za tatu, on se igra sa njom kao malo dete ali sve ostalo radim ja.... Za sada nas oboje isto gotivi user posted image a i jos je mala, videcemo kasnije. I mi nemamo kome da ostavimo bebu, moji su daleko, njegova mama mi nije bas pouzdana i bas danas mi kaze mm: jaoooo, pa mi naredne dve godine necemo da se naspavamo, hahahha....i u pravu je. Meni su podocnjaci uzas, hronicno sam umorna i nekad se pitam odakle mi snage.

E da, sutra u jedan idem na kontroluuuu...
Da li je moguce da sam ja jos uvek na zacelju liste user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 20:39:56   
ishler
Dobro vece......M@rty nisam ti juce odgovorila ,moja beka jeste rodjena u 36nd ali je bila teska 3kg a duga 52,nije bila u inkubatoru dobila 9,ali smo imali malo problema sa slabijim refleksom sisanja ali se resilo,ne sekiraj se izguraces do kraja.....Vidim da pricate da su cerkice vezane za tate,jeste tako.Inace stigla danas ks gvozdje 24 drzim se za sada dobro,ne pijem vitamine samo zdravija ishrana,prekosutra na kontrolu kod mog doktora da vidimo stanje

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 20:40:12   
ishler
Dobro vece......M@rty nisam ti juce odgovorila ,moja beka jeste rodjena u 36nd ali je bila teska 3kg a duga 52,nije bila u inkubatoru dobila 9,ali smo imali malo problema sa slabijim refleksom sisanja ali se resilo,ne sekiraj se izguraces do kraja....Iva Mark jesi vodis za sada a mozda sam ja posle tebe 29.9......Vidim da pricate da su cerkice vezane za tate,jeste tako.Inace stigla danas ks gvozdje 24 drzim se za sada dobro,ne pijem vitamine samo zdravija ishrana,prekosutra na kontrolu kod mog doktora da vidimo stanje.

< Poruku je uredio ishler -- 30.6.2014 20:42:40 >

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 22:23:11   
bubulence
Ivamark nije lav nego devicica a mi device smo tek divne, i bolje smo od jarceva user posted image user posted image .
kako ste trudnicice moje, spremate se za spavanje?

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 22:51:58   
Njica
Ishler, bas ti je dobro gvozdje, nisi ni pila vitamine? Ni ja ih ne pijem, jela sam dosta dzigerice ali mi je gvozdje 14.
Bubulence, sad prvo proba namestanja user posted image pa onda namestanje, pa ustajanje da malo prodje kukuser posted image user posted image I onda spavanje! A ti? Laku noc trudniceee

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
30.6.2014 23:46:48   
M@rty
Ishler hvala na odgovoru. user posted image user posted image Sad mi je lakse. Jer i moj deckic ce biti krupan ako doguram do kraja, koliko je verovati doktoru. Jer u 30-oj nedelji je imao 1860gr, a za tu nedelju je normalno i oko 1400. A sa prvim je sve pogodio.Videcemo do kad cu izgurati trudnocu. Ne mogu da se opterecujem vise. Kako mi je sudjeno tako ce i biti user posted image

< Poruku je uredio M@rty -- 30.6.2014 23:49:19 >


_____________________________

...ti si moja snaga, ti si sve u mom zivotu...
02.05.2010. M&V

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 06/14 [chat ]
1.7.2014 7:43:43   
Trcosava
Drage moje, prelazimo u temu za jul KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu M@rty)
Direktna veza do poruke: 962
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here