|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MAYBE BABY
4.2.2013 22:46:47   
Maraj
ako su ti one tackice to su neplodni dani, a paprat sa grancicama su plodni

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: MAYBE BABY
5.2.2013 7:32:11   
nona*
maraj znam to,nego meni se pojavila samo paprat bez one glavne grancice(al sam objasnil user posted image ) za tackice znam...ali ovo me buni,jer znam kako izgleda plodno,neplodno,ovo mi se prvi put pojavilo,pa reko da vidim nije li jos kome?

_____________________________

zadrzacu pravo da ti prevedem ime na sve svetske jezike i da na svakom od njih znaci LJUBAV!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: MAYBE BABY
5.2.2013 7:41:19   
Maraj
Pa to su verovatno plodni dani, cim imas paprat. Ja ovaj mesec samo 1 dan imala gustu paprat, od tad ni p od paprati.

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: MAYBE BABY
8.2.2013 20:59:27   
Maraj
Danas mi je 3. dan ciklusa. Po navici liznuh i jutros ovaj mikroskop, kad ono paprat oce da iskoci iz okulara. Kako je to sad moguce 3 dan ciklusa? "Liznucu" i sutra, bas me zanima sta ce da kaze.user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: MAYBE BABY
9.2.2013 14:09:39   
nata11
Maraj user posted image i meni se to stalno desavalo, verovatno si prethodno vece jela nesto slano, ili si malo prehladjena sve to utice na rezultat koji ce da pokaze.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: MAYBE BABY
9.2.2013 16:11:10   
Maraj
Sinoc sam zadnji put jela oko pola 7 i to rucala boraniju. Jutros je isto-4dc bilo paprati ali manje nego juce

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: MAYBE BABY
22.6.2013 17:56:52   
Maraj
Ovaj mesec sam bukvalno od 10 dc pa dok nisam dobila imala paprat. Ne znam sta se desavalo, al mi ulilo laznu nadu... Do sad mi je bilo paprati 2-3 dana sad skoro ceo ciklus

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: MAYBE BABY
26.6.2013 13:48:35   
nata11
Mozda to i nije tako lose Maraj, mozda deluje pozitivno na psihu pa ostanes user posted image .
Salim se, ja sam ga zato i bacila nemoguce da je ceo mesec O.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: MAYBE BABY
12.8.2013 11:26:46   
LijaLi
Pozdrav, devojke! user posted image Kupila sam pre neki dan MB i mislim da nešto nije u redu sa njim...Ili ja ne umem da ga koristim user posted image Problem je što ne mogu da očitam rezultat na mikroskopu jer je osvetljena površina premala! Bukvalno je veličine onog dgmića koji se pritisne da bi se upalilo svetlo. Jel to tako treba da bude?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: MAYBE BABY
12.8.2013 11:49:36   
nata11
Ne bi rekla da je to pravi MB. user posted image mozda da nam stavis sliku?

(odgovor članu LijaLi)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: MAYBE BABY
12.8.2013 12:11:52   
LijaLi
Jeste pravi, sto posto. Kupila sam ga u apoteci, platila 2400 rsd... Na poslu sam i nemam ga pored sebe, pa ne mogu da vam pošaljem sliku. Ili je fabrički neispravan ili je možda baterija na izmaku?
Možda da ipak idem da ga reklamiram u apoteci?
Znači, vama je osvetljena cela površina staklića kada gledate kroz njega?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: MAYBE BABY
12.8.2013 13:52:38   
nata11
Da osvetljena je cela povrsina staklica.

(odgovor članu LijaLi)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: MAYBE BABY
12.8.2013 14:03:16   
LijaLi
IZVORNA PORUKA: nata11

Da osvetljena je cela povrsina staklica.


user posted image definitivno idem da reklamiram!
Hvala ti puno!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: MAYBE BABY
11.1.2014 13:50:54   
Sosa Mena
Ja sam zadovoljna mikroskopom. Koristila sam ga u dva ciklusa i ubola iz prve user posted image
Ujutru cim ustanem prvo nanesem pljuvacku pa sve ostalo. Nakon 20 min mi ocita rezultate. Nije komplikovano za koriscenje samo je bitno da se pre toga ne konzumira hrana i pice.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu LijaLi)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: MAYBE BABY
26.3.2014 19:01:29   
konfeta
Koristila sam meybi-beiby davno pre 8 godina ,meni je pokazao O 4 dana pred menstruaciju ,mozda je kasna ovulacija uzrok sto nisam ostala trudna,idem da ga pronadjem pa od sutra se bacam na gledanje u mikroskop,inace danas mi je 5 D.C.

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: MAYBE BABY
3.4.2014 11:32:55   
milica93
Žene, jel moguće da MB pokaže O pred sam kraj M?
Ja sam sad odlučila da merkam ceo ciklus, kad ono već mi bila mešovita ona paprat, početak O. A taman mi prestajala M, čak je još malo curkalo.
Kasnije sam istraživala i čitala i videla da je moguća tako rana ovulacija, pogotovo kad su kratki ciklusi oko 21 dan. A moji jesu kratki.
Šta vi mislite?

(odgovor članu konfeta)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: MAYBE BABY
3.4.2014 21:16:57   
nata11
Milice ja bas nesto nisam zadovoljna MB meni je pola meseca bila gusta paprat pola tackice. A opet iam curama kojima je pomogao.
Koji m ga koristis po redu? Ja bih ti predlozila jos neko pracenje pored MB.

_____________________________





(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: MAYBE BABY
4.4.2014 10:51:13   
milica93
Nato, drugi mesec ... Ne znam, znam da su utisci podeljeni, i isto tako znam one kojima je pomogao, ali dosta sam čula onih kojima nije. user posted image Videćemo u kojoj sam grupi ja ... Znam, ali nešto mi se ne daju pare na trakice, dosta su skupe, a BT ako budem na kraju morala da merim-meriću, ali deluje mi kao obaveza, a moj raspored nikad nije isti, pa mi je malo i problem.
Hvala ti user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: MAYBE BABY
4.4.2014 12:18:16   
Trcosava
Milice, moja kuma je oba deteta začela sa mb i njoj su pldoni dani u sred menstruacije. Tako da kod nas žena ništa nije normalno i kad je sve normalno user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: MAYBE BABY
5.4.2014 10:05:10   
milica93

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Milice, moja kuma je oba deteta začela sa mb i njoj su pldoni dani u sred menstruacije. Tako da kod nas žena ništa nije normalno i kad je sve normalno user posted image


user posted image user posted image Slažem se u potpunosti ... Baš me slatko nasmeja user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: MAYBE BABY
8.5.2014 18:34:09   
Nikasa
Ja kupih spravicu pre par dana, lizem, brisem, pljujem i nisam pametna sta da mislim. Znam da je rano da bih mogla objektivno da komentarisem ali sam cak terala i muza da pljune ne bih li videla neke promene na mikroskopu! user posted image

Inace meni ni jednog momenta slika nije bila ni nalik ponudjenim na uputstvu, kao nije paprat ali nisu ni tacke pre nesto ne definisano.... i nisam nacisto koliko da pljunem i koliko da susim... uh, nisam mislila da ce biti ovako komplikovano.
Hvala vam zene na svim iskustvima i komentarima puno mi znace!!!! user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!

(odgovor članu milica93)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: MAYBE BABY
8.5.2014 21:21:15   
nata11
Nikasa nanesi malo vise nego sto pise u uputstvu. Meni je tako funkcionisalo kad bih stavila manje rezultat ni tami ni ovamo.
Srecno user posted image

_____________________________





(odgovor članu Nikasa)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: MAYBE BABY
9.5.2014 8:32:53   
Nikasa
Moracu da se potrudim. Hvala!
Inace,interesanto, kada testiram u toku dana jos se i pojavljuju neki oblici i malcice paprat ali kada radim ujutru ono je tako zamuljano i zamrljano da predstave nemam sta vidim. user posted image

_____________________________

Sreca prati hrabre!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: MAYBE BABY
10.5.2014 15:27:19   
dunja RR

Drage čekalice, Pharmanova vam poklanja 5 kutija Baby Time testa za ovulaciju. Postavite pitanje o ovulaciji i osvojite Baby Time, evo linka KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nikasa)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: MAYBE BABY
18.7.2014 11:30:09   
mara1981
Da li neko zna da ako MB pokaze bas gustu paprat i to u vreme ocekivane ovulacije (13.dan) da je tada i sigurno ovulacija? Da li moze da pokaze paprat tada, a da izostane ovulacija?

(odgovor članu nona*)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Krstenje
DajanaVanja

Da li je obavezno krstiti bebu

Da (41%)

Ne (59%)


Ukupan broj glasova: 151

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here