|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby projector
6.5.2011 20:09:07   
ivaj
VVVV,upravo iz tih razloga sam odustala od kupovine ove spravice.Jer prosto mi je bilo bezveze da ona gleda u to pred spavanje,a vec ima naviku da se ugasi svetlo i da sama zaspi.
A bas da preko dana spustam roletne  da bi ga bar nekako iskoristili, e vala ne moguuser posted image
Sto ti rece,nista lose,privlacno je skroz ali eto mi ga ne kupismo.

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Baby projector
6.5.2011 20:37:05   
Ana007
IZVORNA PORUKA: mati

user posted image




Mi smo kupili ovakav,iskreno je zesce sra*e.Nista se ne vidi.


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Baby projector
7.5.2011 23:30:43   
mati
IZVORNA PORUKA: Ana007


Mi smo kupili ovakav,iskreno je zesce sra*e.Nista se ne vidi.


Ne znam zasto kod nas se suoper vidi. Naravno ne mozes da ocekujes da se vidi u sred bela dana, ja tada stavim u krevetac u  ugao i on se projektuje na ogradici, dok se uvece super vidi i po zidu i plafonu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Baby projector
8.5.2011 7:59:14   
Ana007
Naravno da ne stavljam u sred bela danauser posted image Uvece ugaseno svetlo,nista se ne vidi po plafonu a ni po zidu.Bledunjavouser posted image Sad joj sluzi da se igra sa njimuser posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Baby projector
8.5.2011 8:17:23   
vukosava
ja imam 3 u jednom: projektor, vrtesku i muzicku kutiju. ja bebu uopste ne uspavljujem. kad se umori stavim je na ravnu podlogu i ona zaspi. pre toga se igramo. oko recimo 21 22 uvece - u dnevnoj sobi uz televizor. a kad se probudi u 1 h ja je prebacim u krevetac, ukljucim ovaj projektor i nahranim je (imam samo priguseno svetlo upaljeno pa lepo vidi ove zivotinjice sto se projektuju). danju iskljucim projektor pa gleda u vrtesku. moze da se podesi da se ukljuce ove stvari razlicito. npr samo muzika i vrteska ili samo muzika i projektor

user posted image

moja mala nema zelju neku sa ovim da se igra, vise je ovo uspavljuje. svira mocart, bah... oda radosti i tako neke melodije. ja ovo preporucujem za uspavljivanje. meni super dodje iole je zanima dok ja pripremam novu flasicu ako joj se jede vise. ili recimo kad je presvucem ostavim je u krevetac dok operem ruke. ili dok odem u wc. meni je ova stvar super

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Baby projector
4.8.2011 15:14:26   
AndreaK
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Ja sam ovo bas zelela da kupim medjutim kasnije sam odustala jer nema sta nemam poludeh vise inace ovaj mi se svidjao i kostao je oko 3500user posted image


Prvo sam htela da ga kupim, pa odustala videvsi negativne komentare, ali smo ga ipak dobili, od kuma user posted image
i eto da se pridruzim negativnim komentarima, nikakva vajda od njega...samo skuplja prasinu.
Muzika dosadna, sam jedna melodija...a slike se ne vide ni danju ni nocu... bacanje para user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Baby projector
4.8.2011 17:05:12   
Verus
vuko imamo isti projektoruser posted image   skinuli smo taj suncobran pa sad ide na plafon,,mada slabo koristimo....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Baby projector
5.8.2011 23:43:40   
dejana007
vukosava, extra je to cini mi se user posted image Mi uzeli ovaj cotoons, ali polovan za 1000din, i zadovoljna sam. Mi smo u potkrovlju i na kosini se bas fino vide slike user posted image Naravno izoste se okrecuci cvetic. ja sam licno zadovoljna. Ali ne vredi pune 3500din user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Baby projector
27.4.2014 16:23:36   
Shishica
A zna li neko da li su one kornjace zvezdano nebo sto prave dobre?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Baby projector
27.4.2014 18:36:46   
Meisje
Ja imam ovaj i od 4m do dana danasnjeg svako vece ga palimo posle mleka..strava je
Chicco

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Baby projector
17.8.2014 19:58:44   
mati

IZVORNA PORUKA: Shishica

A zna li neko da li su one kornjace zvezdano nebo sto prave dobre?

Nikako da ti odgovorim... Super su. Neverovatno je koliko je laka, oklop je plastican a telo od nekog materijala. Super stvar je i sto ima USB pa ne zavisis od baterija. Nasa ima tri boje i par melodija. Lepo se vidi kad je skroz mrak, ali posto smo mi jos mali ukljucujemo je samo ponekad za igranje. Inace ima ogranicenje na pola sata, tako da ne moze da sluzi kao nocno svetlo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Baby projector
17.8.2014 22:57:32   
dunja RR
Mati, a jel muzike kineska ili ne?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Baby projector
18.8.2014 0:03:47   
Azra_
Moje dete je videlo kod drugara tu kornjaču i sada pita da mu kupimo. Vidim da je i većoj deci zanimljivo. Ova je čak imala mogućnost i da se uključi i radi na struju. Mati, brzo troši baterije?

Mi imamo ovakvu vrtešku sa projektorom:vrteška projektor

i dete se još uvek zanima sa njom. Zanimljiva mu je muzika, a naročito svetlo. Jeste jako skupa, ali kvalitetna. Odavno mu nije zakačena za krevetac, već služi kao igračka. Ima mogućnost da se namontira i samostalno stoji bez da mora da bude zakačena za krevetac.

< Poruku je uredio Azra_ -- 18.8.2014 0:05:34 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Baby projector
18.8.2014 0:19:14   
dunja RR
Ja sam se razmišljala da li da uzmem takvu ili bez projektora i na kraju uzeh bez OVU KLIK jer su mi igračke bile lepše, i šarenije ( a on je oduševljen kada se vrte) pa zato projektor planiram da uzmem posebno. Znači kornjača je ok?

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.8.2014 0:21:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Baby projector
18.8.2014 0:38:03   
Azra_
Naša je stvarno super! Kažem, dete je već poraslo, a još ga zabavlja. Muzika je neverovatno prijattna i smirujuća, projektor super. Glavna mana je što koristi one velike baterije, prilično su skupe. Mi smo napravili da ide na adapter pa u struju. Istina, ne troši brzo baterije, ali što svaki put da dajem po 800din da ih zamenim. A ova tvoja stvarno ima ove lude igračkice. Baš je zanimljiva.

Dunja, ja kornjaču baš nisam zagledala. Videla sam da su se deca igrala, bio je dan, pa nisam lepo videla projekto kako radi, muzika je ok. Tek kada je dete počelo da je traži ja čačkala na netu. I nije mi jasno, ima ih za 3500din, a i za 1000din!

Čekamo Mati da nam javi, ona je ima pa će nam najbolje reći.

< Poruku je uredio Azra_ -- 18.8.2014 0:42:32 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Baby projector
18.8.2014 11:29:40   
dunja RR
Azra i naša isto koristi te debele, + tanke za daljinski, Ja sam našla duracell 3 debele za 450, alkalne, ali i to nije malo.
Kažeš adapter, jel to punjač za te debele baterije?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Baby projector
18.8.2014 11:55:28   
Dada81
Dunja,prelepa je ta vasa za krevetac!
Mi imamo kornjacu,bez muzike,sto meni uopste nije lose,jer one igracke iznad krevetca imaju muziku i dovoljno je.Kuma uzela Marku za babine,preko neta,znam da je bila manje od 2000 din.cini mi se.Marka uspava,gleda u one zvezdice i stvarno privlace paznju,ali eto i uspava ga.Ima tri boje crvenu ,zelenu i plavu,koje mozes namestiti da se menjaju,sto je meni licno lepse,ili da je samo na jednoj boji.Istokao sto neko rece,automatski je namesteno da radi nekih 45 min.
Imam i sliku na tel,a moram sve sada skinuti sa tel.na komp,pa ovde prebaciti,a Marko mi budan,a e znam ni gde mi je kablicuser posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Baby projector
18.8.2014 12:25:34   
mati
Dunjci ima par melodija, jedna onako vuce na kinesku, ali je prijatna. A jedna sigurno nije, refren one pesme iz Titanika. Ali imas mogucnost nezavisnog pustanja muzike i projektora. Poz me ako zelis da ti pustim uzivo, al ozbiljno...
Azra napisala sam da ima USB, pa kako hoces, mozes u komp, lap top, utikac. A ne znam kako trosi baterije jer ih i ne stavljamo...
Dado ja mislim da bi trebalo da ima i melodiju, nasa ima cetri neka dugmeta za zvuk , za svetlo a neke nisam ni provaljivala...
Inace i ova Matina pecurka sto sam postavljala sliku jos radi. Malo pocelo da rdja kod baterija ali verovatno je od soka ili neke tecnosti prosute.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Baby projector
18.8.2014 18:40:32   
Azra_
Dunja, nisu punjive baterije, nego smo mm i ja malo majstorisali i napravili da može da radi na struju. Mislim, treba tu neko poznavanje elektronike, nije baš jednostavno, ali ako znaš nekog ko se bavi elektronikom iz hobija, ili profesionalno, sigurno se može napraviti.

Mati, hvala ti...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Baby projector
18.8.2014 20:37:47   
Trcosava
Gledam i mislim se kakav sad projektor user posted image

Baš sam skoro pričala sa mm oko tih igračaka za krevetac i ne znam da li ćemo ih uzimati. Taj baby projektor smo uzeli, mi smo ga zvali zvezda (bio u obliku zvezde) i mede na oblacima je bacao na plafon. Dve melodije je imao. Pojma nmam gde je sad user posted image

KLIK
Nismo je besili na krevet i čini mi se da je muzika bila preglasna i previše svetlo, znam dasam uvijala u peškir i pokrivala pelenom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Baby projector
20.8.2014 19:51:49   
Azra_
Jao, baka kupila mom detetu kornjaču, ljudi, kako jako viče ona muzika!!!! Nama muzika i nije bitna, dete je htelo zbog svetla, ali muzika je nepodnošljivo jaka i iritira moje uši, a kamo li njegove!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Baby projector
20.8.2014 23:17:13   
Dada81
Evo kornjace user posted image
[maurl=http://www.Slikomat.com/slika/5724188.htm]user posted image [/url]

< Poruku je uredio Dada81 -- 20.8.2014 23:20:26 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Baby projector
20.8.2014 23:23:50   
Azra_
I naša odlično svetli, ali muzika je šou. Probaće mm da prelepi zvučnik da se dete ne isprepada kada slučajno pusti muziku.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Baby projector
20.8.2014 23:34:04   
Dada81
I meni je divno,i kada menja boje,a ja Bosanka jos ne nadjoh zvuk,kod mene to nemauser posted image
Ja i da ga nadjem,Azra,ne bih koristila nikako,ugasila bih zvuk.user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Baby projector
20.8.2014 23:45:25   
dunja RR
Ispade Dado da je super što nemaš zvuk user posted image
Azra ženo, dobro si javila da se ne zalećem ako je tako. A jel kineska muzika?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here